Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenosti s nákupy v LIDLu. 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 61, 62, 63  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
houmr



Založen: Nov 01, 2016
Příspěvky: 975
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

PříspěvekZaslal: st únor 03 2021, 10:20    Předmět: Citovat

[quote="Hydrawerk"]Naprostej hnus. https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Pajeci-stanice-PLS-48-D2/p100315321
Pravděpodobně ani nejde koupit náhradní hrot.

Tu pájku mám, kupoval jsem ji původně kvůli synovi. Původní hrot jsem vůbec nepoužil, nemá vhodný tvar. Správný hrot jsem si vyrobil z mosazné tyčky (vyřízl závit a do špičky vybrousil buskou). Na občasné výměny EPROM v televizi to stačí, akorát by mohla víc hřát. Výměna výkonového SMD tranzistoru už je voser...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33908
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st únor 03 2021, 10:27    Předmět: Citovat

Na obcasne pouzitie je lepsie nejake normalne (tzn. nie z Lidlu) pero na 230V do zasuvky, do ktoreho sa daju kupit hroty. Mal som kedysi nejake 25W bez regulacie a urobilo kopu prace, pokym neodpadol privod od telesa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: po květen 03 2021, 16:48    Předmět: Citovat

nedestruktivní věšák na dveře z Lidlu (ramínko, sako, župan, kabela, samopal, AV-PC kabeláž...)
pro evropská futra malá úprava kouskem dřevěné lišty 30x30mm, 4 ks v balení, kov Wink
(najde uplatnění v bytě, kanceláři, garáži i dílničce)



V2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  94.64 kB
 Zobrazeno:  67 krát

V2.jpg



V1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  83.86 kB
 Zobrazeno:  72 krát

V1.jpg



_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JoDiK



Založen: Jan 10, 2018
Příspěvky: 525
Bydliště: Olomoucký kraj

PříspěvekZaslal: po květen 03 2021, 18:22    Předmět: Citovat

Moje zkušenosti jsou spíše špatné. Můj poslední pokus byla cca dva roky zpět aku "dremelka" Parkside PFBS 12 B3. Mám asi nějakou z páteční edice, závit na hřídelce, kterým se utahuje kleština byl takový volnější a po pár zřídkavých použitích se úplně odral tak, že už přeskakuje. Teď jsem zjistil podle obrázků na internetu, že předchozí model B2 měl hřídelku se závitem snad mosaznou (žlutou), ten můj B3 ji má z bílého kovu. Bohužel paragon nemůžu najít, i původní obal jsem vyhodil, tak reklamace asi neklapne. Nemáte ji náhodou někdo třeba s vadnou elektronikou, baterkou či motorkem nevyhoženou doma s použitelným závitem? Za poštovné a všimné bych ji ještě rád opravil, už jsem ji vylepšoval druhým ložiskem a na mé občasné použití stačí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavel16



Založen: Dec 19, 2007
Příspěvky: 834
Bydliště: Litovel

PříspěvekZaslal: po květen 17 2021, 17:59    Předmět: Citovat

Nemáte někdo praktické zkušenosti s použitím pískovací pistole parkside z lidlu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po květen 17 2021, 20:18    Předmět: Citovat

To bych moc neriskoval. Ten, co potřebuje pískovat, tak má asi něco už lepšího. Spíše bych to bral tak, že to vyzkoušíš a budeš počítat s nějakou reklamací, ale spíše s vrácením zboží. Takže si raději ověř ty podmínky. Neříkám, že by to bylo špatné, ale byl bych dost opatrný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Celeron



Založen: Apr 02, 2011
Příspěvky: 17746
Bydliště: Nový Bydžov

PříspěvekZaslal: út květen 18 2021, 15:27    Předmět: Citovat

Mám Parksajďáckou pískovačku, co prodávali v Lidlu asi před 6-8 lety. S dvouválcovým kompresorem na 6 barů s tím malý díly pískovat jdou ale třeba garažový vrata by byly asi na týden a několik pytlů křemičitýho písku. No a ten bordel kolem, o tom už nebudu psát vůbec.
_________________
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3312
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 18 2021, 18:35    Předmět: Citovat

Lídl mě na technické věci připadal vcelku v pohodě až u PSBSAP 20-Li A1 jsem si to za ta léta klidu vyžral. Přes eshop, akce bez baterek +v akci k této vrtačce 4A baterie a nabíječka. Baterku jsem stejně potřeboval k jinemu lidl stroji. Prvni objednávka. Vzhled působil divně, ten šedý prstenec divně kropenatý a na jenom místě mu asi kladivem dal ránu čínský dětský zaměstanec protože nesouhlasil se mzdou. Bílá ryska byla malována stětcem asi někým s chráněné dílny, z otvorů chlazení na několika místech vylézalo cosi žlutého. Blbě šel zařadit příklep a zvuk převodovky byl jak vymlácené ložisko v pračce. Přelepka nebyla. Kontaktoval jsem emailem lidl a problém doložil fotkama i videem. Chtěl jsem výměnu zboží. Nějak tam předělávali v té době system a tak jsem si musel objednat za plnou cenu druhou a po vracení té první mě budou vraceny peníze a doplatí rozdíl z plné ceny abych měl zas akční cenu i když už akce skončila. Vysloveně jsem žádal nový, nerozbalený kus. Ten dorazil a vzhled ok. Vzal jsem snad 8 vidiák a šel udělat s příklepem do hloubky instal, krabice pro tři zásuvky asi 15 děr. A odešlo sklíčidlo, při povolování sklíčidla jsem protáčel přes převod motorem takže nešel ven ani vrták. Takonec při určitém grifu jsem vrták vysvobodil a ve sklířidle něco divně drhlo. Znovu email lidl a poslal jsem jim video s problémem. Poslal jsem ji zpět a výměnou přišla třetí. Vizual ok, nic nerachtalo tak jsem vzal 8 vidiak a šel udělat několik děr do zámkové dlažby, s příklepem. Test přežila. Tak jsem ji uložil zpět do kuftu a bude čekat až budu potřebovat udělat v paneláku nějakou tu díru pro hmoždinku. Před touto jsem měl zelenou s příklepem, sklíčidlo bylo z venku z nějakého plastu. Měl jsem ji pár let a byla i využívaná tam u kamoše, tam u zákazníka i na doma a žadný problém. Tak jsem ji střelil, když budu mít výkonější tak co se starou. Jo chtěl jsem bezkartáčový výkonný motor se spešl německým kovovým sklíčidlem. Kvalita šla u PSBSAP 20-Li A1 kamsi do řitě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
doktor365



Založen: Jan 28, 2006
Příspěvky: 1935

PříspěvekZaslal: út květen 18 2021, 21:16    Předmět: Citovat

robo napsal(a):
Kvalita šla u PSBSAP 20-Li A1 kamsi do řitě.

Nestraš,zrovna mám v plánu si ji pořídit. Odešla mi stará Fermka a jelikož jsem si koupil AKU strunovku v Lidlu tak ,že bych měl využití baterky i pro další stroj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3312
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt květen 20 2021, 14:19    Předmět: Citovat

Počkal bych buď na nějakou novou revizi a nebo nákup odložil o několik měsícu. Aby se vyprázdnili sklady a dovezla se další várka která by mohla mít chyby ošetřeny. V ten čas jsem prolézal net a někomu třeba při příklepu bez zapnutí a zatlačení na hlavu ta hlava nepružila. Už jsem uvažoval že napíšu němcům co se tady prodává za problematické vrtačky. Ale německy neovládám a nenašel jsem nikoho v okolí kdo by uměl a tak jsem to vzdal. Nikdy se mě nestalo že bych uspěl až u třetího kusu. A že těch ruzných strojů už několik mám.
Hledal jsem jiného výrobce a ty parametry vs cena to ani omylem na trhu nenajdeš. Buď klasika motor, nebo jen 2A baterie, někde ani baterie není a cena za ni je litr a víc. Dále bez příklepu, skončil jsem blízko 5 000 a i tak jsem nebyl spokojen. Ta vrtačka v jádru není úmyslný zmetek, to ne ale kazí to výroba určitých částí. Ale ve výsledku je to jedno, něco nefunguje jak má a zákoš má zlost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: čt květen 20 2021, 15:47    Předmět: Citovat

rnbw:já mám pero z Lídlu, ale takových 12let a udělal jsem s ním kopu práce a ještě jedno v záloze, za 80kč super. Náš elektrikář měl asi smůlu koupil si taky a za 14dní odešlo topné těleso.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: po květen 24 2021, 15:34    Předmět: Citovat

A zase opačná zkušenost v červnu 2019 jsem pořizoval odvlhčovač SilverCrest a minulý týden klekl s tím, že odvlhčuje ,05l za pět hodin provozu a vlhkost v místnosti se nemění. Když byl v pořádku tak vycucl 1,5l vody za 5d a vlhkost v místnosti klesla o 5%. Bohužel jsem si s Lídlem dopisoval minulý týden od úterý do pátku a nic se nevyřešilo, je to tak 20.mailů, vždy s novým jednacím číslem a předáním správnému oddělení k řešení a nic. Jediné, co mi poslali mail od firmy, jako servisní nový filtr, který mám zaplatit Pay-pal a oni mi filtr pošlou. Přístroj je ještě rok v záruce, já jsem nabízený filtr na žádném shopu v Německu neobjednával, natož abych kupoval, těžká fligna od Lídlu. Já jsem po nich žádal druhý filtr už v říjnu 2019 a tehdy mi ani neodpověděli podle návodu k použití má být uhlíkový filtr v každých domácích potřebách, možná v Německu, ne tady.
Teď jsem hledal na googlu kontakt na centrálu v Německu, aby se konečně něco hnulo, bohužel marně je tam fůra kokotin, ale kontakt žádný. Neví někdo? Moc díky za pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33908
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po květen 24 2021, 15:42    Předmět: Citovat

A znovu tam pojdes kupovat tie smejdy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: po květen 24 2021, 16:00    Předmět: Citovat

Tak to dones k reklamaci do lidlu. Cos cekal, ze ti to opravi mailem? Nejspis nechapou co po nich vlastne chces resit pomoci toho dopisovani (z toho cos tu napsal to neni jasne ani mne).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: po květen 24 2021, 17:42    Předmět: Citovat

rnbw: budeš se divit, ale na heuréce to negativ nemá a já jsem žádal zpět peníze, protože tento křáp už na shopu není a posílat někde na opravu?To je o ničem.Maximálně po roce by to kleklo zas.

termit256:jednak to má 13,5Kg a kupoval jsem to na shopu a jestli jsi někdy zkoušel zákaznickou linku, tak víš, že se nic nedozvíš, bo čísla na prodejny zrušili(na rozdíl od Kaufu, kde fungují) a když tam krám dotáhnu bez domluvy, pošlou mě do řiti.Chystá se tam ve čtvrtek, tak uvidím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 61, 62, 63  Další
Strana 55 z 63

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund