Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dá sa toto celé tlačivo neakým spôsobom vyplniť PC.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18675
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: so prosinec 31 2016, 22:58    Předmět: Citovat

Těžká úloha , černé na modrém Ti píšu , že word nestáhneš . Proč to i přesto děláš ? http://www.slunecnice.cz/sw/openoffice/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3477
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 10:01    Předmět: Citovat

Myslel som, ze z USB kluca to bude fungovat ,ak ho mam tam.Nebude ani to fungovat?Ten open office uz mam ,len neviem robit s nim zatial.Takyto mam tam obr.Nezabavate sa s tymto už ak mate malo casu,neako to doriesim .


tlačivo poisťovni v openoffice.png
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  tlačivo poisťovni v openoffice.png
 Velikost:  82.54 kB
 Staženo:  59 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
serviceman



Založen: Jul 09, 2013
Příspěvky: 4039

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 10:20    Předmět: Citovat

Mimochodem, aplikací Microsoft Windows and Office ISO Download Tool (650KB bez instalace) lze přímo od MS stáhnout to, co název říká, v mnoha verzích.
To už spíš jen tak na okraj pro toho, kdo to potřebuje.



Microsoft Windows and Office ISO Download Tool.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Microsoft Windows and Office ISO Download Tool.jpg
 Velikost:  107.4 kB
 Staženo:  75 krát


_________________
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19528
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 10:32    Předmět: Citovat

Když už je to jednou sken, software většiny skenerů umí skenovat rovnou do PDF formátu.
Vznikce PDF dokument, který nemá vyplňovací pole, aby pak šlo odeslat jen samotná data z nich (ten skutečně vytváří jen placená verze Acrobatu).
Ale v Acrobat Readeru můžeš přidávat textová pole a s nimi pak dokument uložit.
Úřad musí pak stejně ty napsané údaje opsat, protože je z toho dokumentu jinak nedostane, takže je úplně jedno, jestli si formulář vytiskneš, vyplníš ručně propiskou a pošleš poštou.

Mimochodem - místo Acrobat Readeru používám PDF-XChange Viewer neplacenou verzi, umí to samé, ale dovolí mi tisknout textová pole tak, jak jsem je vložil. Už třetí verze Acrobat Readeru mi totiž zobrazí sice všechny vložené texty, po zavření a otevření ale nezobrazí nepochopitelně ty, které obsahují jednoslovný název města či vesnice, nevytiskne je ani na tiskárně. V PDF-XChange Vieweru se přitom všechna zobrazí a jdou tisknout, i když jsem je vložil v Readeru...
Zkoušeli jsme to se třemi verzemi Readeru (10, 11 i DC), na Vistách Business, osmdvojkách a desítkách, ale nepřišli jsme na to, proč to někdy normálně funguje, ale častěji ne... to byl hlavní důvod, proč používám ten XChange Viewer místo Acrobat Readeru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3477
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 10:35    Předmět: Citovat

serviceman, pri ikone openoffice co som stiahol je napisane,ze je to kancelarsky balik zo standartnym ODF formatom ,nie PDF formatom ,je to tam iba chybne napisane?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18675
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 10:37    Předmět: Citovat

No a tak najeď šipkou na místo , kam chceš psát , tečky vymaž a na toto místo napiš pořebné . Až celé vyplníš , tak ulož jako a potom zašli nebo vytiskni tak , nebo převeď na pdf výše zmíněnými cestami . Jestli budeš chtít , můžeš mi to poslat a já tito převedu do pdf . Pokud se nebojíš o data pošli mi vše a já ti to vyplním ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
serviceman



Založen: Jul 09, 2013
Příspěvky: 4039

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 10:39    Předmět: Citovat

Openoffice neznám, ale patrně umí otevírat i doc a docx i jiné formáty. Zda pdf nevím, to umí MS Office od verze 2013, ale o to ti nejde.
Mě se líbí to řešení, které zde někdo navrhoval, použít naskenovaný obrázek v jpg jako podklad v Officu a pomocí tabuky anebo textových polí ho "vyplnit" a to pak tisknout na origo formulář (a o to ti především jde, jak jsem snad správně pochopil - psal jsi o razítku!), čili na formátu ti nezáleží. Přijde mi to lepší, než upravovat wordovský dokument, protože při převodu do Wordu se mohly řádky rozměrově hnout.

_________________
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).


Naposledy upravil serviceman dne ne leden 01 2017, 10:53, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3477
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 10:42    Předmět: Citovat

Hill napsal(a):
Úřad musí pak stejně ty napsané údaje opsat, protože je z toho dokumentu jinak nedostane, takže je úplně jedno, jestli si formulář vytiskneš, vyplníš ručně propiskou a pošleš poštou.

Toto tlacivo ohladom môjho napadnutia poistovna len zalozi,nic s nim ine nebude robit,ja som presvedceny.Takze ako, bude vyplnene nevadi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
serviceman



Založen: Jul 09, 2013
Příspěvky: 4039

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 10:44    Předmět: Citovat

tiktak1953 napsal(a):
Takze ako, bude vyplnene nevadi.
Tak proč tu tak blbneme?
_________________
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3477
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 10:46    Předmět: Citovat

BOBOBO napsal(a):
No a tak najeď šipkou na místo , kam chceš psát , tečky vymaž a na toto místo napiš pořebné . Až celé vyplníš , tak ulož jako a potom zašli nebo vytiskni tak , nebo převeď na pdf výše zmíněnými cestami . Jestli budeš chtít , můžeš mi to poslat a já tito převedu do pdf . Pokud se nebojíš o data pošli mi vše a já ti to vyplním ....

Ten text je necitatelny,neviem ako ho dostat do spravneho tvaru bobobo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3477
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 10:52    Předmět: Citovat

serviceman napsal(a):
tiktak1953 napsal(a):
Takze ako, bude vyplnene nevadi.
Tak proč tu tak blbneme?

Chcem sa to naucit,lebo aj ludom pomaham vyplnovat tlaciva co to nevedia.Chcem sa to naucit takto ako som ti to tu napisal a potom to do tlaciva na ltac.vytlacit.Ked nieco napises rucne do origos tlaciva aj ked si to pripravis a pomylis sa,uz to nemozes zmenit,ked to napises v PC mozes.Pani nechcem vas tymto fak zabavat,ale ja sa to potrebujem naucit tak ci tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
serviceman



Založen: Jul 09, 2013
Příspěvky: 4039

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 10:55    Předmět: Citovat

OK. V zásadě jde o to, zda potřebuješ tisknout na origo formulář, anebo ho naskenovat, vyplnit a vytisknout. To jsou dvě různé cesty.
_________________
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3477
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 10:55    Předmět: Citovat

Aj tu som text na uradnom tlacive susedom vytlacil v tlaciarni.Tu som sa za chvilu trafil na spravne miesto.


Snímek 007.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Snímek 007.jpg
 Velikost:  121.94 kB
 Staženo:  65 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3477
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 11:00    Předmět: Citovat

serviceman napsal(a):
OK. V zásadě jde o to, zda potřebuješ tisknout na origo formulář, anebo ho naskenovat, vyplnit a vytisknout. To jsou dvě různé cesty.

Este si to nepochopil serviceman.Akym sposobom do URADNEHO TLACIVA S RAZITKOM na tlaciarni dopisem udaje nie je podstatne ,Nie je vela moznosti ako to urobit,to je ten problem serviceman.Na tomto obr.je to jasne vidiet co potrebujem .Je dolezite,cim to budem pisat,aby sa dala zvolit velkost pisma,inac sa do riadkov nevmestim!
Co ine sa da,než ten uradny lis oscanovat a dalej upravovat aby sa dalo vpisovat udaje do neho.


Naposledy upravil tiktak1953 dne ne leden 01 2017, 11:08, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18675
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: ne leden 01 2017, 11:07    Předmět: Citovat

Takže jsem si to sáhl , uložil , rozbalil total commandrem . znovu jsem kvůli tobě rozbalil ofice , jen dokument stačí , v něm jsem otevřel rozbalený odkaz , uložil jako , je jen pro čtení !!! a ten lehce upravil , výsledek vidíš . Minutová záležitost . A ten office si nech nainstalovaný , s blokem bych snad nepřežil ...


tik.png
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  tik.png
 Velikost:  48.2 kB
 Staženo:  60 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.18 sekund