Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

BTV SHARP
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kimi



Založen: Mar 22, 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

PříspěvekZaslal: čt duben 21 2005, 21:48    Předmět: Citovat

Anonym napsal(a):
omlouvám se ,měl to být COLORTRON !! Embarassed


To je jedno.colortron nebo novomat,už jsou stejně po smrti.,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wiktor
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: čt duben 21 2005, 22:03    Předmět: Citovat

a co tv europhon
Návrat nahoru
pit



Založen: Mar 21, 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: pá duben 22 2005, 12:29    Předmět: Citovat

wiktor napsal(a):
a co tv europhon

dejte pokoj s těma zgarbama nebylo nad color 416 Opravář
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wiktor
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: pá duben 22 2005, 19:24    Předmět: Citovat

to jo tu jsi moh hodit s desatyho patra pak jsi ji zapnul a vona sla teda pokud se nerozbila obrazovka ale rek bych ze tenkrat za tech sestnact tisic bys v tuzexu urcite sehnal neco ciziho kdyt cizy televize uz v 88 roce
meli o proti 416 jednu desku teletext a scart.
Návrat nahoru
pit



Založen: Mar 21, 2005
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: pá duben 22 2005, 22:10    Předmět: Citovat

wiktor napsal(a):
to jo tu jsi moh hodit s desatyho patra pak jsi ji zapnul a vona sla teda pokud se nerozbila obrazovka ale rek bych ze tenkrat za tech sestnact tisic bys v tuzexu urcite sehnal neco ciziho kdyt cizy televize uz v 88 roce
meli o proti 416 jednu desku teletext a scart.

no já to z okna nikdy neházel radši sem ji spravil aspon z toho byla nějaká kačka a k tomu tuzexu každej si tam televizor nemohl koupit už jsi asi zapoměl co tö bylo za dobu jo možná jsi byl ve straně ti tam nakupovali pořád Na posrání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wiktor
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: pá duben 22 2005, 23:30    Předmět: Citovat

ne myslel jsem ze stou 416 zaspaly dobu v nakym casaku okolo devadesatyho roku jsem cet ze od vyvoje do vyroby tydle tv uplynuly tri roky.
Návrat nahoru
PetrK



Založen: Apr 16, 2005
Příspěvky: 203
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj

PříspěvekZaslal: so duben 23 2005, 1:46    Předmět: Citovat

kimi napsal(a):
.....
To je jedno.colortron nebo novomat,už jsou stejně po smrti.,

No jo no, bohužel, už jsou to jenom nostalgické vzpomínky Cry . Já jsem kousek od hranic takže jsem si těch různých Colortronů užil do sytosti, ale musím říct že hlavně typy s 51cm obrazovkou (řady 4510 atd..) měly vždycky i po letech obraz který jim lecjaké dnešní Beko, Vestely a já nevíc co všechno můžou jenom závidět. Opravy byly jednoduché a vydělávalo se na nich hodně slušně. Když si vzpomenu jak mě sem jeden majitel bazaru přivezl 10ks těchto TV na český zvuk, namontoval jsem konvertor + opravil pár studenáků a šlo to jako na běžícím pásu, druhý den jsem zinkasoval příslušnou částku a za tři dny jsem ho tu měl znovu s další várkou, pro televize jsem se ani nevešel pomalu do dílny.

No to už není pravda, tihle obchodní živnostníci kterým tenkrát živnost kvetla a tím samozřejmě i nám protože nás slušně živili už dneska nejsou, markety je dávno zadusily. Dnes se člověk kolikrát trápí s nějakým špekem celý večer aby pak zjistil že oprava by stála tolik, že to zákazník stejně nezaplatí Coool

_________________
**** Petr ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Woofe



Založen: Mar 31, 2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Czech Republic

PříspěvekZaslal: so duben 23 2005, 8:48    Předmět: Citovat

Hi Hi to je svatá pravda, já bydlím přímo na hranicích (do centra města NDR to mám 10 min normální chůzí). Po otevření hranic nastal bům tahání TV z rajchu, NOVOMATY, COLORMATY a snad i ty hystorický CHROMATY mám v živé paměti. 50 televizí za týden nebyl problém, dneska už je to slabší. Byl jsem nucen dělat tývky paušálně, oprava 500kč, zvuk 400kč. Má to jednu výhodu jsem dohodnutej se zákazníkem jek se říká na tutovku. Pokud je to něco vjedšího tak už to ani nechtějí nebo je to na dohodě, jak říkám tady je všude televizí jak srač...(průměr na domácnost 3 TV). Teď se tady objevují hodně Grundig, Blaupunkt, Telefunken, Schnaider DTV2 (ty miluji Mad ), atd.. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stefan31



Založen: Jun 17, 2004
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: ne duben 24 2005, 12:01    Předmět: To Woofe Citovat

Spomínal sa tu TV SCHNEIDER DTV2 - na tento zase já nenechám dopustiť mám ho doma - model STV 7306M a fungač cca 15! rokov, a jeho jediná porucha bola, že odišiel VCU2136, ale pravdou je, že som vždy po roku robil profilaktiku, nastavil Ug2- ešte aj dnes by som prijal modul s 3 SCART konektormi, je to výmenný modul do tejto TV - len k nám sa nedovážal. Takže pokiaľ by bol - prosím ponúknite.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Woofe



Založen: Mar 31, 2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Czech Republic

PříspěvekZaslal: ne duben 24 2005, 12:08    Předmět: Citovat

Podívám se jestli se tady někde neválí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stefan31



Založen: Jun 17, 2004
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: ne duben 24 2005, 12:25    Předmět: Citovat

U týchto Schneidrov sa používalo aj tzv. Ident.Nr. - 49424 pre náhradné diely. Bol by som rád, keby sa našiel, hoc aj nefunkčný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wiktor
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: ne červen 26 2005, 13:59    Předmět: Citovat

u tydle tv mam porad posunutej obraz o 10cm do prava vymenil jsem jsem uz i tranzistor v koncovym stupni horizontalu je tam dal jsem tam novej vymenil jsem i kondiky okolo nej a zadna zmena.
Návrat nahoru
TOTEM



Založen: Jun 16, 2005
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: pá červenec 01 2005, 14:37    Předmět: Citovat

VIKTORE JESTLI TI TO POMŮŽE, TAK JEDNOU JSEM OPRAVOVAL NĚCO PODOBNÉHO NA "OTF" A MĚNIL JSEM TAM KOND VEDLE VN TRAFA (PĚKNĚ TO TAM PEKLO),UŠ SI PŘESNĚ NEPAMATUJI ALE BYL TO ASI 220M/50V PO VÝMĚNĚ SE OBRAZ VRÁTIL DO SPRÁVNÉ POLOHY.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.16 sekund