Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pomoc proti neziaducim volaniam (přesunuto)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> GSM / CDMA / LTE technika a telefony
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Obyce1



Založen: Jan 07, 2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po duben 12 2010, 22:03    Předmět: Pomoc proti neziaducim volaniam (přesunuto) Citovat

Zdravim Vas vsetkych. Laughing

Mam jeden velky problem, Cry uz asi 3 mesiace mna,rodicov mojej priatelky a vlastne cele osadenstvo den co den obtazuju volania z aj 5 krat/den od ,,firiem",ktore mi tvrdia ze som vyhral a pod.blbosti a snazia sa ododmna ziskat bankove udaje a pod.

Vzdy sa na tel.displaji ako cislo volajuceho objavia 000(3xnula), alebo ---(cislo nezname). Exclamation Je to normalne Telefonny Terorizmus Exclamation Exclamation Exclamation

Question Chcel by som tieto volania nejako blokovat pripadne vypnut.
Operator pevnej linky mi povedla ze sa to neda... Confused:Mozno nejaky skener Dispeja ???

Poradi niekto ...ako na to ?
Myslim ze by to chceli URCITE aj viaceri v mojom okoli.

Uz vopred dakujem za kazdy napad
Mario
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Standa33



Založen: Nov 07, 2009
Příspěvky: 294

PříspěvekZaslal: út duben 13 2010, 5:53    Předmět: Citovat

Pískle(4kHz) s pořádnou hlasitostí přiložené na mikrofon telefonu. Laughing Určitě je to časem omrzí volat.
Nebo jim pustit nahrávku s textem: "Jste ******" nebo "Jděte do ******"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4246
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: út duben 13 2010, 6:15    Předmět: Citovat

řekl bych , že ti hajzlíci, si předávají informace . Protože ještě tak před dvěma roky mi volali průběžně třikrát denně když jsem jim slíbil, že si je najdu a nafackuju jim tak od té doby je to věc naprosto vyjímečná tak jednou za tři neděle a tak jim zase něco slíbím a je klid.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
renda15



Založen: Nov 05, 2005
Příspěvky: 631
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: út duben 13 2010, 6:28    Předmět: Citovat

Já na to mám takovou fintu. Někdo zavolá, něco nabízí, já se naoko zaraduju a řeknu mu, že to je perfektní, že něco takového určitě potřebuji. Poté dotyčný začne nabízet, já mu oznámím ať promine a malou chviličku počká, že mám druhý telefon. Poté telefon odložím a nechám ho 5-10 minut. Výsledek - málokdy se ozve znovu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33916
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út duben 13 2010, 7:43    Předmět: Citovat

Ked je to automat, tak to velmi nepomoze...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mat100



Založen: Nov 04, 2009
Příspěvky: 480
Bydliště: Plzen-jih

PříspěvekZaslal: út duben 13 2010, 7:49    Předmět: Citovat

Na to je jen jediný recept : Nová SIM Sad

Mě taky volají den co den z O2 a nabízí kdo ví co. Musíš to vzít a hned zavěsit. Vono je to přestane bavit.

PS : Ten nápad s tím pískletem se mi zamlouvá. Asi to vyzkouším. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MirrA1



Založen: Aug 30, 2006
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: út duben 13 2010, 11:28    Předmět: Citovat

Záleží co máš za telefon.
Pokud nějaký "chytrý" , tak není problém stahnout si programy který s příchozím voláním (s konkrétním číslem) provedou cokoliv. Třeba odmítnou, přesměrují do schránky, nebo příjmou a přehrají nastavený vzkaz...

Na pevné lince jsem jednou řešil neustálé prozvánění - a operátor to může předat policii pokud si na to budu stěžovat jako na obtěžující volání. Tak možná něco podobného platí i u mobilních operátorů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jave



Založen: Nov 26, 2005
Příspěvky: 1602
Bydliště: jizni cechy

PříspěvekZaslal: út duben 13 2010, 13:49    Předmět: Citovat

Volali, zvedl jsem a rekl, ze mam jednani at zavolaji jindy. Vecer znovu a opet jsem mel jednani. Pak 3x za 2 dny a ja opet jednal a pak uz nic a skoro 2 mesice klid. Kdyz jsem jim to pred tim nebral nebo tipal, tak to zkouseli znovu a znovu
_________________
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Obyce1



Založen: Jan 07, 2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út duben 13 2010, 20:20    Předmět: Dakujem Vam . Citovat

Naozaj Vam dakujem za vase Rady,urcite ich vyskusam!
Maly podnet odomna: ..ano jedna sa o predavanie iformacii z jednej firmy do druhej.(nikdy netreba pisat adresu an internete ,najlepsie ziadny kontakt).
Ti ludia si najdu na Vas telefon aj ked nie ste v zozname.
Upozornujem hlavne na nemecke ,,FIRMY"(?),ktore su po Internete ako Mafia,kazda firma pod inym menom ale predavaju si medzi sebou Vase udaje !!!!
Pozor na ,,firmu " Mangolino.de!! Blby nazov ,ale nebezpecna firma!!!
V mojom pripade su to nemecke podvodnicke ,,firmy" ktore nepoznaju Datenschutz ochranu personalnych udajov.

Dakujem Vsetkym..
..a hlavne Lidi bdite !!!
Mario (Nemecko)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza_dy



Založen: Aug 20, 2004
Příspěvky: 2172
Bydliště: Brno-venkov

PříspěvekZaslal: út duben 13 2010, 21:28    Předmět: Citovat

Pokud máš telefon se symbianem, doporučuji prográmek Handy Blacklist. Známý měl podobné problémy a tento soft mu je vyřešil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Outlook



Založen: May 24, 2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út květen 25 2010, 8:16    Předmět: Citovat

Ahoj, doplním to, co už posali kolegové přede mnou...

1. U telefonů s operačním systémem Symbian (Nokie N nebo E, některé Samsungy apod.) doinstalovat prográmek Handy Blacklist. Tuším že jde o placenou aplikaci, která je ale asi na 14 dní zdarma
2. U telefonů s Windows Phone (Mobile) prográmek Call Firewall. Býval a snad ještě je freeware.
3. Pro zařízení s androidem nebo iPhone přiznám se neporadím konkrétně, ale určitě něco bude. Mrknul bych u obou v marketu/app store.
4. Spousta "hloupých telefonů" umí blokovat hovory nebo i sms z určitých čísel. V dnešní době především Samsungy (a to mnohdy od těch nejlowendovějších) a taky se dá narazit na některé starší Nokie (1600 a podobné...). Sony Ericsony umí snad všechny po nastavení přijímat hovory jen ze seznamu. Ale nevýhoda je, že se Vám pak nedovolá nikdo na koho nemáte uložený číslo...

Eventuelně si můžete zablokovat u operátora přáchozí hovory. Bohužel to ale jde jen ze všech čísel bez nějakého filtrování... ale zase by byl klid Smile

Tolik asi ve zkratce, snad pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> GSM / CDMA / LTE technika a telefony Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.13 sekund