Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prijem kodovanych TV stanic cez parabolu ZADARMO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Satelitní technika a dekódování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michalnb



Založen: Dec 27, 2008
Příspěvky: 537
Bydliště: SR

PříspěvekZaslal: pá červen 26 2009, 18:53    Předmět: Citovat

Niekto tusim dnes vypadol z popolnice lavou nohou... Shocked
Necital si ze moralizovanie vedie ku strate zdraveho usudku? Len tak medzi nami, preberal sa tu problem ako taky, nie to, ci niekto cumi do bedne a uz vobec nie to, ako casto. Ale holt, pridaj sa k Radekovi a vynadaj vsetkym, ktorym vadia zbytocne premrstene ceny(aj ked mozno na to maju). Ono je podla mna prirodzena vec, ze aspon male percento ludi sa ozve(pripadne buri a strajkuje) aj ked tym mozno nic nedosiahne. A koniec koncov je to sposobene tym, ze 80-90% obyvatelov je obrazek_cenzura nazoru "radsej budme ticho a posluchajme". Potom to konci tak, ze ked chces nieco mat, robis roboty ake spominal Radek. Makas od nevidim do nevidim, trieskas sa po celej republike a na vyplatu dostanes Laughing "okolo" 20litrov(zo zivota mas viac-menej I-I O V N O a tie zarobene peniaze si nemas sancu uzit).

_________________
PC šťoural
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33949
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá červen 26 2009, 18:59    Předmět: Citovat

V trhovej ekonomike ako zakaznik mozes protestovat tym, ze si tu sluzbu nekupis a nebudes ju pouzivat. Nie tym, ze ju budes pouzivat nelegalne bez zaplatenia. Rovnako ako nebudes proti vysokej cene LCD TV protestovat tym, ze si ho pojdes do obchodu ukradnut.

Nie je problem zarobit aj viac ako tych 20 litrov, a to aj bez behania po celej republike. Ale cumenim na bednu bez platenia to naozaj nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: pá červen 26 2009, 21:37    Předmět: Citovat

Presne tak, protestovať sa dá jedine tak, že to človek nezaplatí = pozerá zadarmo Wink Sám dobre viem, že ohľadom príjmu digitv nie je pomaly nikto ochotný nič poradiť, všetko som si musel na inete pozisťovať sám, takže tá skupina zlodejov nie je nejako príliš veľká, okrem toho výsledok je ten, že vlastne nikoho tak či tak neokrádam - to je to hlavné, nemám čas ani chuť satelit pozerať, jediná výhoda je tá, že som nenaletel ako viacero známych, čo si kúpili balíky na dva roky, platia 600 mesačne a zúria, akí boli sprostí a že sú to vyhodené peniaze Twisted Evil Ono problém je v tom, že vysielanie je nehmotné, ako filmy, pesničky, software atd atd, výrobcovia dopredu vedia, že nie všetci budú ochotní to legálne kúpiť, vraj preto sú ceny také vysoké, ale prd baraní je to tak, chcem vidieť, či by ceny klesli, keby to viac ľudí kúpilo legálne - stopro nie, iba by mali väčšie zisky. Nevýhoda pre nich je, že hocičo nehmotné ide ukradnúť oveľa jednoduchšie a beztrestnejšie ako hmotné, takže v tejto oblasti je každý národ národom zlodejov, bez výnimky, koľko serverov slúžiacim nelegálnemu kopírovaniu je českých alebo slovenských? A koľko zahraničných Question Rnbw máš pravdu, nesúhlas sa v trhovej ekonomike dá vyjadriť nekupovaním drahých vecí, ale ako sa brániť všetkým tým nechcených, často nezmyselným, ale zo zákona povinným poplatkom ? Ktoré ja osobne vnímam ako legálne okrádanie ľudí Rolling Eyes A to ešte ani nechcem pomyslieť na to, kam všade tie peniaze idú Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: pá červen 26 2009, 21:54    Předmět: Citovat

PeteBurns napsal(a):
Presne tak, protestovať sa dá jedine tak, že to človek nezaplatí = pozerá zadarmo Wink Sám dobre viem, že ohľadom príjmu digitv nie je pomaly nikto ochotný nič poradiť, všetko som si musel na inete pozisťovať sám, takže tá skupina zlodejov nie je nejako príliš veľká,


Ty vo.e, a co jsi pozjistoval ? Algoritmus vypoctu klice a RSA pro AU ?? nebo co vlastne ? To jak naladovat do nejlevnejsiho satu firmware a cas od casu zmenit keys ??? Tomu rikas nejake umeni ???

My, co pamatujeme eru D2MACu, Videcryptu apod... a vse jsme se opravdu museli naucit, pochopit principy kodovani apod.. a to bez internetu ! , my co jsme staveli prijimace na kolene, prvni konvertor co jsem mel byl postaveny z HEMtu CF300 za cenu rocni brigady a studia kde ceho, tomu rikam umeni.
A ne najit na netu soft a keys a to naladovat do receiveru a cumet.

20tis co jsem nabizel byl cisty prijem, pokud si nekdo umi spocitat, kolik je to vlastne hruba mzda, tak si myslim ze jako nastup to neni spatne.
rnbw to napsal spravne a s tim zcela souhlasim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: pá červen 26 2009, 22:05    Předmět: Citovat

michalnb napsal(a):
ze ked chces nieco mat, robis roboty ake spominal Radek. Makas od nevidim do nevidim, trieskas sa po celej republike a na vyplatu dostanes Laughing "okolo" 20litrov(zo zivota mas viac-menej I-I O V N O a tie zarobene peniaze si nemas sancu uzit).

Ano, to jsem poznal. Radeji krast nez makat, Na jedne strane si kde kdo stezuje jaka je to doba nahovno, na druhe strane nikdo delat nechce. Kdyz bych nabizel praci pridavace u zedniku nebo popelare, nereknu, ale co je kur.a spatneho na praci jako je montaz EZS, velkych STA, servisu TKR, montazi MW spoju pro velke telko. operatory ??? Pristup k merici technice za desirky tisic, prubezne skoleni a vzdelavani temer zdarma a zadna jednotvarna prace ???
Ja si tim prosel taky, taky jsem makal od nevidim do nevidim, bouchal jsem listy pri instalaci strukturalek casto o vikendech a svatcich, aby nebyl narusen provoz firmy. Nikdy jsem toho nelitoval, mozna jsem mel tu vyhodu, ze prace me vzdycky bavila a bavi a na vsem se snazim hledat ty pozitiva. Ale krast, to jsem opravdu nemusel , ani TV ani nic jineho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xxxe



Založen: Sep 12, 2005
Příspěvky: 2340
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: pá červen 26 2009, 22:09    Předmět: Citovat

No možná si z města a máš tam lepší plat,já z města nejsem a ten výdělek tady je pod psa,co vydělám to dám na placení složenek.A ještě mám živit pakáž??To fakt nejde.Jak se psalo.Co je drahý nekupuju. Laughing

Taky netvrdím že se má krást ale zase na druhou stranu jak jsem psal,když si to nezabezpečí proti krádeži tak je to jejich smůla.Taky jsem koupil třeba baterku do auta,auto zamčený v garáži a baterka v hajzlu!Policajti akoráde sepíšou a řeknou suše,tím se ani nebude nikdo zabívat.Najděte si pachatele a dořešíme to.Tak k-u-r-v-a kde to jsme!

A ty tu budeš řešit nějakej nelegální příjem telky?Se skoč ošplouchnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: so červen 27 2009, 0:08    Předmět: Citovat

Radek ja to vôbec nenazývam žiadne umenie, samozrejme že je to totálne primitívne, ak človek vie čo a ako, preto stále nechápem, prečo ťa to tak serie, možno stále žiješ v minulosti a serie ťa to, aké bolo vtedy všetko zložité, problematické a drahé, všetko si si musel vydrieť, dnes sadneš ku netu a o chvíľu máš info po ruke, ja osobne som netušil že je to také jednoduché a stačí iba nájsť správny prijímač a správny soft, myslel som že to bude oveľa zložitejšie, no neboj ja tiež dobre viem aké to bývalo bez internetu, všetky info prácne zháňať kade-tade po knižniciach a časopisoch a jediný katalóg čo som mal bol tesla, o datasheetoch a dnešnej ponuke súčiastok som mohol iba snívať, video ani satelit sme nikdy doma nemali lebo sme si to nikdy nemohli dovoliť, vtedy stál videorekordér zhruba 20tis kčs, ten sme mali raz požičaný, satelit netuším, no vždy sme o tom s bráškami snívali...Teraz to nikto ani len nezapne Wink Takže takú má zhruba "hodnotu" to ukradnuté vysielanie, podľa mňa takmer žiadnu, takže to takmer nie je krádež Wink No stále mám pocit, že ťa serie najviac to, že vieš, ako prijímať digitv zadarmo, vieš že to vysielanie nestojí ani za deravý groš, ale napriek tomu ho poctivo platíš Laughing Ak to tak nie je tak ozaj nerozumiem tomu nevraživému postoju voči ostatným Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3316
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červen 29 2009, 15:16    Předmět: Citovat

To me pripomelo dobu davnou, video drahy ja prase. Tak jsem si pujcil za poplatek video prehravac. K tomu par kazet. Zatahnout zaves a x hodin jsem cumel na video, kdepak dabing, pouze simultánní preklad. Oci jak angorak s koukani x kolikate kopie. Jo to jsou vzpominky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Satelitní technika a dekódování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.20 sekund