Databáze servisních módů 2.díl
Publikované: Sunday, 10.02. 2002 - 14:20:44
Věc: Databáze servisních módů


Databáze servisních módů pro TV přijímače,videorekordéry a monitory.Prosíme posílejte [ zde ].


Model Servisní návod

LG MC64 a MC84 Vstup do servisního menu: Současně stisknout ?? na DO i na panelu TV.

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )MITSUBISHI CT-21M5E , ET , RT, CT-25M5E , EN , ET , ETN , RT , RTN Vstup do servisního menu: 1) PŘEPNOUT SERVISNÍ PŘEPÍNAČ S701 ( umístěný vedle tuneru ), potom tlačítko 9 ( dále * - přepínání displeje , 2 - 8 - nastavení kódu, 6 - nastavení hodnot , 0 - zápis do paměti, 1 - přechod k zápisu do paměti . Odchod ze servisního módu : stand by .

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


MITSUBISHI CT-29B3EEST Přístroj zapneme. Stiskneme mikrospínač S 701, který je umístěný vedle kanálového voliče a do 5 sekund tlačítko 9 na DO . Popis ovládání : zápis - tlačítko 4, tlačítko 2 a 0 mění krok nastavování a tlačítko 5 a 7 mění hodnoty.

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


NOKIA 6364 , 7364 CHASSIS 2B-F Stlačit rychle za sebou --- a MENU a TV , poslední tlačítko stlačit do 1 sekundy od předcházejících .

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


MONITORY- NEC série XExx , XPxx a XVxx V normálním provozu je v menu výběr DISPLAY MODE, vyberte Proceed, objeví se informace o horizontálních a vertikálních frekvencích. Stisknout a držet tlačítko RESET , současně stlačit tlačítko + a -. Objeví se nápis Warning Entering Service Menu if you continue the warranty is void - Press exit to escape. Jestli je monitor po záruce,vyberte volbu Proceed a jste v servisním menu. Zde je velmi mnoho různých nastavení a zajímavostí - třeba je možné zjistit kolik hodin a minut monitor pracoval a kolik byl ve stavu stand by. Zjistíte také verzi procesoru. UPOZORNĚNÍ !!! Jediným stiskem tlačítka je možno monitor porouchat !!! Nastavování v servisním menu by měl provádět servisní mechanik !

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


NOKIA, SELECO, SABBA ITT, TELEFUNKEN (chassis- STEREO PLUS) Vstup do servisního menu : 1) mute 2) OK 3) TV - zápis nastavených hodnot OK , odchod ze servisního menu : TV .

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


BRANDT, FERGUSON, NORDMENDE, SABA, TELEFUNKEN, THOMSON (CHASSIS ICC9-Processor ST9093) 1) Televizor uvedeme do pohotovostního stavu. 2) Vypnem TV síťovým vypínačem. 3) Stiskneme tlačítko VT a zapneme siťovým vypínačem. 4) Po druhém stisku tlačítka VT se objeví uvedená tabulka. Odchod ze servisního menu: stisknout stand-by. UPOZORNĚNÍ: Vstup do servisního menu je možný jen v případě nepřítomnosti jakéhokoliv signálu do přístroje přes konektor SCART.
Setup Video Geom
xxx123456789 configuration

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


BRANDT, FERGUSON, NORDMENDE, SABA, TELEFUNKEN, THOMSON (CHASSIS ICC9 processor ST92T93J9B1 1) 1) Televizor uvedeme do pohotovostního stavu. 2) Vypneme TV síťovým vypínačem. 3) Stiskneme tlačítko VT a zapneme síťovým vypínačem. 4) Po druhém stisku tlačítka VT se objeví uvedená tabulka. Výstup ze servisního menu: stisknout stand-by. UPOZORNĚNÍ: Vstup do servisního modu je možný jen v případě nepřítomnosti jakéhokoliv signálu do přístroje přes konektor SCART.
Setup Video Geom
x92NM configuration

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


PANASONIC TC-24WG12H,TC-28WG12HGAOO chassis M17W a PANASONIC TX-29GF35T, TX-33GF85T, TX-29GF85T chassisM18 Vstup do servisního menu: Současně stlačit OFF TIMER na DO a tlačítko VOLUME - na předním panelu přístroje. Nastavení přístroje po výměně paměti : spojit bod TPA4 nebo TPA14 ( je to pin 3 IC1213) se zemí televizoru, potom zapnout napájení TV. Po skončení nastavování propojku odstranit.

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )
Tento článek si můžete přečíst na webu Nuke - Elektro Bastlirna
www.ebastlirna.cz

Tento článek najdete na adrese:
www.ebastlirna.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=24