Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace

Hlavní menu
Kdo je přítomen?
Login

Uživatelské jméno:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Vygenerovaný bezpečnostní kód 6
Opište tento kód:


Naši členové

OK:Buchar007 - Profil Buchar007
Dnes: 0
Včera: 2
Celkem: 17608Čtenáři na webu

Anonymní: 835
Členové: 53
Celkem: 888
Jste anonymní uživatel. Můžete se ZDARMA zaregistrovat zde

Dekodér na stanici HBO
Publikované: Thursday, 23.01. 2003 - 18:24:20 Od: alovka

Antény a VF technika Do pošty mi přišel, další z řady odlaďovačů rušení, pro příjem placeného kanálu HBO v kabelových sítích.

  • Odlaďovač rušícího kmitočtu

Další z řady odlaďovačů rušivého kmitočtu v kabelových sítích. Jedná se konkrétně o stanici HBO. Pro konstrukci obecně platí to, co jsem již napsal k předchozímu " dekodéru " , který máte k dispozici na této stránce.

  • Schéma zapojení

Dekodér stanice HBO v kabelových sítích.


 
Související odkazy
Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 3.83
Hlasů: 6


Zvolte počet hvězdiček:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Průměrný
Špatný

Možnosti

Dotaz (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Thursday, 18.11. 2004 - 18:04:48
Mam kabelovou televizi, HBO je s priplatkem, ale da se to nejak obejit? Treba timto zarizenim? Funguje to?Re: Dekodér na stanici HBO (Hodnocení: 1)
Od: Jose206 - Saturday, 05.01. 2008 - 17:51:57
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Prosím ťa mohol by si mi napísať slovne o aký typ vodiča ide v tej cievke (myslím materiál), lebo nepoznám CuL konkrétne neviem čo je to L. Veľmi veľmi pekne ďakujem.


Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na adrese admin (zavináč) ebastlirna.cz


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.23 sekund