Vítejte na Elektro Bastlírně
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Upload · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Hledat v článcích

Dobrovolné příspěvky na provoz EB
Hlavní menu
Kdo je přítomen?
Login

Uživatelské jméno:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Vygenerovaný bezpečnostní kód 6
Opište tento kód:


Naši členové

OK:repastn - Profil repastn
Dnes: 0
Včera: 1
Celkem: 15752



Čtenáři na webu

Anonymní: 362
Členové: 4
Celkem: 366




Jste anonymní uživatel. Můžete se ZDARMA zaregistrovat zde

Databáze servisních módů 6.díl
Publikované: Monday, 11.02. 2002 - 15:04:54 Od: alovka

Databáze servisních módů Databáze servisních módů pro TV přijímače,videorekordéry a monitory.Prosíme posílejte [ zde ].


Model Servisní návod

HITACHI C2578FS, C2589FS, CMT2578 (CHASSIS V1) Na předním panelu TV držte stisknuté tlačítko TV/Video a zapněte . Objeví se dole uvedená tabulka.

NO DATA

001 : 28

002 : 28

003 : 28

004 : 80

005 : 80

006 : 06

007 : 75

008 : 40

Po skončení úprav, uložte nastavené hodnoty tlačítkem ENTER na DO a přejděte do Menu .

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


HITACHI C2135MN Držte stisknuté tlačítko " - " a zapněte . V menu je velké množství bezejmenných hodnot, které nebylo možné rozkódovat.

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


SHIVAKI CHASSIS 11AK19 Postup : Vejít do menu TV tlačítkem INSTALL , potom zadejte kombinaci 4, 7, 2, 5. V menu objevíte položku ADJUST (všechny nast. přes tuto položku ).

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


SHIVAKI STV1415 CHASSIS 11AK20 Postup : do 4 sekund nutně z DO zadat VOL- , PROG - - , TV . Parametry vybíráme tlačítkem (PROGRAM UP) (PROGRAM DOWN) a hodnoty (VOL-), (VOL+) . Pro zápis máte červené tlačítko, výstup ze servisního menu je tlačítko TV .

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


SHIVAKI STV2905 CHASSIS DY-900 1) Stisknout tlačítko SERVICE na DO . 2) Objeví se nápis Line SVC , potom stlačte na DO -/- - 3). Převede se pevně nastavených kanálů z procesoru do paměti . 4) Pevně nastavené hodnoty jsou v tabulce :

(1).STD 4CH ? 62,25 Mg

(2).STD 5CH ? 172,25Mg

(3).STD 7CH ? 189,25Mg

(4).STD 25CH ? 503,25Mg

(5).STD 34CH ? 575,25Mg

(6).STD 40CH ? 623,25Mg

(7).STD 50CH ? 703,25Mg

5) Barva pevných kanálů je na OSD - ZELENĚ. 6) Po prohlídce kanálů stiskněte PR +,- .

Nastavení V-SIZE (verikální rozměr ) 1) Stisknout PR+,- . 2) Na DO stiskněte tlačítko 6 - na OSD se objeví nápis STV VAMP32 . 3) Stiskem tl. VOL+, - nastavíme rozměr obrazu. Ostatní nastavení jsou podobná .

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


SHIVAKI STV-2119 S (CHASSIS H-501) Postup : Stisknout za sebou DISPLAY, MUTE , SLEEP a FUZZY. Potom po stlačení tlačítka DISPLAY je možno nastavovat geometrii obrazu a afc., po stlačení tlačítka SLEEP - stupnici šedé .

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


SCHNEIDER a jiné TV s (CHASSIS DTV 1 , DTV 2) Postup : 1) Zapnout síťovým vypínačem. 2) Stisknout na ( původní ) DO tlačítko C současně s mikrospínačem umístěným na signálové desce vedle EEPROM. Na obrazovce se objeví " SERVICE MODE ". Ovládání : tlačítka + - BASS pro pohyb v menu , + -VOLUME pro změnu hodnot , IDEAL pro uložení hodnot .

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


SCHNEIDER a jinéTV s (CHASSIS DTV 3 , DTV 4) Postup : 1) Zapnout TV síťovým vypínačem. 2) Stisknout současně na DO červené a modré tlačítko kolem 5 sekund, tlačítko nepouštět a stlačit na TV tlačítka VOL + a CH - . 3) Výstup ze servisního menu - vypnout přijímač . Několik slov o menu : je možno nastavovat AVC, AFC, STUPNICI šedé GEOMETRII OBRAZU, OSD, v některých modelech napětí na G2 a na konci menu OPTION BYTE - je jich několik, mění se žlutým tlačítkem na DO. Jeden z těchto byte je důležitý při výměně MC44007 za MC44002 - vypíná a zapíná normu SECAM .

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


THOMSON, TELEFUNKEN CHASSIS TX-90, TX-91 Postup : 1) Vypnout TV do pohotovostního stavu pomocí DO 2) Vypnout TV sťovým vypínačem. 3) Stisknout na DO modré tlačítko ( teletext ) a současně televizor zapnout síťovým vypínačem. 4) Potom modré tlačítko rychle pustit a znovu stisknout .

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )


THOMSON nové řady Při vypnutém přístroji stiskneme současně V- , P- a TV zapneme. Objeví se servis menu.

( Poslal : alovka | Zdroj : ftp://ftp.vol.cz )



 
Související odkazy
· Více o Databáze servisních módů
· Další články od autora: alovka


Nejčtenější článek na téma Databáze servisních módů:
Servisní módy 6. část

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4
Hlasů: 1


Zvolte počet hvězdiček:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Průměrný
Špatný

Možnosti
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na adrese admin (zavináč) ebastlirna.cz


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund