Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace

Hlavní menu
Kdo je přítomen?
Login

Uživatelské jméno:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Vygenerovaný bezpečnostní kód 6
Opište tento kód:


Naši členové

OK:mende - Profil mende
Dnes: 0
Včera: 0
Celkem: 18682Čtenáři na webu

Anonymní: 389
Členové: 36
Celkem: 425
Jste anonymní uživatel. Můžete se ZDARMA zaregistrovat zde

Bastlírna na novém Enginu: Zveme vás na Testovací Fórum!
Publikované: Thursday, 22.02. 2024 - 19:06:01 Od: karel_iv

PHP-Nuke Představujeme vám betaverzi nového diskusního fóra Elektro bastlírny na www.ebastlirna.tech! S úpravami a novým enginem čekáme na vaše testování a připomínky.

Po úspěšných testech a téměř finálním doladění nového vzhledu Bastlírny, jsme s radostí oznámili spuštění testovací verze fóra na novém enginu. Chceme, aby se celá komunita zapojila do testování a poskytla nám zpětnou vazbu, neboť dosavadní připomínky byly minimální nebo vyřešené.

Nové fórum běží na poslední verzi phpBB, což znamená větší stabilitu a bezpečnost pro všechny uživatele. Můžete se přihlásit se svými stávajícími přihlašovacími údaji, pokud jste se registrovali do srpna 2023. Pro nové členy je funkční registrace. Fórum běží ze zálohy z 23.8.2023.

Chceme slyšet vaše názory a připomínky. Pro základní otázky jsme vytvořili zvláštní vlákno s anketou, kde můžete vyjádřit svůj názor.

S novým enginem přichází i změna – původní PHP Nuke podporovaný hlavní stránkou už není aktuální. Místo toho jsme přešli rovnou na diskusní fórum s plnou funkcionalitou a některými novými vylepšeními. Vrátit se na úvodní stranu můžete jednoduše kliknutím na logo Elektro bastlírna nebo na Obsah fóra pod ním.

Přestože jsme přenesli data z poslední zálohy, nové odpovědi se nepropisují zpět na původní Bastlírnu, což zajišťuje bezpečnost. Po vyřešení administrativních záležitostí přejdeme na novou verzi.

V současné době pracujeme na konverzi a migraci článků z původní Bastlírny (i ten, který zrovna čtete), a brzy bude možnost znovu přidávat nové články.

Prosíme vás, abyste se aktivně zapojili a poskytli nám zpětnou vazbu na www.ebastlirna.tech. Vaše připomínky jsou pro nás klíčové pro další vývoj.

Děkujeme za podporu a spolupráci!

S láskou,
Kluci ajťáci z louťáků.cz

 
Související odkazy
· Více o PHP-Nuke
· Další články od autora: karel_iv


Nejčtenější článek na téma PHP-Nuke:
Hacknutí Elektro bastlírny

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasů: 8


Zvolte počet hvězdiček:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Průměrný
Špatný

Možnosti
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.24 sekund