Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace

Hlavní menu
Kdo je přítomen?
Login

Uživatelské jméno:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Vygenerovaný bezpečnostní kód 6
Opište tento kód:


Naši členové

OK:dude666 - Profil dude666
Dnes: 0
Včera: 0
Celkem: 17972Čtenáři na webu

Anonymní: 188
Členové: 63
Celkem: 251
Jste anonymní uživatel. Můžete se ZDARMA zaregistrovat zde

AV modul pro TV Color 416
Publikované: Sunday, 20.06. 2004 - 17:30:40 Od: Igino

Servis AV modul predstavuje samostatný blok, ktorý sa dodatočne pripojí na kontaktné kolíky signálovej dosky modulu O. V module O je potrebné dodatočne doplniť kolík 1. Jedno prepojenie je aj na dosku modulu S, na ktorom sa prepojí vodič z modulu AV s kolíkom 1, na prepínanie časovej konštanty.

Mám ešte jednu poznámku ku stavbe. Známy ma požiadal o doplnenie tohto modulu do svojho TV COLOR 416.
Konkrétne pre tento typ nie je potrebná dióda ani prepojenie, ktoré vedie na vstup 1 modulu S, pretože po prepnutí tlačítka AVR na TV je na tento vstup už od výroby privedené napájanie. Toto je výhodné využiť aj k vlastnému napájaniu uvedeného modulu AV tak, že vstup z prepínača AV uvedený na schéme sa prepojí priamo na vstup 1 modulu S. Prepínanie medzi režimom TV a AV potom zabezpečuje uvedené tlačítko AVR. Modul O, je u tohto typu označený ako OMF ZMF. Na základnej doske sa nesmie zabudnúť zaletovať do vstupu 1 modulu O kúsok medeného drátu, ktorým sa prepojí vlastný modul so základnou doskou.

AV modul pro TV Color 416

 

Poslal: Igino


 
Související odkazy
Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 2.25
Hlasů: 4


Zvolte počet hvězdiček:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Průměrný
Špatný

Možnosti
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na adrese admin (zavináč) ebastlirna.cz


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.21 sekund