Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace

Hlavní menu
Kdo je přítomen?
Login

Uživatelské jméno:
Heslo:
Bezpečnostní kód: Vygenerovaný bezpečnostní kód 6
Opište tento kód:


Naši členové

OK:petrkuba - Profil petrkuba
Dnes: 0
Včera: 1
Celkem: 17573Čtenáři na webu

Anonymní: 804
Členové: 32
Celkem: 836
Jste anonymní uživatel. Můžete se ZDARMA zaregistrovat zde

Vyhledávač akupunkturních a akupresurních bodů
Publikované: Tuesday, 30.03. 2004 - 12:00:11 Od: kusy

Experiments Tento pomocník Vám pomůže při vyhledávání akupunkturních a akupresurních bodů.

Hledač bodů pro akupunkturu nebo akupresuru

Tento pomocník při hledání bodů pro alternativní metody léčení je na stavbu velice jednoduchý a levný, narozdíl od komerčních produktů. Po připojení k napájení začne přístroj vydávat nepřerušovaný tón okolo 1kHz. Elektrodu, kterou můžete vyrobit z měděné trubky uchopíte do jedné ruky. Druhou rukou ovládáte odizolovaný hrot. Hrot musí být opravdu odizolovaný, jinak zařízení nebude fungovat. Když se hrot dostane do kontaktu z pokožkou tón nikterak nezmění kmitočet. Když ale narazí na místo, kde je ukupunkturní bod změní přístroj frekvenci vydávaného tónu.
Zde potom můžete aplikovat akupunkturu nebo akupresuru. Každý akupunkturní bod slouží k léčbě určitého orgánu a jejich popis a doporučená stimulace není předmětem tohoto technicky zaměřeného serveru.

Schéma vyhledávače akupunkturních a akupresurních bodů

Poslal: kusy


 
Související odkazy
Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4
Hlasů: 2


Zvolte počet hvězdiček:

Vynikající
Velmi dobrý
Dobrý
Průměrný
Špatný

Možnosti

Re: Vyhledávač akupunkturních a akupresurních bodů (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Sunday, 23.05. 2004 - 18:11:17
Nazdar lidi, sestrojil jsem si to a nefunguje. Pop připojení napájeni začne vydávat tón (nízké bručení). Po stykem hrotu s pokožkou a při držení elektrody se nic nestane.
Ani při ježděni po pokožne se ton nemění.

Jak je to možné prosím napište na Mahdy.Petr@seznam.czRe: Vyhledávač akupunkturních a akupresurních bodů (Hodnocení: 1)
Od: alovka - Monday, 24.05. 2004 - 14:13:27
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.ebastlirna.cz
Je to odzkoušené a funguje to. Zkus třeba dlaň, tam je veliká spousta bodů. Mám příručku, kde tyto body hledat. Bude-li zájem ofotím a dám ke stažení. Ale až podle toho jaký bude zájem, protože to celé ofocovat není práce na 30 minut.
ahoj.Re: Vyhledávač akupunkturních a akupresurních bodů (Hodnocení: 0)
Od: Anonymous - Monday, 13.12. 2004 - 18:26:54
Dokázal by to někdo aspon trochu racionálně zdůvodnit??? Akupunktura může fungovat, hledač ne. :))Re: Vyhledávač akupunkturních a akupresurních bodů (Hodnocení: 1)
Od: mirdo8 - Thursday, 25.12. 2008 - 23:35:52
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Ta KF517 nikdy nemoze zosilnovat a nie to este sa uplne otvorit,lebo ma bazu na +9V.mozno sa milim ale tak to vidim ja a co sa tyka akupunkturnych bodov ja tomu verim.  


Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na adrese admin (zavináč) ebastlirna.cz


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.28 sekund