Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ali DPH a IOSS
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
josef_novak



Založen: May 06, 2017
Příspěvky: 787

PříspěvekZaslal: út listopad 02 2021, 9:16    Předmět: Citovat

To je standard, klidně to můžeš dostat až po vánocích. Letos možná není těch zásilek tolik, ale předchozí roky je vozili do Ralské věznice, aby je tam třídili vězni.
Horší by bylo, kdyby zahájili celní řízení a díky tomuto číslu jsi to nevěděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BigSandy



Založen: Jul 28, 2015
Příspěvky: 790

PříspěvekZaslal: út listopad 02 2021, 10:05    Předmět: Citovat

A co toto?
https://cdr.cz/clanek/ceska-posta-uzavrela-dohodu-s-aliexpressem-zbozi-z-ciny-dorazi-uz-za-10-dni
Jako vše v teto republice skončí jen na slibech. Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
josef_novak



Založen: May 06, 2017
Příspěvky: 787

PříspěvekZaslal: út listopad 02 2021, 11:03    Předmět: Citovat

Vidíš to sám, článek je starý rok a nic se nezměnilo. Taky mi nějaké konektory do ČR v srpnu dorazily během 14 dní a hned v říjnu jsem je měl ve schránce. Jenže během té doby jsem je objednal u jiného prodejce, takže je mám 2x, ale kvůli 2x2 dolarům si nedělám trauma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18642
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út listopad 02 2021, 11:07    Předmět: Citovat

První dodávky byly po 14cti dnech , nyní mám z toho data balík dnes= 3 týdny .
S tímto : After being upgraded to Combined Delivery, you can find the updated tracking number on the 'Tracking' page.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: út listopad 02 2021, 13:28    Předmět: Citovat

Do CR to dorazilo do 10 dnu v pohode i driv, jenze nase slavna ceska posta to nekde skladovala dalsi mesic nez to dorucila. Takze zadna zmena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Behemot
Pod dozorem moderátorů


Založen: Nov 01, 2013
Příspěvky: 1666

PříspěvekZaslal: pá listopad 05 2021, 9:38    Předmět: Citovat

Tak pár zkušeností a informací. Zadávat se u rejže jako firma je cesta do obrazek_cenzura, protože to pošlou jak to je a proclení spadne na poštu. Formuláře absolutně nefunkční obskurní kundí bordel, v žádným případě neřešit.

Provolal sem se tam nakonec k nějakýmu deklarantovi, řeším to s ním. Podle něj sou formuláře obskurní kundí bordel, v žádným případe neřešit a posílat přímo na e-majl. U jedné jediné zásilky, kde se ten nesmysl povedlo mi vyplnit, tak se dva tejdny nic nedělo, teď to tam konečně na mou urgenci tady ten deklarant našel, po pětiminutovým hledání v systému zjistil teda ty dva řádky informací, který sem tam přes formulár zadal, bez příloh, stejně že to je k hovnu a mám mu poslat podklady na e-mail.

Prej tady ty předavíza není třeba řešit, že se dycky vozve deklarant=ani omylem není pravda, sám uznal že tam mají desítky tisíc zásilek, pokud to sou tydlety drobnosti kde je žluťák rád, že zvládne vytisknout adresu, nikdo nic neřeši. Buď se vohnoutovi podaří to tam nacpat a možná to někdo nějak udělá podle toho, nebo to někdo vyclí podle toho, jak si údaje vymyslí a hlavně aby poslali na dobírku výpalný.

A zlatej hřeb večera, zrušili teda poplatky za skladný, účtuje se stopade VE ZEJDNODUŠENÝM REŽIMU. Pokud to sou že jako vopchotní zásilky, tak VOLE SEDUM STOVEK.

Takže když to shrnu, kundská pošta se na to měla chystat dva roky, výsledkem je nefunkční paskvil kdy platíš jak obrazek_cenzura něco, na co nikdo nemá nárok, nebo platíš jak dvě obrazek_cenzura pokud se ti tam někdo uráčí ten případ zvednout a zprocesovat to správně růčo. Jo a stejně i dyž je to za štyry dni v republice, tak se to pak tejdny válí kdoví kde, protože to prej furt nemá přidělený skladový číslo a tudíž není určený ke zprocesení. Takže než to někdo donde z té hromady vylovit, načíst sledovací číslo (podací) a dát tomu sledovací číslo (domácí), tak to tam někde bude smrdět.

Výsledek je jasnej, jak sem už psal, tomudle obrazek_cenzuraýmu bordelu se obloukem vyhněte, nechte to proclít rejži a pokud ste plátci, tak ať máte vobrat aspoň 50 ojro ročně na DPH a to si nechte z Nizozemí vrátit.

Teď je akorát votázka, co s těma zásilkama s odvedeným výpalným, protože jak vidno, počta je schopná to zachytit a požadovat výpalný podruhý. Už někdo takovej případ dotáhl do zdárnýho konce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kejki



Založen: Nov 10, 2009
Příspěvky: 2450
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

PříspěvekZaslal: pá listopad 05 2021, 10:14    Předmět: Citovat

Behemot napsal(a):
A zlatej hřeb večera, zrušili teda poplatky za skladný, účtuje se stopade VE ZEJDNODUŠENÝM REŽIMU. Pokud to sou že jako vopchotní zásilky, tak VOLE SEDUM STOVEK.

Takže žádná inflace, takhle jsem clil USA už před třemi lety. Vzhledem k hodnotě součástky jsem přisáhnul, že je to soukromá věc a dal jim 150+clo+DPH. A to jsem ještě kvůli tomu musel žádat o EORI a čekat na zavedení do systému, abych se na to pak vykvákl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.11 sekund