Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace

Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

FB -po novom?

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Koš
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jogo9

PříspěvekZaslal: pá říjen 16 2020, 8:51    Předmět: FB -po novom? Citovat

Zasa sa mám lepšie. Oddnes vidím FB po novom. A najradšej mám tie reči, že človek má byť prístupný sa učiť nové veci. Áno, ovce by mali byť tým od prírody vybavené. Keďže ale sa považujem za "samostatnú" bytosť, mám buď rád veci po svojom, alebo keď si už na niečie veci zvyknem, dosť sa ma dotkne zmena -hlavne k tomu "lepšiemu". Prečo sa mám učiť každý deň merať s iným meračom? -zbytočne to odpútava a rozhádže pozornosť -tá sa ma upriamiť na výkon -nie na to, ako robiť s tým, čo držím v ruke.

FB som mal "pekne" na celej obrazovke, naľavo menu, v lište hore vždy prístupný klik na správy, novinky, atď atď.. Dnes mi to vypísalo, že oddnes budem mať novinky vždy navrchu (či ako presne). Aj mám, úplne iný (úzky) náhľad, po zrolovaní nižšie možnosť kliknúť na správy zmizne, menu žiadne.. Dľa červených čísiel na symbole správ a noviniek som mal mať niekoľko nových správ, jedno upozornenie -nemám nič. Atď atď.. Ide to oddnes po novom? alebo majú chybu? alebo je chyba v mojom prijímači?

(XP neudržiavané, ff 47.0.2, prosím nepíšte hanlivé slová a že fb nepotrebujete -ja ho potrebujem -žiaľ)

fb.ponovom.jpg
 Komentář:
 Velikost:  100.88 kB
 Zobrazeno:  89 krát

fb.ponovom.jpg

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sinclair

PříspěvekZaslal: pá říjen 16 2020, 9:07    Předmět: Citovat

Ještě, že je tam v závorce to upozornění.
Už jsem chtěl napsat, že si máš všecky bůky a witry strčit do řiti Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jogo9

PříspěvekZaslal: pá říjen 16 2020, 9:21    Předmět: Citovat

Predpokladám že teba fb nezaujíma, a predpokladám, že sa ešte nájdu veci, ktoré ťa nezaujímajú -keď sa tu niekto na ne opýta, to každému napíšeš, že si to má pichnúť do riti??

Ale to nepíšem až tak tebe -beriem toto tak, ako si to myslel -týmto hore chcem napísať niečo iné -že si v poslednej dobe všímam, že sa toto fórum postupne mení na vulgárne -a že si tu namiesto vecných pripomienok prispievatelia vybavujú účty z minulých vlákien a tak -prispievatelia, ktorých samotné rady si treba vážiť -keby som si pozrel takéto fórum ako nováčik a iné rovnocenné fórum "vecné", asi by som z takéhoto odišiel.. Nie že by som bol tak "na úrovni" -ale na odbornom fóre človek stráca čas aby si prečítal, čo hľadá..
p32

PříspěvekZaslal: pá říjen 16 2020, 10:18    Předmět: Citovat

Však ti psal, že by tě poslal někam, kdyby tam nebyl ten tvůj dodatek v závorce.
Ode mne snad jen to, že samostatná bytost na FB neexistuje. To je jen tvůj špatný dojem. Pokud ho ale používáš, protože to potřebuješ, tak ať, ale nestěžuj si na špiony. Wink
jezevec
Hlavní moderátor

PříspěvekZaslal: pá říjen 16 2020, 10:19    Předmět: Citovat

Milý jogo9, píšeš, že se z tohoto fóra stává žumpa, ale každé fórum je hlavně takové, jací jsou jeho uživatelé.
Tohle je elektro fórum a ty sám ho zasí.áš příspěvkem o FB, místo aby sis tyhle problémy řešil tam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jogo9

PříspěvekZaslal: pá říjen 16 2020, 11:05    Předmět: Citovat

Poradil som v rodine na pooperačnú rehabilitáciu toto, staršej pani neskôr "došlo", že je to "na baterky" a tak zľaknutá že tie bude asi v takom stroji meniť dosť často, a viac to bude nefunkčné ako funkčné, volala na ich infolinku -tam jej to na zákazníckom centre odobrili s tým, že o odbere nevedia nič, a po krátkom mlčaní slečna dodala, že asi ozaj budú lepšie tie na pripojenie do zástrčky.. Než sa doťahovať s fb som sa opýtal tu -ako viacročný člen -členov, ktorí z nejakého dôvodu používajú fb -či si všimli aj oni niečo nové.
Mikras

PříspěvekZaslal: pá říjen 16 2020, 12:08    Předmět: Citovat

Máš to přepnutý v zobrazení pro mobily. Je to vidět i v adrese:

https://m.facebook.com/........

Umázni to "m." a mělo by to jet normálně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jogo9

PříspěvekZaslal: pá říjen 16 2020, 12:38    Předmět: Citovat

No veď to ma napadlo prvé -že teraz to vyzerá ako v mobiloch -že či to už bude takýto štandard, alebo či mi to už XP nezvláda..

Ale BINGO -odstránil som "m" a vrátilo sa to späť na pôvodný vzhľad -dík! ale kde sa to tam vzalo neviem, a to som sa pred pýtaním skúšal "šipkou späť" vrátiť na nejakú pred tým včera pozeranú stránku -nepomohlo..

Ešte raz, ďakujem!
Mikras

PříspěvekZaslal: pá říjen 16 2020, 13:13    Předmět: Citovat

Možná je někde na stránce nějaké nenápadné tlačítko: "Přepnout na mobilní verzi". Dobrým zvykem pak bývá i možnost vrátit se na Standardní zobrazení. FB nepoužívám, tak nevím, jak to tam mají. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jogo9

PříspěvekZaslal: pá říjen 16 2020, 14:21    Předmět: Citovat

Nevidím tlačítko nikde -a možno som stlačil na klávesnici niečo -tiež fb používam "so zaťatými zubami" iba na dorozumievanie sa ohľadne mojich voľnočasových aktivít -stretnutia sa riešia cez fb -môžem sa len pridať.. Alebo nemusím.. Identita je samozrejme vymyslená..
Lukas-Peca

PříspěvekZaslal: pá říjen 16 2020, 15:22    Předmět: Citovat

Dnes jsem to otevřel na starém počítači s Win XP a mám ten samý vzhled. Pozitivum je, že to na tomto 16 let starém počítači běží podstatně rychleji než ta klasická stolní verze. "Nová" stolní verze je tak vymazlená, že ani na i5 se 4 GB RAM nejde normálně používat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Thales

PříspěvekZaslal: pá říjen 16 2020, 22:00    Předmět: Citovat

Ještě že takový šmejd používat nemusím.
ZdenekHQ
Administrátor

PříspěvekZaslal: ne říjen 18 2020, 18:49    Předmět: Citovat

Takže vyřešeno a fejsíček může letět do košíčku...
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Koš Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: