Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Svitavy = náhrada za zrušenou 2denní burzu v Holicích 2020
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RayeR



Založen: Aug 02, 2009
Příspěvky: 1321
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 27 2020, 11:55    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PixelOrgy



Založen: Sep 04, 2007
Příspěvky: 1964

PříspěvekZaslal: čt srpen 27 2020, 12:00    Předmět: Citovat

RayeR: To je z patku? To tam bylo teda celkem dost veci. Ten stanek s merakama bych vykoupil snad pulku Very Happy A dokonce i lampy...

No jo, holt jsem musel smrdet v praci. Ta sobota byla fakt tristni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RayeR



Založen: Aug 02, 2009
Příspěvky: 1321
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 27 2020, 12:47    Předmět: Citovat

Jo, vetsina je z patku, posl. 2 ze soboty. V patek to tam zilo tak do 4 mozna 5...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Behemot
Pod dozorem moderátorů


Založen: Nov 01, 2013
Příspěvky: 1667

PříspěvekZaslal: ne srpen 30 2020, 17:35    Předmět: Citovat

robo napsal(a):
Teda ty staré průmyslové kamery, jedna tam byla v nějaké báni v průměru snad půl metru. Kdo takovou obludu koupí? Horko děsný, pro mě i nepříjemný a ty panenky, to mě dostalo. Při příjezdu prodejce by měl být dotaz co prodává. A panenky, starý cedule a hrnce s pokličkama fakt ne.

Co to žvaníš?

judeware napsal(a):
Neměl jsem příliš nervy na šmelináře.

Já už poslední dobou nemám nervy na tydlety šupáky, mnohdy co sou v důchodu skoro delší dobu, než odmakali, a z ňákýho důvodu si myslí, že i přes to, že se každej čobrazek_cenzura s kdečím, táhne to přes půl republiky, tam vyplázne ne úplně málo za poplatky (už jen za tydle dvě věci je to v nákladech několik tisíc), k tomu tam stráví minimálně dva pracovní dny, tak aby pak dědkovi asi kvůli jeho důchodové kvalifikaci dal zboží pod cenou proti tomu, kdyby to najebal do beden a vysypal v Jinočanech do pytle! Tak určitě. Buď těch prášků žerete málo, nebo moc, ale aktuální dávka je asi trochu špatně.

A úplně nový zboží s tříletou zárukou, kvalitnější i levnější než vypíchanej čínskej mínvel (kterej tady považujou za nějakou óber kvalitu, což je spíš smutný, že tu nic moc kvalitnějšího není k sehnání, ale taky kdo by to sem tahal, dyž tady každej akorát blbě držkuje a nekoupí to), to eště poslouchám kecy. Normálně to flákat mokrým hadrem přes hubu.

Jediná výjimka sou tam ty šmelináři, co tam navezou půl auta sraček z Polska, co den přetím naházeli vidlema, druhou půlku auta nahrnou krámama, co jim zase navopak na tu burzu navezou na váhu* (z čehož samozřejmě cokoli rádi prodají na místě 5× dráž, pokud někdo o to projeví kusově zájem) a co neudají, zase hodí do Jinočan a eště se hrozně ksichtí, jak kdyby to mělo být hrozně tajný, že k Pichlerovi jezdí skoro všichni.

*se divim, že se někomu vyplatí s těma krámama tahat, aby za to vod nich dostal půl sta Laughing

V podstatě poslední dobou tam spíš jezdím nakupovat, protože s ohledem na ty ceny, co tam vy chudáci nabízíte, já dám co si lidi řeknou, vyjednávám slevu maximálně množstevní, voni sou spokojení a stejně to mám hluboce pod tržní cenou. Letos sem se musel krotit, loni sem tam nechal přes 15k (je fakt, že to byly hlavně serverový RAMěti, který můžu mít na zavolání kdykoli), tak letos jenom asi 8k. I tak mám půlku pikouše věcí, za který zákazníci v konci rádi zaplatí v úhrnu větší desetitisíce Rolling Eyes Ale to samozřejmě vyžaduje nějaký know-how, práci (mnohdy práci navíc s ohledem na to, jak to prodejce zvládl obrazek_cenzura) a přidanou hodnotu, což tady těm zamrzlejm socanům je něco naprosto nepředstavitelnýho. To voni radši polezou do řiti vekslákům, co přehrabují bordel bagrem bez jakýhokoli tušení, co to je a jak se k tomu chovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PixelOrgy



Založen: Sep 04, 2007
Příspěvky: 1964

PříspěvekZaslal: po srpen 31 2020, 10:50    Předmět: Citovat

Cenu veci, at si kazdej nastavi sam, to je jasny, bud to proda, nebo neproda. Tomu se rika trh. Hodnota veci se meni s osobou majitele/zajemce/prodejce... Pro nekoho bezcennej kram, pro jinyho hodnotna vec.

Ale rozhodne souhlasim s Robem, ze sracky, co nekdo vyhodil ze sklepa, jako panenky, hrnce a sklinky by se na elektro burze prodavat nemusely.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Behemot
Pod dozorem moderátorů


Založen: Nov 01, 2013
Příspěvky: 1667

PříspěvekZaslal: po srpen 31 2020, 11:28    Předmět: Citovat

A že vám ta veteš nevadila v Holicích, kde tydle místa na prodej bordelu byly dlouhodobě nejvíc vytížený? Voni i tam ti vetešníci co to přehrabujou lopatou, a spousta dalších v Holicích, nesplňovali definici radioamatérskýho materiálu ani smykem ani s 10 % zboží, ostatně i já mám dlouhodobě tak něco přes polovinu, co se dá RA využít, takže se tam vcházím tak tak. Melu snad nějaký hovna?

Že vás huba nebolí, fakt. Byl to de facto standardní blešák, kde pořadatel udělal Liborovi ústupek v tom, že ho uspořádal už o den posunutej a dvoudenní. A dokonce vyhradil místa nejblíž vchodu pro prodejce elektro věcí a udělal na to letáky. Jenže to byste taky museli hnout tou tlustou pazourou a ty podmínky si namačkat, ne bez JAKÉKOLI znalosti věcí blábolit jak ve čtvrté cenové Rolling Eyes

Vono už ani do Holic se těm pár živořícím prodejcům nevyplatí jakýkoli radiostanice a podobný věci vozit, na co? Dyž zázrak, tak prodá jednu, jinak tak možná konektory a podobnou veteš. Každej všechno má a pokud nemá, tak hlavně proto, že není ochotnej za to pustit chlup. Tak na co by jezdili tam? Holickej klub nebyl co schopnej, ani ochotnej ani odpovědět stran toho, že by nedejbože dali na web nějaký info, že to bude. Klasickej stav, že to sice dělají na hovno, nakonec to ani nedělají vůbec, ale že by podpořili někoho jinýho, kdo to chce převzít, to nepřipadá v úvahu Laughing A s ohledem na to, co je v Holicích novýho, tak bejt váma, tak na ně už zapomenu, protože esli příští rok eště vůbec budou, tak to bude stejně akorát fraška.

Nakonec, za ty blbý hrnce sem spokojenej, koupil sem jeden nerezák a pokličku na další, kde bych to taky jinak sháněl za pár šupů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PixelOrgy



Založen: Sep 04, 2007
Příspěvky: 1964

PříspěvekZaslal: po srpen 31 2020, 11:40    Předmět: Citovat

No jo, halt velky ocekavani a blbej cas prijezdu, castecne moje chyba. Bohuzel, v patek prijezd nehrozil, takze az v sobotu, kdy uz tam nic moc nebylo.

V Holicich jsem byl jen jednou kdysi, a celkem to slo. Sice tam taky byly ne-elektro stanky, ale zato spousta jinych, zajimavych. A reselleri z Ali jsou vsude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.13 sekund