Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Věk uživatelů, přízeň, bejvalky a vůbec... (HP, přejm.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Hvjezdná pjechota
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: so červen 13 2020, 18:01    Předmět: Citovat

Jo, to uvedený bydliště je užitečný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so červen 13 2020, 18:21    Předmět: Citovat

Nemusí to být bydliště, ale místo, kde to chce řešit. Může být např. z Brna, ale pracuje v Přerově, tak aspoň napsat, že to chce v Přerově. Wink
Bylo tady už víc takových dotazů bez určení místa. Mohl jsem to dát zadarmo (lepší než to vyhodit), ale nemám náladu vyslýchat stále někoho, odkud je kdyź není ochoten sám to napsat aspoň do vlákna. Takže nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: ne červen 14 2020, 15:52    Předmět: Citovat

Sakra, já to chtěl už vyhodit, protože se sem zas pár dnů nedostanu, a vy mně to pořád krmíte... Cool
_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19523
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: ne červen 14 2020, 19:20    Předmět: Citovat

A to jsem se jen pozastavil nad tím, o čem se tu bavíme, másto toho, abychom se drželi tématu.
Každému, kdo něco nabízí jen k osobnímu odběru, nebo nabízí nějakou službu, připomínám, že je žádoucí uvést místo nebo více míst. Samozřejmě, pokud nemá reálnou lokalitu uvedenou v profilu.
Znovu se tedy přimlouvám za doplnění místa do profilu, Ta možnost tam je.

Proč? Aby nebylo třeba shánět nějakou tu poštu nebo kurýra, třeba do předmětných konšin jezdí sousedm kámoš, brácha,
Jistě, nee vždy se najde příležitost k převzetí obrazoky u Tábora a její transport do Jičína, nebo šasi ráda Telefunken v Bystřici pod Hostýnem a jeho předání v Kopidlně k další přepravě. Posledně to dokonce dopadlo tak, že jsem ve Zlíně naložil čtyři reprobedny, které se mnou přes Buchlov, Velehrad, Modrou a Lipník dojely do Jičína bez přívlastku. Zde dvě zůstaly a posléze odcestovaly do Nového Bydžova, dvě jsem vezl zpět na Moravu, když jsem mělcestu za Ostravu, předal jsem je na pumpě u Lipníka, aby pak pokračovaly na jeden víkend do Olomouce a pak odtud do Ostravy... o týden později jsem ty bedny mohl dovézt přímo, ale vnější okolostojíčnosti si vyžádaly, abych jel o týden dřív. A taky jsme logistiku zvládli... ale věděli jsme přibližně lokalitu, adresu a telefon jsme si poslali přes SZ a pak už to byla brnkačka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31853
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: ne červen 14 2020, 19:40    Předmět: Citovat

Nevím, jestli bych se přikláněl k uvádění věkový kategorie do profilu, i když třeba rozdělení aspoň na dekády by nikomu extra vadit nemuselo (nepsal by "je mi 37let", ale stačil by údaj, že je z "dekády 30-40 let") - ale i z toho by někoho mohly bolet voči, známe to. Pitomců se na světě vždycky našlo neúrekom - to dokazujou i momentální nadměrně hyperkorektní snahy vyřadit z jazyka nikoho nediskriminující PŘESNÝ označení trvalý zdravotní nebo duševní nedostatečnosti, pohlaví, sexuální orientace atd. Za chvíli kočka bude "zvíře občas a někde lovící myši a vydávající zvuk MŇAU!" a pes bude "čtyřnohý tvor poskytující strážní a společenskou službu projevující se zvukem HAF!" s výjimkama pro třínohý nebo ochrnutý invalidy, kteří budou mít dovětek "pohybující se na třech končetinách" a podobný zvěrstva. Na rovinu - pokud za mnou nejen teď, ale i kdykoliv v budoucnu přijde nějakej podobný 3,14čoviny prosazující aktivista, abych mu podepsal petici pro souhlas se zaváděním obdobnejch vulvovin, osobně ho místo podpisu nakopu do prdele zepředu. Hyperkorektnost nás jednou přivede do obrovskejch problémů - protože si nebudeme "díky" podobnejm č u r á k ů m v kritickejch situacích vůbec rozumět a stane se megaprůser ...

Ale bydliště v podobě dejme tomu 20km velký oblasti nebo i jen části okresu bych opravdu do profilu nechával uvádět KAŽDÝMU - jde kolikrát třeba i o to, mít možnost osobního kontaktu s někým, kdo nejen poradí po netu, ale sám konkrétně ukáže a předvede, co se dá udělat. Takže ne přesně uvádět "Celetná 16, druhý patro", ale bohatě stačí "Praha - centrum", "Ústeckoorlicko" nebo třeba "na sever od Jeseníka".

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne červen 14 2020, 20:46    Předmět: Citovat

Mám stojan pro dané LG. http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=94112
Kašlu na to, abych se jak blbec ptal, odkudy je. Já ho prodávat nepotřebuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PotPalo



Založen: May 13, 2009
Příspěvky: 4961
Bydliště: BA-Petržalka :(

PříspěvekZaslal: ne červen 14 2020, 20:48    Předmět: Citovat

Keď nemá vyplnené odkiaľ je, tak je zrejme z nejakej prdele a bolo by to treba poslať poštou. Logické. Cool
_________________
Silou vybrať peniaze od ľudí a následne za ne spraviť niečo proti ľuďom, s čím nesúhlasia, to je civilizácia?! Tento systém je chorý a vedie do záhuby.
Ideológie developerov niesu kompatibilné so šťastným životom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7571
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: ne červen 14 2020, 20:54    Předmět: Citovat

I když je z prdele, tak může napsat třeba "kousek od Litoměřic", ne?
_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PotPalo



Založen: May 13, 2009
Příspěvky: 4961
Bydliště: BA-Petržalka :(

PříspěvekZaslal: ne červen 14 2020, 20:59    Předmět: Citovat

Se stydí...
_________________
Silou vybrať peniaze od ľudí a následne za ne spraviť niečo proti ľuďom, s čím nesúhlasia, to je civilizácia?! Tento systém je chorý a vedie do záhuby.
Ideológie developerov niesu kompatibilné so šťastným životom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7571
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: ne červen 14 2020, 21:03    Předmět: Citovat

Tak na bydlení v prdeli (nebo kdekoli jinde) není nic, zač by se měl kdo stydět.
_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19523
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: ne červen 14 2020, 21:23    Předmět: Citovat

Uvádět povinně i pouze rok nerození, to už hraničá s GPRDem. Ale kdo chce, může ročník napsat z vlastního rozhodnutí, věk už se z aktuálního roku přibližně dopořítá.
Uvádět rovnou věk, který se stále mění, je záležitost pochybná, většina ten údaj stejně aktualizovat nebude. Kdo by se s tím hlídal?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2575

PříspěvekZaslal: po červen 15 2020, 14:30    Předmět: Citovat

Tak jsem zrovna teď měl hovor, údajně z České Spořitelny, pán znal mé jméno i titul a chtěl mé datum narození, jestli jsem to já. A nechtěl mi říci, wo co go ani přibližně než mu to řeknu. Tak jsem odpověděl, že to každému na potkání neříkám a do spořitelny to zajdu vyřídit osobně. Už jsem podobný hovor měl asi před půl rokem, taky jsem byl ve spořitelně a tam nevěděli co to mohlo být, že oni mi nic nechtějí.
_________________
Ve strojovně je voda a na palubě se tančí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31853
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: po červen 15 2020, 15:41    Předmět: Citovat

Reakce na Yardu1 - bacha, bejvají to polooficiální takyšmejdi, nejčastějc firmy jako "Partners financials" a podobná verbež, která ti sice sepíše všecky možný investice co by ti měly vydělat, ale běda běda 3x běda, pokud jim takovou smlouvu podepíšeš a ty prachy jim svěříš - ono totiž v těch smlouvách doslova stojí (a samozřejmě až úplně dole, vzadu a tím nejmenším možným písmem ještě čitelným bez elektronovýho mikrodskopu), že během prvních dvou-tří let se veškerej potenciální zisk čerpá do podoby poplatků a provizí odváděnejch těm škrabákům, co tě do takový smlouvy uvrtali - neboli když ti slibujou udělat ze 100 000 za rok 120 000, tak to možná bude až někdy během pátýho nebo šestýho roku, protože z vloženejch 100 papírů shrábne tahle zmrdovská firma na fleku 30 -50 klacíků jako provizi a teprve ten zbytek ti nechá nějak zouročit, aby se ti tam do pár let ta jejich provize zase vrátila - a v momentě, kdy bys ty začal mít skutečně potenciál vydělávat za tebou přijdou, že ta smlouva už není výhodná, že se danej produkt přestává vyplácet (samozřejmě, JIM se přestává vyplácet, protože konečně by museli sypat něco oni a ne jenom hrabat), takže tě začnou ukecávat, abys ty prachy PŘEVEDL na nějakej jinej, zaručeně ziskovej produkt, kterej se právě teď objevil na jejich trhu - a samozřejmě za sepsání new smlouvičky nechtějí úpis krví, ale jen další provizičku ...
NE, hnát všecky tyhle šmejdy sviňským krokem co nejdál od sebe a věřit jen seriózním fin-poradcům, který doporučí někdo dobře známej nebo tobě blízkej - a kdo s těma sráčema není nijak spřáhnutej. A to se hooodně těžko hledá ...

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19523
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: po červen 15 2020, 16:19    Předmět: Citovat

Telefonním vnucovačům také žádné osobní údaje nepotvrzuji, a už vůbec ne těm, kteří tvrdí, že zastupují nějakou bankovní či pojišťovací společnost, s níž nemám smlouvu. Jestli jmenují subjekt, s nímž smlouvu mám, hezky poděkuji za snahu, ale že si tam zavolám sám, nebo ať mi to pošlou mailem, adrwsu přece mají... adresu nedávám, kdo se mnou má smlouvu, má i adresu. Z asi 12 případů přišlo mailem něco jen jednou, a ještě jsem se podíval aspoň do hlavičky zprávy, abych věděl, jestli zobrazená adresa je skutečně pravá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7571
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: po červen 15 2020, 16:23    Předmět: Citovat

Těm, co volají nic nesděluji/nepotvrzuji. Beztak volali proto, aby ti něco nacpali, nic jiného.
Když někam volám já, tak jo, tak chápu, že třeba chtějí rok narození (nebo čísla za lomítkem v RČ) a podobně; tím naopak chrání mě, aby mým jménem někdo nedělal nějaké kejkle. Ti už moje údaje mají a ověřují, že já jsem já.

_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Hvjezdná pjechota Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 6 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.17 sekund