Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenosti se settopboxem WIWA h.265 (odděleno)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rayx



Založen: Sep 26, 2014
Příspěvky: 350

PříspěvekZaslal: st březen 18 2020, 9:14    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
scorpions-cz



Založen: Mar 19, 2011
Příspěvky: 1859
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

PříspěvekZaslal: st březen 18 2020, 10:02    Předmět: Citovat

Hlavně pšonek ani nereaguje. Posílal jsem mu 2 mejly a ani neodpověděl Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vodnar69



Založen: Jan 02, 2021
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so leden 02 2021, 16:15    Předmět: Citovat

Vlastni blbosti se mi povedlo pri nahravani aktualni verze FW (via USB) nahrat verzi nikoliv pro WIWA ale MAXXO... Od te doby je STB prakticky mrtvy. Na dalkovy ovladac nulova reakce, pristroj se neda vypnout ani zapnout tlacitkem, musim jen pripojit nebo odpojit zastrcku ze site. Stale sviti zelena kontrolka, displej nic neukazuje, v televizi se taktez, logicky, nic neukazuje, takze se nejsem schopen dostat ani k fazi "navrat do tovarniho nastaveni"... Neexistuje nejaky hard reset, nebo netusi nekdo jak z toho ven? Predem dik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33753
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so leden 02 2021, 16:21    Předmět: Citovat

Jedine vybrat flash von a preflashovat v programatore.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vodnar69



Založen: Jan 02, 2021
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so leden 02 2021, 16:31    Předmět: Citovat

A to muze udelat nejaky servis? Mimochodem jsem pri hledani pomoci narazil na jeden prispevek, kde s tim u "spravneho" STB - MAXXO - zapoli dalsi lidi... https://www.czc.cz/maxxo-t2-h-265-dvb-t2/246813/produkt/7t804ete4minla75m3pps1ain2/diskuse
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15490
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so leden 02 2021, 16:44    Předmět: Citovat

vodnar69 napsal(a):
A to muze udelat nejaky servis?
Jistě, skoro každý. Jen si myslím, že koupit nový tě přijde levněji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kejki



Založen: Nov 10, 2009
Příspěvky: 2450
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

PříspěvekZaslal: so leden 02 2021, 21:22    Předmět: Citovat

Nechal jsem omylem zapnutý wiwa pro asi 26 hodin a nějak se mu to nelíbilo, dvakrát se restartoval a pak jsem ho raději nechal vychladnout. A s tím řazením, dvakrát se to rozhodilo, takže proklikat a potvrdit znovu všechny ty políčka a zatím to drží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mysteri



Založen: Mar 12, 2008
Příspěvky: 2925
Bydliště: Považie - Vorošilovo

PříspěvekZaslal: po leden 04 2021, 20:07    Předmět: Citovat

Nemáš niečo pripojené v USB? Mne to robieva, keď tam nechám dlhšie kľúč. A ešte: pripojiť na internet a stiahnuť ďalšiu (za posledných 10 mesiacov štvrtú...) aktualizáciu. Bola okolo Vianoc - vtedy som to skúšal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vodnar69



Založen: Jan 02, 2021
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po leden 04 2021, 21:18    Předmět: Citovat

Ne ne, USB je prazdne, pripojeni k netu po Wifi nefunguje. Nemel jsem pred aktualizaci nastaveno, antena dorazila az ex post, bohuzel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mysteri



Založen: Mar 12, 2008
Příspěvky: 2925
Bydliště: Považie - Vorošilovo

PříspěvekZaslal: po leden 04 2021, 22:06    Předmět: Citovat

Hm, sorry, ja som reagoval na ,,kejki", nepoužil som ,,citáciu", lebo som šiel za nim. Tebe by som odporučil spojiť sa s predajcom a ak je to v záruke, zahrať sa na bežného užívateľa, že Ti to jednoducho zdochlo. Nespomínať žiadnu aktualizáciu a pod. Skrátka, prestal fungovať a hotovo. Reklamuješ. Neboj, nik nebude pátrať. Oni to pošlú do servis strediska, tam to rovno do niečoho pichnú (možno aj do koša) a buď prepália, alebo pošlú nový, alebo Ti vrátia prachy. Tak teraz svet funguje.
Ale z vlastnej skúsenosti, keby som bol na Wiwu odkázaný a nemal to iba ako záskok ku káblovke. tak sa jej zbavím. Aj keď krásny obraz, EPG tiež fajn, YouTube funguje,(u nás napr. wiwa lite je už za 16 €, ja som ešte kupoval za 25€ a v tejto cene nie je nič iné, kde YouTube OZAJ funguje) ale inak problematická mašina...Som to opísal tu: http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=88238&start=15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18642
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: po leden 04 2021, 22:39    Předmět: Citovat

Mysteri smekám klobouk . Věnovat tolik energie dle tebe šrotu je nevídaná věc . Dnes se ohodnotí technická věc dle odloupnutí folie tovaru . Naopak by mne zajímalo , proč jsi tomu tolik času věnoval . Stejně takovou věc nikdo neodkryje , ale přesto platí úvodní .
Jen dle mne je k uvážení , že se výrobce tolik snaží pracovat na typu . To je , myslím si , unikátní .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
scorpions-cz



Založen: Mar 19, 2011
Příspěvky: 1859
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

PříspěvekZaslal: po leden 04 2021, 23:13    Předmět: Citovat

Osobně jsem celkem prodal cca tak 300 ks WIWA PRO a na reklamaci šly asi 3 kusy. To je jedno procento a to není špatný. Ostatní typy z této rodiny jsem neprodával a tak nemůžu posoudit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysteri



Založen: Mar 12, 2008
Příspěvky: 2925
Bydliště: Považie - Vorošilovo

PříspěvekZaslal: út leden 05 2021, 1:22    Předmět: Citovat

BOBOBO napsal(a):
Mysteri smekám klobouk . Věnovat tolik energie dle tebe šrotu je nevídaná věc .

Vysvetlím: mimochodom, nepovažujem to za šrot. Na to sú adepti od Sencor. Máme v paneláku anténny rozvod, kde sme mali aj všetky vaše ČR stanice. Nová Dubnica je blízko, preto máme možnosť terestrialne loviť tie TV od Vás bez porušenia zákonov. Keď prišlo k zmene noriem u Vás, tak sme to museli riešiť aj u nás. Nakoľko programy v ČR televíziach (okrem Barrandova...) sú kvalitnejšie, než u nás a nechceli sme o ne (najmä ČT, ja viem, niektorí na ČT v ČR pindáte, ale...) prísť, tak sme si tiež museli nakúpiť STBoxy pre Vašu novú normu. U mňa to až tak veľký problém nebol, lebo mám káblovku od Telecomu, kde ČT je v pohode, prišiel by som iba o NOVU a PRIMU, čo zas nie je nič na slučku okolo gágora. Ale, nakoľko všetci susedia v 140 bytovom paneláku ma furt otravujú aj okolo ,,panelákového" ant. rozvodu a signálu, tak musím mať prehľad.... Preto som zháňal STBox a porovnával všetky kecy-fóra (aj tu) o jednotlivých typoch. Nakoniec som si povedal: aj tak cez to pozerať moc nebudem, stačí niečo lacné, vďaka čomu budem dôchodcom vedieť povedať, že či funguje v spoločnej anténe ČT, LUX, NOE a Šláger... A to vážne. Jediná dôchodkyňa sa pýtala na ZOOM !!! Tak som si kúpil najlacnešiu Wiwa lite, t.j. bez displeja a USB antenky. Čiže žiadny extra čas, ani energia. Rovnako by som opísal možno chlebopiecku BRAVO, ktorú som si preventívne pred 4 mesiacmi kúpil (však Covid...), ale tá funguje OK, ide iba o tie pomery múka taká a hentaká, cukor, soľ, kvasnice, voda. Z 8 pokusov bol zatiaľ chlieb 6 x SUPER a dal sa zožrať 8x - čiže nič nešlo do koša... Laughing
Ale teraz technicky - Prečo som si vybral Wiwa? - Na fórach: Dobrá citlivosť - A to ozaj má dobrú citlivosť. Problém je akurát v tom jej ,,displej merači", kde je stále 100%, ale TV Panasonicuž udávala 15-12 % a občas hodila štvorček a dynamicky to lietalo. A STBox vypadával až pri 10% na TVP l, ale stále kvalita signálu na OSD Wiwa bola 100%...Čiže:
Moje +: Vinikajúca citlivosť
Moje +: zobrazenie EPG cez celú obrazovku, nie len niekde v rohu...
Moje +: Ozaj fungujúce YouTube. Za tú cenu?!
Moje -: Neprehľadné DO
Moje -: Pri nasledujúcom automatickom ladení to naladí iba FTA
Moje - : Po kúpe je nutná aktualizácia
Moje - : Od Marca 2020 bola uť ŠTVRTÁ aktualizácia!!!!
Moje - ďalšie:
A len tak, pozrite si moju otázku bez odpovede: https://www.youtube.com/watch?v=wtB7yHDQ9ss (bude Vám jasné, ktorá to je... Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18642
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út leden 05 2021, 9:21    Předmět: Citovat

No víš co , já to mám jen pro sebe a tak od prvního naladění to jde a mám "starý" SW . Nevyužívám žádné fičičůry a plně mi vyhovuje . Ještě bych to mohl přehrátím oddělat , viz výše . Ani ten dálkáč mi nepřišel divný . No přehodit kanál + a - na to je přehledný dost . Dík za vysvětlení .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kejki



Založen: Nov 10, 2009
Příspěvky: 2450
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

PříspěvekZaslal: st leden 06 2021, 17:37    Předmět: Citovat

Jop, byla tam fleška, protože se něco nahrávalo.
Nesnášíme reklamy, takže buď nahrát a pak prohlédnout, nebo použít time shift. A na to je paměť nutná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.18 sekund