Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Čeho (koho) by stálo za to se zbavit ...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ok1hga



Založen: Nov 28, 2006
Příspěvky: 12024
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: po říjen 21 2019, 7:49    Předmět: Citovat

xsc napsal(a):
Ano, vyčistil střed Vsetína na úkor té vesnice, kam jich část vystěhoval. Tam mu děkují ještě dnes...

a jak jsi na tohle přišel ???
pokud já vím, nechal jim postavit pár domků ze stavebních buňek vedle ČOV.
a celkem si tam i udržují pořádek v rámci jejich možností . . .

https://mapy.cz/s/huguvotere

ti co odešli kamsi na vesnici, odešli sami . . .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xsc



Založen: Sep 25, 2014
Příspěvky: 7348

PříspěvekZaslal: po říjen 21 2019, 7:55    Předmět: Citovat

Sami by nikdy neodešli, i ten domek na vesnici jim radnice "pomohla najít".
Buňky byly pro ten (mnohem větší) zbytek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok1hga



Založen: Nov 28, 2006
Příspěvky: 12024
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: po říjen 21 2019, 8:17    Předmět: Citovat

xsc napsal(a):
Sami by nikdy neodešli

samozřejmě, proč by sami odcházeli, dokud tam mohli dělat binec ?
když ty domy ve středu města byly vyklizeny a zbourány, vybrali si sami kam chtějí jít, nikdo jim nic nenutil, byla to jejich volba.
xsc napsal(a):
i ten domek na vesnici jim radnice "pomohla najít".

to si taky nemyslím, vybrala jim ho "jedna paní podnikatelka s chudobou",
která ten objekt koupila za cenu pozemku (barák byl už v té době na zbourání),
několik rodin tam nechala nastěhovat a následně si nechávala posílat všechny příspěvky na bydlení na svůj účet, aniž by se o ně jakkoliv starala . . .

je to buvár, ale dobře napsané . . .
Blesk
a ještě jednou a trochu jinak . . .
Íděs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: po říjen 21 2019, 15:53    Předmět: Citovat

Čunek tam žije a cigány zná, dobře věděl, co jsou zač a kdo za nimi stojí.
Jako jediný ze starostů Vsetína měl kule na to, nechat za pomoci policajtů a stěhovacích čet, vyklidit ten ohavný a nebezpečný pavlačák v centru. Policajtům jela hned za patama bourací technika v docela vysokém počtu.
Ten zbytek, včetně aktivistama uplacené a křivě vypovídající sekretářky, ten už taky nahrubo znáte z médií.
Ale i tzv. seriózní média /v té době/ si celou kauzu podle aktuální politické potřeby stejně přibarvila, nebo to aspoň bylo plné narážek.
Všecko to vřískání okolo byl jenom tyátr. Naštěstí to Čunek ustál. Díky lidem, co se sice nijak nevyjadřovali, ale ze svých pozic mu drželi palce a pomáhali.
Nebýt Čunka, tak tam ten barák, smrad, řev a nemoci díky aktivistům existují dodneška.
Dneska už se každý bojí Čunka následovat, což je ostatně vidět i v médiích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: po říjen 21 2019, 16:39    Předmět: Citovat

Ona ryba smrdí vždy od hlavy.

Prezidenta nelze žalovat za blbý řeči (viz kauza s "džentlmenem"), prezident může žalovat za blbý řeči kohokoliv (rakovina). Roma nelze žalovat za otravování, blbý řeči a vyhrožování, protože je do diskriminace, Rom může otravovat, vyřvávat a vyhrožovat a následně žalovat kvůli diskriminaci, koho chce.

Stejně tak je to s bordelem v tomto státě a bordelem kolem jejich domů.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: po říjen 21 2019, 17:50    Předmět: Citovat

Když jsi zmínil toho prezidenta - co jako měl znamenat ten trapný virvál okolo jeho odjezdu z ÚVN?
Soukromá ochranka, najatá údajně nemocnicí, fest bránila všem přítomným štábům i reportérům v natáčení a focení, k tomu ještě dost směšným způsobem. Bundama a kusy stavebního polystyrénu.
Přitom při příjezdu prezident reportérům mával a nikdo nikomu v ničem nebránil.
Nepovedlo se nahodit řemeny, nebo co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FHonza



Založen: Nov 20, 2012
Příspěvky: 1453
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 21 2019, 18:19    Předmět: Citovat

https://pbs.twimg.com/media/EHJeduVX4AAE8PO.jpg:large
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15490
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po říjen 21 2019, 18:50    Předmět: Citovat

Jestli jsi to nepochopil, tak to byla akce nemocnice, která si zakládá na soukromí. Ochranka byla z nemocnice, Zeman s tím neměl nic společného. Určitě ani sám nevěděl, že je v objektu zakázáno fotit a natáčet. Prostě média se opět projevila tak, jak o nich Zeman smýšlí. Za branou už to byl zase prezident a tam si mohl klidně dělat i selfíčka. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: po říjen 21 2019, 21:56    Předmět: Citovat

Já jsem to pochopil dobře.
Co ale nechápu je, že při příjezdu na pobyt do ÚVN tam byli reportéři a fotografové taky, ale vůbec nikdo z nemocnice jim ve focení a natáčení nebránil.
Já ani netvrdím, že by s tím měl prezident, nebo jeho ochranka něco společného.
Jenom se ptám, proč se při příjezdu nic nedělo a při odjezdu takový cirkus.
Proč?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: út říjen 22 2019, 5:17    Předmět: Citovat

Ohledně Čunka a jeho amorálního chování k černým:
v té době jsem ještě měl TV a viděl jsem reportáž, jak náhradou dostali tu skládačku z Unimo buněk. Dostali to i s teplou vodou, zařízené, mrazáky a mikrovlny v nerez provedení. Takže aktivisti asi vřískali fakt dobře.
celou dobu historie "diskriminace" mě tedy zajímá ne ten póvl, co už v ve středověku v Indii nechtěli, ale zdejší opatrovníci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15490
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út říjen 22 2019, 5:58    Předmět: Citovat

sinclair napsal(a):
Já jsem to pochopil dobře.
...
Jenom se ptám, proč se při příjezdu nic nedělo a při odjezdu takový cirkus.
Proč?

Odpověď je asi jen jedna, skrytá záměrná reklama nemocnice a to i při odchodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: út říjen 22 2019, 6:06    Předmět: Citovat

Cunek ne ze to ustal, on si na odsunu cikanu z toho baraku vybudoval politickou karieru Smile Ona to zas takova vyhra s tim presunem za mesto jak se vsude prezentuje neni, kamoska nekde v okoli bydlela a rikala ze se tlupy cikanu dopoledne tahnou z bunek do mesta kde cely den vegetuji a vecer zase zpet.

Co se tyka zemana, cim dal vic mi pripomina tuto postavicku Smile Burnse taky museli vzdy nadopovat aby byl schopen chvili fungovat. Jsem zvedavy, jestli by delali takovy cirkus s temi polystyreny kdyby sel do te nemocnice obycejny clovek. Ostatne rekl bych, ze kdyby obycejny clovek chtel at mu tam udelaji "rekondicni pobyt" s nadopovanim infuzemi apod. tak se s nim vubec nebudou bavit a vyhodi ho hned z recepce.



www.JPG
 Komentář:
 Velikost:  86.6 kB
 Zobrazeno:  67 krát

www.JPG


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: út říjen 22 2019, 10:34    Předmět: Citovat

Copak je ÚVN nějaké tajné zařízení, jehož orientační tabule nesmí být vidět na fotkách či videu? To je pitomost, s tou reklamou, teda.
Z logiky věci:
Jestliže někdo někam přijíždí na nějaký pobyt, co má vylepšit jeho zdravotní stav, tak při příjezdu bývá v objektivně horším stavu, než při odjezdu, po té odborné rekondici.
Tady při příjezdu nechali fotografy a novináře být, ale při odjezdu, kdy měl prezident být v nějakém, trošku lepším stavu, fotografům hystericky bránili.
Ptám se proč?
Je to veřejná osoba, reprezentuje moji zem v zahraničí. Jako občan této země i jeho volič, mám právo vědět, jak na tom prezident této země zdravotně je.
Jestli je schopen svou, z větší části reprezentativní funkci řádně vykonávat, či nikoliv.
Možná vypadám jako čtenář Blesku, ale mě doopravdy zajímá, proč byla v tomto případě logika věci úplně obrácená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15490
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út říjen 22 2019, 10:52    Předmět: Citovat

sinclair napsal(a):
Jako občan této země i jeho volič, mám právo vědět, jak na tom prezident této země zdravotně je.
Jestli je schopen svou, z větší části reprezentativní funkci řádně vykonávat, či nikoliv.

Tak toto určitě z těch fotek či videí nepoznáš. Pokud to chceš opravdu vědět, tak si máš počkat na oficiální vyjádření tiskového mluvčího hradu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Celeron



Založen: Apr 02, 2011
Příspěvky: 17514
Bydliště: Nový Bydžov

PříspěvekZaslal: út říjen 22 2019, 13:16    Předmět: Citovat

sinclair napsal(a):
Jako občan této země i jeho volič,


Když jseš jeho volič, tak co si stěžuješ? Laughing

_________________
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Strana 2 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.26 sekund