Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kvalitní křovinořez?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pepik9



Založen: Aug 31, 2010
Příspěvky: 2409

PříspěvekZaslal: pá červen 07 2019, 19:16    Předmět: Citovat

Prodává se taky čínskej Vari . Před dvěma roky provedení vypadalo celkem solidně, jen mi připadal divnej úhel hlavy a nepohodlný "řidítka".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Behemot
Pod dozorem moderátorů


Založen: Nov 01, 2013
Příspěvky: 1666

PříspěvekZaslal: út říjen 15 2019, 22:01    Předmět: Citovat

Nakonec zvolen Honda UMK 435 U, zatim po pár sekáních naprosto v cajku, teď mě zas čeká zahrada v Pze konečně vyčistit, až vysbírám vořechy ať to všechno nepošlapu teda Very Happy

Čtyřtaktnost a že to používá 10W40, kterýho mám dycky skladem kanystry na výměny ve všech autech, neber to…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Behemot
Pod dozorem moderátorů


Založen: Nov 01, 2013
Příspěvky: 1666

PříspěvekZaslal: ne květen 03 2020, 20:01    Předmět: Citovat

Tak sem neska sundal kotouč a poprvý nahodil strunu, během třetiny nádrže a esli 20 minut sem posekal 80 % džungle na celé zahradě. No řeknu vám, už v životě nechci nic jinýho Shocked

Strunu sem snad nepřeseknul ani jednou, nebo se rovnou automaticky natahovala. Ale sekalo to FURT Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
milosak



Založen: Nov 27, 2018
Příspěvky: 485
Bydliště: Praha zapad

PříspěvekZaslal: ne květen 03 2020, 20:12    Předmět: Citovat

No já nevim, měl jsem rok funglovku z Mountefildu Very Happy
OLeomac právě s motorem Honda 4takt . Takže co bylo špatně :
ergonomie, slabá trubka co v ní běhá náhon, kšandy a to nejdůležitější
motor neměl VÝKON ! Zhruba po 10 min. provozu úplně ztrácel výkon.
Tak jsem ten bazmek prodal a nyní mám Husqarnu 1,6 KW dvoutakt
a spokojenost ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Behemot
Pod dozorem moderátorů


Založen: Nov 01, 2013
Příspěvky: 1666

PříspěvekZaslal: čt červenec 30 2020, 17:04    Předmět: Citovat

Mi doporučili tudletu hranatou strunu s mletým hliníkem, fakt je výrazně pevnější, než obyč nylonovka. Dyž se to bralo šikmo nebo vysoký rovnou vodshora dolů, jak dyž se vokrajuje maťo na gyros, tak si nakonec poradila i s na prst tlustou sviní vostružinovou, po kouskách to namlela Very Happy Pže todle by me sralo furt přehazovat strunu a kotouč Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2570

PříspěvekZaslal: pá červenec 31 2020, 8:00    Předmět: Citovat

Já už mám, v pořadí třetí, křovinořez, koupený loni, tentokrát z Kauflandu v akci. Trochu jiný než z toho prospektu, má dělenou hřídel (výhodné pro převážení v kufru auta) a něco mezi obyčejným popruhem a postrojem do kterého jsem se musel čtvrt hodiny navlékat. Zatím pořád seká. Pravda, taky to není high-end kvalita (s výhodou využívám na náhradní díly ten klumpr co mi na něj neuznali ve Wercu reklamaci), ale kluci čínští tam zřejmě zapomněli namontovat kurvítko Smile
Zlákala mne reklama Mountfieldu, že teď mají snížené ceny, hodil jsem tam oko, pořád mimo mou představivost.

Behemot napsal(a):
Mi doporučili tudletu hranatou strunu s mletým hliníkem, fakt je výrazně pevnější, než obyč nylonovka....

Odkaz by nebyl (případně typové označení a prodejce)?



gfkrovin.jpg
 Komentář:
 Velikost:  30.37 kB
 Zobrazeno:  40 krát

gfkrovin.jpg



_________________
Ve strojovně je voda a na palubě se tančí.


Naposledy upravil Yarda1 dne pá červenec 31 2020, 8:21, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33902
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá červenec 31 2020, 8:07    Předmět: Citovat

Motorove naradie z predajne potravin, to bude zase kvalitka. Mozno to este rok vydrzi, kym bude zaruka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2570

PříspěvekZaslal: pá červenec 31 2020, 8:25    Předmět: Citovat

rnbw napsal(a):
...Mozno to este rok vydrzi, kym bude zaruka.

Za ty peníze - když to vydrží do konce záruky (mám dojem, že na to jsou tři roky) a pak koupím další za podobnou cenu s podobnou životností...

_________________
Ve strojovně je voda a na palubě se tančí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Behemot
Pod dozorem moderátorů


Založen: Nov 01, 2013
Příspěvky: 1666

PříspěvekZaslal: so srpen 08 2020, 17:01    Předmět: Citovat

Jj a pak to odnesem my, normální lidi, co si budem chtít koupit jednu kvalitní jednoduchou věc navždy, že to bude totální sračka sešněrovaná milionem kokotin, protože nějací idioti kupujou takovýdle sračky na jedno použití a todleto se musi zarazit ten vodpad přece žejo.

Normální auto už pomalu koupit nejde, Zetor taky příští rok zavírá motorárnu, protože už to nedává, sem zvědavej, kdy dojde na drobnou zahradní techniku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
pepik9



Založen: Aug 31, 2010
Příspěvky: 2409

PříspěvekZaslal: so srpen 08 2020, 20:43    Předmět: Citovat

V nějaké TV reklamě byly místo struny dvě stahovací pásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dred



Založen: Apr 08, 2007
Příspěvky: 1750
Bydliště: Handlová

PříspěvekZaslal: so srpen 08 2020, 20:55    Předmět: Citovat

pepik9 napsal(a):
místo struny dvě stahovací pásky.
Na pintereste je tých návodov na použitie plná prdel... vyskúšaj a uvidíš, že je to volovina...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: ne srpen 09 2020, 7:28    Předmět: Citovat

Behemot napsal(a):
Jj a pak to odnesem my, normální lidi, co si budem chtít koupit jednu kvalitní jednoduchou věc navždy...


A kdo ti v tom brani?
Jen k cene te sracky z kauflandu musis pripsat nulu, napr zde https://www.husqvarna.com/cz/vyrobky/krovinorezy/535rxt/966628901/
Ale to bude zas reci o nenazrancich kdyz v kaufu to maj za desetinu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milosak



Založen: Nov 27, 2018
Příspěvky: 485
Bydliště: Praha zapad

PříspěvekZaslal: ne srpen 09 2020, 16:19    Předmět: Citovat

Tento křoviňák termitem nalinkovnej mám už rok a je super !
Break dance
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Celeron



Založen: Apr 02, 2011
Příspěvky: 17734
Bydliště: Nový Bydžov

PříspěvekZaslal: ne srpen 09 2020, 16:46    Předmět: Citovat

Brácha před asi 18 lety koupil hodně narychlo křoviňák Gardena. Nestálo to víc než 6 tyček. Po čase se odlepil výrobní štítek a ejhle, pod ním nápis Husqvarna.
Nevím, co ty dva spolky mají společnýho ale já mám kalovku s elektronikou na snímání hladiny taky Gardena a když jsem odloupl štítek tak zase Husqvarna. Koupeno za pražskejch povodních kdy byl docela problém nějaký čerpadlo koupit.
Oboje maká dodnes.
Zajímavý je, že od tý Gardeny to bylo o cca 1/4 levnější než origo Husqvarna.
Takže i kvalitní strojek se dá koupit pod podivným "výrobcem". Pochybuju, že kolem roku 2000 sem už rejžák valil pajcy ve velkým a navíc v různým segmentu.



gardena.jpg
 Komentář:
 Velikost:  293.08 kB
 Zobrazeno:  36 krát

gardena.jpg



Husqvarna.jpg
 Komentář:
 Velikost:  291.73 kB
 Zobrazeno:  52 krát

Husqvarna.jpg



_________________
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: ne srpen 09 2020, 17:00    Předmět: Citovat

V tomto oboru je vyhoda, ze ty veci pouzivaj i profici, kteri bez problemu zaplati za vec ktera bude skutecne fungovat dele nez par hodin. Proto si muze i bezny spotrebitel koupit stroj ktery neco vydrzi, pokud to vyuzije.

Horsi je to u vyslovene spotrebky urcene vyhradne pro "normalni lidi". Kdyz vetsinovy zakaznik jede po sleve jak nadrzeny pes po fene a s letakem prilepenym na nose nekouka napravo nalevo, tezko obvinovat vyrobce ze jim prizpusobili cenou i kvalitou nabidku televizi, lednicek, pracek apod. tedy segmentu ktery vyslovene profici nepouzivaji, pripadne maji sve prumyslove kategorie techto veci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.19 sekund