Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jsme poserové (přesunuto)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po leden 14 2019, 15:19    Předmět: Citovat

PixelOrgy napsal(a):
Dalsi vec je, ze i kdyz nekdo jede max povolenou rychlosti, nic ho neopravnuje k tomu, aby omezoval nekoho, kdo jede o 10km/h rychleji...
Ale to vůbec není pravda! Nikdo, kdo jede max. povolenou rychlostí, tak neomezuje nikoho, co porušuje zákon a není povinen ani předpokládat, že někdo jiný bude ten zákon porušovat. Jestli to není spíše o tom, že někdo je tak arogantní, že si myslí, že mu všichni musí z cesty, že? Stejně arogantní jsou i ta hovada, co jedou v levém pruhu, když ten pravý je volný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18667
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: po leden 14 2019, 15:26    Předmět: Citovat

Obecně , nelze se nikdy odvolávat na jiného , který porušuje . Musíš obhájit své činy . Když předpisovou jízdou způsobíš problém , jde trest za tebou .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6509
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: po leden 14 2019, 16:25    Předmět: Citovat

Ale je to pravda. Kdo jede 130 v levém a dojede ho někdo 160, je povinen se uhnout. Nesmí překážet rychlejším. O rychlosti v zákoně ani slovo.
Vychovávači jsou nejhorší. Co krajní nouze??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PixelOrgy



Založen: Sep 04, 2007
Příspěvky: 1964

PříspěvekZaslal: po leden 14 2019, 17:19    Předmět: Citovat

BOBOBO: Presne to jsem tim chtel rict

p32: Co je na tom arognatniho, kdyz vidim, ze nekdo me dojizdi vyssi rychlosti, tak mu nebudu nijak branit v predjeti, tot vse... Nevis, z jakyho duvodu ten clovek specha a ani nevidim duvod to z pozice dalsiho ucastnika posuzovat.... .. Co treba stav nouze? Kdyz ti prijde jako "pyrat", tak zavolej PCR...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: po leden 14 2019, 17:35    Předmět: Citovat

Jo, tyhle "vychovavace" bych taky nejradeji nakopal do prdeli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po leden 14 2019, 17:58    Předmět: Citovat

Za tím, co jsem napsal, tak si stojím. Jedu po dálnici, vyhodím blinkr a předjíždím tiráka. Je tam povolená 110, já jedu 130 a najednou se přiřítí exot a bliká, abych uhnul. Většinou to musí být asi slepej exot, když nevidí, že nemám kam uhnout, protože je tam další tirák nebo rovnou dva a jejich rozestupy neumožní se mezi ně vměstnat. Ale to ten exot musí vidět už hezky z dálky a dlouho.
To, že vy si to berete podle svého a jinak, tak to je fakt vaše věc. Až budeš ve stejné situaci a někdo se bude rozčilovat, že ty ho brzdíš a ty můžeš max. prd (není kam uhnout), tak to bych fakt chtěl vidět.
Stejná situace je i ve městě. Jedete schválně vlevo, protože za 300m budete odbočovat doleva, vedle vás pravý pruh volný a levý rovný je plný. Dojede vás arogantní hovado osmdesátkou a tlačí se na vás a myslí si, že ho zdržujete. Přitom vidí blinkr a nakonec sám jede doleva a blinkr tam dá až v křižovatce, aby ten za ním pochopil, že odbočil taky. Tady to vidím každý den na obchvatu i Hornbachu. V levém pruhu se tvoří kolona pro odbočení na Šternbek a občas se tam vplácnou i ti, co jedou rovně a pak troubí a blikají, že nikdo nikam nejede, protože světelná křižovatka si to reguluje podle svého. Já naštěstí odbočuji doprava, takže jsem v klidu, ale když vidím ty nerváky. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po leden 14 2019, 18:05    Předmět: Citovat

BOBOBO napsal(a):
Obecně , nelze se nikdy odvolávat na jiného , který porušuje . Musíš obhájit své činy . Když předpisovou jízdou způsobíš problém , jde trest za tebou .
Zase chlastáš? Tady se nikdo neodvolává. Měl bys vědět, že když svou nepředpisovou jízdou způsobíš problém, tak trest půjde za tebou a nesvádět své problémy na ty, co jeli v klidu podle předpisů. Jak vůbec může někdo předpisovou jízdou způsobit problém?
Když vidím dědka s kloboukem jedoucího pomalu vpravo, tak vím na čem jsem. Ale když vidím někoho v šiltovce, jak se proplétá mezi auty, protože on přece ví, proč to dělá, tak teda nevím co si mám myslet. Asi to, že je to prostě borec a všichni mu tam zavazejí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po leden 14 2019, 18:09    Předmět: Citovat

PixelOrgy napsal(a):
p32: Co je na tom arognatniho, kdyz vidim, ze nekdo me dojizdi vyssi rychlosti, tak mu nebudu nijak branit v predjeti

Když vidím, že mě někdo při 130 km/hod dojíždí vyšší rychlostí a já jedu vpravo a on bliká, tak to asi nebude proto, že mu tam hraje dobrá hudba, že? A kam bych mu ještě měl uhýbat? Asi jsou tito hudebníci v každém kraji jiní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po leden 14 2019, 18:13    Předmět: Citovat

termit256 napsal(a):
Jo, tyhle "vychovavace" bych taky nejradeji nakopal do prdeli.
Máš pravdu, většinou jsou to ti v těch silnějších autech, co si ještě šlápnou na brzdy a ti za nima z toho mají radost. Já to nedělám, ale vidím to každý den tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18667
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: po leden 14 2019, 20:11    Předmět: Citovat

Nemyslíš , p32 , zaplatíš .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4246
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: po leden 14 2019, 22:08    Předmět: Citovat

pokud vím tak jízda v levém pruhu mimo obe se považuje za předjíždění . A proti tomu má být předjíždění bezpečné a rychlé. Nemám problém s řidiči co mají silné auto a předjíždějí rychle a zmizí ze zorného úhlu. Horší jsou cesťáci v pickupech a dodávkách. Kteří upoceně předjedou dvě auta aby dalších 15km jeli poslušně v koloně dlouhé dva kilometry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: po leden 14 2019, 22:11    Předmět: Citovat

p32 napsal(a):
termit256 napsal(a):
Jo, tyhle "vychovavace" bych taky nejradeji nakopal do prdeli.
Máš pravdu, většinou jsou to ti v těch silnějších autech, co si ještě šlápnou na brzdy a ti za nima z toho mají radost. Já to nedělám, ale vidím to každý den tady.


No jeden hnup ve fabii brzdi provoz v levem pruhu protoze podle nej stejne nikdo nemuze jet rychlej, druhy hnup v bavoraku az se mu ho nejak podari predjet, tak ho za trest vybrzdi. Oba dva jsou naprosto stejni hnupi a prijdou nakopat do prdeli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út leden 15 2019, 8:47    Předmět: Citovat

BOBOBO napsal(a):
Nemyslíš , p32 , zaplatíš .

Neposuzuj něco, když tomu absolutně nerozumíš. Já, když už jsem udělal přestupek (jel např. v obci o 8 km/hod rychleji), tak jsem nemudroval, zaplatil a jel dál. A za to se nemusím stydět, jak jsi na tom ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út leden 15 2019, 8:49    Předmět: Citovat

Když je toto vlákno o tom, jací jsme národ poserů, jak myslíte, že dopadne toto a jaký máte na to názor?
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/policista-simon-vaic-gips-nehoda-motorkar-zastavil-jej-vlastnim-autem-ales-lehky-unie.A190110_133521_domaci_lre
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PixelOrgy



Založen: Sep 04, 2007
Příspěvky: 1964

PříspěvekZaslal: út leden 15 2019, 9:58    Předmět: Citovat

p32 napsal(a):
PixelOrgy napsal(a):
p32: Co je na tom arognatniho, kdyz vidim, ze nekdo me dojizdi vyssi rychlosti, tak mu nebudu nijak branit v predjeti

Když vidím, že mě někdo při 130 km/hod dojíždí vyšší rychlostí a já jedu vpravo a on bliká, tak to asi nebude proto, že mu tam hraje dobrá hudba, že? A kam bych mu ještě měl uhýbat? Asi jsou tito hudebníci v každém kraji jiní.


Byla rec primarne o levym pruhu. Pokud te dojizdi pravym a blika, tak je to k-o-k-o-t... Stejne jak pises, pokud z levyho neni kam uhnout, je to neco jinyho.... Ja psal o castym jevu - pomalu jedouci vlacek blbecku v levym, kdyz vpravo je misto...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.13 sekund