Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Plynulá elektronická regulace stolní vrtačky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Měření, regulace a automatizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31871
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: so srpen 05 2023, 22:42    Předmět: Citovat

Bernard napsal(a):
Ekkare, tobě holt bylo všemožně shůry dáno, i v té gramatice a stylistice. Je tu ovšem plno lidí, kteří jsou na tom hůř, nevědomky chybují, a nemá smysl jim to vyčítat, dokonce poněkud agresivním stylem:
EKKAR napsal(a):
...Určitě nejsem jedinej, komu takový psaní rve bulvy z hlavy, ale asi jsem jedinej nebo jeden z mála, kdo názor na takový kurwení jazyka napíše danýmu mezkovi rovnou.

Ještě bych k tomu dodal, že mně zase rvou bulvy tvé výrazy jako zešilovače, imprdelance, atp., a byl bych ti vděčný, kdybys takového vědomého kurwení jazyka zanechal. Nevím
Vezmi prosím tě na vědomí, že tyto moje výrazy jsou záměrnou reakcí na neustálý poangličťování a další znečešťování technickýho i obecnýho jazyka - už 20 let nechodíme na školicí a výukový akce, ale na workšopy, nemáme schůzky, ale mítingy a místo vyrážení na volnočasový a zájmový akce musíme generovat účast na týmbyldincích. Nebereme odměny, ale snažíme se získat finančně motivační kešflou a nejsme dělňasi a ouřadové, ale HR. A mně se z toho už dělá takovým neskutečným způsobem šoufl, že kromě vyjádření "To je hnus, velebnosti, du blejt!" se odreagovávám tímhle způsobem - vědomě, za střízliva i pod vlivem (mírným). A snažím se přitom, aby to mělo i trošku humoru při zachování co nejvyšší názornosti a srozumitelnosti i pro ostatní. A jsem ochotnej a schopnej v případě potřeby od takovejch výrazů jak částečně, tak i úplně upustit - pokud usoudím, že to je potřeba - A NEVYČÍTÁM NIKOMU DALŠÍMU, ŽE SE MU MOJE VÝRAZY NEZAMLOUVAJÍ. Já si tak prostě hraju s jazykem.

Naproti tomu ti, co běžně píšou dvacet řádek s jedním velkým písmenem, bez čárek mezi větama a bez tečky na konci, myslí si, že slova vinutí, vibrace a vidlička se píšou s ypsilonem po "v" a podmiňovací způsob čili kondicionál zásadně používají ve tvaru "by jsi", "by jsme" nebo "aby jste" a při upozornění na to, že pášou chyby se vztekají jak kvočna když jí někdo sahá na kuřata a jsou schopní kvůli prosazení svýho názoru spustit tunu výčitek a urážek, se mi prostě jako lidi eklujou - to není o neznalosti, to je o aroganci a neschopnosti si přiznat, že dělají nějakou chybu. Klidně se můžou zašticovat nějakým "věcným vyjadřováním" nebo "nepotřebou na technickým fóru dodržovat pravidla pravopisu" případně tím, že se na cizojazyčnejch webech setkávají s jiným přístupem - fajn, tak ať TAM dělají totéž, ono ale povětšinou výrazná známka lingvální nedostatečnosti s sebou skoro vždycky nese i nedostatečnost další - třeba takovou, že v momentě upozornění na vadu se rozfajrujou jak cihlička a obviní dotyčnýho z nedostatečný empatie k lidským chybám a zbytečnýho bazírování na netechnický problematice. Sám určitě moc dobře víš, jaký "štěstí" je srážka s takovým blbcem, tak se jich prosím Tě nezastávej. Ono je moc dobře poznat, kdo neumí proto, že skutečně neumí a kdo je jen línej a arogantní blb, kterej se to odmítá naučit a ještě za svoje chyby nadává jiným.

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bernard



Založen: May 27, 2005
Příspěvky: 3647

PříspěvekZaslal: ne srpen 06 2023, 0:00    Předmět: Citovat

Je mi jasné, že si buduješ svůj styl a dokud tě to neomrzí, tak se přes to přenesu. A budu tolerovat i ty "mezky", kteří zapisují svou myšlenku kousek po kousku, dokud se nevyčerpá myšlenka nebo pisatel, a ještě to vyzdobí gramatickými chybami. Podstata čtení s porozuměním není jen porozumět napsanému, ale i pochopit, co tím asi bylo myšleno. Nečekám, že nějaké připomínky či dobře míněné rady by je změnily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
salora



Založen: Aug 04, 2005
Příspěvky: 694
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: ne srpen 06 2023, 6:45    Předmět: Citovat

Konečně smysluplná a rozumná reakce ,děkuji ano tak jak je každý člověk ve své podstatě jiný tak se různí i styl vyjadřování a popisování situace a to zda se někomu líbí či nelíbí je věc další a jiná , to nejdůležitější přece je pochopení a porozumění popisu věcného tématu .
Přiznávám že mnohdy rozebírám věci až příliš zbytečně do detailu nicméně v dobré víře mi porozumět a dát to maximálně do obrazu pro co nejlepší představu sdělit co nejvýstižněji daný problém.
Ano a jak jsem již sám zmiňoval je třeba když už , zamést si nejdříve před svým prahem a nepsat pravopisné chyby jako na běžícím pásu a zároveň kritizovat a kádrovat jiné ,musím se přiznat že jsem se s tímto ještě nikde jinde nesetkal a můj způsob vyjadřování nikdy nebyl nikým tímto způsobem vytýkán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: ne srpen 06 2023, 7:20    Předmět: Citovat

Scared
salora už tu mimojiné napsal(a):
...
Myslím že jste si bohužel vybrali těžký kalibr v podobě mé osoby co se jen tak nedá a bylo spíše jen Vaším zbožným přáním abych Vám papal ty Vaše nesmyslné žvásty ,nicméně tímto končím nebudu již reagovat a odpovídat na ty Vaše stupidní názory a připomínky nikam nevedoucí ve smyslu chytřejší a rozumnější ustoupí a o smysluplnosti Vaší náplně práce ať si udělá každý svůj úsudek už sám.
Ať se Vám daří a přeji lovu zdar v hledání dalšího obětního beránka snad se Vám trochu uleví.

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sis2



Založen: Oct 07, 2012
Příspěvky: 1268
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 06 2023, 9:21    Předmět: Citovat

Tak doufejme, že nekecal. Může si to vynahradit na těch zmíněných mnoha dalších fórech, kde vypatlanina frčí.
Tady se předvedl dostatečně a víc už opravdu potřeba není...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: ne srpen 06 2023, 9:36    Předmět: Citovat

Ale ty už jsi další - a on tady píše jen o EKKARovi a mně Laughing
_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sis2



Založen: Oct 07, 2012
Příspěvky: 1268
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 06 2023, 10:28    Předmět: Citovat

Je mi potěšením být ve vaší společnosti pánové!
Taky nemám rád, když nějaký hotentot "nedává přílišný důraz na pravopis" a poučuje, "aby jses doučil psát česky".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31871
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: ne srpen 06 2023, 12:02    Předmět: Citovat

A nejlepší je, že se na stranu obhajoby dodržování srozumitelnosti češtiny postaví z jedný strany Valach a z druhý strany řízek zpod Špilasu čili z Šalingradu - zatímco takovej, kterej by měl tady a teď ječet nejvíc hlasitě = zapráskanej Švéďák křtěnej Vltavou a kojenej bránickejma patokama, najednou drží kušnu a leda tak šoupe nohama pod stolem ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
salora



Založen: Aug 04, 2005
Příspěvky: 694
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: ne srpen 06 2023, 12:09    Předmět: Citovat

Ten další /hotentot/jseš tu akorát ty do třetice silné trojky ha ha coby další ukázkový /špičkový/češtinář to abych se šel učit na stará kolena do zvláštní školy ,jsem tu vůbec na českém foru správně ?
Nikde jsem nenašel ve spisovném slovníku či ve výuce českého jazyka slovo hotentot asi nějaká spešl čeština no a Kokun rád umí zvýrazňovat a přeposílat zkopírované zprávy ,já psal že nebudu už reagovat na Vás dva nikoliv však na Bernarda který se mě zastal a žádal Vás spíše o zklidnění hormonů pokud teda ještě nějaké máte . takže mícháš opět jen hrušky s jablkama aniž by jsi mě důkladně četl ,kritikou nicméně naopak nešetříš ,té máš na rozdávání Rolling Eyes
Založte si raději separátně nějaké buzerantské forum to by Vám bylo více vlastní a hlavně by to odlehčilo toto forum zaměřené na jinou oblast a tam se do plných doušků vyřádit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: ne srpen 06 2023, 12:24    Předmět: Citovat

salora napsal(a):
... no a Kokun rád umí zvýrazňovat a přeposílat zkopírované zprávy ,já psal že nebudu už reagovat na Vás dva nikoliv však na Bernarda který se mě zastal a ...

Tak víš co ty "češtinářský hotentote"?
Žádné zprávy, nýbrž příspěvky tu kopíruji a zvýrazňuji (ale nikde je "nepřeposílám") - ale především ty TVOJE a s kuriózním obsahem Laughing

A že se tě ten Bernard "zastával" už před 10-ti roky Question Shocked :
Bernard už tam napsal(a):
Salora napsal(a):
.....že se tu pouze tobě můj výklad nelíbí.....

Mně se taky nelíbí, a obdobné výtvory jiných autorů také ne, jenže jsem už rezignoval. kokun si zaslouží uznání, že ten zápas nevzdává.

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
salora



Založen: Aug 04, 2005
Příspěvky: 694
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: ne srpen 06 2023, 16:11    Předmět: Citovat

No nic přeji hezkou zábavu aspoň máte čím zabít svůj volný čas když už s ním neumíte naložit jinak já Vám pomohl ho naplnit a děkuji Vám za přerušení mého vlákna což se Vám opravdu povedlo .klobouk dolů.
Nicméně ty tvé výtvory sem vložených okopírovaných zpráv to je dílo v tom se ani čerti s 5 promilemi alk. nemohou vyznat, zato bys měl dost Nobelovu cenu a já budu první co ti ji doporučím.
Psali mi tu už mimochodem další členové fora v S,Z. vesměs s tím že to nemá smysl si takovými úlety krátit čas ne tak nervy ,proto se ani nechtějí přímo zapojit do této nesmyslné debaty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31871
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: ne srpen 06 2023, 17:23    Předmět: Citovat

kokun napsal(a):
...
A že se tě ten Bernard "zastával" už před 10-ti roky Question Shocked :
Bernard už tam napsal(a):
Salora napsal(a):
.....že se tu pouze tobě můj výklad nelíbí.....

Mně se taky nelíbí, a obdobné výtvory jiných autorů také ne, jenže jsem už rezignoval. kokun si zaslouží uznání, že ten zápas nevzdává.
On to nebyl jen Bernard, kdo se "zastával", takovej Thales to už tehdá uměl taky náležitě vystihnout:
Thales napsal(a):
Já bych se Kokuna zastal. Také nemám rád když jsou slova naházená jen tak bez ladu a skladu. Sám s tím mívám problémy, ale pracuju na tom - snažím se aby to vypadalo alespoň trochu kutivovaně. Jenže řadě lidí je to prostě jedno jak vypadá text, který zplodí. Ta lhostejnost a ještě pak následné výkřiky o buzeraci a češtinářském kroužku mi na tom vadí ještě daleko víc než ten text samotný. To je jako by člověk v paneláku na chodbě z ledabylosti roznesl hovno a když by mu to pak někdo vytkl, tak by pak vykřikoval něco o tom že nejsme v nemocnici abychom tu udržovali absolutní čistotu a že je to jen buzerace. Ano, není nutné mít vše (včetně textu) sterilně čisté, ale základní pravidla není od věci dodržovat.
A nejhorší pro saloru je, že nebyl sám, jak z dnes už zamčenýho vlákna vyvstává:
otakarv napsal(a):
Thales velice výstižně napsané. Mám už "své" roky ale na školu si vzpomínám a na slohové práce také. Neříkám že jsem dokonalý, nikdo z nás neni, ale snažím se aby to co napíšu nějak vypadalo a také dávalo smysl i když se mi to někdy nepodaří.
nebo třeba
Sendyx napsal(a):
Bernard napsal(a):
salora napsal(a):
.....že se tu pouze tobě můj výklad nelíbí.....
Mně se taky nelíbí, a obdobné výtvory jiných autorů také ne, jenže jsem už rezignoval. kokun si zaslouží uznání, že ten zápas nevzdává.
Vždyť je to jednoduché, když vidím větu na 5 řádek, tak prakticky nečtu a kašlat na to. Je to únavné, nepřehledné a zbytečné. Jseš snad placen za to ? Ne, tak se s takovým čtením netrápit...
Veřejná odsuzující reakce ze strany prvotně obviněnýho na sebe nenechala dlouho čekat a moderátor Killroy nakonec vlákno zamknul právě z toho důvodu, že se hlavní viník klonfliktu už tenkrát rozhodnul nepřestat ječet "Chyťte zloděje!": http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=622194#622194 .

Jenomže jak vidno, situace se opakuje i teď.
Prostě a jednoduše, milej salóro - ty jseš nenapravitelnej a nepoučitelnej recidivista, kterýmu tady kolektivně léta vytýkáme nesrozumitelnost psaní ne jenom teď v posledním tejdnu já s Kokunem, ale i spousta dalších - a ty místo toho, aby ses chytil za rypák a snažil se zlepšit, nám opakovaně víc a víc nadáváš a dáváš nám vinu za svoje chyby.

Co si asi tak myslíš že se stane, když tady uděláme veřejný hlasovací vlákno, ve kterým ukážeme linky na tvoje nejkřiklavější prohřešky (ono vůbec není složitý tady najít VŠECKY tvoje příspěvky a dát na ně odkaz) - a v hlasování dáme účastníkům na měsíc možnost hlasovat pro nebo proti tomu ZA TOHLE CHOVÁNÍ TĚ VYHODIT Z FÓRA - neboli udělit ti BAN ????

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Měření, regulace a automatizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.19 sekund