Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Plynulá elektronická regulace stolní vrtačky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Měření, regulace a automatizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Valdano



Založen: Jan 01, 2023
Příspěvky: 1703
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá srpen 04 2023, 19:14    Předmět: Citovat

salora napsal(a):
První co bylo když jsem se obrátil na kontakt servisu Hecht bylo že jsem požadoval tel. či mail kontaklt přímo na servisního technika přičemž mi ta opreátorka nic nevědící o této záležitosti což jsem očekával, nicméně mi ho nedala se sdělením že mu můj požadavek předá což je ta mnou již zmíněná těžkopádnost...

Jako bydliště máte uveden Krnov. Řešit to po telefonu s operátorkou to asi pro tento případ nebude ta nejvhodnější cesta. I když to třeba bude trvat déle tak zkuste raději kontaktovat emailem přímo některé servisní místo uvedené v seznamu servisních míst HECHT pro Moravskoslezský kraj.

Napište přímo na servisní centrum v Opavě
Email: servisopava@hecht.cz

V emailu to můžete lépe popsat než po telefonu s operátorkou a i když email na tom servisních středisku nejspíš přijímá také nějaký operátor či operátorka tak je víc pravděpodobné, že takový písemný technický dotaz nebude vyřizovat ústní cestou, ale že ho přepošle některému konkrétnímu servisnímu technikovi, aby se k tomu vyjádřil a tak byste tedy mohl mít větší šanci na relevantní odpověď.

Zdůrazněte jim ve zprávě to, že vy vlastně nechcete opravu té vrtačky model 1065 do původního stavu, ale že chcete v podstatě něco jako její upgrade.

Uveďte, že nechcete výměnu vadného spínače za sice nový, ale v podstatě za ten samý typ, ale že chcete ten původní spínač ve vrtačce 1065 nahradit spínačem s elektronickou regulací, který se používá u jiných vyšších modelů vrtaček HECHT.

Ať vám napíšou zda je to vůbec možné ve smyslu zda by tam některý z těch jiných typů vůbec pasoval a pokud ano tak zda by se kromě výměny spínače za jiný ještě nějak jinak musela vrtačka 1065 upravovat.

Pokud by se ukázalo, že se ani přes email nedoberete konkrétní a relevantní odpovědi tak jim zkuste napsat znovu a požádat o osobní schůzku s některým servisním technikem s tím, že tam poté zajedete osobně a vysvětlíte mu na místě o co Vám konkrétně jde, abyste se konečně dobral nějaké jasné odpovědi.

Chápu, že to může být náročný postup, ale je třeba si uvědomit to, že Váš požadavek v podstatě není obvyklá záležitost ve smyslu běžné opravy tedy uvedení do původního stavu, ale že se vlastně snažíte o jakýsi upgrade té vrtačky tj. chcete docílit toho, aby ta vrtačka byla vybavena něčím, čím ten původní typ vrtačky z výroby vybaven nebyl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
salora



Založen: Aug 04, 2005
Příspěvky: 694
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: pá srpen 04 2023, 19:51    Předmět: Citovat

EKKAR bohužel nezkusím protože není potřeba kvůli jednomu co mu to vadí už vůbec jsi jediný co mu to vadí já píšu ale zase více věcně a nedávám přílišný důraz na pravopis .Pokud ti to tak moc vadí nebo mi nerozumíš nemusíš to číst a na můj podnět reagovat ,mě stačí když tomu rozumí většina se kterýma tady bez problémůl komunikuju jak snad vidíš výše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
salora



Založen: Aug 04, 2005
Příspěvky: 694
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: pá srpen 04 2023, 20:01    Předmět: Citovat

Valdano ,ano to máš pochopitelně sice pravdu obrátit se raději na servis nejbližší což je Hecht Opava a mnohdy jsem tak již v minulosti i takto jednal, problém však je že i když jsem se do Opavy navíc stavil osobně tak mi chlapi sdělili že s tím oni nic nenadělají a veškeré opravy a servis dělá Praha-Mukařov kde vše jak záruční tak pozáruční opravy tam přeposílají .Že se to opravuje /víceméně/vyměňuje kus za kus u menších věcí v záruční lhůtě.
Nicméně to nakonec tak budu muset alespoň zkusit udělat protože to bude asi stále schůdnější cesta se k něčemu dopracovat než přes tu info servis službu v Praze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kbulda



Založen: Oct 23, 2007
Příspěvky: 1526
Bydliště: u Mělníku

PříspěvekZaslal: pá srpen 04 2023, 20:38    Předmět: Citovat

Nezlob se, ale v tomhle má EKKAR pravdu. V posledním příspěvku máš první větu dlouhou na 4 řádky. Blbě se to čte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31871
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: pá srpen 04 2023, 22:00    Předmět: Citovat

salora napsal(a):
EKKAR bohužel nezkusím protože není potřeba kvůli jednomu co mu to vadí už vůbec jsi jediný co mu to vadí já píšu ale zase více věcně a nedávám přílišný důraz na pravopis .Pokud ti to tak moc vadí nebo mi nerozumíš nemusíš to číst a na můj podnět reagovat ,mě stačí když tomu rozumí většina se kterýma tady bez problémůl komunikuju jak snad vidíš výše.
Píšeš jak Hotentot, absolutně kašleš na aspoň základní oddělení jednotlivejch myšlenek v souvětí čárkama nebo tečkou a velkým písmenem a mastíš všecko za sebou hlava nehlava - jak můžeš po jinejch lidech chtít, aby po tobě takovou zmatlaninu luštili? Určitě nejsem jedinej, komu takový psaní rve bulvy z hlavy, ale asi jsem jedinej nebo jeden z mála, kdo názor na takový kurwení jazyka napíše danýmu mezkovi rovnou. Piš radši krátkýma, skoro holýma větama, každou novou myšlenku začni velkým písmenem a mezi větama piš tečky. Bude to 10000x srozumitelnější, než podle tebe "věcný" 40-50 slovní pseudosouvětí, který ve skutečnosti nemá hlavu ani patu.
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
salora



Založen: Aug 04, 2005
Příspěvky: 694
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: so srpen 05 2023, 6:49    Předmět: Citovat

Jestli ti můžu poradit k tvému léta již známému komplexu vyuky jazyka českého tak se prosím přihlas buď na psychiatrické vyšetření nebo prosím přemísti ty své manýry kterými tady lezeš na nervy nejen mě co jsem tu slyšel od mnoha dalších členů fora někam jinam a nekaz nám tu náladu a chuť do života .Tebe snad už nebaví život tak se ho snažíš kazit i dalším jinak to prostě nevidím.
Kdo tě nutí mé příspěvky číst ,vrtale ?
Myslím že bys měl spíš dostat od admina ban za ty tvé narážky urážky a napadání ,rozhodně tvé nemístné a především ne věcné publikace nemající nic společného s probírající tématikou zde dle mě nemají co dělat.
Zde není češtinářský kroužek ale probírá se tu a řeší problematika kolem elektroniky tak se běž někam vycpat s tím tvým kádrováním které jak vidím ti je vlastní.
Jinak jsem si tady ještě zatím nevšimnul že by má komunikace někomu v mých dosud publikovaných příspěvcích vadila a už vůbec ne že by nebyla pochopená jak to zde uvádíš.
Jinak já jsem registrován v nesčetných forech jak u nás tak v zahraničí především v německy hovořících zemích kde jsem byl zaměstnán i jako tlumočník v mnoha profesích ale nikde jsem nikdy tuto výtku nezaregistroval, zajímavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12333
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so srpen 05 2023, 7:35    Předmět: Citovat

sorry jako musím se do věci vložit a jako nestranný a teď nevím jestli jako správný jaktojenříct mám raději psát nestrany abych se přiblížil řeči tvého kmene pozorovatel možná správné slovo ale něco jako arbitr to je něco jako soudce nebo rozhodčí kdybys nevěděl ale ne ten fotbalovy s kapříkama jak je zvykem nejen ve fot bale i jiné sporty toho sporu který vedete a řešíte že tu padají příspěvky typu jestli ti můžu poradit k tvému léta již známému komplexu vyuky jazyka českého tak se prosím přihlas buď na psychiatrické vyšetření nebo prosím přemísti ty své manýry kterými tady lezeš na nervy nejen mě co jsem tu slyšel od mnoha dalších členů fora někam jinam a nekaz nám tu náladu a chuť do života a tebe snad už nebaví život tak se ho snažíš kazit i dalším jinak to prostě nevidím a píšeš o sobě jinak já jsem registrován v nesčetných forech jak u nás tak v zahraničí především v německy hovořících zemích kde jsem byl zaměstnán i jako tlumočník v mnoha profesích ale nikde jsem nikdy tuto výtku nezaregistroval je možná ta příčina že ty tvoje rozshlé souvětí bez hlav pat s padesátičtyřma končetinama nikdo raději nečte tak nemáš ten jak říkáme mi angličáci feed bek tak zklidni hormon a žij jak chceš třeba i dobře ve své blbině sorry bublině hlavně klidek a dej si pivko a nevyšiluj bo ti praskne cevka a budeš tahat nožičku
_________________
Curvetraceristé všech zemí spojte se!


Naposledy upravil Sendyx dne so srpen 05 2023, 7:53, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31871
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: so srpen 05 2023, 7:36    Předmět: Citovat

salora napsal(a):
....
Jinak já jsem registrován v nesčetných forech jak u nás tak v zahraničí především v německy hovořících zemích kde jsem byl zaměstnán i jako tlumočník v mnoha profesích ale nikde jsem nikdy tuto výtku nezaregistroval, zajímavé.
Jo, to vodpovídá, původně jsem chtěl napsat, že máš styl komunikace nápadně podobnej zakopečkářský kindrštubštině ... Ale tady jsme v Čechách, na českým fóru - takže bys to moh aspoň ze slušnosti respektovat.

Sendy - máš 100% !!!

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: so srpen 05 2023, 12:34    Předmět: Citovat

salora napsal(a):
EKKAR bohužel nezkusím protože není potřeba kvůli jednomu co mu to vadí už vůbec jsi jediný co mu to vadí já píšu ale zase více věcně a nedávám přílišný důraz na pravopis .Pokud ti to tak moc vadí nebo mi nerozumíš nemusíš to číst a na můj podnět reagovat ,mě stačí když tomu rozumí většina se kterýma tady bez problémůl komunikuju jak snad vidíš výše.
kbulda napsal(a):
Nezlob se, ale v tomhle má EKKAR pravdu. V posledním příspěvku máš první větu dlouhou na 4 řádky. Blbě se to čte.
EKKAR napsal(a):
Píšeš jak Hotentot, absolutně kašleš na aspoň základní oddělení jednotlivejch myšlenek v souvětí čárkama nebo tečkou a velkým písmenem a mastíš všecko za sebou hlava nehlava - jak můžeš po jinejch lidech chtít, aby po tobě takovou zmatlaninu luštili? Určitě nejsem jedinej, komu takový psaní rve bulvy z hlavy, ale asi jsem jedinej nebo jeden z mála, kdo názor na takový kurwení jazyka napíše danýmu mezkovi rovnou. Piš radši krátkýma, skoro holýma větama, každou novou myšlenku začni velkým písmenem a mezi větama piš tečky. Bude to 10000x srozumitelnější, než podle tebe "věcný" 40-50 slovní pseudosouvětí, který ve skutečnosti nemá hlavu ani patu.

Připojuji se - a není vůbec jediný, komu to vadí:
Např.:
Zprůhlednění stupnice u přijímače
kokun tam napsal(a):
Takovéto SMS-káře mám nejraději - jedna? věta na sedm řádků Evil or Very Mad
Nedá mně to (vím, že můžu zase očekávat nějaké takovéto ohlasy - třeba i přes SZ) Cry

Killroy to pak nakonec ukončil takto napsal(a):
Zlatá slova BOBO, já už to tak dělám dávno. Akorát jaksi zapomínáš zmínit i tu druhou stránku tohoto přístupu: daný hňup se tím bohužel připravuje o příspěvky některých fundovaných uživatelů, kteří ač by k tomu problému určitě měli co hodnotného napsat, tak to raději znechuceně přejdou.. No kdo chce kam, pomozme mu tam.

Vlákno LOCK..

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
salora



Založen: Aug 04, 2005
Příspěvky: 694
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: so srpen 05 2023, 12:49    Předmět: Citovat

Jo, to vodpovídá, původně jsem chtěl napsat, že máš styl komunikace nápadně podobnej zakopečkářský kindrštubštině ... Ale tady jsme v Čechách, na českým fóru - takže bys to moh aspoň ze slušnosti respektovat.

no kdo by měl /mohl/ ze slušnosti jsi ty osobně jelikož mi nešaháš tím svým vystupováním ani po špičku nosu což si nakonec tady ostatní členové fora nakonec posoudí sami.
Já teda měl sice po základce z češtiny 2 což se mi zas nezdá moc špatné takže pak asi musela být ta češtinářka hloupější než ty chytrolíne.
Stačí se pokusit a rozluštit ten tvůj výraz

zakopečkářský kindrštubštině

který jsem teda nikde ještě nenašel ani na googlu, takže zvláštní to čeština češtináři kterému není co rozumět a z češtinou to nemá nic společného ha ha.
Mimochodem jsem, se narodil a chodil do škol tady v česku ty fantasto Ukaž co jsem tady napsal jiného než česky to by mě rádo zajímalo ,zatímco tvůj styl je pouze rýpání já se zabývám a popisuji vše věcně. Vidím jinak ale že do češtiny jako takové máš hodně daleko ,doporučuji ti aby jses nejdříve sám doučil či naučil psát trochu spisovně česky a pak se zaměřil na ten tvůj styl ,jo to tvé vodpovídat píše se co vím odpovídat takto píšou převážně Pepánci z Prahy a vokolí ale je možné že tě z Prahy do Č. Třebové
stáhla sukně a přiženil ses tam.
Rolling Eyes Smile
Jinak ti moc děkuji že jses postaral a nabourání a přerušení tohoto vlákna jsi opravdu šaramantní genius jen co je pravda.
Myslím že by to tu tímto mohl admin klidně toto téma smazat a ukončit ,další komunikaci raději dokončím S.Z. u ostatních kteří psali věcně a děkuji jim za jejich vstřícnost a pochopení..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: so srpen 05 2023, 13:49    Předmět: Citovat

salora napsal(a):
Já teda měl sice po základce z češtiny 2 což se mi zas nezdá moc špatné takže pak asi musela být ta češtinářka hloupější než ty chytrolíne.
Mimochodem jsem, se narodil a chodil do škol tady v česku ... doporučuji ti aby jses nejdříve sám doučil či naučil psát trochu spisovně česky ...
stáhla sukně a přiženil ses tam.
Rolling Eyes Smile
Jinak ti moc děkuji že jses postaral a nabourání a přerušení tohoto vlákna ....

Na to, že jses narodil a vychodil školu v Česku, tak té češtině opravdu "moc nedáváš" Shocked Sad

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=894630&highlight=jses#894630
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=1027712&highlight=jses#1027712

EDIT:
Taky nesouhlasím s tím, že EKKAR píše "jak mu zobák narostl" (po "čecháčsky" - a není sám!) - i na fóru by se mělo psát spisovně.
Dovedete si představit, že bych tu já začal psát "naší valašštinou"? - to by mně tu zkritizovalo 90% fóra Rolling Eyes

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
salora



Založen: Aug 04, 2005
Příspěvky: 694
Bydliště: Krnov

PříspěvekZaslal: so srpen 05 2023, 17:15    Předmět: Citovat

Ach jo no to byla jen otázka času když se ozve i ten druhý z té silné dvojky, chlapi nemáte jinou zábavu asi Vás už opravdu život nebaví a nuda doprovází na každém kroku že se zaměřujete jen na rejpání a kádrování docela by mě zajímalo co bylo Vaším zaměstnáním v produktivním věku asi nějací politruci a komandčíci v KSČ co zapoměli odevzdat členské knížky jinak to nevidím. Very Happy ono to pak dlouho v člověku zůstává to je marné.
.
Vždyť Vy ani nevíte o čem tu píšete a co Vám na mně vadí , v těch Vašich příspěvcích okopírovaných a nic nedávajících výňatků to nikdo soudný číst ani nebude a musí se držet za hlavu ,zkuste se podívat jak a co píšete Vy a zamyslete se v prvé řadě nad sebou a doučte se češtinu alespoň v základech a nepruďte a neotravujte ,toliko cizích výrazů a slov jsem ještě nikde za celý rok ve forech nezaznamenal jako teď ,vždyť se jen ztrapňujete.

No dávám Vám tu prostor aby jste se tu mohli mezi sebou pobavit a trochu zabít čas , ale beze mně coby obětního beránka kterého jste si opět vzali na paškál s naprostou drtivou většinou zde jsem tu neměl a neřeší toto dilema a příspěvky byli oboustranně přínosné a příkladné což se o Vás bohužel říci nedá ani v nejmenším .
Myslím že jste si bohužel vybrali těžký kalibr v podobě mé osoby co se jen tak nedá a bylo spíše jen Vaším zbožným přáním abych Vám papal ty Vaše nesmyslné žvásty ,nicméně tímto končím nebudu již reagovat a odpovídat na ty Vaše stupidní názory a připomínky nikam nevedoucí ve smyslu chytřejší a rozumnější ustoupí a o smysluplnosti Vaší náplně práce ať si udělá každý svůj úsudek už sám.
Ať se Vám daří a přeji lovu zdar v hledání dalšího obětního beránka snad se Vám trochu uleví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: so srpen 05 2023, 18:44    Předmět: Citovat

salora napsal(a):
Ach jo no to byla jen otázka času když se ozve i ten druhý z té silné dvojky, ...

Vždyť Vy ani nevíte o čem tu píšete a co Vám na mně vadí , v těch Vašich příspěvcích okopírovaných a nic nedávajících výňatků to nikdo soudný číst ani nebude a musí se držet za hlavu ,zkuste se podívat jak a co píšete Vy a zamyslete se v prvé řadě nad sebou a doučte se češtinu alespoň v základech a nepruďte a neotravujte ,toliko cizích výrazů a slov jsem ještě nikde za celý rok ve forech nezaznamenal jako teď ,vždyť se jen ztrapňujete.

Teď píšu jen za sebe.
No - ty "výňatky" tě iritují už jen proto, že ty sám tady neumíš pořádně odcitovat ani kousek příspěvku, na který reaguješ (třeba: so, 5.srpen 2023 13:49) Sad
Ano - "sypu si popel na hlavu a slibuji, že se ty základy doučím", zvláště když tu máme takového "učitele" . . . Laughing

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31871
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: so srpen 05 2023, 20:01    Předmět: Citovat

salora napsal(a):
jeden špalek ublíženeckýho blitíčka
a následně
salora napsal(a):
druhej špalek ublíženeckýho blitíčka
.
Kdybych na to měl adekvátně zareagovat a udělat ti kompletní jazykovej rozbor se stejně přísným hodnocením jako na maturitních písemkách (jedna hrubka = jeden stupeň známky dolů, jedna menší chyba = půlka stupně známky dolů), dostal bys ne nedostatečnou, ale nejmíň dvacítku. Za hrubku se považovala i vynechaná čárka mezi větama, chybějící tečka za větou nebo nesprávně napsaný velký/malý písmeno. A maturoval jsem v dubnu a květnu 1987 neboli před 36 lety. Už jenom použití tvarů "aby jste" místo "abyste", "že jses postaral" místo "že ses postaral" ti dává vizitku jazykovýho ignoranta, k tomu skoro trvalý nepsaní čárek a když už je jo napíšeš, tak ve tvaru "mezera za slovem, čárka a hned další slovo" namísto správnýho "čárka hned za slovem, mezera, další slovo", nebo napíšeš "beze mně" místo správnýho "beze mě/mne", těch chyb je tam jako máku a moje nebožka češtinářka kdyby to měla opravovat, vypíše si za chvíli půlku červený propiskový náplně. Ano, zvolili jsme opravdu těžkej kalibr - ale v jiným smyslu než si myslíš - ti ostatní totiž i když s chybama, tak pořád ještě píšou s lepší srozumitelností než ty, protože aspoň dělají ty věty kratší a mezi nima píšou interpunkci a velký písmena, kdežto ty svou ignorací jazykový srozumitelnosti doslova vyčuhuješ jak vosina z prdele.

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bernard



Založen: May 27, 2005
Příspěvky: 3647

PříspěvekZaslal: so srpen 05 2023, 21:16    Předmět: Citovat

Ekkare, tobě holt bylo všemožně shůry dáno, i v té gramatice a stylistice. Je tu ovšem plno lidí, kteří jsou na tom hůř, nevědomky chybují, a nemá smysl jim to vyčítat, dokonce poněkud agresivním stylem:
EKKAR napsal(a):
...Určitě nejsem jedinej, komu takový psaní rve bulvy z hlavy, ale asi jsem jedinej nebo jeden z mála, kdo názor na takový kurwení jazyka napíše danýmu mezkovi rovnou.

Ještě bych k tomu dodal, že mně zase rvou bulvy tvé výrazy jako zešilovače, imprdelance, atp., a byl bych ti vděčný, kdybys takového vědomého kurwení jazyka zanechal. Nevím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Měření, regulace a automatizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.30 sekund