Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Aktuálně Česká pošta
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 103, 104, 105  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7505
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 15:08    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
……………

Mýlíš se, ale zřejmě o tom víš (stejně jako o naprosto všem) víc než já, který ve službách té instituce strávil přibližně 20 let. Nebudu s tebou ale polemizovat, neb to nemá cenu.
Mám na cestě balík a očekával jsem apokalypsu v podobě týden trvající cesty Mechow - Praha a ono tohle:



balik.png
 Komentář:
 Velikost:  125.1 kB
 Zobrazeno:  149 krát

balik.png



_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
weed_smoker



Založen: Dec 02, 2011
Příspěvky: 2676
Bydliště: Jaroměř

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 16:06    Předmět: Citovat

rnbw napsal(a):
Ak sa spoliehaju na SMS, tak to je dost pruser. Dorucenie SMS totiz nie je garantovane. Mam to aj osobne vyskusane - SMS odoslana, kredit strhnuty, neprisla nikdy.

Taky může dojít až za pár dnů,včera se mi přítelkyně omlouvala,že mi neodepsala a ono jí to došlo další den,to samý ta její omluva na můj telefon(ta mi došla asi za 5 hodin od chvíle,kdy mi skutečně psala).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31646
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 16:37    Předmět: Citovat

Ukázka z minulýho měsíce. Upozorňuju, že toho 19.10. jsem právě z důvodu očekávání doručení nevytáhnul paty z bytu a ani večer jsem ve schránce žádný avízo nenašel - jen tohle na webu počty. Zásilka uložena nikoliv v depu, který funguje i v sobotu dopoledne, ale na poště nejblíž k bydlišti, která otevírá až po víkendu.


printscreen.png
 Komentář:
 Velikost:  124.47 kB
 Zobrazeno:  124 krát

printscreen.png



_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7505
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 17:24    Předmět: Citovat

Vždyť ti to nikde neukládali, podle toho sledování ti to dodali, pravda, pozdějc. 20. a 21. října byl víkend. Čert ví, co s tím toho 19. dělali, to by viděli počťáci na intranetu, kde je to sledování ještě podrobnější; například i včetně časů jednotlivých pohybů a jmen těch, co s tím manipulovali.
Takových zásilek bych taky vyštrachal spoustu, někdy se prostě nezadaří...

_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31646
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 17:29    Předmět: Citovat

Na můj vkus je to tvoje "někdy", kdy se nezadařilo, až moc často - v průměru každá třetí zásilka mi není doručená do ruky, ale musím se kvůli ní kodrcat na počtu nebo její doručení urgovat/přesunovat. Vidím to tak, že počta si skutečně dělá co chce - ať už je to z viny kohokoliv, jako "služba státu" je u naší rodiny jednou z nejhůř vykonávanejch.
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15490
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 17:29    Předmět: Citovat

Prostě mají na České poště velkej bordel a není to třeba okecávat. 20 let praxe u ní by snad mohlo někoho i poučit. Mám víc jak 5 známých, co tam dělali déle a nemohou tomu přijít na chuť ani po desátém pivu. Raději si vše nechají posílat PPL nebo DPD.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 17:37    Předmět: Citovat

vysvětlete mi jednu věc, já teda ten posílací konzumerismus skoro nepěstuju, to je jednou dvakrát ročně, ale pokaždé už x let zpátky, když mi něco vezl PPL chlapec nebo nějaká ta třípísmenná spedice které ani nerozlišuju, tak zavolal, že to veze a jestli jsem doma případně kam jinam to chci dovézt a bylo to bez problémů...
...zatímco pošta poslední dobou raketově "informatizuje" a lepí na sebe vy*****ná pozlátka modernosti a přitom jde službama čím dál rychleji ** ****.
Jak to teda funguje s tím jejich GPS zaznamenáváním, které frikulínsky nabízejí, když téměř každou zásilku do ruky stejně nedoručí. Nejsou ty GPS data taky někde nějakým *********ým ajťáčkem leda synteticky generována? virtuální pošta reálné a čím dál vyšší sazby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomasjedno



Založen: Oct 11, 2008
Příspěvky: 6026
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 17:41    Předmět: Citovat

Jiná ukázka z minulého měsíce.
Doplním informace: 16.11. jsem telefonoval s doručovatelem, a předpokládaný termín doručení byl mezi 14. a 15. h. Samozřejmě jsem doma na něj čekal.

16.11. večer jsem přes webovou aplikaci zadal pokyn k uložení na poště Praha 102. Pak přišla SMS s tím, že to z technických důvodů není možné.

19.11. jsem v údajné době pokusu o doručení byl doma. Dal jsem si šlofíka, ale kdyby zvonek zazvonil, tak by mě pes vzbudil. Podle “geografických dat” byl pošťák s autem až na konci ulice, asi 300 m od nás.

20.11. jsem se pro balík vypravil na poštu Praha 102 jsa vybaven dvěma papírovými výzvami k vyzvednutí zásilky tamtéž, první z nich z 16.11. Zřejmě tedy balík byl v pondělí 19.11. současně uložený na poště i v doručovatelově voze. Na poště první reakce byla “ale my ho tu nemáme, nezměnil jste si doručení?”



278EB0A1-D1C3-4ABD-ADF0-BA13A29BBDED.jpeg
 Komentář:
 Velikost:  77.85 kB
 Zobrazeno:  114 krát

278EB0A1-D1C3-4ABD-ADF0-BA13A29BBDED.jpeg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7505
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 17:46    Předmět: Citovat

Ale já nic neokecávám...
To, proč to je v takovém stavu je na delší (a jinou) diskusi a opravdu jí nehodlám býti účasten.
U nás doručování funguje, balíkář mě zná a ví, že naši furt trčí doma. Stejně tak listonoška.

_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tomasjedno



Založen: Oct 11, 2008
Příspěvky: 6026
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 17:48    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
Na můj vkus je to tvoje "někdy", kdy se nezadařilo, až moc často - v průměru každá třetí zásilka mi není doručená do ruky
Tak to je ještě pohodička. Mně za poslední dva nebo tři roky nebyl balík doručen “do ruky” žádný. Předtím to fungovalo pohodově. Paní na ukládací poště mi to tehdy vysvětlila, že v depu 701 na podzim najeli na nový systém.

P.S. A kurýři od PPL, DPD a GLS mě znají a nechávají u mne zásilky pro lidi, co zrovna nejsou doma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 17:55    Předmět: Citovat

Je to o lidech.

Teď tady jezdí mladej kluk, pozdraví, doručí. Dřív jsem nestíhal psát stížnosti včetně ředitele české pošty, místní "manažerka" se mstila kontrolama za to, že pošťačky odmítají tolik přesčasů, no tak letěla taky. Bohužel jen na školení. A zase kontrola za trest.

Brali si pošťačky jednu po druhé do samostatné místnosti a nutili je podepisovat kdovíjaký papíry.

Ale myslel jsem, že je to už minulost. Už nemám zpětnou vazu.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
decmen



Založen: Sep 25, 2013
Příspěvky: 596
Bydliště: Chlumec n.C.

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 18:37    Předmět: Citovat

U nás to funguje na pohodu, pošťačka ráno zavolá,jestli jsem doma a má vzít balík s sebou nebo ne. Přepravky používám hlavně DPD (ta jezdí skoro ve stejnou dobu celý rok a nevolá-ví kde mě zastihne), PPL volá, že u mě bude za 1/4 hodiny a já jsem připraven. Zásoby materiálu si dělám v tomto období už dopředu, tak jsem v klidu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Achab



Založen: Nov 05, 2010
Příspěvky: 5994
Bydliště: okr. Vyškov

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 18:38    Předmět: Citovat

tomasjedno napsal(a):
Mně za poslední dva nebo tři roky nebyl balík doručen “do ruky” žádný.
"Do ruky" jsem balík dostal vždy, na místní pošťáky si po této stránce nemůžu stěžovat. Když nejsem doma, stačí zavolat a vezmou mi to do hodiny při zpáteční cestě, nebo odpoledne. Zpožděné doručení jsem měl letos pouze dvakrát o jeden den. Včetně včerejší zásilky, která už je doma. Dřív se to nestalo ani nepamatuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15490
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 18:41    Předmět: Citovat

Hubert_79 napsal(a):
Ale já nic neokecávám...
To, proč to je v takovém stavu je na delší (a jinou) diskusi a opravdu jí nehodlám býti účasten.
U nás doručování funguje, balíkář mě zná a ví, že naši furt trčí doma. Stejně tak listonoška.
Ale to není o tobě, to je i o jiných. U nás pošta funguje skoro tak, jak má a pokud je zde lístek místo balíku, tak jak říkal pošťák, že by to stejně nepobral, tak to máme pět minut chůze na poštu. Strach bych měl dost velkej z ČP z Prahy či Ostravy do Olmíka, to je tak na 3 dny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7505
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: st prosinec 05 2018, 19:05    Předmět: Citovat

citace:
Strach bych měl dost velkej z ČP z Prahy či Ostravy do Olmíka, to je tak na 3 dny.

No to já měl u toho balíku z Mechova taky a kupodivu to došlo. Na jaře jsem posílal balík od Domažlic (cestou na dovolenou jsem ho hodil na poštu po cestě) do Bohumína a taky to šlo dva dny...
Taky si nemyslím, že je něco o mně. Jen jsem připojil osobní zkušenost. Jen abych to ale nezakřikl Laughing

_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 103, 104, 105  Další
Strana 3 z 105

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.16 sekund