Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kurýrní služba DPD
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petula



Založen: May 22, 2016
Příspěvky: 855
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav

PříspěvekZaslal: čt květen 31 2018, 8:54    Předmět: kurýrní služba DPD Citovat

Jaké zkušenosti máte s kurýrní službou DPD? Já mám zkušenosti špatné. Jsou nespolehliví. Slíbí, že přijedou a nepřijedou. Pošlou sms avízo, já čekám celý den a nikdo nepřijede. Opakuju objednávku na vyzvednutí zásilky a druhý den se to opakuje. Když mají doručit zásilku, klidně ji týden drží na depu než ji milostivě přivezou. Také se mi stalo, že mi zásilku dodali do sousedního domu do kadeřnictví, místo ke mě. Na můj dotaz, kde je moje zásilka mi odpověděli, že kurýr pospíchal a tak ji nechal v sousedním domě v kadeřnictví, ať si jí tam vyzvednu. V kadeřnictví paní druhý den šla na 2-týdenní dovolenou. Moje zásilka tak zůstala zamčená v kadeřnictví další 2 týdny. DPD to vůbec neřeší. Prostě je to nezajímá a na reklamaci neodpovídají.

A jaké jsou Vaše zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8964
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: čt květen 31 2018, 8:58    Předmět: Citovat

Všechno je to o lidech, žena hodně nadává na PPL, já je naopak chválím. Je to proto, že ačkoliv jsme od sebe pár ulic (zaměstnání), tak nás zaváží dva různí řidiči. S DPD mám zkušenosti taky jen dobrý, ale třeba mám zas štěstí na člověka. Jinak třeba PPL reklamace a stížnosti absolutně neřeší. Takže jestli někdy odejde ten řidič, co jezdí k nám, můžou mi nastat problémy. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
OMA50



Založen: Mar 17, 2013
Příspěvky: 218

PříspěvekZaslal: čt květen 31 2018, 9:00    Předmět: Citovat

Zkušenost s DPD sice nemám,ale musíte si uvědomit,že jsou to taky jen lidé co rozváží.

Víte co ti kluci za celou směnu musí zkusit...vyskočí,naskočí ať je horko nebo zima.Milion hovorů a stresu...hrůza.Ano je pravda,že kdo se rozhodl to dělat,měl by to dělat pořádně,ale toje spíše teorie.

Až bude distribuci provádět stroj,tak pak si můžeme stěžovat.
Kvalita upadá u všech distribucí.

V Praze snad někde Pošta chodí jen jednou za týden a ještě nepravidelně....také hrůza.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7505
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: čt květen 31 2018, 9:17    Předmět: Citovat

Zkrátka nejsou lidi...
_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jodr



Založen: Jan 20, 2008
Příspěvky: 1372
Bydliště: na vejminku

PříspěvekZaslal: čt květen 31 2018, 10:24    Předmět: Citovat

DPD, Geis a TopTrans (blesk je náš pomalejší brácha), nemůžu si stěžovat Very Happy .
PPL pokud nejsem u baráku, domluvím s nimi zásilku zanechat na místním výdejním místě, žádný problém...

_________________
Jen blbec se učí svými chybami opakovaně....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15490
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt květen 31 2018, 10:41    Předmět: Citovat

OMA50 napsal(a):
Víte co ti kluci za celou směnu musí zkusit...vyskočí,naskočí ať je horko nebo zima.Milion hovorů a stresu...hrůza.
No, tak ať si sedne do Kauflandu k pokladně nebo tam vleze do skladu. Je to jen okecávání práce nebo si myslíš, že ostatní dostávají peníze zadarmo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OMA50



Založen: Mar 17, 2013
Příspěvky: 218

PříspěvekZaslal: čt květen 31 2018, 11:23    Předmět: Citovat

p32:

Co se rozčiluješ,myslel jsem to tak,aby si nikdo nemyslel,že je to med dělat kurýra.

A k tvé otázce...peníze zadarmo.
No,tohle zavání takovým tím čecháčkovstvím typu "MUSÍŠ MAKAT a budeš mít hodně peněz a tam venku,v Německu a jinde,tam budeš muset makat stokrát tolik,jen makat,makat"

Čest
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Celeron



Založen: Apr 02, 2011
Příspěvky: 17510
Bydliště: Nový Bydžov

PříspěvekZaslal: čt květen 31 2018, 23:03    Předmět: Citovat

Náklaďáková PPL, co rozváží palety je naprosto spolehlivá, je u mě vždy mezi 10-11 hodinou. Ještě se za 20 let nestalo, že by paleta nedorazila do 24 hodin. Reklamaci na poškození jsem řešil jednou, zaplatili vše.
Dodávková PPL, co rozváží balíky je podstatně horší. Doba dodání mezi 12-18 hodinou, před vánocema jednou přijel v 21.45 nasranej jak ... Asi 2x dovezli 24 hodinovej balík až za dva dny a jednou vůbec, vymlasklo se auto a balíky shořely. Reklamaci poškození jsem nikdy nemusel řešit, ten požár uhradili vše.
Kdysi mi něco vozila Radiálka. To byl průser! Jednou mě přivezly paletu, co byla proražená skrz naskrz oběma vidlema od vysokozdvihu. Rolling Eyes Nechápu, jak to vůbec mohli zkoušet doručit.

_________________
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15490
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá červen 01 2018, 6:46    Předmět: Citovat

OMA50 napsal(a):
p32:
Co se rozčiluješ,myslel jsem to tak,aby si nikdo nemyslel,že je to med dělat kurýra.

Já se vůbec nerozčiluji, jen nesnáším, když si někdo stěžuje na svou práci a myslí si, že ostatní ty prachy dostávají zadarmo. Ano, je to takové to čecháčkovství, jak jsi psal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7505
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: pá červen 01 2018, 9:01    Předmět: Citovat

Nejen čecháčkovství, ale i ten, ehm, že, jako zaprrrděný smrrrádek, že.
_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZVUK2000



Založen: Apr 22, 2012
Příspěvky: 3996
Bydliště: Karvinsko

PříspěvekZaslal: pá červen 01 2018, 14:22    Předmět: Citovat

Ono stačí že je u přepravky jeden k. o. k. o. t. Ten balík než dorazí k vám, tak je několikrát přeložen. Pět lidí sním zachází patrně a šestý jako hovado.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fredis



Založen: Nov 17, 2004
Příspěvky: 5151
Bydliště: Třebíčsko

PříspěvekZaslal: st červen 13 2018, 18:49    Předmět: Citovat

Dneska mně DPD dovezlo balíček podaný v pondělí v Polsku. Doručení perfektní, navíc v rámci hodiny ve které to měli dovézt. Absolutní spokojenost. To hnůj ČP nikdy nedokáže, pokud to vůbec doručí... Cry a neztratí to Rolling Eyes .
_________________
Rotor rotuje a stator stagnuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: st červen 13 2018, 19:03    Předmět: Citovat

To je snad normalni. Kdyz kupuju neco u farnellu a objednam do ctyr odpoledne, mam z Anglie soucastky druhy den kolem obeda na stole. Jen si uz nevzpominam kterym dopravcem to posilaji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31646
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st červen 13 2018, 19:19    Předmět: Citovat

fredis napsal(a):
Dneska mně DPD dovezlo balíček podaný v pondělí v Polsku. Doručení perfektní, navíc v rámci hodiny ve které to měli dovézt. Absolutní spokojenost. To hnůj ČP nikdy nedokáže, pokud to vůbec doručí... Cry a neztratí to Rolling Eyes .
Česká Píčta nikdy nic neztratí, ale s doručením má těžký trable. Balík do ruky oznámí avízem do schránky, i když adresát vyburcovanej odesílatelem a často i sms a mailem odeslaným právě Píčtou sedí celej den doma jak presbuřt na prkýnku. Další termín doručení už nemají zaplacenej, tudíž si stejně musíte další den vzít volno a jet si sami na dodávací píčtu balíček vyzvednout - kde je samozřejmě kolikrát obsah rozbitej, nebo aspoň poškozenej.... Za ty jejich zas.raný avíza i když člověk jak vůl celej den sedí doma a čeká na jejich doručovací obsluhu bych na fleku dával pokuty a výpovědi za porušení smluvních podmínek doručování plus náhrady klientům jako odškodnění. A největší postihy bych "naordinoval" managorům píčty, obzvlášť těm hňupům a hňupkám, co vymysleli ty "přidružený služby" = prodej pojistek, losů a dalších křupanovin, který musejí povinně píčťáci na přepážkách svým zákošům vnucovat...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
keemo



Založen: Sep 10, 2007
Příspěvky: 5194
Bydliště: Ostrava, Bratislava

PříspěvekZaslal: st červen 13 2018, 20:23    Předmět: Citovat

Kdyby aspon to avízo dali. Kolikrat se stalo ze jsem se musel dotazovat abych zjistil jestli tam neco nelezi. Lezelo. Vyse tydne. A nebo kdyz vam hodí do schranky druhou vyzvu (kdyz prva ani nebyla) den pred vracenim zbozi zpatky odesilateli. Zbozi za cca 2000 z ameriky... Postrilet a zprivatizovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund