Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Přídavný 2.takt motor na bicykl - zkušenosti?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Auto - Moto technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samarit



Založen: Dec 16, 2015
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: pá květen 25 2018, 17:19    Předmět: Přídavný 2.takt motor na bicykl - zkušenosti? Citovat

Na ryby a za kamarády jsem jezdil na kole, ale kopečky už nezvládám.
Koupil jsem na kolo takovou sestavu a po montáži jezdí kolo dobře, ale dost hlučí (rachotí a kňučí při záběru). Do kopce samozřejmě musím přišlápnout (na těžší převod to jde dobře). Vyjedu každý kopec takže bych byl jinak spokojen.
S montáží jsem se dost vyvztekal, musel jsem set mockrát přizpůsobovat mému Olpranu, spojka byla slepená, řetěz drhnul, výfuk jsem musel přesadit jinak ... všechny mouchy jsem nakonec vychytal, ale stejně se mi ta hlučnost nelíbí. Výrobce doporučuje prvních 200km jezdit na mix 1:16 a pak na 1:20.
I když to nemá převodovku, myslím, že by klika a ložiska měly být v oleji, ale nikde jsem tam žádnou takovou možnost neviděl. Ono se to točí nasucho? Nebo jen s tím mazáním v benzínu?
Zná někdo ten motor a má někdo s tím nějakou zkušenost?
Díky za každou radu



Naposledy upravil samarit dne pá srpen 28 2020, 17:09, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PCmaniac99



Založen: Feb 07, 2008
Příspěvky: 783
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: pá květen 25 2018, 17:24    Předmět: Citovat

2 takt se maže benzínem který se míchá do oleje, i klika. Nejprve se směs nasaje pod válec, potom se přesune do válce. Google
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31641
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: pá květen 25 2018, 19:00    Předmět: Citovat

KAŽDEJ takovejhle malej dvoutakt se maže JENOM OLEJEM VE SMĚSI. Ono ho v tý klikový skříni nakonec skončí docela dost, protože z karburátorku do klikový skříně se nasává palivová MLHOVINA (karbec je v podstatě fixírka s regulovatelným průřezem). A ta mlhovina částečně narazí na stěny, na kterejch se usadí - a protože ty stěny jsou horký, benzín z tý usazený směsi se vypaří - a na stěnách zůstane volej. Jistě, je to speciální "dvoutaktní" volej, kterej má minimum nespalitelnejch složek, takže shoří s minimem popela - zato s dostatkem modrýho dýmu. No a samozřejmě část směsi se přesaje z klikovky nad píst, kde před spálením namaže i samotnej píst ve válci - zas, ze směsi se odpaří jen většina benzínu a volej se pálí jen částečně, zbytek v podobě zasazovanýho černýho mastnýho šmíru vyletí vejfuckem ven.
Moc se mi teda nelíbí ta koncentrace 1:16 pro záběh a 1:20 pro provoz.
Obecně je to víc jak 2x mastnější směs, než na jakou se jezdilo se starýma Jawama a čezetama - záběh byl první nádrž 1:20, druhá a další až do 2500 ujetejch kilometrů 1:25, potom při obsazení 1 osobou 1:40 a při 2 osobách nebo obecně větším zatížení třeba častým ježděním v kopcích 1:33. Simsony, emzety a další dederónský dvoutakty mazaly dokonce až 1:50 i při plným zatížení. Ty čínský sračky musejí při poměru 1:16 hulit jak jamajskej šaman ...

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
elektrosvit



Založen: Jun 27, 2016
Příspěvky: 2514

PříspěvekZaslal: pá květen 25 2018, 19:11    Předmět: Citovat

Tento motorek se zde v některém starším vlákně už řešil. Jeden známý ho má už několik let a zatím mu vydržel. Hulí to, smrdí to, po celém kole mastnota, ale jezdí jak čert.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PotPalo



Založen: May 13, 2009
Příspěvky: 4914
Bydliště: BA-Petržalka :(

PříspěvekZaslal: pá květen 25 2018, 19:55    Předmět: Citovat

O.T.: ten obrázok je divný. Vpredu prešmyčka, vzadu viac pastorkov, ale prehadzovačka nikde. To nemôže fungovať. Very Happy
_________________
Silou vybrať peniaze od ľudí a následne za ne spraviť niečo proti ľuďom, s čím nesúhlasia, to je civilizácia?! Tento systém je chorý a vedie do záhuby.
Ideológie developerov niesu kompatibilné so šťastným životom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: pá květen 25 2018, 20:30    Předmět: Citovat

Klika, ložiska kliky, pístní čep i všecko okolo jsou mazaný čerstvým olejem, sraženým z přepouštěcích kanálů do klikové části kartru a odtud odstřikem. Alespoň motory Stadion a Pionýr /a ostatně skoro všecky dvoutakty mimo Oilmasterů/ takto běžně fungují.
Přijde mi, že 1:16 je úplně na palici moc, včetně toho 1:20. Při poměru 1:20 a i s Castrol TT olejem i velký Jawy hulí jak zjednaný.
Mám dvoutakt, co má 40kW, ale je podle předpisu mazaný Castrolem TTX v poměru 1:40 - tak nevím.
Kdysi jsem dal o cosik víc, tak nějak "od voka" a taky jsem dýmil jak sádrový ježek. Okamžitě mi bylo doporučený, ať to vyleju, jinak si ten speciál zakarbonuju tak, že se nedoplatím. Tak jsem radši poslechl, vypustil a věnoval bráchancovi do Jaw. Byla to 98ka, kterou to má předepsaný kůli kompresi.

Naproti z baráku jeden doslovnej ďábel s takhle upraveným bickylem jezdí. Už několik let, ale myslím si, že tam má už několikátý motor a taky se s tím dost dlouho onanoval, než se s tím dalo "normálně" jezdit.
Ten úplně první měl pištivej zvuk a byl to nějaký 3-4kvaltový automat, s automatickou odstředivou spojkou.
Párkrát v minulosti jsem si všiml, že sice s velkou parádou a kraválem vyjel, ale zpátky se vracel "do živých" - na pedály.
On totiž ten chlapec ze zdravotních důvodů nemá šanci získat jakýkoli řidičák, ani áčko, tak si z bickylu s fest rámem vyrobil podle zvuku i rychlosti něco mnohem výkonnějšího, než byly třeba Stadiony a možná i Pionýry. Lítá s tím jak šlak. Kdysi říkal, že ten motorek má pět koní, ale nakolik to byla pravda, nejsem schopen posoudit.
Taky vyzkoušel několik druhů hlučnějších i tišších výfuků a všeho možného okolo, dýmilo mu to taky hodně. Nádržku tam má originál ze Stadiona, naležato na štangli.
Ale poslední dobou ho už slyším jen jako nějaký běžný moped, ale nevidím, ani necítím Very Happy
Má to dost "hlubší" zvuk, než nějaká vysokootáčková padesátečka a divím se, že to fízlům není divný - jezdí fakt rychle. Otázka co bude, až někoho, nebo někdo jeho nabourá. Blbců je na silnicích furt dostatek.
Šel bych ho i vyzpovídat, ale je s ním dost těžká komunikace, bývá na všechny i na svýho tátu dost agresivní.

Bezpečně je aktivní na netu a nejen jako kupující. Ten motor a všecko okolo je podle jeho řečí údajně 100cm3 rejžák, možná i to kolo a brzdy, má tam kotouče. A večer si svítí /a oslňuje všecky okolo/ výkonnýma LED ve dvou reflektorech.
Do SZ jsem schopnej dát i jméno, ale podle jména se s ním asi těžko spojíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
samarit



Založen: Dec 16, 2015
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: ne červen 03 2018, 16:56    Předmět: Citovat

elektrosvit - Řekl bych, že mi to nesmrdí a po celém kole mastnotu nemám. Fakt to jezdí jako čert, stačí si zvyknout na techniku jízdy: před spojením spojky vždy trochu přišlápnout a už frčí...Jen mne zajímá, jestli to známýmu také tak kvičí při záběru a jak se mu startuje? Já musím postupovat snad klasicky a to je při studeném motoru docela kašpařina. Otevřít přívod benzínu, nacucat benzin do plovákové komory co to jde, zaškrtit přívod vzduchu, rozjet se na pedály a pustit spojku. Blafá a neudrží chod motoru. Pak znovu: Otevřu vzduch a opakuji rozjezd, no a pak to konečně chytne a nechcípne. Ve srovnání s pilou Stihl, kde stačí zavřít klapku, zatáhnout a když bafne, tak klapku otevřít, zatáhnout a už jede jak má. Tady je to taková estráda pro sousedy.
PotPalo - ten obrázek je ilustrační - jen pro ilustraci jak a kde je namontována ta sada. Ono ostatně přehazovačku nepotřebuješ, stačí nastavit vhodný převod pro přišlápnutí, hlavně do kopce, ale i na rovině pro "živé" šlapání. Takže přehazovačku asi autor obrázku úmyslně odstranil. Mohl následně odstranit i pětikolečko vzadu a trojtalíř u pedálů - blbost co?
sinclair - fakt je, že pilu Stihl mažu 1:50 a křovinořez také. Raději jsem vyhověl výrobci a mažu to 1:16 olejem od Stihlu, když už ho mám pro pilu. Kupodivu nekouří, jen na začátku provozu.
Závěrem si myslím, že s ohledem na cenu a na jednoduchost montáže a provozu je asi dost lidí co to má jako já a myslel jsem že právě bastlíři to budou zkoušet a budou mít nějaké zkušenosti. Možná se ještě někdo ozve.
Ono to má asi nějaké omezení pro rychlost (povoleno je u nás 25km/hod, do 50 ccm, a do 1kW) a když jedu po rovině, tak to jakoby kucká a vypadá to, že je výkon nevyužitý, jakoby nějak omezený poměr benzin/vzduch. Do kopečka to běží hezky plynule - je v záběru. ale po rovině by se chtěl rozjet víc a jakoby nemůže. Koukal jsem na karburátor a šoupátko s jehlou otvírá poměrně malou trysku v plovákové komoře. Nechtělo by to ji trochu zvětčit(?), nebo naopak upravit filtr vzduchu, aby ho tam šlo víc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keemo



Založen: Sep 10, 2007
Příspěvky: 5192
Bydliště: Ostrava, Bratislava

PříspěvekZaslal: ne červen 03 2018, 17:53    Předmět: Citovat

stačí nastavit vhodný převod pro přišlápnutí, hlavně do kopce... jo a ten retez je samonapinaci? Very Happy technologicky nesmysl, zadni prehazovac slouzi prece i jako napinak pro retez... autor asi nepremyslel hlavou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9656
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: ne červen 03 2018, 18:19    Předmět: Citovat

pincek se mastil v záběhu směsí 1:20 později 1:33 tuším, stadion 1:15,
větší mašina tak asi 1:40 jo ale tyhle všechny ustrojstva měly převodovku běžící v olejové lázni enemže to tenkrát jedinej běžně dostupnej volejíček do mixu byl M2T (vyvinula Benzina n.p. 1969)

_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaja4



Založen: Sep 28, 2008
Příspěvky: 445
Bydliště: kraj olomoucký

PříspěvekZaslal: po červen 04 2018, 6:11    Předmět: Citovat

Zde něco pro inspiraci.
http://kucajirka.rajce.idnes.cz/Arpadovo_letecke_kolo/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stasek



Založen: Aug 15, 2005
Příspěvky: 2191

PříspěvekZaslal: po červen 04 2018, 9:01    Předmět: Citovat

Arpád je každopádně borec. I když ten vrtulovej samohyb nemá praktický uplatnění, tak si Arpád udělal radost a těšila ho určitě výroba. Ta vrtule asi dala hodně práce. Takovejm kutilům každopádně fandím. Pořád lepší, jak sedět na lavičce v parku a krmit holuby.
_________________
Času dosti mám, trpělivost musím míti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PixelOrgy



Založen: Sep 04, 2007
Příspěvky: 1962

PříspěvekZaslal: po červen 04 2018, 12:06    Předmět: Citovat

kaja4 napsal(a):
Zde něco pro inspiraci.
http://kucajirka.rajce.idnes.cz/Arpadovo_letecke_kolo/


Very Happy To je celkem mazec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samarit



Založen: Dec 16, 2015
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: po červen 04 2018, 16:48    Předmět: Citovat

keemo - nerozumíme si. Ten pohon šlapkamy je nezávislý na pohonu motoru a naopak. Takže nemá smysl řešit převod šlapkami u kola s pomocným motorem. To by skutečně stačilo mít kolo "Ukrajina" s jednoduchým stabilním převodem a brzdou na šlápnutí dozadu jako za našeho dětství. U takovéhoto kola je přehazování i napínání řetězu zbytečné. Zeptej se pamětníků na kola z minulosti (bez přehazovačky a bez zadní ráfkové brzdy)
kaja4 - kdybych znal tento Arpádovo nápad, nekupoval bych ten set, ale udělal bych to na vrtuli z motoru křovinořezu Very Happy. (Dosekám plevel, přehodím motor na kolo a jedu na pivo.) To byl můj prvotní plán.... Ale ta vrtule by asi byla dost drahá co?
(?)nemá někdo nápad k tomu co jsem já původně napsal(a):

...Ono to má asi nějaké omezení pro rychlost (povoleno je u nás 25km/hod, do 50 ccm, a do 1kW) a když jedu po rovině, tak to jakoby kucká a vypadá to, že je výkon nevyužitý, jakoby nějak omezený poměr benzin/vzduch. Do kopečka to běží hezky plynule - je v záběru. ale po rovině by se chtěl rozjet víc a jakoby nemůže. Koukal jsem na karburátor a šoupátko s jehlou otvírá poměrně malou trysku v plovákové komoře. Nechtělo by to ji trochu zvětčit(?), nebo naopak upravit filtr vzduchu, aby ho tam šlo víc?


Naposledy upravil samarit dne po červen 04 2018, 17:07, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8799
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: po červen 04 2018, 16:54    Předmět: Citovat

Soused ze vchodu (bydlí nade mnou) je o cca 12 let starší a ještě do loňska jezdil na retro kole z První republiky (podobné je na foto).
Před nějakými 30-ti lety na něm testoval pomocný-přídavný motorový (benzinový) pohon, ve formě "přiklápění na plášť předního kola". Jezdil s tím snad 2 roky - měl to od výrobce zdarma zapůjčeno na testování - jen zřejmě poskytoval zkušenosti z provozem.
Něco na způsob jako byl retro přiklápěcí zvonek, který se rovněž přiklápěl na plášť předního kola zatažením za motouz (při zvonění vydával "cililink zvuk" obdobný "zvonění" starých tramvají).
Foto toho pohonu (alespoň motorku - ani toho zvonku) se mně nedaří na NETu objevit Cry
Pokud bude zájem, mohu jej "vyzpovídat", pro koho že to testoval; . . .

Tady se podívejte, jak se takové retro kolo cení Surprised
https://www.cyklobazar.cz/inzerat/250892/zbrojovka-triglav



maxresdefault 1.jpg
 Komentář:
"Sousedův bicykl" (trochu podobný - z NETu).
 Velikost:  290.9 kB
 Zobrazeno:  201 krát

maxresdefault 1.jpg



800_img-2715_0e11aa53a.jpg
 Komentář:
A "na přesně takovém" jezdíval jiný soused, který už ale snad 20 let nežije.
Kde pak ten "skvost" skončil, netuším :-)
 Velikost:  158.62 kB
 Zobrazeno:  202 krát

800_img-2715_0e11aa53a.jpg



_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali


Naposledy upravil kokun dne po červen 04 2018, 17:01, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukas-Peca



Založen: May 06, 2007
Příspěvky: 4038
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po červen 04 2018, 16:54    Předmět: Citovat

Zřejmě jsou dosaženy max. otáčky motoru. Jejich zvýšením bys mohl motor zničit. Řešením by asi byl těžší převod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Auto - Moto technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 1 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund