Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

rozprodám byt plný elektroniky -Praha
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2124
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 5:38    Předmět: rozprodám byt plný elektroniky -Praha Citovat

rozprodám byt plný elektroniky lokalita Praha, sídliště Barrandov. Možno nakoupit vše možné. Abych zde došel litery pravidel tak dám pár cen: voltohmmetr 200Kč, to cosi v neperech za 100Kč, maďarský milivoltmetr 200Kč, čítač 500Kč, bedna plná dálkových ovládání 300Kč. Vše bez záruky funkčnosti. Musím do konce příštího týdne vyklidit celý byl, jinak budu muset platit nájemné za další měsíc, takže vše pouze na místě a bez záruky. Už ani nemám chu´t cokoli zkoušet a probírat se tím. Teď na víkend budu pryč, ale je možné si domluvit návštěvu od úterý do pátku.


P1320121.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  P1320121.jpg
 Velikost:  119.68 kB
 Staženo:  200 krát


P1320122.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  P1320122.jpg
 Velikost:  107.19 kB
 Staženo:  255 krát


P1320126.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  P1320126.jpg
 Velikost:  120.13 kB
 Staženo:  203 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2124
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 5:40    Předmět: Citovat

další foto


P1320129.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  P1320129.jpg
 Velikost:  122.56 kB
 Staženo:  225 krát


P1320137.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  P1320137.jpg
 Velikost:  146.84 kB
 Staženo:  153 krát


P1320141.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  P1320141.jpg
 Velikost:  107.89 kB
 Staženo:  150 krát


P1320143.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  P1320143.jpg
 Velikost:  119.04 kB
 Staženo:  164 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
thunderstrike



Založen: Feb 06, 2005
Příspěvky: 374
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 7:58    Předmět: Citovat

Zdravím, je na prodej to kytarové kombo ? Měl bych zájem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 9:24    Předmět: Citovat

Správnej samec. Laughing Za týden toto se dá snad jen vyházet a takhle jednou dopadneme všici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8977
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 9:34    Předmět: Citovat

No já doufám, že takto nedopadnu, já to udržuju průběžně, dva regály a hotovo. Desetina pokoje ani ne. Proto už jsem asi deset let nebyl ani na sběráku, i když ho mám 50 m od domu a v práci všechny vadný stroje nemilosrdně lifruju do nenáviděnýho Asekolu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kremik



Založen: Mar 30, 2012
Příspěvky: 3571
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 14:51    Předmět: Citovat

Přesně takhle jsem kdysi bydlel v garsonce Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7571
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 17:16    Předmět: Citovat

No, na tohle už by skoro pasovala nějaká diagnóza... Laughing
_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33918
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 17:49    Předmět: Citovat

Keby som to mal blizsie, tak si nejake veci vyberiem - napr. tlaciaren, VHS...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7571
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 18:38    Předmět: Citovat

Já měl podobný sklony... Naštěstí jsem to utnul, s nelehkým srdcem jsem pouštěl do světa šest televizí (Tesly Color). Za chvíli bych se nehnul.
Co ale půjde z domu jen přes moji mrtvolu, to jsou filmové pásy.

_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 18:38    Předmět: Citovat

To není sbírání, to je hromadění. Taky z těchto důvodů budu muset zredukovat hromadění Very Happy
_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 18:51    Předmět: Citovat

Taky jsem si říkal, že ze sběru mincí přejdu na hromadění peněz. Laughing
No, je to daleko, jinak bych taky pro něco přijel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hejnicek



Založen: Jun 16, 2004
Příspěvky: 2094

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 19:22    Předmět: Citovat

Ja bych se s laskou ujal tech bakelitovych radii, i kdyz uz prostory taky dochazeji.
Ale vim, ze Radiocentrum se s tim posilat nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysteri



Založen: Mar 12, 2008
Příspěvky: 2939
Bydliště: Považie - Vorošilovo

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 19:24    Předmět: Citovat

Kremik napsal(a):
Přesně takhle jsem kdysi bydlel v garsonce Very Happy

Takých nás bola a je kopa. Ešte 10-15 rokov do zadu v mojom jednoizbovom byte za čias mojej SZČO to vyzeralo takto:
V chodbe cca 8 TV (opravené + neopraviteľné, ktoré si už zákoš nezobral, aj keď sľuboval, že si to odnesie) naskladaných na sebe, balkón zaplnený cca 8 neopraviteľných monitorov a 5 rovnakých vrakov TV väčších uhlopriečok, skrátka, balkónová plocha využitá na 150% Laughing , v izbe, kde žijem aj chrápem, aj som vtedy pracoval, tak boli minimálne dva ďalšie TV, ktoré som po oprave zahoroval, na stole ten, ktorý som práve robil. V dňoch, keď som práve opravoval pre blízke kúpele (raz mesačne), tak bola ešte pod oknom naskladaná TV stena z 8 (slovom: ôsmych) TV FUNAI 2000MKII, ktoré boli zapnuté a sa tiež zahorovali.... Do dnes si na to spomínajú napr. odpočtáry tepla z radiátorov, ale najmä revízaci plynu z SPP, ktorý chodia do bytov pravidelne raz za niekoľko rokov kontrolovať plynové spotrebiče... Laughing
P.S. Samozrejme, všetky výrobky boli ešte CRTV !!! Twisted Evil
Z toho celého opisu je Vám všetkým jasné, že som šťastne slobodný (nie však termo...), lebo toto by žiadna baba nevydržala. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Syron



Založen: Oct 20, 2016
Příspěvky: 662
Bydliště: Olomoucko

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 21:24    Předmět: Citovat

No, můžu Tě ujistit, že takové množství "hraček", nebo veteše, je mým stále nedosažitelným snem. Teda, chápej, tak malé množství. Víc než rok se usilovně a nepřetržitě snažím snižovat stav "zásob". Vyexpedoval nebo i zlikvidoval jsem třeba kolem cca 50 až 80i televizorů, kolem 10-15 monitorů, desítky VCR( možná 30-40), další desítky přehrávačů CD, kolem 25-30 DVD, několik desítek různých přenosných křápů, RMG, RMG s CD. Také kazeťáky, věžičky a spousty různých dříve náhradních dílů, dnes veteše. Nevím, jak jsem dokázal takovou sbírku nahospodařit. Myslel jsem si, že si v důchodu budu mít s čím hrát, že si to pospravuji a "někde" vystavím, ale.. Přes to množství, které "šlo z domu", je "zasviněnost" našeho baráku pořád nesrovnatelná s Tvým bytem. Pořád toho nějak neubývá. Pořád nacházím další "poklady". Nevím, odkud se pořád berou. Nechtěl bych se dožít okamžiku nutnosti okamžitého vyklizení, jaký nastal u Tebe. Naštěstí mám hodnou ženu, i když bych jí nechtěl nechat toto "dědictví". Vzhledem k mému zdravotnímu stavu ale musím situaci řešit co nejrychleji. Na těchto exemplářích je nejvíc vidět, jak pomíjivá je hodnota věcí. A nejen jich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VASEK_W



Založen: Dec 11, 2017
Příspěvky: 783
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: pá duben 06 2018, 21:36    Předmět: Citovat

Něco mi to připomíná ... Takhle to vypadalo u mne před osmi roky Wink


PC183565_spravne zasekana dilna jeste u rodicu_zmenšený_otočený.jpg
 Komentář:
u mne v dílně v plném provozu

Stáhnout
 Soubor:  PC183565_spravne zasekana dilna jeste u rodicu_zmenšený_otočený.jpg
 Velikost:  251.81 kB
 Staženo:  158 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 1.21 sekund