Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ds150e diagnostika, zkusenosti, info.....

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Auto - Moto technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3312
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út březen 20 2018, 11:55    Předmět: ds150e diagnostika, zkusenosti, info..... Citovat

Koupil jsem diagnostiku ds150e, cekam az prijde, nejen pro me auto renault lagunaII. Podle obrazku PCB je tam slot pro microsd kartu ale na obrazku vyrobku slot na kartu nevidim, mozna je pod tim cervenym krytem. A za dalsi, podle PCB je pripojeni kabelu OBDII na konektor neco jako paralelni port ale pohledem na fotky vyrobku tam ten port moc videt neni. Moc fotkam a informacim u cinskych eshopu neverim- dulezite je prodat.
Mate nekdo tuto diagnostiky nebo zkusenosti s ni? Diky a teším se na debatu.

https://www.lightinthebox.com/cz/ds150e-tcs-novy-vci-se-dvema-pcb-profesionalni-diagnosticky-nastroj-pro-benzinu-a-motorove-vozy_p5010205.html

Edit: tak podle jinych fotek je pod krytem slot a pripojeni usb a a tez snura s OBDII konektorem taktez pod krytem. Tak jen doufam ze to tak bude i u te me verze
Edit: Podle popisu by to mela byt verze s dvema deskama, na jedne jsou relatka,


ale obrazek ktery tam je je od verze s jednou deskou kde jsou relatka na jedne s elektronikou.



lqwoaf1465199539369.jpg
 Komentář:
Verze od eshopu lightinthebox.

Stáhnout
 Soubor:  lqwoaf1465199539369.jpg
 Velikost:  286.35 kB
 Staženo:  194 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DELONG



Založen: Apr 16, 2006
Příspěvky: 1378
Bydliště: SVK

PříspěvekZaslal: út březen 20 2018, 22:58    Předmět: Citovat

Neviem si pomôcť ale tá stránka my je nejak podozrivá.Smrdí niečiííííííím....
Mám tiež takú ale za viac euri. Tu je za smiešnu sumu za takú istú ako je táto čitačka kódov .

Neviem neviem za málo peňez málo muziky . A navyše je tu jeden problém s hardwerovým kľúčom Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jogi24



Založen: Mar 12, 2009
Příspěvky: 442

PříspěvekZaslal: út březen 20 2018, 23:57    Předmět: Citovat

No na ten akoze paralelny port sa pripaja kabel s OBD koncovkou a USB ide do PC, ja mam urcite 2 dosky. Kupil som si ju viac zo zvedavosti, ako pre potrebu. Mam doma VCDS a Lexiu. Moc som s nou nerobilmam aj Bluetooth. Viac verim diagnostikam presne urcenym pre to ktore vozidlo.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3312
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st březen 21 2018, 6:25    Předmět: Citovat

Napsal jsem jim dotaz a odpoved prisla ze prijde to co na obrazku. Ptal jsem se take proto ze jsem v jedne diskuzi cetl ze ta jednodeskova verze je o dost rychlejsi nez verze s dvema deskama. Tuhle ktabicku jsem videl u nekolika mechaniku kdyz jsem objizdel s autem z rodiny, mechaniky a chtel udelat diagnostiku. Jednickovy megane mel problem se spojit s delphi, bosh a jeste s nejakou. Az Renault servis si poradil. Jasne, vypada to stejne, smrdi to stejne ale neni to stejny. V dnesni dobe kopirek a podezrele nizkych cen musi byt clovek na pozoru. A tim kolik jsem zaplatil je mi tak nejak jasno ze original to nebude. Az dorazi, jestli dorazi, tak napisu co a jak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jodr



Založen: Jan 20, 2008
Příspěvky: 1374
Bydliště: na vejminku

PříspěvekZaslal: čt březen 22 2018, 19:30    Předmět: Citovat

No je to china za pár peněz. Něco funguje něco ne. Už nabízí i "zlatou" řadu. Výrobců v čajně je několik a je to i o cenách, takže: Hop nebo trop. Originál této diag je samozřejmě cenově úplně jinde.
_________________
Jen blbec se učí svými chybami opakovaně....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freedy



Založen: Dec 27, 2006
Příspěvky: 253

PříspěvekZaslal: po duben 02 2018, 14:47    Předmět: Citovat

Mám jednu tuhle ds150 doma už skoro 2 roky a chodí v pohodě, zatim jsem nenarazil na auto, co by to nenačetlo, odzkoušeno na např. Ford, Citroen, Peugeot, Renault, Škoda, Mercedes , VW ...., jo a objednal jsem si k tomu i celou sadu konektoru na starší auta a vše šlape. Teď naposled jsem s tim kodoval vstřikovač na P 407 2.0 Hdi a v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3312
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st květen 09 2018, 23:31    Předmět: Citovat

Tak DS150 dorazila. Mám verzi softu 2014 a s timto sw jsem tu diag testoval. Ovladače nainstalovany, test prošel ok. Vidím označeni diagnostiky. První a jediný test byl na autě Octavia 1.6 benzín. Vybral jsem tedy značku, model, rok, benzín, kód motoru nevim ale protože je to 1.6 tak jsem zvolil AEE 1.6 a poté AEH 1.6 Ale nic se nenačetlo. Diag blikala pří čtení. Nevím zda je OBDII v autě ok. Auto je z roku 1998 a borec ho koupil na inzerát před 2dny.
V krabici bylo DVD s verzi 2015 ale medium je na prd. Obsah vidím ale přenest soubory se mě z něj nedaří. Mechanikou to neni ta je ok. Auto je staré až až a tak asi bude jedno jestli je sw z roku 2014 nebo 2015. Tak teď nevím kde je zakopaný pes. Zítra testnu svoji Renault Laguna II. Tu jsem měl na jiné diagnostice a OBDII byl ok. U toho rencka muže byt ale špatná kompatibilita s diagnostikou tak proto jsem prvně zvolil octavku předpokladajíc že by to mohlo spíš fungovat než s renaultem.
Diagnostika je na dvou deskách, tohle sedí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3312
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne duben 28 2019, 14:11    Předmět: Citovat

Pohled do útrob diagnostiky, kabel s OBDII koncovkou je na desce přes com port. Když jsem koukl na web kde bylo upozorněno na obrázcích jak rozpoznat originál od neoriginální a rozdíl jsem nenašel. Nevím jak originál vypadá uvnitř. Co se v čajně nepovedlo tak jen jedna nálepka kde je napsáno že to má i BT ale mě ten modul chybí. Stejně ho nepotřebuji. Vyzkoušeno na 3 vozech Renault a jedna stará oktávka I. Nějak to fungovalo. U rencka jsem neviděl vše, to je dáno výrobcem auta který používá jinou diagnostiku a u oktavky kde mě nešly načíst online data. Auto vrak.





Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
davemh



Založen: Jul 02, 2016
Příspěvky: 348
Bydliště: Český ráj

PříspěvekZaslal: ne duben 28 2019, 15:28    Předmět: Citovat

Dovolím si dotaz trochu mimo, k čemu je ta hromada relátek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bastlfanda



Založen: Jul 11, 2012
Příspěvky: 301
Bydliště: za Prahó

PříspěvekZaslal: ne duben 28 2019, 21:53    Předmět: Citovat

Multiplexer (přepínání různých linek na různý piny), apod. ... , bez toho se multiznačky v podstatě neobejdou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Auto - Moto technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.13 sekund