Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SZ pro Hilla

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Hvjezdná pjechota
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18642
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt únor 15 2018, 21:56    Předmět: SZ pro Hilla Citovat

Nazdar Jardo . Velkou část života jsem žil za bolševika . Zajímavé , že do školy mne nepustil , barák sebral , ale nedovolil si to napsat .


Pro Hilla.png
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Pro Hilla.png
 Velikost:  13.9 kB
 Staženo:  354 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MetalGod



Založen: May 30, 2006
Příspěvky: 6556
Bydliště: Seč

PříspěvekZaslal: čt únor 15 2018, 21:58    Předmět: Citovat

Páč tenkrát nebyly tak vyspělý počítače, už vůbec ne veřejný sítě. Ty přišly až se zlým kapitálistou Very Happy
Asi to nemáš bezdůvodně.

_________________
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18642
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt únor 15 2018, 21:59    Předmět: Citovat

No nějací voli mi chybí , bez některých se do smrti obejdu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 15 2018, 22:14    Předmět: Citovat

Už se můžeš realizovat i v SZ. Snad to bude něco pozitivního.
_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18642
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt únor 15 2018, 22:48    Předmět: Citovat

Nerozumím . Již roky se vždy podivuji , když jsou nějaké výstupy , které jsou pro mne nepochopitelné . Jsou možné jenom tím , že kdosi funguje i udavačstvím přes SZ . Jako administrátoři dobře víte , kdo brojí zadem . Takže když budete chtít , tak víte , že u mne to nikdy! nebylo . Je mi to urážkou ! Radil jsem zde vždy bezplatně na základě mojich zkušeností , které jsem si musel většinou zaplatit ! I to , že Olaf má nejvíce udání z čr je vizitkou . čest vašemu prácu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31646
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: pá únor 16 2018, 2:10    Předmět: Citovat

Bořku přestaň se už konečně sebelitovat a chovat jako pošuk... Co bych pak měl říkat třeba já - měl bych snad jako ty nadávat tady někomu za to, že nemůžu tady na fóru veřejně kamenovat VOLA? To ti povím, že mi ten vůl za to nestojí...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19435
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: pá únor 16 2018, 6:08    Předmět: Citovat

Tady nejde o nějaké udavačství zadem přes SZ. To tu bylo tak před mnoha lety, když došlo na zrušení chatu. Ale měli jsme schránky velice rychle zahnojené, proto kouknu, vidím stížnost a skoro každou rovnou mažu bez odpovědi. Přitom ale diferencuji: když jde o stížnost ohledně porušení pravidel uživatelem, o němž vím, že tu nechá mnohem častěji nějakou tu odbornou informaci, popostrčí k zajímavému řešení, a skutečně opakovaně ta pravidla porušil, pokecám si s ním přes SZ (obvykle diskuse končí plnou schránkou, v níž se nemazalo, a zbytečnými citacemi) nebo častěji mailem, u některých dojde občas i na telefon. Kdo na mě tyto kontakty má, ví své. Je to jediná cesta, která celkem účinně zabrání rozdmychávání ohně na fóru. Teda - možná jich je víc, ale tato se mi osvědčuje. Nestíhám ale číst všechno, zvlášť, když tu běží živě témata, k nimž mám co dodat, nebo si to aspoň myslím, a přesto dodám.
Na některá témata mi pak nezbude čas, ale stejně to dělají i ostatní moderátoři a admini.
Každopádně politické školení z různých webů dostávám denně od jednoho kolegy v práci, když je pauza. Rozčiluje se kvůli tomu tak, že skoro mám strach, že mu rupne cévka, a bude tahat nohu, přitom spolu děláme devětadvacátý rok a nepamatuji se, že bychom se někdy poslali i jen k Neumětelům. Dodnes jezdím několikrát ročně po Evropě, jsem tam v kontaktu s místními a vím o těch informacích své: jedny zamlčují, druhé přehánějí, třetí překrucují, vše pěkně podle požadavků toho, kdo je platí. Vesměs se propagandisté zdokonalili k vysoké pravděpodobnosti toho, co z nich vypadne, ale bojím se, že soudnost lidstva má stále více trhlin, takže je rádo nekriticky vyplní předloženým materiálem, to je snadnější, než si to ověřovat, či, nedej, Přírodo, nad tím přemýšlet!
Proto bych rád, kdybychom je nechali na webech, kde jsou, a netahali je sem.
Soudný člověk si je najde, nesoudný se začne hádat. Smutné je, když vím, že oba ohnivci mají kus pravdy, ale žádný celou, protože moje zkušenost je mimo rovinu flame a hádající se strany by ji odmítla, jako nemožnou. A přitom někdy mám opravdu svrbění, jim to vysvětlit, dav má rád thrillery....
Ale to místo pro diskusi je webech s politikou, teda, když tam diskusi zrovna povolí. A tam mi nevadí.
Nechci Bastlírnu odříznutou v bublině od světa, ale nemám zájem na tom, aby se v ní diskutiovalo o něčem, čeho je jinde plný internet, a taky je to k ničemu.

A, pokud jde o vola: každý vůl zůstane volem, i kdyby vystudoval na plemennýho bejka, tak ho nemá smysl řešit.

_________________
Těm, kdo si nevybírají odpovědi na soukromé zprávy, už příště neodpovím. Tak.


Naposledy upravil Hill dne pá únor 16 2018, 7:49, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15490
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá únor 16 2018, 7:48    Předmět: Citovat

Jak to tak sleduji, tak Bobobo dostal BAN a nastává čas, kdy se už tzn. "kaje". Nevím proč a kdy to dostal, ale jsem pro to, aby se přemýšlelo o podmínečném přerušení. Zároveň jsem ale toho dojmu, že to konečně došlo do stádia, kdy se tu už nebude trpět politické kecání a nadávky. Pro tyto případy bych doporučoval mazání příspěvku ihned a BAN jak se říká např. na týden. Po pár podobných případech bych zase dal už trvalý BAN. Všichni, kdo mají možnost BANování provádět, tak mají kompetenci k tomu právě proto, že to nemusí nikomu z řadových přispěvovatelů zdůvodňovat. Jsme lidi, ale kecat o ho.nu může každý v hospodě. Některá OT i když jsou k věci, ale odbočují od tématu, jsou někdy informativně prospěšná a tam záleží jen na tom, jak to kdo vidí. Možná by se hodilo někam nahoru dát hlasování o přerušení BANu pro Bobobo na určitou dobu, ale opravdu nechci do administrace fóra kecat. Jen jsem měl teď takový dojem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19435
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: pá únor 16 2018, 7:57    Předmět: Citovat

Bořek už nemá BAN a, jestli mu fungují SZ, to netuším, rozhodně je z naší strany má povolené, jestli si sám nezaškrtl zákaz, měly by mu chodit. Nepíšu "musí", některé chování engine fóra mě pořád ještě udivuje, i když už je delší dobu hodné....
Proto se tu taky nedávají tři BANy týdně a jen na týden, v tom bychom se mohli za chvíli utopit dřív, než tu perlu vyloupneme.

_________________
Těm, kdo si nevybírají odpovědi na soukromé zprávy, už příště neodpovím. Tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Victronix



Založen: Nov 23, 2007
Příspěvky: 919
Bydliště: Vážany

PříspěvekZaslal: pá únor 16 2018, 10:10    Předmět: Citovat

Já zas nechápu, proč se do témat, jasně pojmenovaných, tahá politika a jiná odbočující témata.
Do prčic. Je to snad technicky založený portál, tak se zaměřte na toto.
Nemám nic proti tomu, že si někdo bokem dá téma - "Mě sebrali za totáča barák". Ale proč se o tom bavit, když se řeší něco úplně jiného.

Největší problém vidím v tom, že když člověk něco hledá, musí se prokousat těma všema Ignorant .

A když sem zabrouzdá někdo cizí, tak si řekne: "Ježiš to jsou blbci. Hádají se tady jako obrazek_cenzuraé".

_________________
Hledám ideální řešení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31646
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: pá únor 16 2018, 10:12    Předmět: Citovat

Hill napsal(a):
....
A, pokud jde o vola: každý vůl zůstane volem, i kdyby vystudoval na plemennýho bejka, tak ho nemá smysl řešit.
I kdyby měl to plemenný absolutorium třeba 10x, tak pokud mu byly nasazeny spolehlivý betonový BAN-botičky (aby se zase někde nevynořil a nezačal prudit), pak skutečně je rovnocennej s politikou = škoda slov NA OBÉ. Bohužel politika jest dneska tak hnusně rozlezlá a ještě ji lidi tahají i tam, kde ještě donedávna po ní nebylo ani čuchu ani tuchu, že už se skutečně vtírá jak Alpa všude kam člověk jen nahlídne (teda měl jsem chuť napsat jméno tý zelený verze týhle aromatický kapaliny, ale to by si zas někdo mohl vykládat jinak ...).
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4207
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: pá únor 16 2018, 10:18    Předmět: Citovat

někdy je těžké oddělit ryze politický od technického příspěvku. Krásný příklad je například u věcí kde se řeší kvalita . A pak se ti bijci drží hesla "pravda je jen jedna a tu mám já". Žádná stopa pochybnosti, která by měla být podle mého názoru vlastní každému kdo se hrabe v elektrice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: pá únor 16 2018, 16:00    Předmět: Citovat

Ale dyť já pochybuju skoro furt - několikrát denně!
O zdravým rozumu obchodníků i bastlířů, nebo třeba o tom, jestli to ten rejžák udělal úmyslně, nebo neúmyslně Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: pá únor 16 2018, 16:24    Předmět: Citovat

Tohle má být vděk za unban? Jednak přesunuto, jednak se raději (ti odpovědní) příště víc zamyslete, jestli to mělo smysl. Twisted Evil
_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15490
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá únor 16 2018, 20:17    Předmět: Citovat

Tohle se mi líbí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Hvjezdná pjechota Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.13 sekund