Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vzpomínky dědků na doby dávno minulé 1 (jen pro dospělé)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Habesan



Založen: Jan 12, 2009
Příspěvky: 7090
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: po prosinec 25 2017, 22:21    Předmět: Citovat

Ale v době mého narození bylo běžné počít v 17.
_________________
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: po prosinec 25 2017, 22:28    Předmět: Citovat

Tak to bylo hlavně období, kdy jsme úplně zbytečně marnili čas s místníma babama - a přitom přímo pod nosem jsme měli doslova kundí farmu!
Prostě knihkupecký/knihařský učňák, nafutrovaný až po půdu cca 350 babama 14-18 jako právě urvanýma z řetězu, páč byly spolehlivě z účinného perimetru rodičů a sousedů!
Jen si to představ - lázeňský maloměstečko, v té době tak 3000+ a k tomu prakticky 350, převážně velmi dobře použitelných bab Very Happy
Teď to zasaď do kontextu dané doby a přidej fakt, že ty vychcanější hned zjistily, že kromě příjemné zábavy a trávení volna jim mrdání první ligy zajistí docela slušný výhody /prestiž mezi ostatníma holkama, priváty apod./. Pak už podobný triky v podstatě ani nebyly zapotřebí - pokud kluk vypadal aspoň trochu k světu a nebyl vyloženej balík a nekňuba, tak nestíhal. Spousta z nich je tady vdaná Very Happy
Na nakopnutí neskutečných orgií stačilo kolikrát i velmi málo, často jenom pozvání vybraný úzký skupinky krasavic na uzavřenou klubovou akci s nádechem něčeho protistátního, zakázaného, tajemného Very Happy, což mnohdy taky fakticky bylo. Kupa z nás, všichni s chutí a časem, se vraceli z páteční akce až v neděli dopoledne Very Happy
To se předem pořídily zásoby proviantu a všeho ostatního potřebného, rodičům se řeklo něco neurčitého, jakože jedem s holkama na nějaký koncert a nevíme, kdy se vrátíme..Holky to měly na privátech a doma, kam jezdily na víkendy, zařízený podobně.
Všecko bylo perfektně zařízený a ošetřený až na jednu věc a to byli z části okolní obyvatelé klubu a následně pak fízlové, jednou dokonce i estébáci.
To byl občas fakt problém, co nešel jednoduše řešit prostým odesláním do prdele a zamknutými dveřmi, když se ještě před necelou minutou třásl barák v základech Very Happy
Jo a většího i chytřejšího mám já Twisted Evil , nemusel jsem se ženit s knihařkou Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31855
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: po prosinec 25 2017, 22:31    Předmět: Citovat

Já se tím nijak nechlubím - prostě mi ani tenkrát, ani dneska nepřijde normální si sexuální protějšek "upravovat na povolno" chemicky - s výjimkou láhve normálního vína vypitýho třeba při večeři nebo i jen tak. A když nevyšlo ukecávání, tak se holt "neskórovalo" - aspoň teda já jsem si z toho nikdy žádný mistráky a šampionáty nedělal, na rozdíl od mejch kolegů a spolužáků, kterým počet "zářezů na pažbě" vysloveně sloužil jako předmět vychloubání. Já dospíval už v době publikovanejch faktů o HIV/AIDS, takže nějaký skákání na jednu rychlovku se za nás moc neprovozovalo - to zas mezi mládež přišlo až s takovým tím "otrnutím", který se rozmohlo po roce 2000 spolu s vědomím, že HIV jde minimálně zbrzdit, pokud už ne úplně zastavit nebo definitivně vyléčit...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: po prosinec 25 2017, 22:43    Předmět: Citovat

To teda zaklepávám na kus dřevotřísky- sice se o AIDS tehdy nevědělo, ale nepamatuju se, že by kterýkoli z mých vrstevníků/přátel včetně mě utrpěl byť jen náznaky nějakých venerických potíží, to fakt ne. Byly dobrý podmínky, bylo se kde vysprchovat, v klubu byly dvě sprchy, ty holky taky nebyly žádný šmudly ušmudlený a klub i priváty byly 100%.
Byly potíže úplně jinýho rázu Twisted Evil
Tohle byl totiž úplně učebnicový případ, kdy nejedna příležitost udělala profi kasaře Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FHonza



Založen: Nov 20, 2012
Příspěvky: 1453
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 26 2017, 1:49    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
... Já dospíval už v době publikovanejch faktů o HIV/AIDS, takže nějaký skákání na jednu rychlovku se za nás moc neprovozovalo - to zas mezi mládež přišlo až s takovým tím "otrnutím", který se rozmohlo po roce 2000 spolu s vědomím, že HIV jde minimálně zbrzdit, pokud už ne úplně zastavit nebo definitivně vyléčit...

O AIDS/HIV do nás hustili už v rámci "Výchovy k manželství a sexuálním vztahům" určitě už ve školním roce 1986/1987 ... A to bych vás tipoval na starší ročníky než jsem já Smile

Edit: Měli jste desetiletou povinnou školní docházku ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út prosinec 26 2017, 8:19    Předmět: Citovat

Ne, kadlík je mladej sopel. Ale dohání to svou inteligencí. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31855
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: út prosinec 26 2017, 9:27    Předmět: Citovat

p32 napsal(a):
Ne, kadlík je mladej sopel....
Upřesním ti to - mé mládí nevybouřené už dávno v prdeli jest, leč do zaslouženýho důchodu to mám ještě kurewsky daleko ... V tom trošku vejš zmíněným školním roce 86/87 jsem odmaturoval - bez přesluhování, odkladů a náhradních termínů.
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Antares



Založen: Sep 01, 2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: út prosinec 26 2017, 10:34    Předmět: Citovat

"Víno" Condurango jsem u dědy a babičky dostával vždycky ráno ve štamprličce Very Happy . Byl jsem totiž hubené a bledé dítě a Condurango mělo posilovat chuť k jídlu. Inu byla jiná doba i zdravotnické metody...
Mám v archivu na památku 2 láhve Conduranga i s datem pořízení na vinětě. Děda byl pedant a vždycky si všechno poctivě zapisoval... V roce 1976 jsem ale coby 16 letý už Condurango nedostával a k vyšším "levelům" jsem se naštěstí nikdy nepropracoval.
Zdraví Antares



Condurango.JPG
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Condurango.JPG
 Velikost:  210.56 kB
 Staženo:  79 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Achab



Založen: Nov 05, 2010
Příspěvky: 5999
Bydliště: okr. Vyškov

PříspěvekZaslal: út prosinec 26 2017, 13:30    Předmět: Citovat

Antares napsal(a):
Byl jsem totiž hubené a bledé dítě a Condurango mělo posilovat...
Na tom něco bude. V "Černých baronech" poslali vojáka k posouzení neschopnosti k službě pro celkovou tělesnou slabost. Po cestě se "posilnil" a vymlátil celou hospodu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út prosinec 26 2017, 15:11    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
p32 napsal(a):
Ne, kadlík je mladej sopel....
Upřesním ti to - mé mládí nevybouřené už dávno v prdeli jest,

Ne, mě to opravdu nemusíš upřesňovat. Vím docela přesně kolik ti je (i datum narozenin), kde bydlíš, jak se jmenuješ, kolik máš dětí a je mi to docela fuk. Je to tvůj soukromý život a mě zajímá jen ta druhá část mého příspěvku, co jsem psal. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7895
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: út prosinec 26 2017, 15:35    Předmět: Citovat

Obdivuji a fandím. Luhačovice jsou pěkný město mimochodem.
https://www.youtube.com/watch?v=lQlIhraqL7o

_________________
01 02 03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: út prosinec 26 2017, 19:54    Předmět: Citovat

sinclair napsal(a):
...to byly pětikilový perlíky přímo doprostřed palice shora, žádný kováříčci! Very Happy

Tak ty jsi patřil mezi ty "šťastné", co tohle zažili? Já jsem bohužel pravý opak, tohle prostě neznám. Ale když to tak poslouchám, musí to být zážitek. Možná je to proto, že já šel vždy spíš po dobrým pivu, než se zřezat jako hovado z nějaké sračky a celou noc pak vyvádět... Na to jsem měl spolužáky z gymplu, chovali se často jako ty hovada. A ráno následovalo krásný okýnko...

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31855
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: út prosinec 26 2017, 20:15    Předmět: Citovat

Jo, taky jsem spíš patřil mezi takový ty samaritány, co sice sami pod vlivem, ale s vyšším % podílem krve v alkoholu pokládali těm vážnějším případům ruce na Zem, respektive jim pomáhali navigovat směrem domov a postel... Prostě radši jsem byl tím, kdo historky o opilcích vracejících se domů "na přední náhon" nebo spolužácích nacucanejch do bezvědomí vyprávěl, něž abych v nich jako subjekt figuroval sám ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukar



Založen: Jun 18, 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: út prosinec 26 2017, 23:21    Předmět: Citovat

Čert griotka:rum 50/50. no to potvrzuji. Fungovalo to na 100 péro. Přijdu ve svých mladých letech na zábavu a vidím dívčinu o kterou bych za střízliva nezavadil, (velké váhy, malé výšky a prořízlého frňáku)
tak po 6 - 8? čertech a 3-5? 12 sti stupňových radíků bych za ženu svého života pojal, naštěstí promile mi neumožnili vyjádřit lásku na 100 oktanů. Později k mému štěstí, jsem byl na svatbě dobrému ale nesmělému a váhově přerostlému kamarádovi, který neměl čerty rád, ale pořád má rád pivo, a mnou ten večer čertovskou dívčinu nyní svou ženu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 27 2017, 15:02    Předmět: Citovat

Tož tomu se říká z prdele klika, když to za Tebe odsere kamarád Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.17 sekund