Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Router k satelitu (název vlákna opraven)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Satelitní technika a dekódování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirkati



Založen: May 21, 2008
Příspěvky: 1411
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21 2017, 14:39    Předmět: Citovat

Můžeš Stašku prozradit, který typ SAT vysílání máš objednaný? Je tam i HD?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21 2017, 15:51    Předmět: Citovat

Je to jasny, ten router tam bude na sdileni karty kdo vi z jakeho serveru .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21 2017, 18:42    Předmět: Citovat

Tak to by si pěkně naběhl . . .

stasek napsal(a):
Jedná se skutečně o routr. Je ten routr nutný k tomu, abych si mohl zpětně pustit nějaký program ze satelitu? Tuším do týdne. To je pro mně rozhodující, jinak nevím, k čemu by mě byl. ...

Věřme, že ho jenom někdo chce "uvrtat pouze" do Skylink Live TV a pokud se nechá, tak při jeho sat. (ne)znalostech si naběhne stejně. Už jenom tím, že mu bude "vnucen" sat. receiver Samsung EVO-S Laughing

A tohle všechno navíc řešit 2 dny před vánocemi - úplný ideál. Njn, ale když jeho stará už chce mít vánoce s novým satelitem. Zato ale bude mít Skylink za 1,-Kč Shocked
Nepoučil se z toho, jak jsme tady řešili na 10 stranách jeho DIGI - po Novém roce tu bude "o zábavu" zase postaráno Embarassed

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stasek



Založen: Aug 15, 2005
Příspěvky: 2191

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21 2017, 22:20    Předmět: Citovat

jirkati napsal(a):
Můžeš Stašku prozradit, který typ SAT vysílání máš objednaný? Je tam i HD?

No skylink, dnes mě to instalovali. Některý kanály vysílají v HD.
Radek B: Router už mám taky, byla to investice 5 stovek,doufám, že ne zbytečná.
kokun: Nikdy jsem ani náznakem nezmiňoval, že bych byl nějaký znalec v oboru elektro. Spíš naopak. Asi moje chyba, že jsem s dotazy vyrukoval tak pozdě. Proč jsem si naběhl netuším, snad bys to mohl krátce a bez jízlivosti vysvětlit. Digi jsem platil necelý 4 stovky měsíčně, tady ještě o nějakou desetikačku míň. Přitom programů je podstatně víc, hlavně ty, co mě zajímají, tedy dokumentární. Mimo to je jich spousta v HD. Volba podle mně byla lepší, než kdybych prodloužil smlouvu s DIGI. Tys mě Honzo svýho času dobře radil, když jsem hledal závadu v televizoru Sony. Ale změnil jsi se. Poslední dobou na mě jenom útočíš a jsi dost jedovatý, řekl bych až žlučovitý. Naposled jsi mě vyhnal z jednoho vlákna, teď jsi sice neměl důvod, ale zase se o mě otíráš. Promiň, jestli se chceš do mě trefovat, tak sem nebudu chodit, což by mě bylo dost líto, protože drtivá většina ostatních jsou pohodoví a hodní lidé. Pokud tedy neporadíš, tak mě nech být.

_________________
Času dosti mám, trpělivost musím míti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: pá prosinec 22 2017, 18:11    Předmět: Citovat

Ale, ale - "ty seš mi najednou nějakej cíťa". Takto jsem s tebou komunikovat třeba i v onom vlákně o DIGI a tam ti to nevadilo.
Ty jsi tu (na EB) ještě o 3 roky déle než já (a to už tu budu 10 let). Za tu dobu jsi už mohl poznat, že já si "servítky neberu" - a bez rozdílu, jestli se jedná o Pavla, či Havla.
A ve vlákně Skylink - co se tam děje? jsem tě (na str. 16) z něj "vykázal" nikoliv ze zášti vůči tobě. Třeba na str. 12 jsem se "úplně stejně zachoval" vůči už. sr71. A takto jsem upozornil ještě několik dalších, že se svými (osobními !!!) dotazy jsou v tomto vlákně OT.
Doporučuju ti přečíst si ho celé - pak mi dáš za pravdu.


Že jdeš do montáže Skylinku ("za 1,-Kč?) jsem pochopil - na rozdíl od RadkaB, který tě podezříval "ze sharingu".
Jen jsi vynechal řadu podrobností, přestože jsi byl třeba i dotazován:
jirkati napsal(a):
Můžeš Stašku prozradit, který typ SAT vysílání máš objednaný? Je tam i HD?
Na tohle jsi i teď odpověděl (i neodpověděl) stylem:
stasek napsal(a):
No skylink, dnes mě to instalovali. Některý kanály vysílají v HD.

Ač jsi ony podrobnosti vynechal, tak si myslím, že sis nechat od SL (v rámci akce "za 1,-Kč") nainstalovat příjem Skylinku ke dvěma televizím - tj. (obdobně, jako jsi měl přes Digi) máš na parabole Twin LNB a 2 sat. receivery, ke dvěma tvp. Takže 1 kartu IRD? a druhou NEXT, anebo (jak jsem předeslal výše) 2 receivery Samsung EVO-S ("bezkartové"?!). K verzi "Samsung" mě vedlo to, že jsi "vyrukoval" s tímto vláknem, kde ses začal dotazovat na "roater" - tedy mohl bys využívat SL Live TV.
A pokud si pochvaluješ cenu, tak předpokládám, že sis vzal balíček SMART (ke 2 tvp za cenu: 338,-Kč/měs.), anebo některý z dražších, kde jsi po 2 roky osvobozen od platby za NEXT.
Taky ses tady nezmínil, jestli jsi inovoval svůj "TVP park", jestli si už ty HD programy taky užiješ.
A proč sis měl se Samsungem(y?) naběhnout?
Sám s nimi vlastní zkušenost nemám, ale o problematiku se zajímám - čtu na NETu. Konkretně na portálu Parabola se o něm nepíše nic dobrého: Samsung EVO-S Vaše skúsenosti (číst ovšem mohou pouze tam registrovaní Cry )
Přesto uživatelům tvého typu (kteří jsou skutečně "jen uživateli") může po všech stránkách vyhovovat a třeba i ty budeš spokojený.

Takže k tomu asi tolik. A přeji ti nejen abys byl se Skylinkem spokojený, ale taky příjemné vánoce (s novým satelitem) Wink

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stasek



Založen: Aug 15, 2005
Příspěvky: 2191

PříspěvekZaslal: pá prosinec 22 2017, 23:42    Předmět: Citovat

Honzo, kdybys rovnou napsal, že jsem udělal blbost a v čem, nevadilo by mi to, ale ty jsi volil v podstatě zesměšňující způsob. Tvoje vysvětlení beru. Možná jsem trochu cimprlich, je to asi věkem, taky že nejsem schopen se v týto problematice orientovat. Měl jsem jenom strach, abych se při dalších dotazech nestal terčem nových posměšků.
Pokud se týká tel. parku, tak už jsem ho inovoval před cca dvěma roky a televizory už mám ty placatý, takže rozlišení v HD je znát. Přijímače mám ten typ jak píšeš Samsung Evo-S. Balíček mám základní a maxi. Právě proto, že tomu prd rozumím, tak na mě dolehl splín z tvých poznámek, že jsem udělal volovinu. Zatím jsem spokojen, jenom musím zjistit, jak vyrušit ty rodičovský pojistky a jestli nejde seskupit za sebou programy mýho zájmu a přesunout sportovní, hudební, dětský apod na okraj. Protože brodit se tím je otravný. Digi to taky neumožňoval, ale kdysi jo, pak to zrušili.
Jinak taky přeju hezký svátky vánoční.Wink

_________________
Času dosti mám, trpělivost musím míti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: so prosinec 23 2017, 8:44    Předmět: Citovat

Před víc než měsícem - vlákno Skylink - co se tam děje?:
kokun v po, 20.listopad 2017 19:09 napsal(a):
stasek napsal(a):
Dobrý den přeji,
odhlásil jsem se od DIGI TV a chtěl bych přejít ke Skylinku. Jejich nabídka mi připadá výhodnější. Nevím ale po přečtení posledních příspěvků jak to vlastně je. Abych pravdu řekl, nerozumím tomu, co se zde probírá. Nerad bych šlápl vedle. Mohl by se mě prosím k mojí volbě někdo zkušený vyjádřit? Případně, kterou sat. televizi zvolit? Asi jich bude víc. Díky.

To stasek
S tvými dotazy jsi v tomto vlákně naprosto mimo Cry
Buďto s nimi běž třeba do tohoto vlákna, anebo si otevři své-nové.
S tebou to bude totiž alespoň na 5 stran a tady to rozhodně není vhodné k řešení Wink
stasek napsal(a):
Díky za radu.


Děkuješ za radu, kterou se ale absolutně neřídíš Cry
Měl jsi víc než měsíc na to, aby ses (o tom, co máš v úmyslu), tady poradil - což jsi neudělal. A dostalo by se ti rad a určitě nejenom ode mně.
Vylezl jsi s tím až den před uskutečněním - a podle mého názoru jsi zase "nasekal dost chyb":

- Máš teď sice "perspektivní" přijímače Samsung (které zvládají už nový-budoucí kód. systém Viaccess Orca), ale než k onomu kódování dojde, budou už možná tvé Samsungy "po smrti". Alespoň tak se o "těchto šrotech" vyjadřují jiní Nevím
- "Balíček mám základní a maxi."
    K tomuto: Nenapsal jsi, za jakou cenu! Přitom jsi mohl mít (když už ses rozhodl pro MAXI), mít MAXI na obou, za cenu jednoho. Alespoň po ty 2 roky, na které ses uvázal.
- Pro uživatele tvého typu (kteří jsou pouhými uživateli) SL (a nejen on) právě zavedl tzv. FastScan. Tzn., že nemusíš nic ručně přelaďovat při jakýchkoliv změnách (přesun progr. na jinou frekvenci, přidání/zrušení progr., ...) vše se ti "provede automaticky - samo" (takto to bylo později i na Digi).
"a jestli nejde seskupit za sebou programy mýho zájmu a přesunout sportovní, hudební, dětský apod":
Je to ale "vykoupeno" právě tím, že pořadí programů si určuje provider (v tomto případě SL).
Snad ti ten "tvůj" Samsung umožní vytvářet alespoň tzv. "Favoritní (oblíbené) skupiny", kde by sis vytvořil skupiny sám. Podotýkám, uvedený Samsung osobně neznám, tak bych to musel studovat z jeho manuálů - třeba ti někdo napíše, kdo ho má.
Tak asi tolik.

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stasek



Založen: Aug 15, 2005
Příspěvky: 2191

PříspěvekZaslal: so prosinec 23 2017, 12:38    Předmět: Citovat

Ten balíček kombi mám za cenu 387 Kč, po 2 roky. Je to cena za jednoho uživatele a mám přijímače 2. Takže tady chyba nebyla. Digi jsem platil to samý, ještě asi o desetikačku výš. Takže provozní náklady jsou stejný, programů víc a víc v HD. Kdybych si prodloužil smlouvu u digi, byl bych na tom relativně hůř. Asi jsem nevyužil další možnosti, který by jste mi jak píšeš poradili, jenže já těm radám stejně nerozumím, prostě se v tom neorientuji, neznám jednotlivé zkratky, takže to co mám je daň za moje neznalosti. Tady platí asi to starý "darmo sviním perly házet"
_________________
Času dosti mám, trpělivost musím míti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: so prosinec 23 2017, 19:58    Předmět: Citovat

Před necelými 3-mi roky jsi tu řešil "starou DigiTV", nwm jaký balík sis platil po přechodu na "novou" (na tu jsi přešel až poté).
Podle toho, co píšeš nyní ("Ten balíček kombi mám za cenu 387 Kč, po 2 roky. Je to cena za jednoho uživatele a mám přijímače 2.") jsi měl pouhý základ (tj. základ 299 + 2x nájem přijímače á49 /tj. 98,-/ = celkem: 397,-Kč). Proto platíš nyní o 10,-kaček méně.
Ano, budeš na tom líp, při cca stejné ceně - jenže ty ani nevíš, co tu vlastně píšeš za zmjatiny:
stasek napsal(a):
Balíček mám základní a maxi.

Jenže balíček "MAXI" (byl u DigiTV - u SL má správný název "Komplet") stojí ale 1.100,- Kč/měsíc - proto mně ale vůbec "neštymovalo", jak bys ho mohl mít o něco levnější oproti DigiTV, když u nich je i ten nejdražší balík (právě MAXI) za 750,-Kč Shocked
Takže u tebe jsou bal. Kombi=Maxi - tj. jako "hodinky jako holínky, obojí se natahujou" Laughing
Jenomže na tohleto (napsat to správně) nepotřebuješ 2 vysoké školy Cry

Když jsme si to teď (pracně) vyjasnili, tak vlastně máš:
Parabolu s Twin LNB; 2x přijímač Samsung (ke 2 tvp).
Platíš balíček Kombi za cenu 387,-Kč/měsíc, ale nikoliv že bys měl na 1 přijímači pouze "základ" (tj. bal. "Digital") a na druhém bal. Kombi - ale na obou máš bal. Kombi (za tu cenu - po dobu dvojročního úvazku!): SKYLINK PRO 2 TELEVIZE
citace:
Náš tip: Vyberete-li si balíček Kombi , Multi HD nebo Komplet, získáte rozšíření pro druhou televizi na celé dva roky zdarma.

A máš rovněž v ceně službu Skylink Live TV (po dobu platby balíčku - tedy min. po ty 2 roky). Máš k tomu i vhodné přijímače. A pokud sis připlatil i ten router, tak předpokládám, že ti je ten technik i zprovoznil i na ten NET Wink

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali


Naposledy upravil kokun dne so prosinec 23 2017, 20:18, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: so prosinec 23 2017, 20:16    Předmět: Citovat

Jenze u DIGI mel servis zdarma, do 2 prac. dnu . Kdyz se mu pokazi ten Samsung, bude cekat a nebude se divat
U DIGI ma na jednu smlouvu dve karty, platil by jen pronajem prijimace (ale zase po celou dobu uzivani zdarma servis)
Takze jestli plati Kombi + pise ze ma dva prijimace, takze NEXT za cca 100/mesicne tak to ma za nejakch 490Kc/m
Nevim, jestli nebylo lepsi zustat u DIGI.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: so prosinec 23 2017, 20:49    Předmět: Citovat

Radku ne - má to skutečně za těch 387,-peněz na 2 přijímače.
Tak jak výše cituju SL - při platbě za bal. Kombi (a vyšší) má (po ty 2 roky!) NEXT bezplatně Wink

A v "Akci za 1,-Kč" je to zdánlivě i výhodné - po dvou letech jsou přijímače jeho (SL si je cení na 3.390 Kč).
Že si ale "nabíhá" se Samšuntem jsem taky měl na mysli třeba toto: přijímač je bezkartový, takže když se mu po*sere, tak nemůže ani strčit kartu do jiného (třeba vypůjčeného - po dobu opravy). A platit bude, zato dívat se nebude. A když bude třeba neopravitelný, tak ho vyhodí i "s tou kartou/nekartou" - čili zase vyhozené prašule Cry
A jak jsem v předešlých příspěvcích napsal, není příliš kladně hodnocený, údajně dost poruchový.
A pokud se nenaučí využívat SL Live TV, tak si mohl raději vzít jiné (klasické - kartové a možná kvalitnější) receivery. I když téměř o všech přijímačích SL ready se píše, že jsou to "šroty" i když to nemusí být pravda.
Ale o tom ty máš (jako podnikatel v oboru) daleko lepší přehled než já Wink

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24 2017, 9:36    Předmět: Citovat

Prave proto si myslim, ze DIGI TV by byla lepsi. I internetova TV od DIGI je uplne nekde jinde nez SKL live. Ano, je to drazsi, ale kvalitativne uplne nekde jinde. A bezplatny servis (mimo parabolu a LNB, tam je klasika zaruka). Velmi slusna je prave u DIGI jejich OTT TV (pres internet). Tam bych rekl, ze vizualne je obraz lepsi nez pres sat u Skylinku i DIGI. Oproti rumunum je to celkem velky kvalitativni skok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stasek



Založen: Aug 15, 2005
Příspěvky: 2191

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24 2017, 11:10    Předmět: Citovat

No ták, chlapi, pletl jsem tam Maxi, ani nevím proč, jsem už holt STAŠEK (Starej šedivej kokot-74 roků). Jinak s tím servisem, u DIGI jsem musel platit cestu technika, kterej bydlí cca 40 km od města. Skylink jich má několik ve městě. Nedovedu si představit, že by záruka na vady přijímačů v obecné záruční době neplatila. Takže když bude přijímač neopravitelnej, dají bezplatně novej. A podobu opravy mám nárok podle občanskýho zákoníku na náhradu-zapůjčení jiného. Tedy předpokládám, že to tak je. Snad se ty vaše katastrofický zvěsti nevyplní a oba přijímače pojedou bezchybně po 2 roky.Nikdo mě nenabízel jiný přijímače (na karty), než ty, co jsem dostal. Technik mě ten router zapojil přes internet a ukázal, jak se s tím hledají už proběhlý pořady v televizi.
SL LIVE je myslím nahrávání a ukládání zajímavejch pořadů, ještě jsem se s tím neseznámil, když to bude pro mě složitý, nechám to být. Nejsem žádnej televizní maniak. Že jsem mohl třeba ušetřit nějaký peníze, nebo to řešit jinak výhodněji mě až zas tak netrápí, jsou jiný důležitější věci.

_________________
Času dosti mám, trpělivost musím míti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24 2017, 12:26    Předmět: Citovat

stasek napsal(a):
No ták, chlapi, pletl jsem tam Maxi, ani nevím proč, jsem už holt STAŠEK (Starej šedivej ko*ot-74 roků). ...

Njn - tj. jako by sis pletl "hovno s pitralónem" Laughing
On je to totiž trošku rozdíl balíček "Maxi" za 1.100,-/měs., anebo "Kombi" za 387,-/měsíc. Proto mně to rovněž neštymovalo, že by ses tak najednou rozhodl dotovat Skylink, když ses tu doposud předváděl spíše jako "kolenovrt".
Njn - potřebují nové "dušičky" (tak jako i ostatní provideři) - takže už tě mají Wink

DigiTV je spíše pro sportovní fandy, proto si ho předplácejí hlavně oni.
On ten jejich "základ" zase až tak zajímavý (za 299,-peněz/měs.) není. Oproti "Digitalu" u SL tam toho zase o tolik víc není, při podstatně větším cenovém rozdílu (299,- vs. 79,-).

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali


Naposledy upravil kokun dne ne prosinec 24 2017, 12:32, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24 2017, 12:30    Předmět: Citovat

stasek napsal(a):
Jinak s tím servisem, u DIGI jsem musel platit cestu technika, kterej bydlí cca 40 km od města.


Tvuj problem, ze jsi platil. Technik DIGI NESMI zakaznikovi uctovat nic, co souvisi se servisem. Samozrejme, pokud si domluvis nejake viceprace nad ramec servisu, je to na vasi dohode. Pokud se technikovi zda, ze je to daleko, muze pozadavek servisu vratit centrale nebo je cesta nad ramec bezne vzdalenosti kompenzovana primo DIGI.

stasek napsal(a):

Skylink jich má několik ve městě. Nedovedu si představit, že by záruka na vady přijímačů v obecné záruční době neplatila. Takže když bude přijímač neopravitelnej, dají bezplatně novej.


Skylink nema vubec nikoho, to je fatalni omyl. Skylink je jen reg.znacka, zadna firma a nema zadne techniky. Provozovatel - M7 Group se sidlem v Lucemburku tady podnika prostrednictvim nekolika s.r.o.. Kazdy technik dela sam na sebe a se Skylinkem nema nic spolecneho.

stasek napsal(a):

A podobu opravy mám nárok podle občanskýho zákoníku na náhradu-zapůjčení jiného. Tedy předpokládám, že to tak je.


Technik vezme max. prijimac na servis a ten odesle tusim Isatu, na reklamaci ma 30dni, nic ti pujcovat nemusi a hlavne ono to ani rozume u tedle Samsung sracky nejde, protoze karta je jen cip uvnitr tohoto strepu. Takze by musel platit i kartu a balik dle tve nabidky. Nejde vytahnout kartu a dat ji do jineho pristroje, ktery by ti mohl pujcit.
Technik ti dodal pristroj, ne placene programy. Ty ti max. operatorka na call centru muze stopnout po dobu reklamace. Nekdy vyjsou vstric, nekdy ne. Neni to v podminkach.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Satelitní technika a dekódování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.17 sekund