Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zrušení politických vláken a PL repostů na EB - ANKETA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Viz obsah příspěvku
Souhlasím
86%
 86%  [ 93 ]
Nesouhlasím
13%
 13%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 107

Autor Zpráva
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15515
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá říjen 20 2017, 21:13    Předmět: Citovat

Tak, tak, pravdu má předseda. Wink
Když se podívám, že mám asi 2 příspěvky za den, tak lituji klávesnici těch, co mají 20 příspěvků denně a o ničem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
masar



Založen: Dec 03, 2005
Příspěvky: 12448

PříspěvekZaslal: pá říjen 20 2017, 21:19    Předmět: Citovat

Mysteri napsal(a):
Však je nám jasné, že tie označenia nič neznamenajú...
Některé předchozí příspěvky tomu ale neodpovídají (pokud jsi zájmenem "nám" myslel "my všichni"). Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: pá říjen 20 2017, 21:28    Předmět: Citovat

Masare, to je právě ten problém. Jak u koho.
Jak už napsal Mysteri, někdo se k němu dopracuje prostým tapetováním píčovin a politiky /která zde i dle mého názoru má hovno co dělat/, někdo má onen "titul" buď zaslouženě, protože opravdu zná a umí, nebo jej naopak vůbec nemá, protože jej a/nepotřebuje, b/netapetuje kokotiny a píše k věci.
Výsledek, dosažený pouze sčítáním příspěvků /bez odečítání smazaných/ má potom díky několika málo jedincům velmi pochybnou hodnotu.
Dovedeno ad absurdum - odstraněním "titulu" a pouhým ponecháním označení moderátorů/adminů by se jednak nic moc nestalo a jednak by to pravděpodobně tapetáře demotivovalo.
Všimni si, že někteří jedinci /pokud už tedy vlezou do odborné sekce/ obvykle jen kvoknou nějakou hovadinu, co problém ani nepomáhá řešit, ani není často k věci.

Typicky:
Tazatel : "Myslíte, že je problém v součástce xxx, nebo je chyba v samotném zapojení?"
Kvokatel: "Seš úplně mimo"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xsc



Založen: Sep 25, 2014
Příspěvky: 7411

PříspěvekZaslal: pá říjen 20 2017, 21:50    Předmět: Citovat

Spousta phpBB fór má tohle hodnocení vypnuté, to snad není problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mysteri



Založen: Mar 12, 2008
Příspěvky: 2931
Bydliště: Považie - Vorošilovo

PříspěvekZaslal: pá říjen 20 2017, 22:03    Předmět: Citovat

masar napsal(a):
Některé předchozí příspěvky tomu ale neodpovídají (pokud jsi zájmenem "nám" myslel "my všichni"). Wink

Predbehol ma ,,sinclair", ten to pochopil. Ja osobne, tie hodnotenia a la ,,plukovník" a ,,boss" mám u prdele. Sú však ľudia, ktorí sem páchnu prvý krát, nie su zbehnutí ako to beží vo fórach (ako ja pred 15 rokmi...) a si myslia, že kto má titul napr. ,,teamboss", tak je na tom odborne vyššom ,,leveli" a budú hltať jeho príspevky. A teraz, keď sem príde na Bastlírnu, a natrafí napr. na ,,Team Bossa" BOBOBO, ktorý sa ,,zbossoval" iba vďaka niekoľkonásobnému dennému spamu z PL. Porovnaj ho napr. s kokunom, sinclairom, Hillom, kondíkom, Ekkarom, atď, atď, atď......
Už si, MASARE, pochopil myšlienkové pochody môjho kmeňa Idea Question

P.S. Tiež som radšej za zničenie tých titulov, hviezdičiek a podobných 3,14čovín. Nech majú označenie iba ,,adminovia", teda osoby, ktoré majú právo zasahovať v tomto webe, a je mi jedno, či medzi sebou budú mať nejaké hodnosti. To už bude iba na dohode medzi nimi. Wink


Naposledy upravil Mysteri dne pá říjen 20 2017, 22:12, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
masar



Založen: Dec 03, 2005
Příspěvky: 12448

PříspěvekZaslal: pá říjen 20 2017, 22:08    Předmět: Citovat

sinclair napsal(a):
Masare, to je právě ten problém. Jak u koho...
Dobře, budu konkretní: Myslíš si, že někdo, jako např. BOBOBO tapetuje příspěvky za účelem navýšení počítadla příspěvků? Já si to nemyslím, to bych BOBOBOa podcenil a sám to považuji za dětinsky naivní, jak jsem už uvedl v prvním příspěvku. A to BOBOBO určitě není.
Wink
edit: Stejná odpověď i pro Mysteri.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysteri



Založen: Mar 12, 2008
Příspěvky: 2931
Bydliště: Považie - Vorošilovo

PříspěvekZaslal: pá říjen 20 2017, 22:23    Předmět: Citovat

Za seba odpoviem: Nie, netapetuje to tu z tohto dôvodu. Tapetuje to tu zo svojho politického pohľadu. Ale to počítadlo príspevkov, z ktorého sa asi generuje ,,hodnosť" to nerozlišuje. Mali sme tu už niekoľko ľudí, ktorí netapetovali, iba sa xxxkrát blbo pýtali a odrazu boli ,,vyšší dôstojníci". Nechcem dávať príklady, minimálne jeden sa časom veľmi naučil, pýtal sa na 3.14čoviny. nakoniec sa naučil meniť obrazovky hlava-nehlava, a verím tomu, že časom dokáže implementovať aj LCD panel do OVP214. A to myslím vážne.... Wink Ale BOBOBO Rolling Eyes To mi pripadá, ako člen ŠTB, ktorý tu na niekoho niečo vie... Cry
Masare, a teraz buď konkrétny Ty: Myslíš si, že je normálne, keď TU niekto spamuje denný prehlad IBA z jedného plátku už niekoľko mesiacov, nik mu to nezatrhne, dokonca najväčší súčasní cenzor bastlírny iba upravuje ,,správne" politické názory, BOBOBO zostáva KING. Ja sa, ako Slovák nechcem miešať do niektorých vaších vnútropolitických hádok, ale, v posledných mesiacoch vidím, že niečo sa tu maže veľmi rýchlo, a niečo tu zostáva veľmi dlho... Do toho sa však, ako ,,inostrajinec" nechcem miešať, to si tu musíte vyriešiť medzi sebou a agilným miestnym cenzorom, ktorý sa isto nespráva apoliticky... Wink


Naposledy upravil Mysteri dne pá říjen 20 2017, 22:38, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
masar



Založen: Dec 03, 2005
Příspěvky: 12448

PříspěvekZaslal: pá říjen 20 2017, 22:33    Předmět: Citovat

Mysteri napsal(a):
Však je nám jasné, že tie označenia nič neznamenajú...
Tak vadí ti ta BOBOBOva "hodnost" nebo nevadí? Very Happy

edit: Omlouvám se autorovi vlákna za svoji reakci na příspěvek Achaba, kterým tahle OT-část začala.

Ještě musím odpovědět:
Mysteri napsal(a):
...Masare, a teraz buď konkrétny Ty: Myslíš si, že je normálne, keď TU niekto spamuje denný prehlad IBA z jedného plátku už niekoľko mesiacov, nik mu to nezatrhne,...
Já jsem svůj názor vyjádřil hlasováním v této anketě a zdůvodněním ve svém prvním (ne-OT) příspěvku.
Wink


Naposledy upravil masar dne pá říjen 20 2017, 22:48, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mysteri



Založen: Mar 12, 2008
Příspěvky: 2931
Bydliště: Považie - Vorošilovo

PříspěvekZaslal: pá říjen 20 2017, 22:42    Předmět: Citovat

Prečítaj si ten príspevok pred Tebou. Písal som to dlhšie, možno si to ešte nevidel. ALE MOJA ODPOVEĎ na TVOJU otázku je:Nevadia mi žiadne hodnosti. Mám to u prdele. Prečítaj si ešte raz všetko, čo som tu dnes napísal a snáď pochopíš.... Wink
Alebo inak! Masare, podľa teba má ta hodnosť nejaký význam, keď Ťa to tak s..ie akurát pri debate o BOBOBO a máš dojem, že ho tu chcem (iba jeho v tej hodnosti???) zbaviť hodnosti ? Máš zvrátené myšlienkové pochody, sorry
P.S. Hlasoval som ZA ZRUŠENIE !Stačí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
masar



Založen: Dec 03, 2005
Příspěvky: 12448

PříspěvekZaslal: pá říjen 20 2017, 22:55    Předmět: Citovat

Já jsem pochopil tvůj a sinclairův příspěvek tak, že ačkoliv tvrdíte, že hodnosti jsou bezvýznamné, tak v případě BOBOBOa tak bezvýznamné nejsou. Nebo je to jinak? Wink

p.s. A nemusíš na mne hned útočit. Já jsem na tebe také neútočil, ani jsem tě neodsoudil, jako právě teď ty mě. Raději odpověz na jasně položené otázky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: so říjen 21 2017, 7:30    Předmět: Citovat

Tak jinak:
Masare, hodnota Tvého TeamBosse je naprosto odlišná od bobkova, je mnohem vyšší a uvěřitelnější, protože Ty, na rozdíl od něj, nemáš v hlavě nasráno a Tvoje komentáře či odpovědi většinou mají hlavu i patu.

Napsal to už velmi srozumitelně Mysteri a jestli máš problém chápat pro mne srozumitelný psaný text, nebo slovenštinu, tak to zkusím ještě jednou já:
Pokud si někdo -nedejbože- přečte velmi zřídkavý, bobkův "odborný komentář" a zároveň u jeho nicku uvidí titul TeamBoss, tak v lepším případě se přes SZ zkusí zeptat někoho jiného, v horším a pravděpodobnějším případě znechuceně vypadne se zeptat jinam.
Naštěstí -podotýkám naštěstí- se bobek do elektronických záležitostí sere jen výjimečně, zato ale ostatní sekce, které by mohly a měly zůstat pro typicky nezařaditelné, ale dle mne pořád TECHNICKÉ záležitosti /neb je to technické fórum/ vydatně tapetuje řídkými sračkami prakticky z jednoho zdroje.
Jako bychom všichni tady byli úúplní tupci, neuměli si najít potřebné aktuální informace sami a sami si vybrat i jejich zdroj.
Bohužel to vypadá na první i druhý pohled tak, jako by měl někdo přímo úkolem zásobovat TOTO KONKRÉTNÍ fórum KONKRÉTNÍMI jednostrannými politickými názory PL, chceš-li to tedy napsat "na plnou hubu".
Na mě /a asi nejen na mě/ to celé bohužel tak působí.

Kurrva, má toto fórum fakt zapotřebí si tu pěstovat typického politruka a ještě s titulem TeamBoss?
Pokud opravdu a vážně ano, vytvořme tedy zvláštní sekci, s přesným názvem "Politika" a je to vyřešeno!
Vidím název Politika - nelezu tam, neb si nechci nechat pokazit den či náladu. Takhle je to smíchaný s ostatními, víceméně neškodnými věcmi a tématy.
Má kurrva toto fórum zapotřebí nechat si zasírat rubriku "Nezařaditelné" špinavou politikou, namísto třeba -plácnu- obveselení nějakými sexy komiksy, jaké třeba kdysi kreslil Kája Saudek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: so říjen 21 2017, 7:46    Předmět: Citovat

Doplnil bych to ještě jedním, tentokrát ryze osobním názorem:
Myslím si -titul netitul- že je bobek zcela mimořádný kus primitiva.
Jestliže bobek žere obsah PL i s chlupama, jen se mu od huby a klávesnice práší, tak to nic jiného neznamená. Vysvětlení je velmi jednoduché:

PL a jiné, podobné dřísty a hlísty jsou totiž psány většinou tak chytře, aby dolní milión primitivů sežral jejich obsah na první dobrou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15515
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so říjen 21 2017, 8:28    Předmět: Citovat

Já se jen divím, že řešíte stále příspěvky od Bobobo do sekce Nezařaditelné, když to není teprve 2-3 dny, ale opravdu už více let (a ostatní samozřejmě taky).
Spíše by pomohlo řešit, jestli se to dá, vypnutí počítání příspěvků v té sekci a podobných.
Pokud by se to dalo, tak by si Zdenek (určitě nemá nic na práci) po tom nastavení mohl dát práci s tím, že sečte v té sekci nasbírané "body" pro jednotlivé přispěvovatele a prostě jim je potom odečetl. Hodnocení se potom samozřejmě upraví podle takto výsledných hlasů.
Nebo by se dal zrušit sběr bodů v sekci Nezařaditelné, Koš apod. a udělat nový součet bodů z toho "technického" zbytku. Je to samozřejmě na vyjádření Zdenka. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
masar



Založen: Dec 03, 2005
Příspěvky: 12448

PříspěvekZaslal: so říjen 21 2017, 8:41    Předmět: Citovat

Každý si může přečíst, že počínaje mojí reakcí na Achabův příspěvek se všechny moje odpovědi týkají pouze toho, jest-li "hodnost" za nickem má nebo nemá význam pro motivaci členů k "zasírání" fóra. Podle mne, jak jsem uvedl, to význam nemá a je to "dětinsky naivní". A s tímto mým názorem polemizujete, nikoliv s tím, jaký je obsah BOBOBOvých příspěvků, na to jsem odpověděl hlasováním a zdůvodněním v anketě.
Takže tvoji invektivu:
sinclair napsal(a):
...jestli máš problém chápat pro mne srozumitelný psaný text, nebo slovenštinu, tak to zkusím ještě jednou já...
odmítám jako snahu o překroucení významu toho, co jsem napsal a odvedení tématu od věcné roviny, ikdyž chápu, že udržet věcnou rovinu v této diskusi může být pro někoho problém.
sinclair napsal(a):
...Bohužel to vypadá na první i druhý pohled tak, jako by měl někdo přímo úkolem zásobovat TOTO KONKRÉTNÍ fórum KONKRÉTNÍMI jednostrannými politickými názory PL, chceš-li to tedy napsat "na plnou hubu"...
Tohle je návratem k tématu bližšímu tohoto vlákna. A chceš-li psát "na plnou hubu", nesmíš se bát výrazů jako "placený troll" a nechodit kolem horké kaše. Diskusi to podstatně zkrátí.
Tohle je ovšem tvoje spekulace, kterou já nezastávám a diskutovat na toto téma nehodlám. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
masar



Založen: Dec 03, 2005
Příspěvky: 12448

PříspěvekZaslal: so říjen 21 2017, 8:53    Předmět: Citovat

sinclair napsal(a):
Myslím si -titul netitul- že je bobek zcela mimořádný kus primitiva...
Nevím, kde bereš tu bohorovnost k takovému hodnocení. Já bych si to nedovolil. Uvědomuješ si, že každým takovým "hodnocením" druhého zveřejňuješ hodnocení sebe sama? Máš to zapotřebí? Wink

p32 napsal(a):
...Pokud by se to dalo, tak by si Zdenek (určitě nemá nic na práci) po tom nastavení mohl dát práci s tím, že sečte v té sekci nasbírané "body" pro jednotlivé přispěvovatele a prostě jim je potom odečetl...
To se ti teda povedlo, zasel jsi vítr... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.18 sekund