Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zrušení politických vláken a PL repostů na EB - ANKETA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Viz obsah příspěvku
Souhlasím
86%
 86%  [ 93 ]
Nesouhlasím
13%
 13%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 107

Autor Zpráva
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 15 2017, 21:02    Předmět: Citovat

Nezařaditelné je a bude určeno pro odreagování, vždycky jsem to tak chtěl, ale nikoliv pro přebujelou politickou propagandu.

Už je toho vážně moc - a co spousta lidí neumí, to je pohádat se o nějakém tématu či názoru, ale netahat to jinam. Někdo to možná nevnímá, ale je to jak rakovina...

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
masar



Založen: Dec 03, 2005
Příspěvky: 12449

PříspěvekZaslal: ne říjen 15 2017, 21:11    Předmět: Citovat

Pánové ZdenekHQ a Sendyx nám větami
citace:
Otkundes, nejsi ty náhodou Kusejrův bratr?
a
citace:
@Otkundes: To jsi vážně takovej vůl nebo si na to jen hraješ?
názorně předvedli, jak má vypadat obrácení tématu do osobní roviny. Tedy to, čeho se má EB i pomocí této "ankety" snahu zbavit.
To se povedlo aneb - Je Suis taky vůl.Wink


Naposledy upravil masar dne ne říjen 15 2017, 21:26, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Otkundes



Založen: Mar 14, 2010
Příspěvky: 1677

PříspěvekZaslal: ne říjen 15 2017, 21:17    Předmět: Citovat

Hille,
též nemám rád, když se plete politika do věcí, kam nepatří. A také se občas neudržím a pak se v diskusi „rozjedu“.
Ale to ještě neznamená, že musím souhlasit se způsobem, jakým bylo jednáno s členem EB. Jak jsem již uvedl, lze zvolit i jinou formu, jak dotyčnému sdělit, že některé jeho příspěvky pro toto fórum vhodné nejsou a třeba i požádat dotyčného, aby se toho pro příště zdržel.

ZdeněkHQ:
Na nic si nehraji. Jen si uvědomuji, že příště můžete vyhlásit svou „demokratickou anketu“ třeba o mně, nebo třeba o novelizaci Ohmova zákona.
Evidentně Vám došly argumenty. No dobrá, myslete si tedy, že jsem vůl. Zítra zase vyjde sluníčko, a zase bude dobře…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12331
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne říjen 15 2017, 21:19    Předmět: Citovat

Sorry, diplomacie přestala být mým koníčkem a když vidím sračku, nazvu to pravým jménem. Abyste se někteří z té hyperkorektnosti nepotento.
_________________
Curvetraceristé všech zemí spojte se!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Otkundes



Založen: Mar 14, 2010
Příspěvky: 1677

PříspěvekZaslal: ne říjen 15 2017, 21:24    Předmět: Citovat

Sendyx:
Ale ano, odpouštím. Ono to už mezi chlapy tak bývá: večer si vynadají a druhý den táno nad tím mávnou rukou.
Dobrou noc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 15 2017, 21:28    Předmět: Citovat

Klasické píchnutí do sršního hnízda. Very Happy

Jakoupak má asi Otkundes odpovědnost za chod EB? Žádnou. Přesto má potřebu se ohánět demagogií.

A právě proto je tady ta anketa. Sežerte se vlastní zlostí, když prohráváte, ale takovej je už život. Tohle je od začátku technické fórum, nikoliv politické.

Ale jo, pokud to byla jen výměna názorů, žádnej problém.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
masar



Založen: Dec 03, 2005
Příspěvky: 12449

PříspěvekZaslal: ne říjen 15 2017, 23:05    Předmět: Citovat

ZdenekHQ napsal(a):
Sežerte se vlastní zlostí, když prohráváte, ale takovej je už život...
To si vážně myslíš, že jsem já (o Otkundesovi to nevíme) hlasoval "nesouhlasím", abych vyhrál nějakou anketu? Shocked
A k té "demagogii" - EB má jasná pravidla a má moderátory s jasnými pravomocemi, které stačí jen využívat. Tak tomu bylo a je stále.
Jenže politická témata ve vláknech a jejich úroveň jsou v poslední době zdrojem nežádoucího flameware, který moderátory nutně zatěžuje více, než byli dosud zvyklí (někteří), vyžaduje od nich více práce a času a možná jsou ve hře i jiné faktory. Je tedy pochopitelné, že vše by pohodlně vyřešil zákaz těchto témat na EB. A protože se možná ZdenekHQ domníval, že k takovému řešení potřebuje silný "mandát" od členstva (Otkundes ho nazval "alibi"), uspořádal tuhle anketu.
Já proti jejím výsledkům nemám nejmenší důvod protestovat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 15 2017, 23:16    Předmět: Citovat

Je to maličko jinak, počínaje Hillem, co má právo veta a všechny podobný věci s ním projednávám, přes moderátora, co občas bojuje s tím, jak vyložit naše velmi volná pravidla, až po to, že se nejedná o globální zákaz.

My to ze začátku nebudeme přehánět, ale určitě to bude lepší, než nějaký BAny, protože s tím mám já i Hill obecně problém. Je to vlastně podaná ruka k nějakému kompromisu. Pokud to nebude fungovat, vezmeme to hrubší silou. Bohužel.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
elektrosvit



Založen: Jun 27, 2016
Příspěvky: 2514

PříspěvekZaslal: ne říjen 15 2017, 23:20    Předmět: Citovat

Taky si myslím, že zákaz je lepší než BAN. Třeba tu pak znovu zavládne přátelská atmosféra jako dřív. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 16 2017, 7:26    Předmět: Citovat

Ta dobrá vůle adminů je nakonec proti nim.
Přijde mi to, že se kolem toho moc mluví a málo koná.
Pokud tu někdo neumí s něčím přestat po opakovaném upozornění, tak už asi nezbývá než zákaz, ale to se zase někomu nebude líbit.
Jak se ale zavděčit všem Question
Za dobrotu na žebrotu Confused

_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wolfik



Založen: Jul 28, 2009
Příspěvky: 1090

PříspěvekZaslal: po říjen 16 2017, 8:34    Předmět: Citovat

Moderní demokracie bylo dobrý téma, než to nejmenovaní přispěvatelé začali zasírat konspiračními teoriemi a fanatickou glorifikací bolševického režimu. Tito lidé většinou slušné argumentační boje držené na uzdě dohnali k tomu, jak to vypadá teď.
Rád jsem si třeba přečetl Hillovi vzpomínky, jak to tehdy viděl on, než žvásty někoho, co tvrdil, že všichni jsme se měli stejně dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: po říjen 16 2017, 12:49    Předmět: Citovat

BOBOBO napsal(a):
Bobužel jsi sinclaire nemocí ztratil soudnost i prožřetelnost . Reakce jsou technické blbosti , nic to nezabírá , maže se .


BOBOBO, co přesně jsi tímhle myslel?
Třeba moje rozsáhlejší příspěvky, kterými debata o specifickém problému často skončí, protože už není co dalšího dodat a co řešit?
Nebo to, že je to opravdu někdy příliš dlouhé a obsahuje to na Tvůj mustr zbytečně moc informací, jak předvádíš třeba Ty?
Schválně si vyjeď svoje příspěvky za poslední dobu, kolik z nich bylo politických, kolik odborných, na jaké úrovni a z jakých zdrojů pocházely. Nediv se potom, že Tě mnozí obviňují z cílené politické propagandy, když 90% Tvých postů je vyloženě politicky zabarvených a zbylých 10% technicky i informačně nestojí za nic.
Chce to trochu soudnosti.
Já to sám posoudit nemůžu, to musí jiní, ale zdá se mi, že jsem soudnost ještě úplně neztratil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jezevec
Hlavní moderátor


Založen: Jun 13, 2004
Příspěvky: 5658
Bydliště: Břeclavsko

PříspěvekZaslal: po říjen 16 2017, 14:30    Předmět: Citovat

Můj názor jsem tady prezentoval už několikrát, bohužel se o tom jedná až teď. Nejsem tady nonstop a nechci zasahovat do aktivity některého z adminů pokud se k tomu dostane dřív.
BOBOBO je zvláštní figurka, která se vyžívá v zasírání fór stejnými žvásty furt dokola. Být po mém, ty jeho "inteligentní" příspěvky bych zavčas mazal a pokud by se to opakovalo, dostal by na nějaký čas BAN, určitě by ho to usměrnilo.
Nechápu, proč se mu dostává a dostávalo takových privilegií, když někteří dostali BAN za daleko kratší opruzování. Kvůli tomu se nemusí dělat anketa.
Žádná úprava pravidel není nutná, rozhodnout by měl administrátor bez diskuze na fóru.

Nejsem a nebyl jsem ani pro zřizování osobních "chlívků" a rozdělování vláken dělá víc škody než užitku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: po říjen 16 2017, 20:37    Předmět: Citovat

Beru na vědomí.

A jen malý dodatek - zatím nikdo z "opozice" nenapsal, čím jsou politická témata pro EB prospěšná. Není to moje soukromé rozhodnutí, a vždycky to trvá docela dlouho, než je nutné zasáhnout. A BOBO je jen jeden z davu. Jenže ty antipatie se pak přenáší dál a kdo to má pořád v PM či jinde číst...

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: po říjen 16 2017, 21:05    Předmět: Citovat

Vždycky jsem si myslel a myslím si to furt, že zrovna elektronika by mohla a měla být vysloveně apolitická, když nebudu počítat to občasné odfrknutí za socíku, že něco není k sehnání apod. Ale ani to přímo s politikou jako takovou nesouviselo, spíš s bordelem v hospodářství a bordelismem konkrétních lidí.
Nepočítám ani ty úlitby bohům v podobě angažovaných článků na pár úvodních stranách bývalého AR - prostě v tom měla pazoury armáda, platila to a hotovo, s tím se nedalo nic dělat a Smolík to dobře věděl.

Naprostá apolitičnost byla vlastní od r. 1967 pouze bývalému, špičkovému časopisu Hudba a Zvuk, který na to taky v roce 1971 dojel. Možná, že kdyby přinášel pravidelné oběti v podobě jedné-dvou angažovaných stránek, tak by rozjezd normalizace s odřenýma ušima přežili a mohli tu být déle. Ale holt Kantorkovy fóry, Saudkovy komiksy, nezávislé hudební recenze a vůbec celková orientace časopisu se režimu tak zalomily v prdeli, že to nahradili Melodií či kýho výra sajrajtem.

Ale jsem toho názoru, že v dnešní době není potřeba a ani vhodné zasírat vysoce odborné a sledované fórum politikou, notabene tou dnešní, špinavou jak sviňa. A notabene jednostranně zaměřenou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.19 sekund