Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenosti s nákupy v LIDLu. 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 61, 62, 63  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kvicala_r



Založen: Jan 19, 2005
Příspěvky: 3368
Bydliště: Haná / N.J.

PříspěvekZaslal: st březen 07 2018, 20:22    Předmět: Citovat

Joo, právě těch sad je více porovedení. Jsou všechny OK, nebo jen některé?


sada malá.jpg
 Komentář:
15 / 32 dílná

Stáhnout
 Soubor:  sada malá.jpg
 Velikost:  27.8 kB
 Staženo:  66 krát


sada velká II.jpg
 Komentář:
56dílná sada / 71 dílná

Stáhnout
 Soubor:  sada velká II.jpg
 Velikost:  50.16 kB
 Staženo:  64 krát


sada střední.jpg
 Komentář:
11/28/32dílná

Stáhnout
 Soubor:  sada střední.jpg
 Velikost:  36.37 kB
 Staženo:  57 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pikofarad



Založen: Dec 02, 2007
Příspěvky: 1344
Bydliště: 742 58

PříspěvekZaslal: st březen 07 2018, 21:21    Předmět: Citovat

Mám toto


sady-profesionalnich-bitu-parkside.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  sady-profesionalnich-bitu-parkside.jpg
 Velikost:  123 kB
 Staženo:  68 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesBass



Založen: Apr 15, 2009
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: čt březen 08 2018, 15:38    Předmět: Citovat

zdenoeddie napsal(a):
Nema prosim niekto skusenost s tymto?


Jo to mám taky. Very Happy to sem zapoměl. Teda já mám verzi na AKU a pila je napevno, resp nevyměnitelná. Vořezal sem s tim zatim asi jen šest stromů - borovic, tak 3-5 centimetrů silný živý větve. Na jedno nabití sem jich sundal tak 30 určitě. Ostrý to bylo, bralo to dobře. Ale asi sem málo utah lištu a jeden šroub se povolil a při transportu po akci mě někde dokonce vypad....

Kvicala_r napsal(a):
Joo, právě těch sad je více porovedení. Jsou všechny OK, nebo jen některé?


Všechny vypadají "ze stejné formy" - já mám ty prodloužené a obyč krátké - všechno ale jenom bity bez kombinace s ořechama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: čt březen 08 2018, 20:19    Předmět: Citovat

Konosuku, tím palivem do raket myslíš to, že po sežrání pár těch papriček by měl správně jít z prdele přesně ten samej oranžovej čmoud, jako když Kim odpaluje rakety? Very Happy

Chlapi, prostě musíte uznat, že na komplet dílenský stojanový vrtačce za 1.900 něco musí být ojebané.
Ten výrobce by musel materiály krást, nebo to dělat z podřadných recyklátů a rejžáci ve vymrzlý plechový hale to vyrábět bez mzdy /nebo každý za jednu vrtačku měsíčně/, aby se to dalo přiblblým Evropanům prodat za devatenáct stovek.
Nezapomeňte na to, že výrobce na tom musí vydělat a nezapomeňte na nemalé marže dovozců, distributorů i prodejce.
Jakou ten krám může mít skutečnou výrobní cenu a z čeho je to teda doopravdy udělaný, když i potom, co se na tom všichni napakovali, to stojí jen 1.900 ???
Prostě je tam něco hodně špatně a nikdo si to ještě netroufl pojmenovat.

Optám se ještě jinak:
Koupili byste si prodlužku na bubnu, kde je 50m černého, měkkého jakoby CYSY káblu 3x1,5mm2, má to gumovou nalisovanou vidlici, v čele bubnu 4 zásuvky + jistič, čela toho bubnu jsou fakt plechový a naviják je festovní natvarovaná železná trubka?
Tohle všechno za pouhých 990,-Kč.
Koupili byste si to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Devo70



Založen: Dec 28, 2007
Příspěvky: 1290
Bydliště: Poprad

PříspěvekZaslal: pá březen 09 2018, 8:41    Předmět: Citovat

Plynová spájkovačka 3 v 1 kúpená na Vianoce 2017 za 20€. Problém hneď pri plnení. Nádstavce na plnenie sú hrubšie, ako trubička na nádobe plynu. A aj keby pasovali, ani jeden nepasuje na ventil spájkovačky. Sad
Tak isto by potešila mierka (okienko) množstva plynu, aké vídam u množstva zapaľovačov.
Teraz je v ponuke novší typ. Na obrázku je moja staršia PT360.



280253_02_f.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  280253_02_f.jpg
 Velikost:  70.57 kB
 Staženo:  64 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33922
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá březen 09 2018, 8:46    Předmět: Citovat

sinclair napsal(a):
Optám se ještě jinak:
Koupili byste si prodlužku na bubnu, kde je 50m černého, měkkého jakoby CYSY káblu 3x1,5mm2, má to gumovou nalisovanou vidlici, v čele bubnu 4 zásuvky + jistič, čela toho bubnu jsou fakt plechový a naviják je festovní natvarovaná železná trubka?
Tohle všechno za pouhých 990,-Kč.
Koupili byste si to?

Nie, lebo v byte to nevyuzijem Very Happy
Ale tipujem, ze to bude podobne ako veci z Lidlu - zvonku pekne, vnutri ojeb. Takze kabel z hlinika.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CharlesBass



Založen: Apr 15, 2009
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: pá březen 09 2018, 9:17    Předmět: Citovat

Sinclaire, nikdo si v tomto vlákně (doufám) nemyslí, že kupuje špičkové nářadí za 1/10 ceny. O tom to není. Ostatně zde lze vyhledat jak dobré zkušenosti, tak i špatné. Je to o tom, vědět o možnosti a využít ji v momentě, kdy je kvalita na vyšší úrovni, než by odpovídalo tej ceně (aby člověk neměl jen ten pocit, že se jen někdo napakoval). Lidl je mnoha lidem sympatický a překvapivě i kutilům. Dá se určitě vybrat nářadí, které bude roky sloužit a nikdo netvrdí že by jin neposloužil i Narex, Makita nebo Bosch (atp). Ale na sto děr ročně ?

Cajky z Lidla můžou jen překvapit - a renomovaní výrobci, kde se často platí hlavně za ten nápis, v podstatě můžou jen zklamat - a taky častěji, než jen občas, zklamou.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pikofarad



Založen: Dec 02, 2007
Příspěvky: 1344
Bydliště: 742 58

PříspěvekZaslal: pá březen 09 2018, 9:33    Předmět: Citovat

CharlesBass napsal(a):

Cajky z Lidla můžou jen překvapit


A když nepřekvapí ,je možnost jim to vrátit.Nikdy nedělali problém s reklamací nebo vrácením do měsíce když jsem zjistil,že se mi zboží přestalo líbit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: ne březen 11 2018, 19:48    Předmět: Citovat

sinclair napsal(a):
Konosuku, tím palivem do raket myslíš to, že po sežrání pár těch papriček by měl správně jít z prdele přesně ten samej oranžovej čmoud, jako když Kim odpaluje rakety? Very Happy

ale houby, starej Kim má svý plechový roury plněný hořčicí nebo marmeládou,
tomu se vojensky říká klamání nepřítele, to jste neměli v ČSLA nafukovací atrapy tanků a dřevěné kanóny ?

_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3314
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út březen 13 2018, 22:57    Předmět: Citovat

Dnes jsem koupil v akci sponkovačku PHET 15 B1 na 220V. Máte s ní někdo zkušenosti? Měl jsem z lídlu tu mechanickou ale neosvědčíla se. Postupně výnechávala až přestala brat sponky úplně. Tak jsem ji vratil. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: st březen 14 2018, 15:16    Předmět: Citovat

Pikofarad: nemám vlastní zkušenost, ale prý od té doby co je e-shop tak nejde reklamovat snadno.

Co se týká prodlužek, už to tu zaznělo, lepší udělat, když jsem se zeptal elektrikáře a ten mi řekl, že je to vše stejný šmejd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atlan



Založen: May 10, 2004
Příspěvky: 4507
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: st březen 14 2018, 17:34    Předmět: Citovat

Sponkovacku nehaku mame, problem bol len s nahranimi sponkami. Kupili sa nejake ale pocas prace z nich rychlo ubudalo.
Zase mali sme ich nakoniec dost tak som nezistocal kde to ide kupit ako nahradne. Asi by som mal dokupit par.

Inak pracovalo sa stym luxusne. Oproti mechanickym.

Predlzovacky max k lampicke na stol. Na teplovzdusny radiator, ruru napecenie a konvicu doporucujem si vyrobit vlastny (i ked toe viaczasuvky tiez za vela nestoja)
Prakticky som vyrabal predlzovacky k chladnicke, rure, a mikrovlnke. Som sa neodvazil dat tie hlinikove zizalky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31860
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st březen 14 2018, 20:25    Předmět: Citovat

Sponky do sponkovaček jsou vlastně zvětšeninou "skobiček do sešívačky" - a co já vím, dělají se pro hobby/poloprofi sféru ve 3 různejch šířkách a od každý je několik různejch dýlek "nožiček". Stačí si vzít vzorek a navštívit s ním libovolnej hobbymarket = Baubau, Hornbach, OBI ... Určitě budou aspoň nějaký sponky mít. Často je mají v železářství-domácích potřebách i v papírnictví, kde prodávají aranžérský a výtvarnický potřeby = běžně jsem s tím viděl přidělávat na sololit/dřevotřísku/překližku textilní nebo papírový dekorace a další věci. Sám mám doma mechanickou s regulací síly úderu (na péro a páku) a naprosto běžně s tím čalouním židle nebo rohovou kuchyňskou lavici - základní skelet lavice je kupovanej v roce 1994, ale od tý doby je na něm už druhej molitan a čtvrtej nebo pátej potah - prostě když jsou v domácnosti malý děti, látkový potahy berou rychle za svý ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7895
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: so březen 17 2018, 22:35    Předmět: Citovat

Co říkáte na tuhle svářečku na plněný drát? Asi bude na h0vno, že?? https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=10093
https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Svarecka-na-plneny-drat-PFDS-33-B2/p100230527

_________________
01 02 03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelFF



Založen: Feb 18, 2008
Příspěvky: 5017
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so březen 17 2018, 22:48    Předmět: Citovat

Jeden názor z jiného fóra, kde probírají stejné téma:

https://www.dumachalupa.cz/forum/naradi/naradi-zn-parkside-prodavano-v-lidlu-6811/?kotva=naradi-zn-parkside-prodavano-v-lidlu-88790

"v ponuke bola zváračka PFDS 33 A1-použtelná jedine ako lepidlo. Po minutí trubkového drotu vyhodit-cena 5 kg cievky je od 40€. Mína sa ale závratnou rýchlostou."

EDIT: Video recenze
https://www.youtube.com/watch?v=0liPudfe2UI


Naposledy upravil PavelFF dne ne březen 18 2018, 22:22, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 61, 62, 63  Další
Strana 12 z 63

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund