Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nové Aukro (odděleno)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jjilek



Založen: Mar 29, 2009
Příspěvky: 3999
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po září 18 2017, 12:01    Předmět: Citovat

Behemot napsal(a):
Stáhnout novej Very Happy Nevim co chceš nastavovat v prohlížeču, nejspíš to neumí nový šifry a tyhle věci, to nastavením neuděláš.

Ale v Androidu mi nějak uniká možnost stáhnout nový prohlížeč. Trochu to ale souvisí s původním dotazem, jestli vůbec v prohlížeči, který je součástí Androidu jede Aukro. Nebo od jaké verze. Na to zde zatím nikdo kladně neodpověděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Maskot



Založen: Nov 19, 2004
Příspěvky: 1772
Bydliště: Wien

PříspěvekZaslal: po září 18 2017, 14:13    Předmět: Citovat

V aplikaci Internet od Samsungu to u mne nejde se stejnou hláškou, Firefox i Chrome bez problému. (Galaxy Note 8.0 a Android 4.4.2 ) V telefonu (A3 2017 Android 6.0.1 ) to i s aplikací Samsungu funguje .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jjilek



Založen: Mar 29, 2009
Příspěvky: 3999
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po září 18 2017, 17:55    Předmět: Citovat

Tak jsem vyzkoušel chrome, který ostatně jsem měl nainstalován a na Aukro jsem se taky dostal. Ale použitelnost aplikace je horor. Dá se naštěstí přejít na plnou verzi, ale je tak mrňavá, že neustálá změna měřítka ji dělá zcela nepraktickou.
Tak jsem napsal na Aukro několik řádků, ale odpověď (asi automatem) mne docela usadila. Uvádím doslovně:
Dobrý den,
dostali jsme Váš dotaz a bohužel jej nezvládneme odpovědět, protože se věnujeme zákazníkům, kteří napsali před Vámi.
Možná pro Vás máme jiné řešení - přečtěte si:
nejčastější otázky a odpovědi , na které se nás naši zákazníci ptají. Třeba máte stejný dotaz.
seznam aktuálních technických potíží, které evidujeme
Případně zkuste najít odpověď na Vaši otázku v naší Nápovědě.
Pokud jste ani v jednom případě nenašli to, co hledáte, zřejmě Vás trápí něco úplně jiného. Rádi Vám pomůžeme Váš problém vyřešit. Napište nám pak přímo zde.

Cry Cry
Už nemám nejmenší chuť něco psát, abych dostal stejně vyhýbavou odpověď.
Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: po září 18 2017, 18:39    Předmět: Citovat

jjilek: to mně chodilo od zprovoznění pořád, obden jsem psal závady a pořád ty odpovědi, co tobě, až před 2dny přiznali, že chyba je u nich a zatím neodstraněna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matmafek



Založen: Jul 22, 2015
Příspěvky: 177
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: út září 19 2017, 12:51    Předmět: Citovat

Zdravím, měl bych takový dotaz na to nové aukro: Když vyhraju aukci, tak v tom automatickém mailu od aukra (pokyny k platbě) chybí číslo bankovního účtu prodejce. V původním Aukru tam ale VŽDY BYLO. Tak bych se vás chtěl prosím zeptat, jestli to tak máte taky, nebo kde mám to číslo účtu hledat.

Zatím to dělám tak, že kontaktuji prodejce aby mi to číslo napsal. Tak to ale pořád dělat nemohu... Dokonce ho nezjistím ani když, vyplním formulář způsobu dopravy a platby.

Předem děkuji za jakékoliv rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elektrosvit



Založen: Jun 27, 2016
Příspěvky: 2514

PříspěvekZaslal: út září 19 2017, 13:14    Předmět: Citovat

Zatím jsem musel vždy kontaktovat prodejce, případně se prodejce ozval sám. Po vyplnění formuláře jsem se číslo účtu nedozvěděl nikdy. A pokud formulář nevyplním, prodejce se ani nedozví moji adresu. To taky dřív nebývalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: út září 19 2017, 13:15    Předmět: Citovat

Jo, pokud ho nenajdeš v záložce doprava a platba, můžeš kontaktovat prodejce přímo nebo přes Aukro. Jenže se Ti může stát, že prodejce nereaguje(jako mně) na Aukru byl naposledy 1.9., aukce končila 8.9. na mail nereagoval, na zprávu z brány taky až jsem zavolal. Číslo účtu poslal SMS i když jsem výhradně žádal mail. Takhle si obchod taky nepředstavuji, zkoušet všechny možnosti a ztrácet čas a další náklady. Teď když bude něco v aukci kup teď a bez účtu, asi první budu hledat platbu.

elektrosvit: ano dřív chodily údaje s ukončením aukce a prodejce(kupující) dostal mé údaje(já jeho), nechápu, proč to zrušili, jak píšu výše, teď se musí pátrat.


Naposledy upravil starecd dne út září 19 2017, 13:23, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Behemot
Pod dozorem moderátorů


Založen: Nov 01, 2013
Příspěvky: 1666

PříspěvekZaslal: út září 19 2017, 13:19    Předmět: Citovat

To sem řikal hned na začátku, že tydle věci nefungují. No prej za to bude ten měsíc bez poplatků, tak schválně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
matmafek



Založen: Jul 22, 2015
Příspěvky: 177
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: út září 19 2017, 17:14    Předmět: Citovat

Díky všem za info.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jjilek



Založen: Mar 29, 2009
Příspěvky: 3999
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út září 19 2017, 20:45    Předmět: Citovat

Ani ve starém Aukru na tyhle formuláře nebylo spolehnutí. Záleží to na prodejci, co vyplní a co ne. Já se vždy domlouvám mailem podle oznámení o skončení aukce, kde je také adresa prodeje nebo kupujícího. Oznámení o konci aukce jsem zatím vždy dostal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Charos



Založen: Oct 16, 2009
Příspěvky: 801
Bydliště: u Chrudimě

PříspěvekZaslal: st září 20 2017, 12:08    Předmět: Citovat

Ten účet tam ani není kam vyplnit, tak 25% věcí stále nefunguje, zatím zprovoznili jen málo z toho, co nechodilo od začátku, jsem z nich těžce otráven, zřejmě zvýšili i provize....opravdový pokrok Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: st září 20 2017, 17:53    Předmět: Citovat

Charos: jak není je tam záložka doprava a platba, bývalo tam číslo účtu, případně informace, že číslo pošle po skončení aukce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Behemot
Pod dozorem moderátorů


Založen: Nov 01, 2013
Příspěvky: 1666

PříspěvekZaslal: čt září 28 2017, 8:32    Předmět: Citovat

citace:
Vyberte alespoň jeden způsob přepravy.


Si dělaj asi prdel ne, měsíc to furt nefunguje Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15515
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt září 28 2017, 12:45    Předmět: Citovat

Nebuď labuť, vybrat si snad můžeš, ne? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: čt září 28 2017, 15:58    Předmět: Citovat

Co máš z toho, mně nechodí zprávy o ukončení aukce a i když přiznali, že chyba je na jejich straně, nic se neděje. Psal jsem tam znovu 2x ani nikdo neodpověděl. Navíc jsem včera zjistil, že přihazování na aukci je také úžasné, dáš si limit, ale musíš si pamatovat kolik nebo kontrolovat mail, když dražíš víc věcí, docela opruz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Strana 10 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund