Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Povinné ručení - délka bezeškodního průběhu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31799
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st listopad 15 2017, 12:26    Předmět: Citovat

Za tohle každoroční navyšování o pár stovek pojišťovny zas až tak nemůžou - stačí si přečíst třeba takovouhle zprávu - http://www.autoforum.cz/zajimavosti/policie-nakoupila-dalsich-58-stihacich-aut-s-radary-budou-nejrychlejsi-co-kdy-mela/ - a přečíst si pečlivě poslední odstavec. Hned potom víš, kdo za to může respektive kam jdou tyhlety "navýšený" peníze. V podstatě si sami platíme za to, aby chlupatý měli v čem jezdit nás kontrolovat a patřičně mastně pokutovat = ovečky si platěj vlka za to, že je žere ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8975
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: st listopad 15 2017, 13:47    Předmět: Citovat

To vím, že za to zvyšování nemůžou, ale mají je přenést na ty, kteří bourají a za který platí, kteří najedou ročně desetitisíce km. Když jsem u pojišťovny třeba pár let, tak jsem furt menší riziko. Navíc, když už mám předplaceno z minulých let. Prostě bych čekal, že si budou chtít takový klienty udržet, a že těch blbých pár stovek jim za to bude stát. Fakt by mi stačilo, kdybych platil třeba každej rok o 300,- míň, ne víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hafca



Založen: Jul 27, 2004
Příspěvky: 4486
Bydliště: 25km na západ od Prahy

PříspěvekZaslal: st listopad 15 2017, 14:12    Předmět: Citovat

Bába výpověď klidně vezme, jí je to jedno. To je jejich starý trik, pár dní před vypršením se sami ozvou s lepší nabídkou. Alespoň Česká pojišťovna to takhle dělá. Naposledy jsem ušetřil cca 1200,-Kč.
_________________
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8975
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: st listopad 15 2017, 14:32    Předmět: Citovat

No už má smůlu, tentokrát jsem nezůstal a už mám uzavřenou pojistku jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6509
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: st listopad 15 2017, 16:25    Předmět: Citovat

Nechápu, když někdo jezdí dlouhodobě s půjčeným autem, neplatí si ručení sám. My máme popůjčovaných aut:-)) Majitel jednoho ani nežil, ale to už je OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelFF



Založen: Feb 18, 2008
Příspěvky: 5014
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 15 2017, 17:01    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
Za tohle každoroční navyšování o pár stovek pojišťovny zas až tak nemůžou - stačí si přečíst třeba takovouhle zprávu......
To bych jim dejme tomu zbaštil, že se všechno neustále zdražuje a náklady rostou a blablabla. Máloco zlevňuje.

Jen mi paní na lince ČP jaksi nedokázala smysluplně vysvětlit (ani se do toho nepouštěla, mlela stále dokola svou naučenou písničku o nárůstu nákladů a asociaci pojistitelů) jak je možné, že jako stálý klient mám pro příští období platit 2800Kč zatímco jako nový klient bych platil asi 2100Kč?

Je v podstatě jedno, u které pojišťovny jste. Všechny se chovají podobně - trestají stálé klienty za věrnost každoroční přirážkou o pár stovek. Je nutno se o to každý rok znovu starat a přecházet. Už jen přechodem jinam pomyslně ušetříte alespoň na vyšší variantu s vyšším krytím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6509
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: st listopad 15 2017, 17:48    Předmět: Citovat

Je to tak, pořád hlídat a dávat výpověď. Zase, po netu, aspoň že nemusíme ještě běhat sem tam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mysteri



Založen: Mar 12, 2008
Příspěvky: 2931
Bydliště: Považie - Vorošilovo

PříspěvekZaslal: st listopad 15 2017, 20:34    Předmět: Citovat

PavelFF napsal(a):
...jak je možné, že jako stálý klient mám pro příští období platit 2800Kč zatímco jako nový klient bych platil asi 2100Kč?

Môžem potvrdiť, toto funguje aj u nás v SR. Je to už dávnejšie, keď som mal PZP 6 rokov v ALIANZ Poisťovni. Prišiel mi nový ,,výmer", tak som si na internetovej kalkulačke našiel novú, o 40% lacnejšiu poisťovňu. Mimochodom, ako nový člen ALIANZ by som bol na tom ešte lepšie... Hneď telefonát, že prečo odchádzam a to ich blá-blá-blá. Nakoniec som dostal radu od operátorky, že tú našu vzájomnú zmluvu nech zruším a uzavriem novú a hneď to budem mať za tú lacnú sumu. Moja odpoveď bola rýchla a stručná: ,,Keď si nevážite dlhodobého klienta, seriem na Vás" a položil som. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
doktor365



Založen: Jan 28, 2006
Příspěvky: 1935

PříspěvekZaslal: st listopad 15 2017, 20:56    Předmět: Citovat

Stejné zkušenosti s Alianz Neváží si dlouholetých zákazníků a proč taky. Když jsme byli blbý a platili více tak pro ně dobře. Neupozorní tě nikdo ,že můžeš platit méně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PavelFF



Založen: Feb 18, 2008
Příspěvky: 5014
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 15 2017, 21:45    Předmět: Citovat

Já momentálně přešel od ČP zrovna k Allianz. Je to totiž úplně jedno, hlavní je udělat změnu. Pojišťovny mají spočítané, že aktivních zákazníků, co se starají, je určitě míň než těch, co automaticky zaplatí novou mírně dražší složenku. Zatím. Proto na nějakou dobrou pověst u menšiny nespokojených zákazníků kašlou.

Mně to plíživě naskákalo od posledního přestupu před 3 roky asi o 8-9 stovek. Prostě jsem se 3 roky nestaral a říkal si každý další rok, že zdražení o 2-3 stovky je reálné. Pak jsem se znovu začal starat. Momentálně mám nějaký produkt, u kterého slibují po dobu 3 let stejnou cenu. A cena mi vyhovuje, tak jsem to vzal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15512
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st listopad 15 2017, 23:45    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
Hošové, co se honíte za co nejnižší cenou, ...

No, nemusíš dělat z lidí šašky. Dodatečně upozorňuji, že původně to bylo 400,- Kč, ale teď je to vlastně ušetřených 600,- Kč (po nových informacích). Přitom pojištění je stejné a plnohodnotné. Jen nejsem blbej a bonus si dělám sám, protože nevidím jediný důvod pro zdražování pojistného ze strany pojišťoven. Já jen přecházím mezi pojišťovnami, zatímco jiný dá výpověď a uzavře u stejné pojišťovny stejné pojištění jako měl předtím a hned taky ušetří.
Takže to není honění se za nejnižší cenou. Nazvěme to raději přímo nenecháním se odrbávat. Nejsem jedním z těch obrazek_cenzuraů, co si půjdou stejnou věc od stejného výrobce koupit do Tesca (protože to je přece ten správný obchod, že?), když to samé koupím v Kauflandu prostě o pětinu levněji a při celém nákupu ušetřím 5 stovek. Nebo jaký je rozdïl v rohlíku z Tesca (za 2,50 Kč) oproti rohlíku z Kauflandu (1,90 Kč), když oba přivezl rozvoz z PENAMu s ostatním pečivem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FHonza



Založen: Nov 20, 2012
Příspěvky: 1453
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 16 2017, 9:59    Předmět: Citovat

Mně dva roky po sobě zafungovalo zavolat na číslo napsané na papíru kde okecávají nutnost zdražit. Zvedne to paní, já jí řeknu že se zdražením nesouhlasím a proč bych měl platit víc jako stálý klient. Paní zopakuje to co je na papíře, vyslechnu jí a odpovím že to je přesně to s čím nesouhlasím. Paní řekne "já vás přepojím na bonusové oddělení". Tam se kolečko opakuje a na konci řeknou že mi udělají individuální nabídku. Pošlou dobropis a platím stejně jako kdybych byl "nový klient v akci". A to se ani člověk nemusí rozčilovat a zvyšovat hlas.
Přijde mi, že to prostě zkouší kdo se ozve a kdo ne. A jakmile se člověk ozve, tak to během deseti minut jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33860
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt listopad 16 2017, 10:12    Předmět: Citovat

Mne teraz zvysili poistne o 2 eura. Ale ked som skusal porovnanie, tak vsetky nove poistky su drahsie (aj v "mojej" poistovni).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15512
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt listopad 16 2017, 11:42    Předmět: Citovat

To ti asi dodržuji tu slevu zvanou bonus. U nás na to serou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mysteri



Založen: Mar 12, 2008
Příspěvky: 2931
Bydliště: Považie - Vorošilovo

PříspěvekZaslal: čt listopad 16 2017, 19:26    Předmět: Citovat

rnbw napsal(a):
Mne teraz zvysili poistne o 2 eura. Ale ked som skusal porovnanie, tak vsetky nove poistky su drahsie (aj v "mojej" poistovni).

To sa dá ešte zniesť, to sú u nás v pube iba dve pivá 10" Laughing Ale keď ma chce moja poisťovňa obabrať už o 80 pív, tak mením.... (samozrejme poisťovňu) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund