Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Silnice je silnice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33902
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne květen 28 2017, 10:02    Předmět: Citovat

Minuly rok som mal dve totalky - a to v meste.

Raz som sa pomaly posuval na konci kolony, co odbocovala dolava. Za mnou nejaka krava chcela ist rovno, tak pozerela do zrkadla, ze kedy ma moze obist. Kolona medzitym zastala, ja tiez a ona nie...naraznik a svetlo v hajzli. Svetlo som zohnal a vymenil, naraznik som chcel dat zavarit, ale nestihol som.

Druhykrat pred obchodnym centrom - odbocoval som dolava z vedlajsej, na hlavnej bol hned za krizovatkou priechod pre chodcov. Po hlavnej islo dost aut, takze ked som videl vacsiu medzeru, rychlo som sa rozbehol. obrazek_cenzura, co stal za mnou, sa rozbehol tiez (to som vtedy nevnimal). Lenze auto, za ktore som sa zaradil, zastavilo pred priechodom, lebo isli chodci. Ja som to ubrzdil, obrazek_cenzura za mnou uz nie. Naraznik znovu v hajzli, prevalene dvere kufra, posunuta zadna stena...muselo sa to vytahovat.

Takze:
1. Dodrziavajte odstup.
2. Ak idete dopredu, pozerajte sa pred seba!
3. Neserte sa do krizovatky, ked tam nie je miesto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MetalGod



Založen: May 30, 2006
Příspěvky: 6558
Bydliště: Seč

PříspěvekZaslal: ne květen 28 2017, 10:04    Předmět: Citovat

Neniu: A vedle toho si sníží schopnost dobře vidět Smile. Na chvilku, ale taková chvilka může bejt významná.

Ne, je to o tom, že dneska dostává řidičák každej, kdo má do prdele díru. Řidičák by měl bejt důkazem toho, že ten, co ho vlastní, svůj stroj dobře ovládá, že dobře ovládá i sám sebe, ne toho, že měl na to, aby si ho prakticky koupil. Rozhodně nemá bejt samozřejmostí, jako že mi bude vosumnáct, tak si udělám řidičák a budu dělat brrrm-brrrm a tůt-tůt.
Pak se nelze divit, že takovejch magorů jsou narvaný škarpy, obmotaný stromy, že neuměj couvat, parkovat, udržet se ve vlastním pruhu, pletou si brzdu s plynem, soustředěj se na to (nemyslím teď začátečníky), aby nešlápli na blbej pedál, aby nezmáčkli blbý tlačítko, než na jízdu samotnou a na dění kolem sebe, nezvládaj ani krizový situace, jako že to na sněhu kapku ujede, že cestu někdo, nebo něco zkříží, že přestanou fungovat brzdy, nebo bouchne kolo, prostě hnus, velebnosti! Stejně tak, jako na cokoliv jinýho, je potřeba talent. A ten mnoho řidičů nemá.

Jenže dneska se hraje na kvantitu a na zisk, než na kvalitu, dyť se musí ňáko podpořit náš automobilovej průmysl, ne? Rolling Eyes

_________________
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31834
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: ne květen 28 2017, 10:15    Předmět: Citovat

Na výslovný lepiče v audinách a báwech (občas taky v "nabušený 3,14či na kapotě") platí ZADNÍ ostřikovač - ten když zapnete, tak vlivem aerodynamickýho víru za autem vždycky cáká i na toho, kdo jede za váma - a čím blíž jede, tím víc toho schytá. Občas pomůže lehounce šmrncnout o brzdovej pedál jen aby mu do xichtu blikly brzdovky - on se lekne a zabrzdí taky, ale když to děláte moc často, dotyčnej "si zvykne" a máte ho v momentě zas za prdelí - a nakonec vám udělá tu sviňárnu, že vás předjede a vybrzdí, načež ne on do vás, ale vy naletíte do něj a ještě mu to celý zacálujete. Na takový pak platí jedině palubní kamera ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19521
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: ne květen 28 2017, 10:53    Předmět: Citovat

Hezká konstatování tristního stavu na našich silnicích, to jo.
Jezdím denně a jezdím hodně, jen mimo naše území mám podle knih jízd nalítáno téměř půl milionu kilometrů.

Teď bude následovat delší povídání o tom, jak jsme obohatili Evropu řidiči kultury jen mírně nekompatibilní s tou, na kterou byla Západní Evropa zvyklá, a kam to vede. Přeberte si to, jak chcete, ať nemusím používat neslušné výrazy. A už vůbec vynechám představu nekompatibility rozsáhlejší.

000 REM: Basic
001 Tam, kde nevím, jak dlouhá kolona je přede mnou, si koukám držet odstup, ale je mi to howning platné - vždycky se najde nějaký "developer", který nesnese pohled na volný prostor, trpí obsesí takové místo vyplnit, a taky se tam při nejbližší příležitosti nacpe. Když můžu, raději mu při tom jeho předjíždění i uhnu, ačkoli tím také porušuji předpis - podle oficiálního výkladu zákona přece nesmím přejet tučnou bílou čáru na krajnici, jestli k tomu nemám některý z vyjmenovaných důvodů. Ale mezi nimi je umožnit předjetí jen s tou podmínkou, že pouštím vozidlo s právem přednostní jízdy, ať už ve stejném směru, nebo odnaproti.
Kvůli ostatním tam nemám co pohledávat, přesto pohledávám. Samozřejmě jen tam, kam vidím, že tam není odstavené auto, nejedou tam cyklisti či traktor, případně nestojí zábradlí úzkého mostku. Jenže: co když pouštím někoho, kdo k tomu spěchu má opravdu vážný důvod? Kdo z nás je víc hříšník?
Většinou to ale dopadne jednotným způsobem: chceš jet? Tak jeď! Stejně mi v té koloně dalších pět či dvacet kilometrů dál neujedeš, protože ten přede mnou už neuhne.
Takto omezený spěchající řidič je nervózní už beztak dost a, když si dlouho nepředjede, jeho nervozita roste. Třeba si o sobě i může myslet, že na to má on i auto, stává se tím však víc a víc nepředvídatelným.
Pro jistotu zvětším odstup, jenomže se za mnou objeví další "developer" a situace se opakuje a následuje proto
0100 DOKUD neodbočím z kolony, PAK SKOK_NA_001.

V okolních tradičních zemích, kde se dávno naučili sdílet místo na silnici, těmi zeměmi myslím hlavně Německo a Rakousko, brzy po zrušení železné opony a vízové povinnosti nějakou dobu jen dostavovali silnice a obchvaty obcí v příhraničí, protože to přišlo nečekaně. Najednou se ze zapomenutých pohraničních okresek staly frekventované tepny.
Nevím, jak to dělali, snad tím, že pracovali ve dne v noci, ale stíhali to nejméně 10x i 20x rychleji, než naši silničáři. Konečně - naše ministerstvo dopravy nějak nechtělo vidět, že provoz zhoustl i tam, kde předtím projelo deset aut za den, takže místo obchvatů vesnic a měst, místo zdvojení stoupacích pruhů, místo zrychlení průjezdu stometrovými obcemi začalo naopak přibývat zákazů, příkazů a hlavně omezení. Mnohde se objevila tabule se jménem obce na hlavní silnici, kde předtím žádná nebyla, ale jen zcela vyjímečně s omezením třeba na sedmdesátku. U nás vzácnost, v těch výše zmíněných zemích zcela běžná věc, ale už jen dál od našich hranic, v příhraničí ta vyšší povolená rychlost zmizela. Proč asi?
Během patnácti let ta přibývající omezení na našich silnicích žádný pozitivní efekt nepřinesla, zato začalo přibývat radarů a úsekových měření se záznamem, a kombinace úsekových měření se semaforem a záznamem (za projetí červené jedenapadesátkou je přece větší postih, než za 54 na padesátce). Doma se v takových místech průjezd přiškrtil.
Ovšem naši řidiči, Poláci, Rumuni, Maďaři - ti všichni se objevili v dříve nebývalém počtu na silnicích i v zemích, kde se stali vážným nebezpečím pro místní, kteří byli zvyklí být k sobě navzájem slušní, aby se na ty své silnice vešli.
Napřed nám místní usnadnili a zrychlili bezpečný průjezd pohraničím, pak zjistili, že tolerance k nějakému drobnému porušení předpisů znamená tolerovat řidičům "z východu" totéž téměř trvale, a mnozí místní řidiči se učí velmi rychle, ti toho také začali zneužívat. Konec tolerance, začalo přibývat omezení a měření i tam, v našem, slovenském a maďarském příhraničí se dvojitá dělicí čára, která byla zdí jen pro místní, často nahrazuje betonovými svodidly, tedy zdí skutečnou.
Seznam měření s fotkou je obzvlášť v Rakousku hodně dlouhý (zde značí čím tmavší barva, tím více pastí na sto tisíc obyvatel, nejtmavší začíná na jednom radaru na tisíc obyvatel v okresu Mödling jižně od Vídně). Jo, abych nezapomněl - nejen, že pokutují a zabavují Radarwarngeräte, tedy indikátory radarů, ve zjištěných případech mají právo kontrolovat i to, zda v navigaci není nahraná databáze stacionárních měření, za to jsou taky tučné pokuty. A to nerozebírám ani to, že tam ani policajtovi nesmíte ukázat záznam ze soukromé kamery, abyste neporušili zákon na ochranu osobnosti (v Německu můžete, ale další užití záznamu musí povolit soud). Tak daleko už to došlo...
Italové to vedou k dokonalosti - na severu není vesnice, kdy by nebyl aspoň jeden radar s kamerou na padesátce, obvykle tam jsou třeba i čtyři, ale také na 250 km dálnice A4 prakticky není místo, kde by se dala beztrestně překročit povolená rychlost: tam, kde nešlo použít úsekové měření, třeba kolem pumpy, odpočívadla či výjezdu, tam je radar se záznamem.
A měření přibývá. Dokud tam nejezdili řidiči "z východu", neměli to zapotřebí, říkají. Pamatuji dobu, kdy tam nějaké překročení na státovkách či dálnicích o 40 km/h i o víc nikdo neřešil, dokud se nic nestalo nebo neviděli nikoho v koloně riskantně předjíždět, stejně tak o 30 km/h i více ve vesnicích, protože se tam prostě jezdilo ostře a hlasitě, ale proti našim zvyklostem neskutečně slušně a bezpečně. Prostě kdo jede s kolonou jako ostatní, jede nejbezpečněji, říkali.
Dnes, když vás za překročení rychlosti nevyberou na dálnici hned za závorou při výjezdu, či vás dokonce nezatknou, dostanete účet poštou, ostatně i "fakturu za fotky" z neplacených silnic a obcí od loňska už rozesílají od nich až k nám.


Já vím, kecám o tom dlouze, ale několik generací u nás nežilo zrovna v prosředí respektu a úcty k někomu dalšímu. Na silnicích je to vidět denně.
Děláme si to sami.
Nevím, jestli se rychleji vrátí náklady na zvýšení propustnosti potažmo zrychlení nějakého silničního tahu, nebo na jeho zpomalení s lepším výběrem pokut.
Od dětství mám zafixováno, že facka v pravou chvíli dokáže zázraky. Jenže u nás nepadne hned, ve spoustě případů trvá i půl roku, než se to začne řešit. A to už si málokdo pamatuje, za co ta facka vlastně přilítla, a bere to jako hrubou nespravedlnost.
Kdyby bylo policajty v provozu víc vidět, hlavně v místech, kde je nerespektování dopravního značení skutečně nebezpečné, jen si to fotili a hned zasahovali, to by najednou bylo disciplinovaných a slušných řidičů... Kdyby se tedy policajti neschovávali v nenápadném autě za bukem s radarem, nota bene v místech, kde je nebezpečí minimální, jen je uměle vytvořené, třeba začátkem obce daleko v polích.


A ještě si neodpustím: ve Slovinsku už mají i kamery snímající rozestup "půl tacho" mezi vozidly. Zatím mimo obce a zatím, když vás přímo na silnici nezastaví hlídka, od nich k nám pokuta nepřijde. Opakuji: zatím.

Vrátím se na naše silnice a ještě jednou to shrnu: jestli si nepotykáme co nejrychleji se slušností a respektem k ostatním a k dopravním předpisům, ale všichni, bude omezení přibývat (jakkoli jsem přesvědčený, že tudy cesta nevede) a brzy se na ty silnice nevejdeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal22



Založen: Mar 28, 2012
Příspěvky: 7824
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 28 2017, 12:11    Předmět: Citovat

Jo, to přílišný lepení se na někoho se nedávno málem vymstilo bráchovi. Někde jel, dojel nějaké auto, před ním viděl jiné auto s přívěsem.
To auto vzadu mělo docela slušný rozestup za tím s přívěsem, tak se brácha mezi ně nacpal. No a z přívěsu se najednou uvolnila matrace a letěla bráchovi na auto. Naštěstí se jí dokázal vyhnout, ale měl co dělat. Až potom pochopil, proč si ten vzadu nechával takový rozestup Very Happy

_________________
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15515
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne květen 28 2017, 13:32    Předmět: Citovat

Jo, někteří se musí ještě učit jezdit. Což je u nás naprosto v pořádku, protože ten zmatek na silnicích je vlastně vina policajtů, kteří mají málo kamer pro následnou korenspodenci na pokuty. Spěchání někam je důsledkem hlouposti řidiče, který neumí vyjet s časovou rezervou a ještě nepochopil, proč si má tu časovou rezervu udělat.
A o buranech s čepicï, jízdou více vlevo nebo středem místo vpravo, závodění od křižovatky ke křižovatce, tak to je zbytečné omílat. To je jako diskuse s motorkářem, jak rychle mu to jede. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Celeron



Založen: Apr 02, 2011
Příspěvky: 17730
Bydliště: Nový Bydžov

PříspěvekZaslal: ne květen 28 2017, 17:42    Předmět: Citovat

rnbw napsal(a):
Minuly rok som mal dve totalky - a to v meste.


Ty mě děsíš. U nás je totálka kdy auto je tak nabouraný, že ho hasiči při dobejvání řidiče ven rozstříhaj a skončí jako neopravitelný ve šrotu.... A nebo ho řidič rozvěsí na švestku, či vyhodí motor már desítek metrů stranou auta.
No a najednou píšeš o potlučeným nárazníku a ohlým plechu. Laughing Laughing

_________________
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33902
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne květen 28 2017, 18:10    Předmět: Citovat

Totalka z pohladu poistovne - poslali mi nejakych 400 eur (hodnota vozidla minus cena "vraku")...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31834
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: ne květen 28 2017, 19:09    Předmět: Citovat

Nutno podotknout, že pro pojišťovny je dneska každý auto starší 5 let při škodě přesahující 30-40% jeho ceny totálka, protože oni odmítají dávat prachy na opravy aut, který jsou podle výrobce odepsaný. Proto se taky tolik vztekají, když po nich třeba v rámci odškodnění po nehodě placenýho z povinný pojistky viníka požadujete úhradu rozdílu ceny mezi autem před nehodou a po opravě - protože oni tvrdí, že oprava zvedla cenu, což samozřejmě není pravda ... Proto radši zaplatěj "totálku", kdy řeknou že obvyklá hodnota stejnýho typu auta starýho 8 let je 100 000Kč, škoda je 50%, tak tady máš odškodný 50 000 a vrak můžeš prodat za dalších 50 000 ... Že ale to auto před bouračkou bylo načinčaný s malým nájezdem a prodalo by se jako nehavarovaný klidně za 150 000, to neberou v potaz - samozřejmě proto, že jim to tak velice vyhovuje ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Victronix



Založen: Nov 23, 2007
Příspěvky: 919
Bydliště: Vážany

PříspěvekZaslal: ne květen 28 2017, 20:42    Předmět: Citovat

Kašlete na audi, BMW a všechny sobce, kteří "spěchají" víc než vy, aby si dali/y na konci cesty kafe a byli důležitější než všichni ostatní pracující.
Jezděte defenzivně: Nejen podle pravidel, ale myslete tak, jako by se kdekoliv mohl objevit nějaký obrazek_cenzura, který vás může ohrozit.
Taky mě štve:
- že mě někdo před koncem obce začne předjíždět, potom zjistí, že moje berlingo není ta překážka proč nejedu rychleji a ve finále mě natlačí na pangejt, protože se na něj z protisměru valí auto. Při tom nepřekračuji rychlost a na padesátce jedu padesát a na devadesátce devadesát.
- když mi někdo pořád zkracuje bezpečnou vzdálenost tím jak se tlačí mezi mě a auto přede mnou.
- když mám někoho za sebou tak blízko, že mu nevidím ani na značku.
- a tak dál a tak dál.

Mám najeto 600 000. Není to málo a není to nijak extrémně moc.

Ale ještě jezdím a nehody jsem měl jen lehké.
Oproti těm, kteří zahynuli vlastní vinou, pořád vedu.
A tak to taky beru.
Jezděte si "prasata" jak chcete, já chci dojet živý a zdravý.

_________________
Hledám ideální řešení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sis2



Založen: Oct 07, 2012
Příspěvky: 1266
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po květen 29 2017, 8:47    Předmět: Citovat

Jo, jo shrnul jsi to dobře.
A k té tvojí první větě jen dodám: Denně vidím přiklady, potvrzující, že "čím dražší volant, tím větší arogantní trouba (obvykle) za ním!" A troubům je rozumnější se vyhnout, uhnout, nenechat se vyprovokovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31834
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: po květen 29 2017, 9:55    Předmět: Citovat

Všude se píše, že nejhorší prasata jsou řidiči audin - a já to musím potvrdit, že až na pár výjimek je to pravda. Co jinýho byste použili jako označení pro frikulína ve věku kolem 25, kterej na vás v 8 večer vybafne za volantem svítivě modře ometlovaný audiny R6 s hradeckou značkou na sedmnáctkách zlatě eloxovanejch hlínách uprostřed úzký jednosměrky a s autama zaparkovanýma po obou stranách, on samozřejmě v protisměru, ale rozsvítí vám xenony s dálkovýma heligónama do xichtu a ještě začne troubit a mávat paprčema jak větrnej mlejn, abyste mu kurwa uhnuli, jinak to do vás napálí? A když neuhnete, tak vyleze ven a začne vám obíhat auto a lomcovat klikama? Takový zm.rdy miluju - takže jsem vytočil 158 ... a hoch se strašně divil, když najednou se objevila jedna modrožlutě žíhaná a blikající potfora za mnou a druhá za ním ... No a protože pořád ještě poskakoval jak vrabčák po venku a nerozpakoval se vyhrožovat urvaným odpadkovým košem, tak ho spacifikovali, dostal pepřákem do xichtu, na paprče klepeta a po hlavě zalítnul do oktávky jak skopčák u Stalingradu do krytu, jeden z chlupatejch sednul do audiny, vycouval, druhej mě nechal vyjet na konec, aby nebyl blokovanej průjezd, jen si nechal nadiktovat nacionále a telefon - a druhej den mi volal, že se to bude vyšetřovat jako výtržnictví pod vlivem návykový a psychotropní látky plus jejich přechovávání, protože hošík byl na perníku a jak v krvi, tak v autě měl trávu v množství nikoliv malým. Já si jen říkal, že jsem neměl ani tak volat chlupatý, jako toho hajzla rovnou přejet ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2122
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: po květen 29 2017, 10:30    Předmět: Citovat

ještě co se zde neprobralo jsou řidiči co mají v noci potřebu všechny oslepit dálkovými světly aby je paralyzovali a ti je pustili, a ti co přepínají na dálková světla před tím než minou protijedoucí auta. Jízda v noci je tím o dost únavnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Neniu



Založen: May 01, 2015
Příspěvky: 1151
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

PříspěvekZaslal: po květen 29 2017, 10:50    Předmět: Citovat

Audi nemůže za to, že jimi jezdí tolik dementů. Několik jízd v Audi TT quatro mám za sebou také a nemyslím si, že jezdím jako dement. Ale že by to auto bylo nějak super pohodlné a super praktické, to se tedy rozhodně říci nedá Wink Dementy potkávám v různých autech všech velikostí, od Smartu po Volvo či Scanii. Není to o autě, je to o řidiči.

Dovolím si malý návrh pro moderátory/administrátory. Tady na EB je jedna sekce pro nezařaditelné povídání. Na jiných, třebas tady http://www.temnakomora.cz/ , je část "Co mě těší" a "Co mě zlobí". Nešlo by takové dvě části udělat i tady? Aby ten, kdo se chce rozčilovat věděl, kam má jít a kdo se chce potěšit také? Smile

_________________
Jsem na cestě k šípku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nakadah



Založen: Oct 06, 2013
Příspěvky: 1320
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po květen 29 2017, 13:42    Předmět: Citovat

Audi jako každá "prémiová" značka láká namachrované solventní dementy. Tak jako BMW, ale to už je spíš diagnóza než příslušnost ke klubu. Jak za sebou vidím masku BMW tak je mi jasné co bude...

Je to jak kdy, nicméně spíš bych já sám tvrdil, že denně potkám víc dementů ve Škodivkách. Octy, SuperBy, sem tam někdo v Rapidu a Fabce. Motorizace HTP zajišťuje že bude vždy ten první, i kdyby se ten motor měl rozpadnout.

Ale problém není v autech nebo jejich značkách. Problém je v lidech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.18 sekund