Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Česká pošta kolabuje.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12332
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 10:26    Předmět: Citovat

Minulý a tento týden jsem dostal 8 zásilek, od balíku po doporučené psaní velikosti balíku, a všechno došlo 1-2 dny? To spíš je možné, že někde lokálně někoho vyměnili, cosi zreorganizovali a zatím to skřípe... než jsem si vycvičil balíkovku, v jakou dobu mají přijet, to jsem taky musel je 3x seřvat, pak to 3 roky fungovalo výborně, navíc většinou předem volali...
_________________
Curvetraceristé všech zemí spojte se!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12332
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 10:33    Předmět: Citovat

Celeron napsal(a):
Podruhý jsem dokonce doručovatelku viděl, jak mi ten papír cpe do schránky. Zcela a prvoplánově serou na doručování balíku!! Tyhle papírky roznáší pěšky dopisní doručovatelka ráno kolem 8. hodiny, balíková pošta jezdí Tranzitem kolem 11-12 hodiny.
S doporučenejma dopisama to dělají naprosto stejně!!!


Ono je to jinak, běžný balík totiž zkusí jeden den rozvézt (a někdy se na to lempl vysere nebo fakt nezastihnou, nedozvoní se...) a oznámenku donese teprve druhý den doručovatelka, která má přístup ke schránkám... je pravda, že občas jsou lidé z rozvozu balíků poněkud pomalejší v chápání, třeba u známých nebyli schopni pochopit, že dům má vchody 12 a 12A a půlka má zvonky tam a druhá půlka tam... ale to bylo nepřekonatelné i pro PPL...

_________________
Curvetraceristé všech zemí spojte se!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 16:16    Předmět: Citovat

TAKJAN napsal(a):
To jste ještě nečetli, že pošťáci chystají stávku, zatím výstražnou

jo ? tak vyměnit, čekatelů na práci je (zatím) dost a budou makat jak šroubi za polovic mzdy, to je trh kdo ještě nepochopil...

_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Standa99



Založen: Jun 29, 2004
Příspěvky: 3478

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 16:24    Předmět: Citovat

Vy jste nějací velko-podnikatelé, nebo máte nějakou dysfunkci? Proč by nemohli stávkovat, když chtějí lepší prachy a podmínky? A kdy jindy? Za poloviční plat doručovatele by někdo tohle dělal?
_________________
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 16:43    Předmět: Citovat

ano, to teda budou až se jim z uší zakouří a na chodidlech platfusy dostanou, pravidelný měsíční minimální příjem není u nás již (skoro) nikde, kdo to nezažil neuvěří stejně
_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Standa99



Založen: Jun 29, 2004
Příspěvky: 3478

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 17:05    Předmět: Citovat

Sice tvé myšlenkové pochody nechápu, ale nezaškodilo by trochu úcty k jiným povoláním. Přece nebudu v práci např. uklízečkama pohrdat, nebo se jim dokonce posmívat.
_________________
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 17:08    Předmět: Citovat

tos napsal Ty, ne já
_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31852
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 17:34    Předmět: Citovat

Hele, jedno se musí nechat - celkovej objem poštovních zásilek klesá, protože jsou kurýrní služby, místo pohledů a dopisů se posílají smssky a maily, firmy komunikujou čím dál víc i online po interfernetu atd. Neboli tržby soustavně klesají. Tudíž vysokej managorment počty se snaží zachovat si svoje korejtka plný co možná nejdýl tím, že skutečně pracující a zisk generující personál očeše na nejmenší možný minimum který k provozu ještě s vyplazeným jazykem stačí - a k tomu všemu razítkování a plombování počtovních pytlů jim přidá další činnosti od prodeje losů přes smlouvy na pojistky až málem po prodej dortů a lahůdek. Faktem je, že kdo někdy dělal na poště přímo "dole u zásilek", ten nikdy neměl na růžičkách ustláno, ale nadřel se jako pes - a pokud jim "shora" nadiktujou snížení stavů, tak to kvalitě služby rozhodně neprospěje. A když ti starší a zkušenější prostě znechuceně křápnou dveřma počty a jdou radši do drůbežárny vykrmovat brojlery, protože tam aspoň dostanou každý 2 měsíce pár kousků za hubičku jako naturálie, tak managorment najme toho, kdo přijde - neboli dneska už málem i ty imigranty, jak píše Lesana o vlákno vedle - http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=845510#845510 .

Pak se nedivme, že přetížená doručovatelka, která musí sama oblítat v předvánočním kalupu nejen svůj rajón, ale i ten po kolegyni, kterou jejich společnej šéf na popud vedení v létě vyhodil, nevezme do báglu nějakou zásilku a místo ní hodí jen avízo. Ona to opravdu neunese, i když má kromě obvyklý počťácký brašny ještě onu známou "důchodcovskou RVHP tašku" na kolečkách. A dostává za to těch ubohejch ani ne 15 klacíků ... A ten lopaťák, kterej jezdí s tranzitem a měl by znát ty samý lidi jako znají ty doručovatelky, respektive by minimálně měl znát i to, že barák na adrese Rozevlátá Lhota, Polní č.p.17 má ve skutečnosti už 40 roků vchod za rohem z ulice Luční a že tam má i tabulku s číslem popisným, takže v reálu je jeho doručovací adresa Luční 17, i když v katastrální mapě v ulici Luční žádný číslo popisný 17 neexistuje ...

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Celeron



Založen: Apr 02, 2011
Příspěvky: 17747
Bydliště: Nový Bydžov

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 20:33    Předmět: Citovat

Sendyx napsal(a):

Ono je to jinak, běžný balík totiž zkusí jeden den rozvézt (a někdy se na to lempl vysere nebo fakt nezastihnou, nedozvoní se...) a oznámenku donese teprve druhý den doručovatelka, která má přístup ke schránkám...


Ale houby, na těch papírkách je předpokládaný datum doručení, den předem to zkoušet nemohli. A nebo jsi slyšel, že ČP dokáže doručit balík do ruky přes půl republiky ještě v den podání? To neuměj ani z EMS-kou, jestli ještě existuje.

_________________
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fredis



Založen: Nov 17, 2004
Příspěvky: 5162
Bydliště: Třebíčsko

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 20:38    Předmět: Citovat

konosuke napsal(a):
dneska podáte, zítra doručíme
nepružný moloch z daní placených lenochů, vyžírků, přežitek totáče

Je to spolek zmetků kterých se ještě někteří všeumělé zastávají.. Rolling Eyes . Svých pár posledních zkušeností s těmito hovádky jsem popsal v jiném vláknu. Ještě jsem zapomněl na to, že nám té chalupě asi 8x za čtyři měsíce dali do schránky poštu pro sousedy vedle. No obrazek_cenzura je slabý slovo. Hlavně že jezdí dvě slípky autem a popojíždí dům od domu, aby se asi moc neunavily. Na to mají peněz dost.

_________________
Rotor rotuje a stator stagnuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kejki



Založen: Nov 10, 2009
Příspěvky: 2462
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11 2016, 13:55    Předmět: Citovat

Jasně, všichni tady zvládají plynule zvýšit na 6 týdnů v roce výrobu na trojnásobek a ani si nezpotí košili Laughing
Včera mi dovezli balík asi ve dvě odpoledne, takže snaha, aby neměli přeplněné sklady, tu určitě je. Balíky do ruky na trase Kladensko - Bohumin jdou 3 až 4 dny už od poloviny listopadu, kdy už začaly vánoční nákupy.
EMS stále funguje, rozdíl je (zdá se mi) malý a ta skutečně došla druhý den.

PPL už poslalo avízo, že přechází na D+2 a taky to tak s balíkem dopadlo. Prostě ta auta a personál nenaklonujete, tady Amazon sváží obecně nezaměstnatelné osoby, jen aby měl.
DPD má zavalený sklad v Přílepech taky slušným způsobem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11 2016, 14:51    Předmět: Citovat

Chlapi, ku-rva ! byl jsem (nevlastní vinou) nezaměstnaný a chodil se z donucení hlásit na poštu jak nějakej propuštěnej mukl, to za časů ministra práce Drába (kdepak je mu dnes konec, parazitovi ?) program evidence DONEZ pochopitelně většinou nefungoval a když jsem na to upozornil tak pochva u přepážky na mě zavolala městský policajty ! po pi-či s nima ! já fáral do dolu a dřel se s lopatou, sbíječkou když ona nosila na řiti pochcaný pampersky !
_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radovan_79



Založen: Jul 24, 2016
Příspěvky: 650

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11 2016, 15:02    Předmět: Citovat

konosuke: Dej pozor, aby ti nerupla cévka.
Myslíš si, že si ta ženská program DONEZ vymyslela, nebo že mohla něco udělat, když nefungoval? A že na tebe zavolala městapo po pouhém upozornění? Ze stylu, jak píšeš, si umím představit, jak ono "upozornění" asi vypadalo. Jestli jsi na ni řval, že je píča a obrazek_cenzura lítaly vzduchem? To bych je na tebe zavolal taky, na takové pitomce co neudrží emoce na uzdě nikdo není nikde zvědavý. Ani na to, že jsi někde fáral do dolů nebo co. To si jako z toho mají všichni sednout na zadek, nebo co jako?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaCerny



Založen: Oct 31, 2016
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11 2016, 15:03    Předmět: Citovat

Pošta mě povětšinou hodně sejří, ale dokáže i překvapit. V pátek dopoledne jsem podával na poště balík. Obyčejně. A ejhle v sobotu navečer mi příjemce balíku píše, že mu došel v pohodě. Asi nějaká noční a víkendová směna navíc či co. Osobně bych za ty prachy a buzeraci co pošta nabízí nedělal, ale podívejte se na youtube třeba na kanál smajlíczek co řídí auto. Hele on je tam spokojenej takže asi bude záležet i na vedení jak moc je příjemné na lidi či co
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radovan_79



Založen: Jul 24, 2016
Příspěvky: 650

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11 2016, 15:06    Předmět: Citovat

JC: Jj, před Vánocema se doručuje v sobotu, aby bylo "čisto" na uzlech a depech. Je to takhle každý rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.17 sekund