Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Došel vám někdy takto zabalený balík?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: út prosinec 06 2016, 15:48    Předmět: Citovat

Jak už jsem uvedl, chudák, co koupí tu 901.
http://aukro.cz/tesla-mc-901-made-in-belgie-i6631288240.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jodr



Založen: Jan 20, 2008
Příspěvky: 1374
Bydliště: na vejminku

PříspěvekZaslal: út prosinec 06 2016, 16:37    Předmět: Citovat

Synátor objednal přes net indukční varnou desku. Přivezl ji "Blesk je náš pomalejší brácha". Nahoře papundekl, dole papundekl. Když jsem balík vzal do rukou, chrastil jako dětský kaleidoskop. Samozřejmě jsem balík nepřevzal...
_________________
Jen blbec se učí svými chybami opakovaně....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elektrosvit



Založen: Jun 27, 2016
Příspěvky: 2514

PříspěvekZaslal: út prosinec 06 2016, 17:03    Předmět: Citovat

Před lety jsem koupil na Aukru přijímač Elprom M11. Stál asi dvě kila a byl moc pěkný a funkční. Bohužel, buchta ho strčila do měkké krabice a obložila pár úlomky polystyrenu. Odnesla to bedna a stupnice. Obojí se mi sice podařilo slepit, ale není to ono. Naopak elektronky volně putující po přijímači přežily a šasi po renovaci hraje. Někteří prodejci balí pro změnu tak, že by zásilka přežila i menší atomový výbuch. Very Happy

Naposledy upravil elektrosvit dne út prosinec 06 2016, 17:45, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mtajovsky



Založen: Sep 19, 2007
Příspěvky: 3697
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 06 2016, 17:13    Předmět: Citovat

Někdo si myslí, že obalení bublinkovou fólií nebo jiným měkkým materiálem stačí. Houbec, potřebný je pevný obal, který sám zachytí tlakové síly. Obalení bublinkami v měkké krabici spolehlivě přenese tlaky až na zabalenou věc. Pošťáci v náklaďáku vyštosují krabice na sebe a máte-li smůlu, ta vaše je spodní. Efekt se ještě zesílí otřesy při jízdě, kdy se spodní balíky spolehlivě pěchují vahou horních.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: út prosinec 06 2016, 17:29    Předmět: Citovat

Přesně, pokud není pevná krabice, žádná záchrana. Já jsem měl asi štěstí, protože přehrávač skoro sám vypadával. Teď jsem mechaniku čistil měřil seřízení a namazal, zítra vyzkouším, jestli bude fungovat. Vypadá dost zachovale.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lesana87



Založen: Sep 20, 2014
Příspěvky: 3328

PříspěvekZaslal: út prosinec 06 2016, 17:36    Předmět: Citovat

Mně jednou poslal expert z Aukra v A3 bublinkových obálkách dva tenké klienty od HP. Na funkci to sice nemělo vliv, počítač má festovní plechový futrál, ale přes něj jsou pro parádu plastové kryty a ty se z obálek vysypaly jako hromádka drcenýho plastu. Confused
Ale tenkrát to aspoň došlo, pošťák mi to přivezl až domu do ruky. Ale teď čekám na Balík do ruky podaný ve čtvrtek a zatím se žádný ze tří pokusů o doručení neuskutečnil, kvůli technickým problémům na straně Pošty. Kdyby to radši flákli na Poštu, tam si to vyzvednu, ale tohle je jak hraní na babu a už mě to fakt nebaví. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: út prosinec 06 2016, 18:29    Předmět: Citovat

Měl sis změnit doručování, číslo zásilky určitě máš, tak ve sledovačce se to změnit dá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lesana87



Založen: Sep 20, 2014
Příspěvky: 3328

PříspěvekZaslal: út prosinec 06 2016, 20:41    Předmět: Citovat

Chtěl jsi asi napsat měla, že?
Ale já nechci změnit adresu pro doručení ani balík přesunout na jinou poštu, já chci ten balík uložit na mojí současné ukládací poště a taková volba tam není. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PC-maniak



Založen: Jun 11, 2006
Příspěvky: 948
Bydliště: Plzen-Jih

PříspěvekZaslal: út prosinec 06 2016, 21:11    Předmět: Citovat

Jo tady na Plzensku je s postou docela problem asi to nestihaj :-/
_________________
Tomáš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: st prosinec 07 2016, 8:14    Předmět: Citovat

lesana87: omlouvám se nějak jsem se přehlédl. Já myslím, že je, zkusit jiný čas doručení nebo je tam doručení na poštu. Jinak je tam telefon na depo, které to rozváží. Já, když na něco čekám, zavolám do depa a dostanu kontakt přímo na rozvážejícího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lesana87



Založen: Sep 20, 2014
Příspěvky: 3328

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 17:04    Předmět: Citovat

Tak jsem 8.12. došla na místní poštu zeptat se, co jako s tím balíkem bude, když už je to týden od podání. A paní chvíli lovila v počítači, chvílema na ten několikastránkovej seznam proběhlých operací s balíkem koukala dost vyjeveně no a nakonec ho vyhrabala ve skladu. O půl dne později mi přišel email, který tomu dal korunu. Psalo se v něm, že 6.12. byl učiněn pokus o doručení. Pokus o doručení na adresu xxxx byl neúspěšný a balík je uložen na poště. No ještě aby nebyl neúspěšný, ta adresa nebyla moje, přitom na balíku byla správně. Shocked Číslo popisné bylo správně, ale ulice úplně jiná, ani nevím, jestli tu taková vůbec někde je. Shocked Zdá se, že Pošta najala na doručování balíků arabské imigranty. Čísla jako v pohodě, jsou arabská, že, ale ta latinka asi bude dost problém. Confused No služby na Blyawn ale management Pošty si určitě rozdělí k Vánocům tučné odměny. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31876
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 17:15    Předmět: Citovat

Napiš zpuchejřující stížnost na krajský řiditelství počt a telegrafů, sprdni je tam jak malý haranty na 3 doby a dodej, že tohle zacházení si nenecháš pro sebe, že to je jako z doby, kdy zásilky vozil postilión na koni nebo Pony-Expres v rozhrkaným dostavníku a že tenhle jejich faul/fail podáš jako podnět k prošetření ČOI a navíc to nabídneš k natočení reportáže Černým Vovcím, A dost!-ům nebo Občanskýmu J(o)udovi - uvidíš, jak se to začne hejbat ... Laughing Laughing Laughing Laughing A jestli to skutečně necháš zveřejnit, tak i managoři utřou a žádný odměny, ani tučný a ani suchý si nenadělí - o to se jim postarají zase jejich nadřízení z Práglu ... Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lesana87



Založen: Sep 20, 2014
Příspěvky: 3328

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 17:31    Předmět: Citovat

No jestli on v Práglu nebude právě ten management. A kdybych už chtěla psát nějakou stížnost, tak ji nebudu adresovat na ČOI, to by se mi vysmáli, ale na ČTÚ, z něj má Pošta sevřenou prdel, protože ten jim dává pokuty za nedodržování zákona o poštovních službách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31876
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 17:45    Předmět: Citovat

Sorry, mě je víceméně u zádele, jestli je kontrolním orgánem počty ČTÚ nebo ČOI, já posílám stížnosti na krajskou správu/řiditelství počty a vyhrožuju jim většinou jen zveřejněním v TV a v novinách. ČOI je stejně platnej orgán jako ČTÚ - kdyby byly oba dva k něčemu, nemohli by si mobilní operátoři tak vyskakovat, jako si na nás vyskakujou a jak nás drbou bez nože. Jsou to doslova ORGÁNY - včetně toho biologickýho významu. Bez výhrůžek málem zastřelením za úsvitu v rohu dvora jsou na 2 věci - na nic a tu druhou věc představující exkrement si myslím doplníš sama ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dobrman



Založen: Aug 12, 2012
Příspěvky: 1511
Bydliště: J H

PříspěvekZaslal: so prosinec 10 2016, 17:52    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
Napiš zpuchejřující stížnost na krajský řiditelství počt....


Nefunguje to... Sad
Před časem, při odchodu z baráku jsem zahlídnul poštovního panáčka, jak mi cpe do schránky papír od balíčku. Vyjel jsem na něj a sepsul ho jak malýho kluka. A hned ten den jsem napsal stížnost na ředitelství. A dopadlo to tak, že mi přišla odpověď, že se omlouvají, ale nestalo se to jejich vinou. Že prý byl zvonek označen jmenovkou psanou rukou a tudíž prý se doručovatelovi nepodařilo ho přečíst. Nepochopil jsem kde k tomu přišli, protože na zvonkovým tablu jsou všechny jmenovky tištěný ...
Po další stížnosti, na tu první odpověď, mi přišlo to samý a to do písmenka...
tak jsem to vzdal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund