Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

EET
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: st únor 10 2016, 18:59    Předmět: Citovat

Presne tak, koncaci pridavaji neumerne mnoho problemu, ubiraji kvanta casu a naklady na jejich "obsluhu" jsou na hranici rentability. S timto nesmyslem se stanou ztratovi (nebot nemuzeme konkurovat fuskarum, co delaji nacern bez papiru a odvodu na soc/zdrav)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33955
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st únor 10 2016, 19:08    Předmět: Citovat

frpr666 napsal(a):
Experiment EET nás vzdaluje od "normálních" zemí a dostane nás do klubu "zvláštních" zemí.

Je to metoda ako od ŠTB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi-ro



Založen: Feb 08, 2005
Příspěvky: 7945
Bydliště: rovina u Kolína

PříspěvekZaslal: st únor 10 2016, 19:27    Předmět: Citovat

jirkati napsal(a):
Mi-ro obvykle neplácám nesmysly a ty se docela mýlíš. Ty jsi se mnou v mojí kotelně nestál, když firma co připojovala kotel řekla "Z ruky do ruky nebo o 500 víc s papírem?" a druhá firma, která připojovala kotel ke komínu prohlásila přesně totéž. Obě firmy mi dohodila firma dodávající kotel a jeho uvedení do provozu, s revizí, se zaškolením na obsluhu atd.
A protože se jednalo o výměnu za stávající plynový kotel, žádné další problémy nehrozily.

Ale my se bavíme každý o něčem jiném. Doklady bez problému vydám komukoliv. Ale dnes mi k tomu stačí tužka, razítko a pokladní stvrzenka. Vypsáno za pár vteřin. Náklady 50,- za blok samopropisovacích dokladů, propiska zdarma-od dodavatele, černá razítková barva 20,-(na 10let). Já se jim na to fakt vyseru aby kupoval 3,14čoviny za 20k který mě budou jen zdržovat. A památnou nejdebilnější větu "nic je to nebude nakonec stát páč si to odečtou z daní" pronesl ministr financí Babiš který zřejmě nechápe rozdíl mezi snížením daňového základu a odečtením z daně.

_________________
..to bude jen ňákej odpůrek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3478
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: st únor 10 2016, 19:50    Předmět: Citovat

rnbw napsal(a):

To akoze myslis, ze strana, ktora je teraz vo vlade, nejake problemy vyriesila? Za 4 roky nevyriesila vobec nic, akurat cely cas kradla, vytvarala prostredie pre korupciu a policajny stat. A teraz nema ziadny volebny program.

Ja som napisal:Pokial si nezvolite ako my slovaci stranu ,ktora dokaze tieto a dalsie probemy riesit,vyriesit tak ze bude lepsie zabudnite!
Nebolo to myslene z mojej strany ,ze my taku stranu pri moci mame,mali sme po 89-tom co by to vyriesila!Ja a mnoho nezkorumpovanych,cestnych,manazerov co maju schopnosti,odhodlanie,atd. by to vyriesili velmi rychlo !! Vidis rnbw,do vzdelavacich reforiem v skolstve sa ucitelia nehrnu!Im nevadi, ze absolventi koncia na uradoch prace,nemame kadre pre automobilky ci ine odvetvia.Aj ked sa hned nieco zmeni vo vzdelavacom procese,tak vysledky sa dostavia po par rokoch!Potom to bude uz zase zastarale HLAVNE v elektrotechnike!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ruprecht



Založen: Sep 28, 2005
Příspěvky: 1279
Bydliště: ZČ + JM

PříspěvekZaslal: st únor 10 2016, 19:57    Předmět: Citovat

Pokud to nakonec opravdu projde, to se to budou nakupovat tablety a počítače Very Happy Já bych si třeba nelajznul provozovat krám s EET s jedním PC nebo tabletem, kousne se, chcípne, spadne, někdo ho ukradne...
Aspoň tři záložní PC a pět záložních tabletů, to se bude rodina mít Very Happy A každý rok novou sadu Very Happy Taky záložní mobilní data se budou hodit, aspoň od dvou operátorů. A finančák nemůže říct ani popel Very Happy Akorát nevím, kde se vezmou ty milijardy...

p.s. Vážení zastánci EET, jezdili jste k vinaři chlastat za 60 litr? Tak teď to bude za 80 s dokladem, hajzl vinař neplatič na tom bude furt stejně a vaši dvacku jen předá neagentovi... Vždyť vám šetřil peníze. Ale chtěli jste to, máte to. Pro nechápavé: dosaďte si profesi, jakou chcete

_________________
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.


Naposledy upravil Ruprecht dne st únor 10 2016, 20:14, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15529
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st únor 10 2016, 19:59    Předmět: Citovat

Těch přiblblejch řečí o tom, jak každý chce fasovat peníze bez dokladu, je tu plno ze všech stran. Kupodivu jsem je neslyšel ani od jednoho člověka, který se musí živit vlastní prací, tj. od živnostníka. Samé ynteligentní poznámky od lidí, co tomu vůbec nerozumí, protože s tím za celý den nepřišli do styku. Když vytáhnu stvrzenky, abych začal psát, tak je to jen ten zákazník (zaměstnanec z nějaké firmÿ), který ten doklad nechce a očekává nižší cenu. Dostane nakonec tu stejnou, protože materiál prodávat levněji než jsem nakoupil, tak nebudu a za práci si účtovat jako zaměstnanec taky ne. Odvody a daně totiž musím platit vždycky ať si každý mele svoje nesmysly jak chce. Laughing
A já si nakonec ten doklad stejně musím napsat, protože proto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3478
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: st únor 10 2016, 19:59    Předmět: Citovat

Teraz citam ,ze česki dochodcovia maju na slov zdarma vlaky ako slovenski dochodcovia,je to pravda,viete to v česku?Kde si tie beplatne zlavy (preukazy)česi vybavite.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zmije



Založen: Jun 30, 2005
Příspěvky: 1569
Bydliště: Pardubický kraj

PříspěvekZaslal: st únor 10 2016, 22:18    Předmět: Citovat

Ti co prodávají na krámě jsou ještě relativně v pohodě, horší to mají opraváři, kteří jezdí po zákaznících. Si to představte, v obou rukách brašny s nářadím, tablet s tiskárnou (asi na zádech nebo kdeEvil or Very Mad) a s tím vším jít do 4. patra bez výtahu.
Evil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18675
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt únor 11 2016, 6:05    Předmět: Citovat

To , že to projde nejde zvrátit , ale vsadím se , že polovina OSVČ Babiše tehdy volila . A rád bych věděl , kolik dnes přesvědčuje každodenně okolí , aby Bureše nadále nevolili . No a ze svého platu si opravdu nemohu dovolit řemeslníka 300+ , když sám mám třetinu . Takže bohužel mi koupelnu předělával melouchář , ale sežeňte si zedníka-obkladače za 100,- na hodinu ? Ano zásadní jsou zde almužny , které zde udržovaly všechny vládní agentury . To , že jsme na chvostu platů v Evropě , když přecejen zatím máme kapitalistům v dělnictvu co nabídnout , je ostuda a ukázka odborů naprd . Zatím . To je ten zakopaný vlčák . A hlavně nezapomeňte na to , že ne jen Bureš , ale i socani a černoprdelníci to schválili-ti , kteří za dnešní platy mohou-ti , kteří mohounza to , že vám běžný člověk nemůže zaplatit .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15529
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt únor 11 2016, 7:25    Předmět: Citovat

Bureše jsem nevolil, protože jsem nevolil nikoho. Bylo mi to vyčítáno kvůli tomu, že si tady budou socani dělat, co chtějí. A to je pravda, dělají si tady opravdu vše jen podle svého a začínají být už horší než ODS. A volit ho po tomto extranápadu teď zase už nebudu. Jestli půjdu volit, tak jedině stranu proti islamizaci země.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4247
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: čt únor 11 2016, 7:25    Předmět: Citovat

BOBOBO napsal(a):
. A hlavně nezapomeňte na to , že ne jen Bureš , ale i socani a černoprdelníci to schválili-ti , kteří za dnešní platy mohou-ti , kteří mohounza to , že vám běžný člověk nemůže zaplatit .

zapomněl jsi na ty další co měli plnou hubu rozpočtové zodpovědnosti a sekali dluhy jak na běžícím páse a přisátí na státní cecek sáli až zapomínali chrochtat. Bohužel tady neplatí, že stát jsou jeho občané, ale na novodobou šlechtu a podanný lid. A dokonce i ten lid se jim daří štěpit. A každý je rád, že to nepadlo na něho.
Jako živnostník se snažím, dělat si dobré jméno pohovořit se zákazníkem, často jako bonus udělám něco zdarma, ale co myslíte má to nějakou cenu v povědomí společnosti? Ne nemá kolikrát vidím to rozladění lidí jak je oprava drahá že mysleli tak do pětistovky. Tak že nakonec jsem v jednom pytli s těmi kteří místo profesní cti se chovají jako hovada. EET na nás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18675
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt únor 11 2016, 7:28    Předmět: Citovat

Jo lidi , běžte prosím volit .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atlan



Založen: May 10, 2004
Příspěvky: 4507
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: čt únor 11 2016, 19:51    Předmět: Citovat

Otazka je koho Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18675
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt únor 11 2016, 21:19    Předmět: Citovat

To je jedno .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15529
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt únor 11 2016, 21:29    Předmět: Citovat

A proč teda?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund