Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Od Tesla S ke nejtajnějším výzkumům
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Hvjezdná pjechota
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xsc



Založen: Sep 25, 2014
Příspěvky: 7417

PříspěvekZaslal: st leden 20 2016, 19:08    Předmět: Citovat

Jinými slovy chcete diskutovat jen se stejně věřícími. Přitom na rozdíl od víry je toto vcelku jednoduchý technický problém. Zatímco Boha v laboratoři těžko předvedete, tak zde by stačil jeden funkční prototyp.

Zbytečná citace celého předchozího příspěvku vymazána.Viz PRAVIDLA, odst.14b)
Hill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2124
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: čt leden 21 2016, 7:13    Předmět: Citovat

xsc napsal(a):
Jinými slovy chcete diskutovat jen se stejně věřícími.
přesně tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jimmi2



Založen: Jan 04, 2010
Příspěvky: 1180
Bydliště: Praha, Teplice

PříspěvekZaslal: čt leden 21 2016, 12:31    Předmět: Citovat

Větší neštěstí, než jsme doufali Cry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruprecht



Založen: Sep 28, 2005
Příspěvky: 1279
Bydliště: ZČ + JM

PříspěvekZaslal: čt leden 21 2016, 13:57    Předmět: Citovat

Já bych to neodsuzoval, taková stavba prototypu jímače nebo transformátoru volné energie nepochybně podpoří národní hospodářství (výrobci, prodejci, soustružníci, frézaři...) a pak se to objeví ve sběrném dvoře... Navíc kdo si hraje - nezlobí, vidím jen samá pozitiva
_________________
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12335
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt leden 21 2016, 18:20    Předmět: Citovat

Tak je to jistě lepší, než si za ty peníze koupit heroin a prohnat to žílou, ale i tak je to zmařená příležitost pro všechny zúčastněné. Při obdobném úsilí mohlo vzniknout něco funkčního, co by mohlo vytvořit nějaké užitečné hodnoty (třeba jako výrobní prostředek), nebo být vyvezeno a směněno na mezinárodním trhu. Tak vznikne leda něco, co smysl najde až po zrecyklování ve šrotu, jestli vůbec. A upřímně, spolupracovat na projektech falešných proroků je velmi tristní a demotivující.
_________________
Curvetraceristé všech zemí spojte se!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Habesan



Založen: Jan 12, 2009
Příspěvky: 7090
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: čt leden 21 2016, 21:30    Předmět: Citovat

Metadon nebo Fentanyl by byla lepší volba (obejdou se bez injekcí).

Celou dobu jsem si myslel, že si radioelectrum dělá legraci.
Teď se ještě dozvíme, že ten Teslovit taky není žert.

_________________
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2124
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: pá leden 22 2016, 10:49    Předmět: Citovat

Habesan napsal(a):

Celou dobu jsem si myslel, že si radioelectrum dělá legraci.


nedělám si legraci z několika důvodů:
Fenomén jako třeba UFO se přeci musí dát nějak vědecky vysvětlit, ale zatím se pouze buď zesměšní svědci a popře skutečné pozorování, nebo to dostane do rukou nějaký pisálek co z toho udělá konspirační teorii, kde si aby se stal slavným spousty věcí přimyslí aniž by znal základy nejen kvantové fyziky ale dokonce i běžné fyziky, matematiky a pod. Tím to celé vědci místo vědeckého vysvětlování smetou ze stolu.

-maistreamová věda záměrně přehlíží mnoho vědeckých důkazů.

-existuje mnoho vědecky prokázaných a v laboratořích vyzkoušených postupů co se o nich nemluví.

-jsem si jistý že armády (UAS, Ruska) jsou s technologiemi více než čtvrt století před technologiemi co se nám ukazují jako ty nejmodernější technologie.

Když si to dám dohromady tak třeba UFO se dá vysvětlit několika způsoby:

-mimozemské plavidlo vyspělé technologie
-pozemské plavidlo vyspělé technologie které je utajené(armádní zájmy, zájmy mocenských skupin)
-pozemské plavidlo z naší budoucnosti.

Bohužel mnoho vědcí je schopno popírat i běžné fyzikální zákony, jen proto aby nemuseli přiznat svoji chybu ve které celý život žijí a vědecky pracují.

a k té volné energii stačí jen říci že třeba počítání molární hmotnosti či jiné běžné výpočty nesouhlasí při použití vody a nikdo se tím nikde nazabívá.


Habesan napsal(a):


Teď se ještě dozvíme, že ten Teslovit taky není žert.


a teď pro odlehčení a pobavení moje konspirační teorie:
Teslovit chtěli získat jednak Ilumináti a jednak mimozemšťané zvaní šedivci. Rozpoutaly meziplanetární ale také mezigalaktickou válku která mimo jiné ovlivnila i počasí a projevuje se jako globální oteplování. Tak jsem musel výrobní postup zničit abych ochránil lidstvo před zkázou. (Čapek to v kraratitu popsal lépe, já nejsem spisovatel nicméně jsme chtěl ze sebe udělat hrdinu zachránějícího lidstvo a protože nejsem svalovec tak to udělám vědecky) Poslední kus teslovitu došel když jsem byl na návštěvě v jedné galaxii u jednoho humanoidního sběratele pozemských technologií a stříkal na jeden reproduktor. Důkazem budiž fotografie. (a aby tomu lidé věřili tak musím učinit nabídku kterou nebude nikdo schopen vyvrátit, ale ani potvrdit) Kdo tomu nevěří si ten reproduktor může půjčit na laboratorní zkoumání.



010520141847.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  010520141847.jpg
 Velikost:  94.27 kB
 Staženo:  106 krát


010520141848.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  010520141848.jpg
 Velikost:  83.88 kB
 Staženo:  105 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6509
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: pá leden 22 2016, 11:50    Předmět: Citovat

To je strašný http://auto.idnes.cz/tesla-s-test-cye-/auto_testy.aspx?c=A151103_211906_auto_testy_fdv fuj
_________________
Spát je dobré. Být mrtev je lepší. Nikdy se nenarodit je nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12335
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá leden 22 2016, 18:31    Předmět: Citovat

radioelectrum napsal(a):
Fenomén jako třeba UFO se přeci musí dát nějak vědecky vysvětlit, ale zatím se pouze buď zesměšní svědci a popře skutečné pozorování...
No mne by spíš zajímalo vědecké vysvětlení fenoménu náhlého expozivního hoření příčesků dirigentů dechových orchestrů v okolí Otranského zámku. Je nám to bližší, než nějaké imperialistické UFO.

radioelectrum napsal(a):
-maistreamová věda záměrně přehlíží mnoho vědeckých důkazů.
Konkrétně jaké třeba?

radioelectrum napsal(a):
-existuje mnoho vědecky prokázaných a v laboratořích vyzkoušených postupů co se o nich nemluví.
To mohu potvrdit, kolega vědec v laboratoři se svou asistentkou nemluví a pokyny jí píše na lístečky. Teď už vím, že to je důkaz celosvětového spiknutí.

radioelectrum napsal(a):
Bohužel mnoho vědcí je schopno popírat i běžné fyzikální zákony, jen proto aby nemuseli přiznat svoji chybu ve které celý život žijí a vědecky pracují.
Konkrétní příklady by se nenašly? Já zase slyšel, že v tej Americe přestali bít černochy a začli mlátit afroameričany, povídala to paní v trafice a ta to má od Novákový.

radioelectrum napsal(a):
a k té volné energii stačí jen říci že třeba počítání molární hmotnosti či jiné běžné výpočty nesouhlasí při použití vody a nikdo se tím nikde nazabívá.
Opravdu? To zkus rozebrat šířeji, možná máš chyby v překladu z původního Quelle. Nebylo to spíš že "požívání velkého množství vodky způsobuje nepřesnosti ve výpočtech"?
Very Happy

_________________
Curvetraceristé všech zemí spojte se!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: pá leden 22 2016, 19:14    Předmět: Citovat

No, já už jsem tady ohledně tohoto pár vět taky napsal.

Existuje temná energie a temná hmota. Vakuum není prázdné. Tohle všechno je matematicky prokázané a učí se to dnes i na vysokých školách.

Problém volné energie je v tom, že sice vakuové fluktuace tvoří náhodné páry elektron-pozitron, ale ukrást ten elektron či pozitron dost dobře nejde díky fotonu, který je váže. Je to dost složitá teorie a za 10 let to může být úplně jinak.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kremik



Založen: Mar 30, 2012
Příspěvky: 3571
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: pá leden 22 2016, 19:27    Předmět: Citovat

Klid, toto je jen určitá fáze vývoje člověka. Jako dítě jsem si taky myslel, že vymyslím perpetuum mobile. Můj tehdejší pohled: "Těch možností je přece spousta, nikdo přece nemůže vědět, že ani jeden z nich by nefungoval."
Pak jsem poznal jediný zákon - zachování energie - a bylo jasno.
Ještě v dřívějších dobách jsem si chtěl postavit káru na dvě kulaté 3V baterie. Měl jsem úplně jasno jak to udělat. Ty dvě baterky budou pohánět rotační měnič 6VDC/220VAC, tím budu napájet motor vykuchaný ze starého vysavače, no a jeho hřídelkou budu pohánět jedno ze zadních kol. Vždyť je to prosté, přece. Dokonce jsem měl i schéma, které jsem postupně rozšiřoval o různé budíčky a ukazatele. A nikdo by mě tehdy nepřesvědčil že to nejde.
Ještě před tím jsem si chtěl postavit vrtulník, ale o tom už tu radši nebudu ani psát Very Happy
Ale byly to hezké sny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habesan



Založen: Jan 12, 2009
Příspěvky: 7090
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: pá leden 22 2016, 20:55    Předmět: Citovat

Facebook na kolech...
radioelectrum napsal(a):
-jsem si jistý že armády (UAS, Ruska) jsou s technologiemi více než čtvrt století před technologiemi co se nám ukazují jako ty nejmodernější technologie.
Třeba něco bez elektronek???
Nebo po nuvistorech ještě něco zkusili?

_________________
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
serviceman



Založen: Jul 09, 2013
Příspěvky: 4040

PříspěvekZaslal: pá leden 22 2016, 21:26    Předmět: Citovat

Samozřejmě, že byli vždy vepředu - bez nějakých fantasmagorií. V padesátých letech zcela běžně teflon, v šedesátých kmitočtová syntéza a rozprostřené spektrum - co jsme o tom tehdy věděli? Dnes, nevím.
_________________
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monterjirka



Založen: Jun 14, 2003
Příspěvky: 2794
Bydliště: Blížejov

PříspěvekZaslal: pá leden 22 2016, 23:12    Předmět: Citovat

ZdenekHQ napsal(a):
... ukrást ten elektron či pozitron dost dobře nejde díky fotonu, který je váže.
...

Představte si blesk. To je nějaká energie. Ale problematicky využitelná.
Už v době školní docházky (přelom 7. a 80. let) jsem četl povídání o tom, jak se ten náboj do mraků dostane.
Na hladině vody je molekula, která se odpoutá od hladiny a jako součást vodní páry stoupá. Pokud v tom okamžiku na hladinu dopadne foton, vyrazí z jiné molekuly elektron, který si "navíc" odnese odpařená molekula.
A dělali se pokusy s tím, jak ten náboj zachytit.

Od té doby se o tom nemluví, nepíše,...
Byla to chybná teorie, nebo je to naopak něco, co by mohlo fungovat, ale "vis major"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jiriS



Založen: Jan 14, 2014
Příspěvky: 610
Bydliště: Ašsko

PříspěvekZaslal: so leden 23 2016, 11:53    Předmět: Citovat

Já to tehdy v TV neviděl, neb jsem ji měl často nepřístupnou, až po letech v nějakým tom retropořadu, šlo o záznam rozhovoru v TV novinách se vzácným sovětským hostem.
Už tehdy naši přátelé masírováním rozdojili kozla, dal snad i 1dcl mléka.
A taky se o tm dnes nikde nepíše a nemluví. To je přece jasný důkaz o všeobecném spiknutí a jak jsou daleko nejen v technice.
Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Hvjezdná pjechota Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.16 sekund