Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Plánovaná novela EU o omezení držení zbraní a střeliva
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Co je nového?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: so prosinec 12 2015, 20:46    Předmět: Plánovaná novela EU o omezení držení zbraní a střeliva Citovat

Vzhledem k tomu, že se soudruzi v Bruselu opět chystají postihnout poškozené místo útočníků, doporučuji nastudovat tuto chystanou novelu z Bruselu, proti které se samozřejmě ČR zatím snaží slovně bránit.

P.S. Když jsem kdysi o poslankyni Černochové napsal, že je to "Rambo v sukních", ani jsem netušil, jak příliš blízko jsem skutečnosti...

Poslankyně Jana Černochová napsal(a):
... já chápu, že ne každá žena si libuje ve zbraních tak jako já nebo paní Bebarová-Rujbrová...



a)
http://www.securitymagazin.cz/legislativa/evropska-komise-zakaze-legalni-drzeni-poloautomatickych-zbrani-jedinou-obranu-pred-teroristy-a-vrahy-1404048164.html

b)
ZKRÁCENÁ VERZE (málokdo by to četl celý) - originál viz http://www.psp.cz/eknih/2013ps/stenprot/036schuz/s036142.htm , začíná dole na stránce, nikoliv Kalouskem

Poslankyně Jana Černochová napsal(a):

Skutečně žijeme všichni v realitě toho, co se kolem nás děje. Myslím si, že nás to trápí úplně všechny. A nevím, do jaké míry jste byli schopni zaznamenat věc, která je poměrně čerstvá, která se odehrála někdy v minulém týdnu a která se týká zpřísnění podmínek pro kontrolu nabývání a držení zbraní a střeliva, které toto nařízení nebo tato směrnice vyplývá z návrhu, který má Evropská komise, který by se měl samozřejmě stát součástí legislativního procesu v rámci Evropské unie.

... abychom přijali jako Poslanecká sněmovna Parlamentu poté, co zařadíme ten bod na program, usnesení, ve kterém jasně zákonodárný sbor deklaruje to, že odmítáme toto omezování zbraní a že vlastně ti lidé z Ministerstva průmyslu a obchodu a z Ministerstva vnitra, kteří před projednáním v Evropské komisi pojedou na ta jednání do Bruselu, tak budou mít od nás jako od zákonodárného sboru jasný mandát.

Dopustíme-li přijetí návrhu směrnice Evropské komise omezující prodej a držení zbraně v Evropské unii, je to pro mě absolutní omezení svobod a práv občanů celé Evropské unie, nejenom České republiky. Vzniká tím nebezpečný precedens.

Tvorba nicneříkajících nebo všeobjímajících, tedy vágních legislativních opatření pro oblast prodeje a držení zbraní je další ukázkou impotence Bruselu adekvátně reagovat na nastalé bezpečnostní hrozby a rizika. Přišlo mi úplně absurdní, že s něčím takovým Brusel přichází po sérii teroristických útoků v Paříži, Belgii a v jiných zemích.

Nestačí jen zdvihnout obočí nad tím, že Evropská komise zvyšuje bezpečnost občanů Evropské unie a bojuje s terorismem způsobem nevídaným, způsobem, kdy chce odzbrojit občany Evropské unie. Pokud je mi známo, a prosím, případně mě vyveďte někdo s přednostním právem z omylu, neznáme asi moc případů, kdy teroristé legálně drží a použijí zbraň, že?
...

Abyste se vyznali v tom, co se vlastně všechno zakazuje, tak mi dovolte, abych vám přečetla otevřený dopis sdružení LEX, což je sdružení na ochranu práv držitelů zbraní, zastánců práva na držení zbraní v celé Evropě:

Vážení kolegové, jelikož vám píši z České republiky, dovolte mi nejdříve, abych vám naši zemi představil. V naší republice je držení a nošení zbraní skutečné právo zaručené zákonem každému dospělému svéprávnému a bezúhonnému člověku. Zbrojní průkaz je nárokový. Každý, kdo splní podmínky zákona, na něj má právo. Povolení na zbraně kategorie B jsou také nárokové, stejně jako povolení k nošení zbraně. Máme krátké zbraně, které používáme ke sportovní střelbě a nosíme je pro sebeobranu. Máme samonabíjecí pušky odvozené od vojenských zbraní, které používáme v různých sportovních soutěžích a cvičíme s nimi pro případ, že by naše milovaná země potřebovala, aby její občané byli připraveni k její obraně. Tradice naší myslivosti sahají více než tisíc let do minulosti a naši sportovní střelci se z olympijských her málokdy vracejí bez medaile. Ženy nevyjímaje.

Podle Institutu pro ekonomii a mír jsme také desátou nejbezpečnější zemí světa. Násilná kriminalita je u nás nízká a kriminalita se střelnou zbraní zanedbatelná. Spolu se Švýcarskem, jehož tradici svobody, demokracie a nezávislosti velmi obdivujeme, je naše republika příkladem, že k tomu, aby země byla ozbrojená, pokojná a svobodná, není třeba nic víc než pevné odhodlání jejích obyvatel nenechat si tyto hodnoty nikým vzít.

Jsme si jisti, že znáte současnou situaci, píší ze sdružení na ochranu práv majitelů zbraní. V reakci na teroristické útoky v Paříži spáchané zakázanými automatickými zbraněmi a rozhodně nelegálními výbušninami chce Evropská komise předstírat schopnost ochránit občany evropských států tím, že jim omezí legální držení zbraní. Mezi navrhovaná opatření patří - a tady prosím, aby zbystřili všichni ti, kteří již dneska vlastní zbrojní průkaz jakéhokoli typu - tak tato omezení jsou:

Za prvé, zákaz samonabíjecích pušek, které vzhledem připomínají automatické zbraně. Zákaz zbraní, které při teroristických útocích v Paříži nebyly vůbec použity, ale jsou důležité pro národní obranu mnoha států.

Za druhé, automatické zbraně a samonabíjecí zbraně se vzhledem automatických mají být zakázány i po znehodnocení. Všechny sbírky by byly postaveny mimo zákon s výjimkou muzeí, která ale budou muset své exponáty znehodnotit, čímž nevratně poškodí jejich historickou a kulturní hodnotu.

...

Za třetí, všechny ostatní znehodnocené zbraně spolu s plynovkami, poplašnými zbraněmi, paintballovými a airsoftovými replikami a podobně budou přesunuty do kategorie C - zbraně na ohlášení. Což v České republice znamená zbrojní průkaz. Takže vy ti, kteří nemáte zbroják a chtěli jste si občas s partou kamarádů někde zahrát paintball nebo máte rádi historii a jste třeba v nějakém spolku, kdy se snažíte v rámci spolku předvádět i nějaké ukázky bojových bitev, tak nebudete moct používat ani repliky zbraní. Pokud je budete chtít používat, budete si muset opatřit zbrojní průkaz. To je paráda, co?

Za čtvrté, Komise předpokládá, že její příkaz, tedy zabavit a zničit všechny nové zakázané zbraně, provedou členské státy. Zároveň ale nepředpokládá žádný dopad na unijní rozpočet, z čehož plyne, že buď náklady konfiskace ponesou členské státy, nebo se bude vyvlastňovat bez náhrady.

...

Bohužel ta situace s tím projednáváním a s úmyslem to prosadit za každou cenu, ta informace je vážná, Komise je odhodlána provést své plány za každou cenu v nejkratší možné době. Proto se na vás znovu obracím, abyste apelovali na své kolegy europoslance i na kolegy ve frakcích, ve kterých jste sdruženi, vidím tady pana ministra zemědělství, tak mě samozřejmě okamžitě napadá myslivost, vidím tady pana ministra obrany, mj. spousta těch instruktorů, kteří drží zbraně, tak jak jsem vám je popsala, a držet je budou muset přestat, pokud ta směrnice bude platit, tak fungují jako instruktoři ať už pro aktivní zálohy, nebo i pro profesionální armádu, která si je najímá, takže i to přinese komplikace tohoto typu. Skutečně v České republice máme velmi přísné podmínky pro získání zbrojního průkazu, ale, a to je správné, že práva vyvažují povinnosti, majitelé zbrojních průkazů mají pak velké možnosti, co si koupí a co s tím dělají.

...

Zákaz samonabíjecích zbraní je holý nesmysl, protože dnes z již zakázaných zbraní jsou to nejhlídanější zbraně- Nejhlídanější. Na každou jednu zbraň musí být zvlášť povolení vydané Policií České republiky. Každá jedna zbraň musí být zaregistrována a každá jedna zbraň je pravidelně policií kontrolována při prodlužování zbrojáku.

...

zástupci LEXu píší: Vážená paní eurokomisařko (pozn. ZdenekHQ - paní eurokomisařka Jourová) , právě jsme si přečetli vaše vyjádření ohledně směrnice na regulaci zbraní v EU. Při vší úctě k Vám a Vaší práci musím konstatovat, že ta odborná blamáž, kterou ve své vystoupení předvedl nedávno i pan senátor František Bublan, viděli jsme to v interview, nebyla ojedinělou, že se patrně jedná o obecný jev, a jsem, slušně řečeno, velmi rozesmutněn tím, že lidé, kteří mají či budou mít právo o tom rozhodovat, mají tak špatné informace a přehled o tom, o čem rozhodují. Jak pan senátor, tak Vy jste ve svém prohlášení smíchali jablka s hruškami. V jedné větě hovoříte o nelegálně upravených zbraních, o tzv. reaktivaci deaktivovaných zbraní, a v té samé větě mluvíte o restrikci samonabíjecích, poloautomatických zbraní. Dovolte mi tedy sdělit Vám jedno sladké tajemství: Jde o dvě naprosto odlišné věci. Ano, já rozumím Evropské komisi, že se jí nelíbí, že kdejaký terorista si může koupit reaktivovanou zbraň a jít s ní vystřílet koncertní síň. Věřte, že toto se nelíbí vůbec nikomu, ani legálním držitelům zbraní, kteří mimochodem patří mezi lidi, kteří nejvíce dbají na to, aby sami dodržovali zákon. Ale to se stále bavíme o reaktivovaných zbraních, tedy o zbraních, které byly původně vojenské, následně velmi nedbale deaktivované, dle pojmu našeho zákona o zbraních znehodnocené, aby nestřílely vůbec, a následně zase nějakým kutilem uvedené zpět do střelbyschopného stavu. Ano, to je opravdu velký problém.

Všimněte si ovšem, že tyto zbraně mají jen velmi omezený okruh zdrojů, že žádná taková zbraň nepochází z České republiky. Proč? Protože máme dobře stanovený postup znehodnocení zbraní, např. vyhláška Ministerstva průmyslu a obchodu 371/2002, a uvedenou do praxe její aplikaci. Každou znehodnocenou zbraň musí vidět ještě policie. Opakuji to tady podruhé. Takže řešení problému zneužívání reaktivovaných zbraní vůbec není o jejich zákazu, protože teroristní jsou zákazy - víme kde, všichni. Řešením je stanovení správného postupu při znehodnocování. Pak se totiž na trhu neobjeví nic, co by teroristé mohli reaktivovat.

Pak se ale ještě bavíme o samonabíjecích zbraních vojenského vzhledu, jak je definuje směrnice, která je chce zakázat. A tady, vážená paní komisařko Jourová, je Evropská komise úplně vedle. Tady jsem nikde nenašel jediný reálný důvod, proč chce Komise tyto zbraně zakázat. Tyto zbraně má jen v České republice odhadem kolem 100 tis. lidí a těch zbraní je odhadem 200 tis. kusů. V evropském měřítku to vynásobte tak 30-50násobkem. To všechno jsou legální zbraně, ke kterým se v Evropské unii může dostat jen držitel zbrojního průkazu nebo obdobného dokladu v zahraničí, který se možná jmenuje jinak než ten náš zbrojní. Všechno to jsou zbraně, na kterou každou jednu konkrétní musí vydat příslušný útvar policie povolení k nákupu a která je každá jedenkrát registrována a pravidelně kontrolována a testována policií. Teroristé tyto zbraně nemají a nepoužívají.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]


Naposledy upravil ZdenekHQ dne so prosinec 12 2015, 21:06, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
samponek



Založen: May 11, 2015
Příspěvky: 3118

PříspěvekZaslal: so prosinec 12 2015, 21:00    Předmět: Citovat

Je to součást plánu abysme se nemohli bránit před vetřelci. Ve Francii už to občané vzali do svých rukou a muslimáky mlátěj https://youtu.be/bZG3eKi4C0k?t=295
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandal



Založen: May 22, 2006
Příspěvky: 2559
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

PříspěvekZaslal: so prosinec 12 2015, 22:08    Předmět: Citovat

Někde jsem četl,ale už nevim kde že že třeba Maďarsko dělá pravej opak a umožňuje získat zbroják jednodušeji,aby se v případě nebezpečí mohly lidi bránit.Co je na tom pravdy ale nevim.Může to bejt blábol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: so prosinec 12 2015, 22:21    Předmět: Citovat

Tohle je dost citlivá věc.

Jakýkoliv pokus o "odebrání" běžně držených zbraní civilnímu obyvatelstvu v této době vyvolá přesně opačnou reakci. Je to "impotence Bruselu", jak to slušně řekla p. Černochová, já bych to nazval spíš byrokratickou obrazek_cenzura bruselských omezenců. Jen to posílí černý trh se zbraněmi, a tam lze koupit daleko silnější zbraně, když už to někdo riskne...

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Charos



Založen: Oct 16, 2009
Příspěvky: 806
Bydliště: u Chrudimě

PříspěvekZaslal: so prosinec 12 2015, 22:36    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2124
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: so prosinec 12 2015, 22:40    Předmět: Citovat

Je to celé jasný náznak že brzy bude doba kdy to policie již nezvládne a dojde ze strany původního obavatelstva na ozbrojené odpovědi proti rabování "multietnických obohacovačů z afriky".
Obyvatelstvo se přeci nesmí bránit proti útokům a rabování , pardon chtěl jsme říci šíření multietnického obohacování.

P.S: nám žádný muslimský teroriastický útok nehrozí !
V ČR nic takového nemůže nastat !

Kdo těmto dvěma větám nevěří tak ať si přečte následující:
pokud v ČR vznikne nějaký útok spůsobený muslimskými extrémisty a bude se jevit jako teroristický tak že se jedná o teroristický útok to nebude moci nkdo říci neboť pokud by to řekl (třeba nějaký novinář, či policista, soudce) tak to nebude mít nijak právně potvrzeno a bude to šíření poplašné zprávy. jediný kdo to bude moci říci je soudní znalec z oboru muslimského extrémismu, ale díky našim zákonům žádný takový soudní znalec v ČR není, tudíž to nebude moci oficielně nikdo říci, tudíž to nebude muslimský teroristický útok, a tudíž nám takový útok nehrozí ani u nás nemůže nastat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: so prosinec 12 2015, 22:49    Předmět: Citovat

V ČR to policie a další složky zatím zvládají bez problémů, navíc se chystá další "nábor", bohužel ale asi nebude úspěšný díky přísným pravidlům a nedostatku uchazečů z ČR - takže se nakonec klidně může stát, že muslim z jiného státu EU bude bránit ČR proti invazi nežádoucích(!) muslimů.

To, že si "Angela" pozvala na návštěvu půl afrického kontinentu je její věc, tak ať si to vyřeší doma a netahá do toho ČR.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2124
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: so prosinec 12 2015, 22:53    Předmět: Citovat

ZdenekHQ napsal(a):
To, že si "Angela" pozvala na návštěvu půl afrického kontinentu je její věc, tak ať si to vyřeší doma a netahá do toho ČR.

bohužel jsme součástí EU a Německo se chce bratrsky o běžence podělit, a my nemáme žádné páky jak tomu zabránit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: so prosinec 12 2015, 22:55    Předmět: Citovat

radioelectrum napsal(a):
jediný kdo to bude moci říci je soudní znalec z oboru muslimského extrémismu, ale díky našim zákonům žádný takový soudní znalec v ČR není


Dnes už v podstatě v ČR neexistují žádní soudní znalci z oboru extremismu, protože český stát jim nedokáže zařídit ani základní ochranu pro případ, že by se někdo rozhodl pro pomstu. Nejsou totiž Babiš (p.s : Abych mu nekřivdil, tento problém vznikl mnohem dříve, jen se ani dnes neřeší). Tak se na to raději všichni vykašlali, ani ne tak kvůli sobě, ale většinou mají rodiny....

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]


Naposledy upravil ZdenekHQ dne so prosinec 12 2015, 23:24, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: so prosinec 12 2015, 23:00    Předmět: Citovat

radioelectrum napsal(a):
...bohužel jsme součástí EU a Německo se chce bratrsky o běžence podělit...


Bylo by zajímavé zjistit, co by se stalo, kdyby to bylo naopak.

TJ. že by třeba náš prezident pozval půl afrického kontinentu k nám a pak by je chtěl bratrsky rozdělit mezi ČR, Německo a Francii... Cool

Pokud má někdo pocit, že by se bránili, musíme to teď udělat i my, pokud teda nejsme ve svém uvažování jen odpadní kolonie EU.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
samponek



Založen: May 11, 2015
Příspěvky: 3118

PříspěvekZaslal: so prosinec 12 2015, 23:36    Předmět: Citovat

Když to nezvládají v Calais, nezvládne to ani naše policie, na muslimáky si nikdo netroufne. Narozdíl od nás totiž nemají co ztratit a proto můžou rabovat i vraždit.
Až se tady něco stane, lidi se začnou ozbrojovat na černo.
Rakušáci už vykoupili obchody se zbraněmi ve švajcu.
Navíc naši lidi se budou muset bránit i před policajtama, viz Duchcov, Litvínov, o to na tom budeme hůř.
Petice jsou na nic, musí být statísícové demonstrace, svržení vlády, vystoupení z EU, NATO.
Tvrdě vyhnat všechny muslimáky za hranice a postavit plot. Ti co proklouznou uvěznit na 5 let nucených prací a zbourat všechny mešity.


Naposledy upravil samponek dne ne prosinec 13 2015, 0:02, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13 2015, 0:00    Předmět: Citovat

Stát jako ČR se sama neubrání, vystoupit z NATO nemůže.
_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
samponek



Založen: May 11, 2015
Příspěvky: 3118

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13 2015, 0:04    Předmět: Citovat

Připojit k Ruské federaci, k geopolitickému překreslení mapy stejně dojde. V Evropě jsou nepokoje a už není stabilní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33922
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13 2015, 0:07    Předmět: Citovat

Tam sa pripoj ty a tebe podobni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samponek



Založen: May 11, 2015
Příspěvky: 3118

PříspěvekZaslal: ne prosinec 13 2015, 0:12    Předmět: Citovat

Obnovit Československou socialistickou republiku, znárodnit fabriky, vyhnat korporátní fašouny z USA.
Stejně rozdělení je neplatné, nebylo referendum. Tím se vymaníme ze spárů EU a NATO. Pročistit neziskové organizace placené z Amerických peněz.


Naposledy upravil samponek dne ne prosinec 13 2015, 0:22, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Co je nového? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund