Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ČT1: Zlatá mládež (1)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Co je nového?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31860
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: so listopad 21 2015, 0:33    Předmět: Citovat

Burns je v první řadě demagog a zaslepenej demagog v tý druhý. Tím to končí a hasne - není ochotnej respektovat cizí názor (což by se ještě možná dalo prominout), o to horší je, že ten svůj vnucuje ostatním ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kvicala_r



Založen: Jan 19, 2005
Příspěvky: 3368
Bydliště: Haná / N.J.

PříspěvekZaslal: so listopad 21 2015, 2:06    Předmět: Citovat

Ono by sis to rozmyslel, kdybys měl fakt hlad - pak by z Tebe byl všežravec natotata a dal by sis i kus toho smradlavyho jelena. V hlavě mi utkvěl ten případ, jak se zřítilo letadlo s nějakými sportovci a došlo i na nejhorší... maso (lidské maso).
Já nikomu nenutím kus svojeho uzeného, tak ať mi nikdo nenutí 100% mé stravy jen rostlinné. Jak by asi vypadal chov zvířat, kdyby část nebyla určena i k sežrání Wink

Co mě ale sere je, když mi někdo pod nos vypaluje cigarety a neptá se mě, jestli to svinstvo chci taky dýchat. To je bezohlednost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frpr666



Založen: Dec 28, 2009
Příspěvky: 1051

PříspěvekZaslal: so listopad 21 2015, 14:31    Předmět: Citovat

@cigaretka rostlinného původu
Women smokers are 25.7 times more likely than women who never smoked to develop lung cancer. For men smokers, it’s 25 times the risk of men who never smoked. (Source: US Surgeon General Report 2014)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandal



Založen: May 22, 2006
Příspěvky: 2559
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

PříspěvekZaslal: so listopad 21 2015, 18:08    Předmět: Citovat

Kvicala_r napsal(a):
Ono by sis to rozmyslel, kdybys měl fakt hlad - pak by z Tebe byl všežravec natotata a dal by sis i kus toho smradlavyho jelena.

Když jsem byl na vojně tak tam s náma byl kluk a povidal že je vegetarián.Vydržel pár dní nežrat a v něděli když byla studená večeře tak se ládoval suchym salámem a povidal že přece nechcípne hlady.Pak už jed normálně to co ostatní,takže maso každej den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spiral



Založen: Jun 07, 2013
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so listopad 21 2015, 19:21    Předmět: Citovat

Kvicala_r:
Ten film se jmenoval Alive (1993).
PeteBurns:
Když už máš rád tu zeleninu, což respektuji, není škoda tu energii z kytiček spálit v posilovně?
Nebylo by lepší tu hroudu nějak zrýt, strom zasadit, kosou žnout etc.?
Téměř jako řidič automobilu, co křičí:"já přírodu neničím, já jezdím na biopaliva".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: so listopad 21 2015, 21:30    Předmět: Citovat

p32, tvoje "argumenty" su vzdy rovnake, a vzdy uplne odveci Wink To skor ty by si si mal nieco nastudovat o ludskom traviacom systeme, dlhom tenkom plus hrubom creve, o hniti masa, botulotoxinoch a ich vplyve atd Wink Samozrejme, ze su ludia s rakovinou pluc, ktori nikdy nefajcili, bodaj by nie, ked su stale vsade naokolo bezohladni sebecki slabosi, ktori fajcit budu a dychat to musia vsetci, asi tazko by vyrobcov donutili tlacit na cigarety varovanie o ich priamom vplyve na vyskyt rakoviny pluc, keby to nebola pravda, nemyslis? Wink Ale je uplne zbytocne a uplne odveci spominat v debate o nutnosti a potrebe jedenia masa clovekom fajcenie a extremy typu padu lietadla a podobne, bavime sa o normalnom zivote...A ked si Lesana taka premudrela, odkial to ty vlastne takto dobre vies? A aj keby to tak zrovna bolo, akoze co by to dokazovalo? Dal som dost prikladov, ktore dokonale dokazuju to, ze aj velmi aktivni ludia vobec nepotrebuju jest maso, okrem toho tie vase "argumenty" o opiciach a vplyvu masa na vyvoj inteligencie atd su totalne bludy - napriklad gorila, 10x silnejsi tvor ako clovek, s DNA na pomaly 99% totoznou, je prakticky cisty vegetarian, iba niektore druhy jedia do 3% potravy mravce atd, co sa ale jednoznacne da pripisat ich chutkam, nie skutocnej potrebe - takze nech mi nikto netvrdi, ze clovek nemoze zit bez masa ci cigarety a nevyhnutne ich potrebuje k zivotu - je to a vzdy aj bude iba uboha snaha ospravedlnit svoju zavislost a nedostatok ohladuplnosti a aj inteligencie, pretoze zjavne ani jeden z tych, co donekonecna opakuju nezmysel, ze bez masa su stale hladni, si ani len nedal tu malu namahu skusit jest stravu bohatu na vlakninu a bielkoviny, pretoze inak by taketo nezmysly viac netvrdil Wink A do posilky nechodim preto, aby som machroval svalmi alebo podobne nezmysly, telo je obycajny biologicky stroj, ktory funguje ako hocijaky iny stroj - ak nic nerobi, tak sa znici ovela skor, ako ked nieco robi, staci mi vidiet o 20r mladsich "masozravcov", co necvicia, iba sa po pajzloch flakaju, vyzeraju ako hajzlovi pavuci, kvantum mladych ludi seka v krizoch, nieco urobia a maju v prdeli slachy, klby atd atd - skus roky dennodenne cvicit, uvidis, v akej budes forme a kondicii, skus potom na par rokov prestat a okamzite uvidis, preco je rozumnejsie neprestat cvicit Wink A to iste plati s jedenim masa ci fajcenim cigariet atd - skus na par rokov prestat a potom uvidis, ci mas potrebu sa k tomu vratit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rimi



Založen: Jun 26, 2011
Příspěvky: 288
Bydliště: Pribor

PříspěvekZaslal: so listopad 21 2015, 22:16    Předmět: Citovat

PeteBurns napsal(a):
ked som ho minal, vosiel do auta taky neskutocny smrad toho diveho zvierata, ze slabsia povaha by sa okamzite dogrcala

Maso nesmrdi, takze nakvaseny obsah zaludku nebo strev?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lesana87



Založen: Sep 20, 2014
Příspěvky: 3328

PříspěvekZaslal: so listopad 21 2015, 22:18    Předmět: Citovat

PeteBurns napsal(a):
A ked si Lesana taka premudrela, odkial to ty vlastne takto dobre vies?

Asi jsem si o tom něco nastudovala, jak tu pořád doporučuješ.

PeteBurns napsal(a):
Dal som dost prikladov, ktore dokonale dokazuju to, ze...

Samozřejmě, všechny tvé (a jen ty tvé) argumenty jsou naprosto dokonalé. Zatímco argumenty ostatních (tupců závislých na mase) jsou jen lži nebo jsou minimálně od věci. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12332
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so listopad 21 2015, 23:23    Předmět: Citovat

Nestačím se divit... Rolling Eyes

BTW, víte, co je pro vegetariána nejhorší trest? Být pohřben v masovém hrobě. Very Happy

_________________
Curvetraceristé všech zemí spojte se!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: so listopad 21 2015, 23:47    Předmět: Citovat

Maso nesmrdi? Tak to mam asi potom hyperaktivny cuch, staci, ze niekto otvori nejaku sunku ci kupovane maso, ktore je uz ciste, a hnusne to smrdi, proste mrtvola bude tazko vonat Wink A zvierata mozu pri ich "hygiene" asi tazko nesmrdiet, staci mi, ako niekedy dokazu hnusne smrdiet ludia Smile No schvalne by som chcel vidiet tych hrdinov "masozravcov" jest surove maso prave zabiteho zvierata, tak, ako to robia bez vynimky vsetci skutocni masozravci Wink Lahko sa totizto machruje, ked sa da maso kupit a pred jedenim si ho tepelne pripravit, skutocny masozravec znamena nieco uplne ine - ak by bol clovek naozaj masozravec, mal by na to v prvom rade vybavu, a v druhom rade by nemal ziadnu potrebu ho tepelne upravovat a dochucovat, nebol by dovod...
Vidis, Lesana, v tom pripade bude u teba problem hlavne ten, ze privela studujes, hlavne teoreticke dohady a nezmysly, ktore sa nedaju overit ani dokazat, no primalo nieco realne robis pre to, aby si vobec overila, ci mozem mat pravdu alebo nie - no inteligencie mas dufam dost na to, ze si uvedomujes, ze tie moje priklady stacia bohato na to, aby si si bola vedoma toho, ze pravdu mam a maso a zabijanie zvierat clovek k zivotu vobec nepotrebuje, je fuk, co bolo pred tisickami rokov, dnes tiez nebudem chodit s kyjakom v ruke po uliciach a zabijat druhych len preto, ze pred tisickami rokov to bolo normalne Wink
Sendyxi, vtip je dobry, ale som na tom rovnako, tiez sa nestacim divit, ake kvanta ludi su sebecki bezohladni ignoranti aj v 21. storoci Confused Ale vdaka tomu sa aspon nedivim, preco svet vyzera aj po takom obrovskom pokroku ludi tak, ako vyzera, v skutocnosti sa vlastne vobec nic nezmenilo, clovek je casto horsi, ako zvierata, preto tak aj dopadne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31860
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: ne listopad 22 2015, 3:32    Předmět: Citovat

PeteBurns napsal(a):
...
Sendyxi, vtip je dobry, ale som na tom rovnako, tiez sa nestacim divit, ake kvanta ludi su sebecki bezohladni ignoranti aj v 21. storoci Confused Ale vdaka tomu sa aspon nedivim, preco svet vyzera aj po takom obrovskom pokroku ludi tak, ako vyzera, v skutocnosti sa vlastne vobec nic nezmenilo, clovek je casto horsi, ako zvierata, preto tak aj dopadne...
Predátory v přírodě taky nepřesvědčíš, aby přestali lovit a požírat svoji masitou kořist - a i mezi predátorama jsou druhy, který se z lovu jinýho zvířete umějí radovat a bavit se jím - stačí si něco nastudovat o druhu Orcinus Orca.

A NEMÍCHEJ DO DEBATY O ŽRÁDLE SVOJE UBOHOUČKÝ KYDY TÝKAJÍCÍ SE DUŠEVNÍCH ZM.RDŮ, VYTVÁŘENEJCH MILITANTNÍMA SKUPINAMA - TI NEZABÍJEJÍ PRO JÍDLO, ALE PRÁVĚ JEN A JEN PRO "HRU" NAZEJVANOU "víra" a její ne/dodržování jima a kýmkoliv jiným - řadíš se sám na úroveň těch vymydlenejch vydlabanců, co si ani neumějí utřít zádel když vyprodukujou kábel ...

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lesana87



Založen: Sep 20, 2014
Příspěvky: 3328

PříspěvekZaslal: ne listopad 22 2015, 8:05    Předmět: Citovat

Burnsi, musíš mít hodně osamělý a smutný život, když se rozhlédneš kolem sebe a na dohled není ani živáčka, který by se té tvé dokonalosti a nezměrné inteligenci byť jen trochu přibližoval. Nemáš nikoho, s kým by sis rozuměl, s kým by sis mohl popovídat o svých nadlidských problémech, všude jen špína podřadných lidských malicherností. Je mi tě hluboce líto Sad (na rozdíl od toho prasete, co jsem ho kus ujedla k snídani Smile ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne listopad 22 2015, 8:38    Předmět: Citovat

Ano, gorila je rostlinožravec a taky to tak vypadá s jejím břichem, aby přežila do dalšího nášupu. Ten se koná furt.
Antilopa je taky jen na trávu a jak hezky vypadá. Daleko lépe než tlustý gepard, levhart, sem tam nějaká lvice či vlk. To jsou všechno slabí, nemohoucí, tlustí živočichové, kteří čekají u Kauflandu, až jim někdo dá kousek šunky nebo jiného továrního masového výtvoru, protože by si to neměli jak ulovit a hlavně, trávu jim sežraly ty antilopy. Laughing
No, měl jsem o tobě lepší mínění Burnsi, ale vyděláváš si na zvláštním místě. Ještě nedávno to tam bylo nejlepší na světě a teď se kolem tebe pohybují samí mladí mrzáci-masožrouti. Cry Cry Cry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31860
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: ne listopad 22 2015, 14:25    Předmět: Citovat

lesana87 napsal(a):
Burnsi, .... Je mi tě hluboce líto Sad (na rozdíl od toho prasete, co jsem ho kus ujedla k snídani Smile ).
Tak takovej život, tomu se podle nejmenovanýho filmu říká "paní sládková" ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Chybí už jen ten půllitr napěněnýho...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7895
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: ne listopad 22 2015, 15:45    Předmět: Citovat

Mně ti vegani nějak moc nevadí. Beru je jako lidi, kteří si rádi vaří pro sebe a hodně to řeší. Ty morální důvody trochu chápu, ale celkově se veganství dá provozovat spíše ve velkoměstě. Pro mě to není.
Občas se mi bude stávat, že se budu chtít najíst mimo civilizaci v nějaké horské chatě, kde bude na výběr guláš, řízek, vaječná omeleta a kynuté knedlíky s borůvkami (ty jsou sice docela nadějné, ale čekám, že v nich bude máslo, mléko a vejce).

_________________
01 02 03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Co je nového? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 4 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.18 sekund