Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ČT1: Zlatá mládež (1)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Co je nového?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jiriS



Založen: Jan 14, 2014
Příspěvky: 610
Bydliště: Ašsko

PříspěvekZaslal: čt listopad 19 2015, 23:14    Předmět: Citovat

Nedávno jsem četl článek, kde vědec doporučoval NEBRAT dětem živočišnou výživu, mj. dokazoval dlouhodobou korelaci mezi dosaženou výškou populace a podílem masa ve stravě.

Živočišné tuky využívá tělo jak izolanty mezi nervy v mozku.

Červená masa jsou zdrojem železa i vitamínu tuším B6.

Samozřejmě je vhodná rozumná míra konzumace bílkovin (s věkem se potřeba mění) a i vhodné složení druhů.

Maso v jakékoliv podobě konzumuji již mrtvé. Živé jsem jíst nezkoušel a nějak mě to ani neláká.
Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: čt listopad 19 2015, 23:36    Předmět: Citovat

lesana87 napsal(a):
Úplně se studem propadám, že žeru mrtvý maso. A taky že žeru živý rostlinný tkáně, to se stydím ještě víc. Embarassed

Tu vobec nejde o nejaky stud z toho, ze jes maso, stydet by sa ludia mali hlavne za to, ze budu hladat kadejake nezmyselne vyhovorky - vid odporucania vyzratych lekarov a vedcov atd - ze ho potrebujeme, ake je prospesne, ako sa bez neho neda zaobist, len aby si ospravedlnili bezcitne zabijanie a mohli sa nazrat za kazdu cenu niecoho, na co su zvyknuti a co im chuti, bez ohladu na to, co za tym je...Hlavne, ze masozravci budu hyckat svojich domacich milacikov, nechavat ich ockovat, starat sa o nich ako o male decko, bat sa o nich - ale ine, prakticky totozne zvierata s rovnakymi zmyslami, citenim a tuzbou zit sa mozu bez problemov zabijat, co tam po nich...by som velmi rad videl, kolki ludia by suhlasili, kebyze chce niekto podrezat ich rodinneho milacika, to by zrazu nebolo treba jeho maso, dalo by sa zaobist aj bez neho, vsak? Rolling Eyes Inak pre mna je vzdy najvacsia ironia to porovnanie stravy - ved bezmasita strava je neporovnatelne pestrejsia, chutnejsia a rozumnejsia, nechapem, ako tolko ludi nema problem dennodenne pripravovat to hnusne smradlave mrtve maso a skvarit ho a zasmradit s tym cele okolie a jest to Puke Tento system funguje len vdaka tomu, ze ludia su bezcitne hyeny a majitelia tychto jatiek a predajni sa valaju v prachoch, poznam osobne, a ludom je jedno, kolko coho sa kde zabije, ved v tej relacii krasne vidno, aki ludia tam pracuju - mal som pocit, ze natacaju dalsi diel Wrong turn hororu...normalny clovek by nieco take surove a hnusne nedokazal urobit, vedome zabit inu bytost dokaze iba vrah a magor...Zaujimave, ze ked takto podobne zabijaju ti dementi z ISIL, len im je fuk, ci kozy, ovce alebo ludi, to uz sa zrazu nikomu nepaci, vsak? Vsetkym bezcitnym masozravcom by som doprial takeho ISIL-aka zazit na vlastnej kozi, nech vedia, aky je to pocit, byt podrezany, ci je to naozaj OK Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Celeron



Založen: Apr 02, 2011
Příspěvky: 17770
Bydliště: Nový Bydžov

PříspěvekZaslal: pá listopad 20 2015, 1:05    Předmět: Citovat

Á vegan, a ještě k tomu těžce militantní. Mr. Green
Tím, co a jak tu píšeš, rozhodně veganství neprospěješ, spíš naopak.
Co říkáš faktu, že u nás v česku skoro umřelo dítě, z kterýho hned po narození chtěli rodiče udělat vegana? Totální vývojový vady z absence živočišných bílkovin.
Já, když byl několik let nemocný, tak jsem přežil relativně v pořádku jen kvůli tomu, že jsem dokázal (musel!!) přijmout skoro 100 gramů bílkoviny denně. Tak a teď mi řekni, co bych musel jako vegan sežrat, abych tu dávku do sebe dostal?
No nic, každej ať si žere co chce ale nevnucuje to jinejm.

_________________
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: pá listopad 20 2015, 1:25    Předmět: Citovat

Nie som vegan, iba nejem maso a nemam ziadnu potrebu ho jest a mastit vrecka hyenam, profitujucich zo zabijania inych - a nikoho ani nepresviedcam, svedomie ma kazdy jeden clovek, nech sa kazdy zariadi podla toho svojho...
No ak chce niekto hned po narodeni vymyslat nezmysly, je to ich problem, snazit sa ho urobit veganom je rovnaka obrazek_cenzura, ako krmit ho iba masom, ako strava je materske mlieko a jeho strata nie je dovod na vymyslanie nezmyslov, su zeny, co ho maju privela a mozu ho poskytnut...
A co ti bolo, ked si musel prijimat tolko bielkovin? Ako ti pomohli? Ja potrebujem takisto vela bielkovin, kedze cvicim kazdy den s tazkymi vahami, vraj 220g denne, a vidis, ziadne maso na stavbu svalov netreba, ako sa snazia "odbornici" tvrdit, napriek nulovemu prijmu masa svaly veselo rastu - okrem toho predavane proteiny, urcene na stavbu svalovej hmoty, su izolovane zo srvatky, ziadne maso...Inak mal som podobnu debatu s jednym znamym, zarytym masozravcom, tiez cvici, ale nejako mu to ani napriek tomu kvantu masa, co pozerie, moc nejde, a trval na svojom az dovtedy, kym nespoznal primarku z nemocnice, ktora mu povedala, ze ak bude pokracovat v konzumacii takeho mnozstva masa, ze pride o oblicky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31860
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: pá listopad 20 2015, 2:33    Předmět: Citovat

Je zajímavý, jak jsou všichni ti "zelináři" nesnášenlivý k těm, kterým říkají "řezníci" nebo "masožrouti" - konečně vím, proč je Burns takovej "chytlavej", samozřejmě, když je to zapřísáhlej vegetarián ... Už jen nadávat producentům masa do hyen co jen zabíjejí to mluví samo za sebe...

Kdyby radši všichni podobní drželi hubu a šrotovali si v ní výhradně to svoje zrní a listí a neuráželi nám všežravcům naši flákotu, doplněnou (občas) i tím jejich oblíbeným drceným zrním (mouka), listím (zelí, salát a taky velká část koření), kořínkama (mrkev, celer...) a hlízama (brambory), jak by se hnedle líp žilo na světě, nebejt jejich závisti ...

Neznám totiž žádnýho "masožravce" = člověka oblibujícího kus flákoty, kterej by neustále nadával vegetariánovi nebo veganovi za jeho jídelníček - až na případy, kdy se opravdu ten denně opakovanej smrad vařený kapusty, brokolice nebo květáku už nedá vydržet, zato znám spoustu případů, kdy zarytej odepírač masa denně sprostě osočuje masožrouta za jeho "úchylku". I já si dám jednou za čas bezmasý jídlo - obalím a osmažím květák nebo žampióny, usmažím palačinky a namažu je zavařeninou nebo uklohním bramboráky a podávám je se zelím, ale nedělám z toho žádnou zásluhu nebo vědu - PROSTĚ MI TO JEDNOU ZA ČAS CHUTNÁ. Ale nedat si dlouhodobě ani kousek masa, to je NEPŘIROZENÝ - i ty vopice někde v pralese nežerou furt a trvale jenom listí, ale žerou i maso - támhle seberou vajíčko, tady plácnou ještěrku nebo ptáka, támhle šťourají větvičkou do mraveniště a slízávají mravence co se do ní zakousnou a jinde seberou masitou larvu. Ano, nechovají zvířata výhradně pro maso - ale to souvisí s jejich primitivním způsobem obživy = jsou to sběrači a (příležitostně) lovci... A není historickým omylem, že až teprve přechod na víceprocentní masitou travu založenou na schopnosti aktivně si ulovit kořist namísto jen pasivně sbírat vedl k rozvoji vyšší inteligence, vyšší kapacitě mozku a k dalším aktivitám směřujícím až ke vzniku dnešní civilizace. Kdyby naše dávný předky nenapadlo začít požírat aktivně lovený maso (a jejich pozdějším potomkům to maso k jídlu aktivně chovat), dodneška by tady doslova jenom nějaký vopice lezly po stromech (a žraly jejich větvičky s listím). Žádná civilizace by se nekonala. To by si především měli všichni vyhranění "kytičkožrouti" uvědomit - že bez masitý potravy by nevznikli ani oni ...
PeteBurns napsal(a):
...ved bezmasita strava je neporovnatelne pestrejsia, chutnejsia a rozumnejsia, nechapem, ako tolko ludi nema problem dennodenne pripravovat to hnusne smradlave mrtve maso a skvarit ho a zasmradit s tym cele okolie a jest to Puke Tento system funguje len vdaka tomu, ze ludia su bezcitne hyeny a majitelia tychto jatiek a predajni sa valaju v prachoch, poznam osobne, a ludom je jedno, kolko coho sa kde zabije, ved v tej relacii krasne vidno, aki ludia tam pracuju - mal som pocit, ze natacaju dalsi diel Wrong turn hororu...normalny clovek by nieco take surove a hnusne nedokazal urobit, vedome zabit inu bytost dokaze iba vrah a magor...Zaujimave, ze ked takto podobne zabijaju ti dementi z ISIL, len im je fuk, ci kozy, ovce alebo ludi, to uz sa zrazu nikomu nepaci, vsak? Vsetkym bezcitnym masozravcom by som doprial takeho ISIL-aka zazit na vlastnej kozi, nech vedia, aky je to pocit, byt podrezany, ci je to naozaj OK Wink
Tady jsou na kupě mnohý z těch vegetariánskejch tvrzení, vydávaný poměrně silně dogmaticky za "pravdu":
- "pestrost rostlinný stravy" - přitom všecka zelenina, pokud se uvaří nebo jinak tepelně upraví, bez dalšího koření a dochucování má nevýraznou chuť a jednotvárnou až fádní strukturu. Komu to chutná, má možnost - ALE AŤ TO KURWA NIKOMU NEVNUCUJE JAKO ŽIVOTNÍ PRAVDU!!!!
- "hnusne smradlave maso" - ano, pokud se ponechá bez zchlazení, konzervace nebo jinýho pracování, maso brzo po smrti zvířete začne zapáchat vinou bakteriálního rozkladu. Ale ROSTLINNÁ STRAVA PONECHANÁ BEZ PODOBNÝHO OCHRANNÝHO OPATŘENÍ HNIJE A SMRDÍ TAKY!!!!! V čem je pak rozdíl, navíc pokud některý rostliny při tepelný úpravě uvolňujou ne zrovna příjemně zavánějící látky (typicky jsou to košťáloviny) - anebo po požití v trávicím traktu způsobujou uvolňování (silně páchnoucích) sirnatejch sloučenin strávníkem - typicky luštěniny (strukoviny) a cibuloviny včetně česneku? Když někomu smrdí hned po ránu z huby česnekem, tak to taky není žádnej zázrak!!!!
- o majetku majitelů chovů zvířat, jatek a obchodníků nemá cenu se bavit - stejně tak se dá poukazovat na majetek pěstitelů rostlin, na jejich zpracovatele a na obchodníky s nima. To je zase jen jednostranná demagogie.
- ad vědomý surový zabíjení zvířat (a v některejch případech i lidí) - porážku podříznutím za plnýho vědomí provádějí jen židi a muslimové, civilizovaná společnost zvíře nejdřív zbaví bolesti omráčením = zbavením vědomí. O necivilizovanosti a NEZCIVILIZOVATELNOSTI muslimů a dalších pro-národů z Afriky a části Asie už bylo napsaný spousta slov - je zbytečný je opakovat, je to projev nebezpečný infekce zvaný VÍRA - pokud by tihle lidi nevěřili v cosi, co je k podobným způsobům zabíjení vede, nikdy by neměli potřebu tak činit. Doporučovat komukoliv osobní zkušenost s militantním musulmánem je srovnatelný s posíláním dotyčnýho "jít si čuchnout do koncentráku do plynový komory" - je to podobně morbidní až znesvěcující památku obětí.

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7895
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: pá listopad 20 2015, 3:21    Předmět: Citovat

https://en.wikipedia.org/wiki/Vegan_nutrition
citace:
While a well-planned, balanced vegan diet is suitable to meet all recommendations for nutrients in every stage of life, improperly-planned vegan diets may be deficient in vitamin B12, vitamin D, calcium, iodine, iron, zinc, riboflavin (vitamin B2) and omega-3 fatty acids.[1]

Dobře sestavený veganský jídelníček je prý zdravý. Věřím tomu, ale nejspíš bude dost těžký ten jídelníček správně sestavit. Nechci se tím zabývat, jsem na to moc línej.
Někdy v pěti letech mě babička naučila, že je vhodný umět sežrat většinu jídel, která se v Evropě vyskytují. Ta myšlenka se mi zalíbila. Nyní se můžu najíst skoro v jakékoliv restauraci, kam mě osud zavane.
Nejsem nějak nadšenej z dění na jatkách, ale i kočka žere myši. Masožravost není žádná výsada člověka. Nemusím se za to stydět ani trochu.

_________________
01 02 03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZVUK2000



Založen: Apr 22, 2012
Příspěvky: 4016
Bydliště: Karvinsko

PříspěvekZaslal: pá listopad 20 2015, 6:05    Předmět: Citovat

PeteBurns napsal(a):

ironia to porovnanie stravy ved bezmasita strava je neporovnatelne pestrejsia, chutnejsia a rozumnejsia,

Co to meleš? Spousta lidí vaří veganskou steavu a dají si ktomu flákotu masa. Kdo to má potom pestřejší? Já jím maso , ale sním spousty zeleninových obloh a různých příloh. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sandal



Založen: May 22, 2006
Příspěvky: 2564
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

PříspěvekZaslal: pá listopad 20 2015, 8:03    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
Je zajímavý, jak jsou všichni ti "zelináři" nesnášenlivý k těm, kterým říkají "řezníci" nebo "masožrouti" - konečně vím, proč je Burns takovej "chytlavej"...
Protože má asi hlad(ikdyž ho fyzicky nepociťuje).Když má člověk hlad nebo nedostatek čehosi v potravě tak bývá nevraživý a podrážděný.Tělo se nejspíš nespokojí jen s trochou celulozy v zelenině,tříslovin a trochou fruktozy v ovoci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pocitujlasku



Založen: Dec 12, 2005
Příspěvky: 2172

PříspěvekZaslal: pá listopad 20 2015, 8:16    Předmět: Citovat

Hydrawerk napsal(a):
Jeden známý z vesnice chvíli pracoval v jakémsi masozávodě na zpracování kuřat a pak se kvůli tomu stal vegetariánem.


Moj byvaly sef tiez za mladych cias brigadoval v masokombinate, a odvtedy je vegetarian, uz vyse 30 rokov.
Ja zase bez masa som stale hladny, ale zase nemusim mat extra porcie. Proste co moje telo chce, to dostane. Inak cele leto mam dost velky prisun cerstveho ovocia a zeleniny priamo zo zahrady.

_________________
No vidis, a tak si sa bal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá listopad 20 2015, 9:08    Předmět: Citovat

Člověk je všežravec, ale to ještě neznamená, že místo masa má žrát listí ze stromu. Argumenty Burnse jsou na úrovni tohoto:
Zemřel nám soused, měl 80 roků a byl silný kuřák. To měl určitě z toho kouření. Ale kdysi taky zemřel jeho brácha, který byl nekuřák. Měl dva roky.
Aby bylo jasné, tak čisté veganství každému člověku prostě škodí. Představa, že když nebudu jíst maso, že nebudu vyžraný (tlustý), tak je dost silně mylná. Ještě jsem neviděl nikoho tlustého s rybího masa (kapra, pstruha apod.). Ukazovat na jednoho, jak je krásně přihřátě kulturistický a druhý má na stáří panďour, tak to je taková lidská úchylka z nedostatku sebevědomí.
Každý člověk má své dědičné parametry svého těla a nemůže se jim prostě vyhnout, ale jen je upravovat. Pokud má někdo nadváhu, tak stačí omezit přísun cukrů, tuků a nepřežírat se a to ani zeleniny. A taky zároveň musí zrušit své pohodlí a víc se pohybovat. Nemusí to být za každou cenu škodlivé sportování likvidující klouby atd. (na stáří to poznají), ale stačí pravidelné procházky. Tzn. denně jít svou pravidelnou trasu např. do práce a z práce, po supermarketech nebo se psem. A o tom to je.
Lidi přibírají na váze jen proto, že se přežírají jakékoliv stravy a mají čím dál menší pohyb. Všechno ostatní jsou jen kecy odůvodňující každému to, co dělá nebo nedělá.
Vynechávám ty, co mají obezitu dědičnou nebo z nemoci. Ti si to právě musí upravovat podle svého režimu, ale v žádném připadě to neznamená, že nesmějí jíst kvalitní maso.

Vynechte salámy, klobásy, tučná jídla, omáčky ze smetany, sladká jídla. Denně ujděte aspoň 5 km v klidu. Nechlastejte pivo a jiné alkoholy, ale taky ne jakékoliv minerálky a ostatní "sladké" vody. Pijte jen čistou vodu a na spaní si dejte kousek kvalitního masa a ne hladovou zeleninovou stravu.
Dělejte to půl roku a každý měsíc shodíte 1-2 kg z váhy trvale.
A v devadesáti zdechnete naprosto zdraví!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá listopad 20 2015, 9:24    Předmět: Citovat

A mám pár známých, co jezdili pracovně náklaďákem 20-30 let, přestali a už nikdy s tím jezdit nechtějí. Mají jen osobák a prej jim to stačí na nákupy. A taky mám známé, co jsou jako bývalí učitelé "na mozek" z těch "rozmazlených děcek" a už to taky nebudou dělat. A mám více známých, co mají děcka a už by je dali raději na jinou školu než tam , kde jsou ti zlí učitelé, co jim nic nepřejí a neumějí je nic naučit (zvláště to, co se děcka měla naučit doma, např. chování). Argumentovat s tím, že někdo dělal v masokombinátu 30 let a stal se vegetariánem, je účelová lež. Všichni ostatní totiž vědí, že mu došlo maso, které si nosil z práce domů a nechce se mu kupovat, protože zjistil po 30 letech, že je drahé (jako vše ostatní).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rimi



Založen: Jun 26, 2011
Příspěvky: 288
Bydliště: Pribor

PříspěvekZaslal: pá listopad 20 2015, 10:59    Předmět: Citovat

p32 napsal(a):
Argumentovat s tím, že někdo dělal v masokombinátu 30 let a stal se vegetariánem, je účelová lež.

Kdyz jsem mel brigadu a menil v kravine tesneni na sklenenych trubkach (drivejsi system, kdyz nebyla dojirna, ale kazda krava se vydojila tam, kde byla uvazana), tak jsem nekolik let nepil mleko.
Taky znam cloveka, co neji kurata, protoze se o ne stara a desne mu to maso smrdi.
No k tomu nejezeni masa, jak uz tu nekdo psal, ze jsou rostliny taky zive, nekdo doporucuje jist kameni, ale pred tim chci varovat, mozna, ze i kameny jsou zive:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10366874613-kdyz-kamen-promluvi/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Celeron



Založen: Apr 02, 2011
Příspěvky: 17770
Bydliště: Nový Bydžov

PříspěvekZaslal: pá listopad 20 2015, 13:01    Předmět: Citovat

U nás se taky říká : "Je to vůl jak jelen a žere kamení". Tak bacha. Laughing
_________________
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandal



Založen: May 22, 2006
Příspěvky: 2564
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

PříspěvekZaslal: pá listopad 20 2015, 13:34    Předmět: Citovat

rimi napsal(a):

Kdyz jsem mel brigadu a menil v kravine tesneni na sklenenych trubkach (drivejsi system, kdyz nebyla dojirna, ale kazda krava se vydojila tam, kde byla uvazana), tak jsem nekolik let nepil mleko

To byl puch z těch trubek,co?Věř mi že i v novejch dojírnách to nejni lepší.Tam nejde posílat kosmonauty do trubek jako dřív takže ani se neužije sranda Cry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7895
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: pá listopad 20 2015, 13:45    Předmět: Citovat

p32 napsal(a):

Aby bylo jasné, tak čisté veganství každému člověku prostě škodí.

Ten veganskej jídelníček může být docela pestrej. http://www.veganstore.cz/Potraviny-vhodne-pro-vegany
A možná i zdravej. Ale to bych se musel vyprdnout na místní supermarket a objednávat si speciální jídlo z eshopů. Což se mi nechce.
Veganství může být dost o tom, že člověk baští jakési průmyslové potavinářské výrobky. http://www.veganstore.cz/Alternativy-masa-uzenin-hotovky
Snad jsou zdravé.

_________________
01 02 03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Co je nového? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 2 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.23 sekund