Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pro kuřáky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18672
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 12:47    Předmět: Citovat

Ale já tě jako nekuřáka ve SVÉ , mnou zřízené , mnou placené , mnou obsluhované nechci . Táhni si kam chceš . Já nedělám pro tebe . Já dělám pro SVÉ zákazníky . Nechci snášet tvou šikanu mého podnikání .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18672
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 12:49    Předmět: Citovat

Ano , ať dají tabák do netolerovaných drog a potom ani nemuknu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pocitujlasku



Založen: Dec 12, 2005
Příspěvky: 2169

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 13:14    Předmět: Citovat

BOBOBO: u nas to riesili tak, ze vo vela podnikoch su v strede sklenene dvere, cast pri vstupe je nefajciar, druha polovica fajciar (do nefajciarskej casti sa nesmie ist cez fajciara)

zedisdet: ak si otvorim podnik, tak si ja rozhodnem ci sa tam bude, alebo nebude fajcit. Ved ty, ako nefajciar mas moznost ist do podniku, kde sa nefajci. Kazdy majitel sa riadi ziskom, a podla toho sa rozhoduje a ty to mozes bud respektovat, alebo ostat doma. Nikto ta nenuti tam chodit.

_________________
No vidis, a tak si sa bal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soemtron



Založen: Jun 23, 2013
Příspěvky: 1085
Bydliště: Olomoucko

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 13:44    Předmět: Citovat

Nekouřím, ale můj názor je, že pivo a cigareta k sobě patří. Jinak do hospody nelez. Je to jen buzerace státem.
_________________
Exclamation Sháním SM ELKA 21A, 6521, OKU101...
Koupím obrazovku Toshiba LR30477
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sandal



Založen: May 22, 2006
Příspěvky: 2559
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 13:59    Předmět: Citovat

No to zas je téma Laughing Tak já si nezapálim na veřejnosti tam,kde to někoho obtěžuje nebo doma vevnitř si taky nezapálim.V dílně kouřim normálně a když tam někdo přijde tak kouřim dál.Jsem přece doma.V práci sedim v kabině sám hulim o sto šest protože nic a nikoho neomezuju a neohrožuju.Do hospody nechodim tak to neřešim.
Jinak nevim co furt politikům leží v hlavě kouření.Zrovna tohle,když od kuřáků jim jdou do chřtánu nemalý peníze.Je přeci tolik jinejch a závažnějších témat kterejma je se třeba zabejvat.Ringo Čech to řek dobře že žádnej parazit nezničí sveho nositele,ale oni(politici)jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2575

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 14:39    Předmět: Citovat

Já jsem nekuřák, ale do hospody chodím zřídkakdy, tak mi celkem nevadí, pokud se tam bude kouřit (akorát tam, kde se podávají obědy by se kouřit nemělo, ale ani s tím nemám problém, prostě tam co to smrdí kouřem se stravovat nebudu). Ale onehdy byla nějaká reportáž v televizi, tam se ptali obsluhujícího personálu, jestli jim nevadí, když se v místnostech, kde se oni musí pohybovat, bude kouřit. A to na problém kouření vrhá poněkud jiné světlo (ale ani to mi nevadí, nejsem, nebyl jsem a asi už nebudu číšník).
_________________
Ve strojovně je voda a na palubě se tančí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zedisdet



Založen: Mar 21, 2015
Příspěvky: 85
Bydliště: Noyal Pontivy

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 15:01    Předmět: Citovat

Pane BOBOBO: Co na to rict? Very Happy Smula? Osud? Very Happy Very Happy Very Happy Ano potahnu kam budu chtit. Chodim do hospody kde se nekouri, nepotrebuju cumet na umasteny stangasty co zuzlaj jedno pivko hodinu a neresej nic nez fotbal. A ti v parte co normalne kourej to bud vydrzej, (navic rikaj ze ani nemaj chut si zapalit kdyz nikdo nekouri) nebo holt jdou ven nebo na zahradku a zadne "omezovani osobni svobody" se nekona. Ale jinak te chapu, ti ve vlade proste vymejslej pi..viny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 15:15    Předmět: Citovat

Nekouřil jsem 40 let, zcela vyjímečně u pivka raz až dva za měsíc, ani na vojně za celý rok (byl jsem špagi) 1 krabička, dobré, co, Sparty za korun osm byly tenkrát, no ale v dnešní hektické, nervésní době si zahulím.
_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Neniu



Založen: May 01, 2015
Příspěvky: 1151
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 15:59    Předmět: Citovat

Jsem militantní nekuřák Twisted Evil

Přesto tvrdím, že o tom, jestli se v hospodě bude, nebo nebude kouřit by měl rozhodovat majitel či provozovatel hospody. Jako jedinou povinnost beru to, že bude na hospodě venku vidět, jestli se tam kouří nebo nekouří. A já se rozhodnu, jestli tam půjde a nebo nepůjdu.

Každý máme možnost volby. I číšník či servírka se mohou rozhodnout, jestli budou nebo nebudou dělat v zakouřené hospodě. A že neseženou práci? To jsou kecy, protože dobrý personál práci určitě najde.

Vesnické hospody jsou trošku něco jiného než ty ve městě (většinou není možnost volby), ale na vesnici se snad chlapy mohou domluvit, jestli tam budou, nebo nebudou hulit. Případně kdy a kde.

Co mne přímo sere je to, že někdo hulí na zastávce autobusu. Ano, pokud není pod stříškou, tak smí. Ale ten smrad jde většinou na mne. A pak odhodí vajgla na zem, zašlápne jej a vydechujíc vleze do vozu. Nádhera. Případně mi leze krkem, že někdo hulí doma na balkoně a já pak nemohu větrat, protože mi jde do bytu smrad. Teďka balkon nemáme a je celkem klid Smile Jenže v létě se dole pod barákem scházejí důchodci a čoudí jak fabriky a mne to zase jde do bytu.

Takže vidím dvě řešení:

- zakázat dovoz, výrobu, prodej a užívání tabákových výrobků a postavit to na roveň ostatním drogám.

- dát lidem pokoj a nemít kecy o zdraví lidu, když z kouření je hromada peněz do státní kasičky. Sice i nějaké výdaje, ale "dobrej kuřák, mrtvej kuřák" pokud platí důchodové pojištění a stačí umřít tak, aby si nic nevybral Wink

A nejlepší jsou ty kecy od notoriků s cigárem věčně u huby. Napříč politickým spektrem Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artaban001



Založen: Apr 01, 2004
Příspěvky: 9768
Bydliště: Pendrov

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 16:12    Předmět: Citovat

Pokud se má v hospodě kouřit, měla by splňovat kritéria, co se týká odvětrávání. Pamatuju si, že jsem jel ze zoufalství ještě v "kuřáckým kupé" myslím si, že DB a i když si vedle mě týpek zapálil žváro, necítil jsem vůbec nic.. Kdyby to takhle bylo i vhospodě, tak ať se tam klidně hulí.. Možná nechat zákaz kouření v době oběda - což měly stejně všechny slušný hospody i za minulýho režimu.
Jinak jsou úžasný hospody, kde je i z kouře kuřáků hřib a stačí tím jen projít a smrdíš jak bezdomovec.. Bohužel..
Jinak já sám jsem nekuřák..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mtajovsky



Založen: Sep 19, 2007
Příspěvky: 3697
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 16:13    Předmět: Citovat

BOBOBO napsal(a):
Ale já tě jako nekuřáka ve SVÉ , mnou zřízené , mnou placené , mnou obsluhované nechci . Táhni si kam chceš . Já nedělám pro tebe . Já dělám pro SVÉ zákazníky . Nechci snášet tvou šikanu mého podnikání .

- SVÉ ... možná, ale dost hospod je v pronájmu, takže často V CIZÍ

- mnou zřízené ... ano, ale za určitých podmínek. Provozování restaurace je licencovaná záležitost, která je podmíněna řadou, mimo jiných i hygienických, norem. Spousta z nich už platí teď, a žádný hospodský se kvůli tomu nepo...

- mnou placené ... ó nikoliv, vše je tam placené hosty (ne hospodským) a dokonce i těmi nekouřícími Idea

- tahni si kam chceš ... no super, udělám někde bordel, a komu se to nelíbí, ať táhne kam chce. Mám smradlavé auto s podplacenou tech. prohlídkou, komu to smrdí, ať si táhne kam chce. Budu umývat auto v řece nebo rybníku, vadí vám olej ve vodě? Táhněte si kam chcete.

- Já dělám pro SVÉ zákazníky . Nechci snášet tvou šikanu mého podnikání ... ale, ale, to nejde vybírat si do hospody zákazníky, to by bylo na odebrání licence.

Zkrátka a dobře, chceš podnikat v pohostinství? Tak budeš dodržovat platné předpisy, jinak smůla. Tohle platí obecně pro všechno, tak nechápu, co je za povyk. Ve skutečnosti jen nářek závislých kuřáků, že to budou se svojí drogou mít těžší. Kecy v kleci o svobodném podnikání atd. jsou mimo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 16:43    Předmět: Citovat

http://img24.cz/images/47972983242414049273.jpg
_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jodr



Založen: Jan 20, 2008
Příspěvky: 1374
Bydliště: na vejminku

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 17:36    Předmět: Citovat

konosuke napsal(a):
ještě zakázat by měli sex v nevěstinci, kvůlí riziku pohlavních chorob, když švejkovina tak se vším všudy

Mozna jsem OT, ale co je to ten sex??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lesana87



Založen: Sep 20, 2014
Příspěvky: 3328

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 17:37    Předmět: Citovat

Znaménkové rozšíření.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: út červen 09 2015, 17:38    Předmět: Citovat

Jodr: zeptej se mámy a táty nebo strejca gúgla
_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
Strana 2 z 21

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.13 sekund