Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

O Einsteinovi, Stvořiteli, Darwinovi...a vůbec (odděleno)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Teorie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 14:28    Předmět: Citovat

tomasjedno napsal(a):
Tobě jsem to nepsal, tak si mě neber do huby.

Ja si budem brat do huby co uznam za vhodne, skus mi v tom zabranit, len aby si sa z toho neposral Wink V tomto zmysle evolucia samozrejme funguje, silnejsi prezivaju na ukor slabsich, ale ako vidno, vobec to neznamena, ze vsetci slabsi automaticky nepreziju Smile
Kremik, a ako to teda ta evolucia vysvetluje? Preco je opat zirafa vynimocna, no zaroven velmi podobna? Smile Chces mi hadam povedat, ze ziadne ine tvory sa nenatahuju za potravou? Wink Je to proste stale dookola to iste, snazite sa dokazat, ze pricina vznikla na zaklade dosledku, co proste nie je mozne Smile Tak, ako sa hocijaky nelietajuci tvor nikdy nebude pokusat lietat, lebo ho take nieco ani len nenapadne, a teda nikdy mu kridla ani ostatne dolezite veci nikdy nemaju dovod zacat rast alebo sa menit, tak ani zirafa s kratuckym krkom by sa nikdy nenacahovala po velkych stromoch, lebo by tam tak ci tak nikdy nedociahla, preto by nebol dovod na rast dlhsieho krku, okrem toho aj keby, tak tie zmeny su take male, ze by sa do dalsich generacii nepreniesli...videl uz niekto, ze sa svalnatemu kulturistovi narodil svalnaty syn? Very Happy A ani genetika nie je vsemocna, neda sa zarucit, ze napriklad syn zdedi dobru genetiku po otcovi a pojde v jeho slapajach, kludne ju moze zdedit po mame a je koniec otcovym snom Smile
PotPalo, ale z takeho kvanta nahodnych zmien vyplyva, ze by tu malo byt ovela viac vselijakych hybridov od vymyslu sveta, aj zivotaschopnych, nielen tych zopar roznych konstrukcii, ako kostra, svaly atd u zvierat a cloveka ci hydraulika u hmyzu, vobec to proste nesedi, ta rozlicnost no zaroven privelka podobnost jednoznacne nahodu vylucuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7907
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 15:10    Předmět: Citovat

PotPalo napsal(a):
Trojhlavý draci sú blbosť

Ale dvouhlavá žena existuje. http://en.wikipedia.org/wiki/Abigail_and_Brittany_Hensel
https://www.youtube.com/watch?v=K57IcN9DWXo

_________________
01 02 03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 15:36    Předmět: Citovat

Samozrejme, ze existuju vselijake rarity, ale nazyvame ich vyvojova chyba, ci evolucia? Wink A napriklad tamtie dvojicky - jedna sa o novo vyvinuteho tvora, alebo len o zle oddelenych obycajnych ludi? Smile A ak by aj takych bolo viac, aka je sanca, ze budu uspesne prezivat a aj ich deti budu mat dve hlavy a vznikne novy druh dvojhlaveho cloveka? Very Happy
Tak teda uznavam, clovek je z opic Very Happy
http://www.telegraph.co.uk/news/picturegalleries/howaboutthat/6206869/Chinas-hairiest-man-Yu-Zhenhuan-undertakes-laser-hair-removal-treatment.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
masar



Založen: Dec 03, 2005
Příspěvky: 12488

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 16:28    Předmět: Citovat

PeteBurns se tady snaží na jedenácti stranách nám něco sdělit a očividně se mu to nedaří. Jsme tak blbí, že mu nerozumíme nebo neumí sdělit myšlenku?
S nikým se neztotožňuje, je sám, sám veliký P.B. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 17:16    Předmět: Citovat

Smile nesnazim sa nikoho presvedcit, takze nie je vobec podstatne, ktore z toho je pravdive Very Happy Ani mi nevadi, ze som sam, urcite aj Darwin bol v tej dobe sam, a napriek tomu sa odvazil nesuhlasit s vacsinou, ktora bola presvedcena o svojej vyhradnej pravde, no a teraz som sa ja odvazil nesuhlasit s oboma tabormi, z ktorych je kazdy stale presvedceny o ich vyhradnej pravde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomasjedno



Založen: Oct 11, 2008
Příspěvky: 6075
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 17:50    Předmět: Citovat

PeteBurns napsal(a):
tomasjedno napsal(a):
Tobě jsem to nepsal, tak si mě neber do huby.

Ja si budem brat do huby co uznam za vhodne, skus mi v tom zabranit, len aby si sa z toho neposral Wink V tomto zmysle evolucia samozrejme funguje, silnejsi prezivaju na ukor slabsich, ale ako vidno, vobec to neznamena, ze vsetci slabsi automaticky nepreziju ...
Teď mi to došlo, ty rozumíš jen argumentům brachiální povahy, a dokonce z toho vyvozuješ iluzi vlastní nadřazenosti. Je mi tě líto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 19:03    Předmět: Citovat

tomasjedno, zjavne ti to nedoslo, ja rozumiem vsetkym zmysluplnym argumentom, tykajucich sa temy, ale namyslenym urazlivym egoistom este k tomu bez priciny urcite nie, v takych pripadoch by som naozaj radsej volil lekciu ukazky evolucie a prirodneho vyberu, bez ohladu na to, ci silnejsi ma alebo nema pravdu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lesana87



Založen: Sep 20, 2014
Příspěvky: 3329

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 19:09    Předmět: Citovat

Musí to být peklo, nerozumět sám sobě. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 19:12    Předmět: Citovat

No vidis to, kam to ta evolucia dotiahla? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19541
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 19:43    Předmět: Citovat

PeteBurns napsal(a):
...Chces mi hadam povedat, ze ziadne ine tvory sa nenatahuju za potravou? Wink Je to proste stale dookola to iste, snazite sa dokazat, ze pricina vznikla na zaklade dosledku, co proste nie je mozne...

Počkej, to je, jako bys ztvrdil, že stromy mají listí tak vysoko proto, aby se pro ně velká žirafa nemusela shýbat, a malá žirafa aby se musela natahovat tak, že z ní jednou vyroste velká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jiriS



Založen: Jan 14, 2014
Příspěvky: 610
Bydliště: Ašsko

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 20:17    Předmět: Citovat

To lesana87: Mám obavu, že toto peklo zažívá ne nevýznamná část lidstva. (Ale: Ví o tom?) Smile
Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomasjedno



Založen: Oct 11, 2008
Příspěvky: 6075
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 21:25    Předmět: Citovat

Naopak Dunning-Krugerův efekt ukazuje, že to jde dobře dohromady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lesana87



Založen: Sep 20, 2014
Příspěvky: 3329

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 21:31    Předmět: Citovat

Hmm. Zdá se, že PB si z toho namyšleného egoisty v zrcadle taky nic nedělá. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: čt květen 07 2015, 22:01    Předmět: Citovat

tomasjedno napsal(a):
Naopak Dunning-Krugerův efekt ukazuje, že to jde dobře dohromady.


Ig Nobelova cena tohle definuje jasně. Smile

Skončíte v HP, ale jinak klidně pokračujte...

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kremik



Založen: Mar 30, 2012
Příspěvky: 3571
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: pá květen 08 2015, 12:33    Předmět: Citovat

Burns> Psal jsem o počtu obratlů. Ale už to neřeš, já to vzdávám. Vždyť přece ničemu nevadí, když budeš žít dál se svým přesvědčením. Nechceš, nevěř.

Ostatním: Zabýval se někdo naší velikostí vůči vlastnostem okolního prostředí? Je to takové nenápadné téma, ale třeba mravenci si těžko rozdělají oheň, nebo postaví distribuční síť 50Hz. Fyzika jim to prostě nedovolí, i kdyby to třeba od nás odkoukali.
Nebo jinak - kdybychom mohli mít třeba poloviční velikost, asi bychom ji měli. Čím je tedy vlastně určená?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Teorie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
Strana 11 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.19 sekund