Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Schema a identifikace chassis s obvodem zdroje TDA4605-2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Boro
Provokatér


Založen: Jul 18, 2013
Příspěvky: 290
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: pá duben 03 2015, 20:01    Předmět: Citovat

Cry Takhle...


DSCN2329.JPG
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  DSCN2329.JPG
 Velikost:  132.97 kB
 Staženo:  40 krát


DSCN2330.JPG
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  DSCN2330.JPG
 Velikost:  129.55 kB
 Staženo:  63 krát


DSCN2336.JPG
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  DSCN2336.JPG
 Velikost:  147.35 kB
 Staženo:  47 krát


DSCN2341.JPG
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  DSCN2341.JPG
 Velikost:  132.53 kB
 Staženo:  43 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boro
Provokatér


Založen: Jul 18, 2013
Příspěvky: 290
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: pá duben 03 2015, 20:15    Předmět: Citovat

Fakt sem googlil,a vyg. jsem jenom nadavky hospodsky na mou osobu z tohohletoho fora Idea .Nekde sem cetl ze algoritmus hledani pana googla se meni podle zadavanych klicovych slov.Takze aspon ja to chapu tak ze nejlip bude kdyz zadavame casto dotazy ku konkretni kombinaci terminus technikus ,slova ktere jsou u toho modelu podstatne,a ne c...ak,k.k.k,mrkev,veprove...Dik tomu kdo to najde,tu schemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: pá duben 03 2015, 21:20    Předmět: Citovat

Boro napsal(a):
...Dik tomu kdo to najde,tu schemu.

Já ti ještě nenapsal, že už ji dávno mám?
Ani 10 dalších fotek ti nepomůže - a přitom by stačilo napsat třeba jen ten pitomý model telky Evil or Very Mad

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boro
Provokatér


Založen: Jul 18, 2013
Příspěvky: 290
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: pá duben 03 2015, 21:52    Předmět: Citovat

Ten kdybych vedel,co bych za to dal.A sami vite ze model telky a znacka je taky k nicemu,kdyz tam delali zmeny za pochodu a dali tam co bylo prave dostupne.Jeste posledni sance a to papirova nelepka a na ni pozor:3130-12014811 LK11
ZB179730 00105 S .Ten model nevim,u sebe ma jen streva.Sklo a obal je na dejme tomu chalupe.Napriklad pod krytem TROJNOZCE sem nasel mumifikovaneho pavouka jak se drzi tablet.Mohl to udelat on?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: pá duben 03 2015, 22:23    Předmět: Citovat

I zželelo se matce dítek - ale stejně se obávám, jak už napsal výše kolega:

ohryzek36 napsal(a):
... a ani trochu rozumného přístupu (fakt - není to apríl?) se radí blbě a ta TV to už má stejně za sebou.

A že jsou ty velikonoce (a s nimi i dobrá nálada) tak:

http://monitor.espec.ws/section1/topic248621.html a
http://elektrotanya.com/philips_ctt_h_aa_chassis.pdf/download.html

Stejně si to nezasloužíš - ale s tím tvým přístupem daleko nedojdeš. A nebýt tebe a tobě podobných, tak nám i ty SD zkrachují.
Doufám, že se alespoň dozvíme výsledek tvého bohulibého počínání Wink



ctt-h_600.jpg
 Komentář:
Tvůj Philips, ale taky třeba Orion, anebo kdovíjaký klon :-(

Stáhnout
 Soubor:  ctt-h_600.jpg
 Velikost:  65.48 kB
 Staženo:  54 krát


_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boro
Provokatér


Založen: Jul 18, 2013
Příspěvky: 290
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: pá duben 03 2015, 22:53    Předmět: Citovat

Hmmmm velke Diky Kokun,jak to delate? Mad Je to skoro ono,kondenzatory maji jine barvy,nejsou osazeny tlumivky,plechy ,transistor,tak mozna i odpory.Sory budu pokracovat urcite,ted pudu do prace.Colorcode je maly a chce to dobry svetlo.Ma to cas,sem pisu jen veci se kterymi nemuzu hnout.Zacinam...Obcas neco zachranim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: so duben 04 2015, 8:37    Předmět: Citovat

Jak to dělám?
Asi tak, že k těm opravám přistupuji poněkud jinak než ty a tobě podobní. Bez internetu si totiž ani neškrtnete.
Dal jsem ti odkaz na kompletní servismanuál, nic lepšího k tomu mít ani nemůžeš. A není to skoro ono, je to přesně ono.
Ale pokud opravuješ stylem, že porovnáváš barvy kondenzátorů na obrázcích šasi, tak potěš koště.

Ta telka je víc než 20 let stará šunka. Tohle šásko jsem snad ani nikdy na stole neměl (nwm nakolik bylo rozšířené), ale podobných jsem opravoval několik.
Ale v tvých rukách? No - Nevím                           )  Budiž jí SD lehký Laughing

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jjilek



Založen: Mar 29, 2009
Příspěvky: 4000
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so duben 04 2015, 18:15    Předmět: Citovat

Zaslal: st duben 01, 2015 7:15 pm Předmět: Schema a identifikace chassis s obvodem zdroje TDA4605-2
Já to vidím takhle:
APRÍL Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Boro
Provokatér


Založen: Jul 18, 2013
Příspěvky: 290
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: so duben 04 2015, 19:57    Předmět: Citovat

Jakej april ty PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!Koukej kolikatyho je uz,neni to uplne ono,i ta tlumivka jak u mne neni to mereni rozhodi a urcite ji nikdo nevindal,i ovladaci panel je jiny....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok1hga



Založen: Nov 28, 2006
Příspěvky: 12059
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: so duben 04 2015, 20:05    Předmět: Citovat

Boro napsal(a):
Jakej april ty PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

nějak se nemůžu zbavit dojmu, že je tohle vlákno zralé na smazání . . .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boro
Provokatér


Založen: Jul 18, 2013
Příspěvky: 290
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: so duben 04 2015, 20:11    Předmět: Citovat

Jeste neeee!Ja to zmerim...Ale co maji s tim aprilem?Resi se tady Si,nebo obcanska nauka?Ja vim ze to chassis ma 20 let,ale prave pro to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Killroy
Moderátor


Založen: Dec 08, 2007
Příspěvky: 4210
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: so duben 04 2015, 20:37    Předmět: Citovat

Boro napsal(a):
Jeste neeee!

Ale ano a myslím, že už by to tak akorát stačilo. Pánové prosím, ukončete to. Děkuji všem.

(A pokud by to náhodou nebylo pochopeno, skončí toto vlákno rovnou smazáním)

_________________
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…


Naposledy upravil Killroy dne so duben 04 2015, 20:44, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: so duben 04 2015, 20:44    Předmět: Citovat

Boro napsal(a):
... ,neni to uplne ono,i ta tlumivka jak u mne neni to mereni rozhodi a urcite ji nikdo nevindal,i ovladaci panel je jiny....

Ty opravdu nejseš malej vůůůlllll Cry
Že opravuješ podle obrázků šasi jsem ti už přeci psal. Dej se radši na ševcovinu Exclamation

Ale že porovnáváš obrázek tvojí telky s 14" (37cm) obrazovkou, s obrázkem telky (z odkazu) s obrazovkou 20", či 21" (tj. 51, či 55cm), tě ani v nejmenším nese*e.
Že nemá ta větší telka ty 3 tl. lokální klávesnice (a taky IR čidlo a LEDku) osazené na hl. desce je nasnadě. Jsou osazeny na malé DPS, která zůstala připevněná v bedně s obražofkou a na fotu samozřejmě není - s hl. deskou bude propojena (plochým kabelem) do toho bílého konektoru (nad hranatým otvorem, po "vyloupnuté" destičce obrazovky.
A o jaké tlumivce si pořád meleš, vůbec netuším - ona snad nemá své poziční číslo?
Chtěl jsi schéma - já ti dal nejen to, ale kompletní servismanuál, tak se ho drž a vyjadřuj se laskavě ke každé součástce podle něj (ať je vždy jasné "vo co gou") Exclamation Exclamation Exclamation

Ale já tě už dále za ručičku vodit nemíním, povodil jsem tě tu už až, až.
Mně stačilo už to (abych si udělal o tobě obrázek), když jsi napsal tuhle jedinou větu:
Boro napsal(a):
... Ono to prepalilo i civky vstupniho filtru Rolling Eyes ...

Já se zabývám opravami tvp už od r. 1969. Za ty roky jsem měl tuhletu dvojitou tlumivku vadnou pouze jednou (kvůli závit. zkratu se roztavila její plastová kostřička) - byl to nějaký Grundig (tuším CUC7301, nebo tak něco).
Ale tohleto, co dovedeš ty, to jsem ještě neviděl. Surprised

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: so duben 04 2015, 20:49    Předmět: Citovat

Killroy napsal(a):
Boro napsal(a):
Jeste neeee!

Ale ano a myslím, že už by to tak akorát stačilo. Pánové prosím, ukončete to. Děkuji všem.

(A pokud by to náhodou nebylo pochopeno, skončí toto vlákno rovnou smazáním)

Mazat bych ho nemazal - jen ať tu radši zůstane jako odstrašující příklad.
Ale když se mu tak stýskalo po tom jižním ovoci, byl bych pro (aspoň na nějaký čas).

EDIT:
Už jsme tady jednoho podobného exota měli, je tu pod nickem DrFus.
Někdy v r. 2009 tady taky fotil impulzní trafo jak modelky na molu, štítek si z něj seškrabal a podobným způsobem se chtěl dopátrat originálu.
Chtěl jsem ho na toto vlákno odkázat, ale už taky bohužel (při nějaké čistce na EB) propadlo do propadliště dějin.

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali


Naposledy upravil kokun dne so duben 04 2015, 21:00, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boro
Provokatér


Založen: Jul 18, 2013
Příspěvky: 290
Bydliště: Poděbrady

PříspěvekZaslal: so duben 04 2015, 20:57    Předmět: Citovat

Wink Prave je to zahada,skusim to jeste resit jestli bude prostor.Nejsem barvoslepej ale tam jsou vsechny prouzky oranzovy... Cry Cry Cry od tepla...ma to cas,hlavne zadny nervy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund