Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ČT karta jak zaktivovat
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Satelitní technika a dekódování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2105
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: so leden 10 2015, 18:03    Předmět: ČT karta jak zaktivovat Citovat

Převedl jsme si jednu kartu IRDETO ICE 01 na ČT kartu.
Bohužel karta není aktivní a nevím jak ji zaktivovat.
Skusil jsem přes stránky skylink rychlá pomoc jak na to ji znova načíst,
ale nepodařilo se mi to.
Mě totiž u toho kódování není jasné proč pro načtení karty potřebují vědět jaký používám přijímač? Když mám přijímač který není v seznamu tak se karta neaktivuje ?



karta irdeto.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  karta irdeto.jpg
 Velikost:  168.02 kB
 Staženo:  389 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Achab



Založen: Nov 05, 2010
Příspěvky: 5988
Bydliště: okr. Vyškov

PříspěvekZaslal: so leden 10 2015, 19:33    Předmět: Citovat

Typ přijímače nemá na aktivaci vliv, je to jenom pro informaci Skylinku.
Něco k žádosti o aktivaci karty je na stránkách ČT.
Je ale možné že došlo pouze k opoždění aktivace - lhůta je 5 pracovních dní. Pokud proběhly všechny potřebné úkony tak zřejmě bude nutné kontaktovat tech. podporu Skylinku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepik9



Založen: Aug 31, 2010
Příspěvky: 2391

PříspěvekZaslal: ne leden 11 2015, 12:00    Předmět: Citovat

Zkusil jsi nechat to pár hodin běžet na ČT24 ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monterjirka



Založen: Jun 14, 2003
Příspěvky: 2791
Bydliště: Blížejov

PříspěvekZaslal: ne leden 11 2015, 12:45    Předmět: Citovat

pepik9 napsal(a):
Zkusil jsi nechat to pár hodin běžet na ČT24 ?

Přesně tak, na stránkách provozovatele se dá ověřit, jaké oprávnění by katra měla mít, pokud něco z toho nejde, možná to jen ještě "nenačetla", je třeba to nechat na uvedeném programu a až když to za hodinu (nebo několik) nenačte, zkusit kontaktovat provozovatele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Achab



Založen: Nov 05, 2010
Příspěvky: 5988
Bydliště: okr. Vyškov

PříspěvekZaslal: ne leden 11 2015, 12:55    Předmět: Citovat

Služba je u Skylinku zobrazena jako neaktivní, domnívám se že reautorizace karty to nevyřeší. Naopak by měly být dostupné programy z dosud aktivního balíčku "Digital".
Je možné že služba "Karta ČT" se aktivuje koncem měsíce krytého již zaplaceným servisním poplatkem pro balíček "Digital". Chtělo by to dotaz přímo u provozovatele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2105
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: pá leden 16 2015, 18:30    Předmět: Citovat

Tak jsem se po týdnu vrátil z práce a pustil se do pokračování aktivace té karty. Na skylinku jsem 5 minut poslouchal hudbu a poté se ozval milý ženský hlas. Vše bylo v pořádku až do té doby kdy jsem řekl že jsem tuto kartu se pokusil převést na ČT kartu. To hned změnila rétoriku vysvětlovala jak to je špatné rozhodnutí a chtěla po mě jméno na které je karta napsaná. Jak to mám vědět ?
Kdysi jsem na aukru koupil 3 satelity s kartama, když se dělala výměna tak si 600 Kč za přechod na irdeto vzali bez jakýchkoli požadavků na jméno, ale přejít dnes na ČT kartu je jako bych řekl že odcházím od islámu a bude ze mne křesťan nebo dokonce žid. To bych nedožil druhého dne.

Takže zatím oželím možnost příjmu TV, na domě jsem pouze na výkendy, a počkám si jak se situace vyvrbí. Podle plánu má být v Oslavanech místní vykrývač DVBT, pokud bude tam odkud se vysílal analogový program ČT1 a Prima z kopce vzdáleného ani né kilometr tak to chytím v pohodě. Nebo se potom (až už nebudu přes týden pracovně mimo) rozhodnu jestli si pořídit UPC či O2TV či kabelovku, jak to mají sousedé, ale zatím tomu nechám volný průběh.
Dnes kvůli dvěma víkendům za měsíc se mi nechce za TV příjem platit spousty peněz.

Kartu IRDETO prodám přes Aukro. Je zajímavé že mi dva prodejci když jsem se ptal jestli ke kartám které pordávají mají přístup a vědí an koho jsou psané řekli že nevědí, a přesto se ty karty prodaly a to přes 500Kč za kus. takže jistě jsou jedinci co vědí jak s nima naložit.
Zde se samozdřejmě k tomu nevyjádří, a chápu proč...
Já se Skylinkem skončil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
scorpions-cz



Založen: Mar 19, 2011
Příspěvky: 1857
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

PříspěvekZaslal: so leden 17 2015, 8:16    Předmět: Citovat

Pokud máš nějakého známého v prodejně kde aktivujou služby skylink,tak ti jméno i adresu původního majitele může zjistit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lumca



Založen: May 05, 2012
Příspěvky: 542

PříspěvekZaslal: so leden 17 2015, 8:37    Předmět: Citovat

@radioelectrum: Stačí kartu převést na sebe přes on-line formulář na webu SkyLinku: http://www.skylink.cz/kontakty-16.html (položka "Změna registrace Karty SkyLink") a odeslat. Jméno původního majitele nevyplňovat a do příslušné kolonky "Způsob nabytí karty" uvést koupě, dar nebo koupě se SAT přijímačem v zastavárně (NUTNO OVŠEM VYPLNIT, JINAK K PŘEREGISTRACI NEDOJDE!!!!!) a SkyLink to během pár desítek minut na tebe převede. Nemusíš nikam chodit a nikoho se prosit. Realizováno na x desítkách karet a vždy bez problémů převedeno!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Achab



Založen: Nov 05, 2010
Příspěvky: 5988
Bydliště: okr. Vyškov

PříspěvekZaslal: so leden 17 2015, 10:50    Předmět: Citovat

Když jsem chtěl před cca třemi roky přeregistrovat darovanou kartu od známého s kterým pak delší dobu nebyl kontakt tvářili se na Skylinku skoro jako bych ji ukradl. A to jsem měl všechny jeho osobní údaje správně - pouze s drobnou chybou v adrese. Nakonec to přeregistrovali po týdenním mailování a zaslání skenu karty.
Možná to teď jde jak píše lumca.
Ale u Skylinku bych tu záležitost s ČT kartou nenechal plavat už jenom o ten recht aby si nedělali z lidí srandu když tuto službu nabízí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lumca



Založen: May 05, 2012
Příspěvky: 542

PříspěvekZaslal: so leden 17 2015, 12:14    Předmět: Citovat

Pokud si člověk není jistý údaji původního majitele, stačí uvést (jak jsem psal v minulém postu) způsob nabytí karty koupě v zastavárně a je to bez problémů!! A i jinak se časy změnily! Dnes je každá "ovce" pro SkyLink dobrá. A proč se připravovat o plátce SerPo. Very Happy Mimochodem ani v minulosti s převodem nebyl nikdy problém. A to se řešilo písemně, dnes to jde on-line. Stažený formulář z webu, poslaný poštou doporučeně s dodejkou do vlastních rukou (modrý pruh, nyní zelený) a do patnácti, dvaceti dnů vymalováno a přeregistrováno. Člověk nesmí ty afektované operátorky na KC SkyLinku brát moc vážně. Pokud není karta nahlášená a v databázi vedená jako ztracená nebo odcizená nebyl a není nikdy při převodu problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2105
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: so leden 17 2015, 18:13    Předmět: Citovat

tak jsem si dal tu on-line žádost o převod na moje jméno a uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2105
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: út leden 20 2015, 7:15    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes zkusil jestli ta karta je již psaná na mne (přes pokus se přihlásit na zákaznické zóně) a nešlo mi to, takže to přepsání na mé jméno se nepodařilo. POsdílají oni při přepisu karty nějaký ověřovací email ? Pokud ano tak mi nic nedošlo.
jak mám pokračovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lumca



Založen: May 05, 2012
Příspěvky: 542

PříspěvekZaslal: út leden 20 2015, 15:21    Předmět: Citovat

Kontaktovat KC SkyLinku a žádat sdělení důvodu proč se tak zatím nestalo. Podle mě tam bude nějaký "oříšek", protože karty běžně převádí během pár hodin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2105
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: po únor 02 2015, 13:38    Předmět: Citovat

tak mi na tom jejich call centru zdělili že na ten převod mají 30 dní a že tam nemá žádnou informaci v jakém je ta objednávka stádiu.
Hold pokud někdo bude chtít zaplatit nějaký balíček tak se mohou strhat, ale jinak mají těch 30 dní, tak jsme zvědavý jak to dopadne.
nemám totiž žádné potvrzení kdy a vůbec že jsem tu žádost přes jejich on-line formulář vyplnil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
decmen



Založen: Sep 25, 2013
Příspěvky: 595
Bydliště: Chlumec n.C.

PříspěvekZaslal: út únor 03 2015, 10:20    Předmět: Citovat

Na podzim jsem převáděl jednu kartu skylinku na kartu ČT a druhou na kartu Prima. Stáhl jsem formuláře, vytiskl, vyplnil, způsob nabytí - nákup na burze, odeslal doporučeně na příslušné adresy a zhruba po měsíci mi obě karty převedli - jak na ČT tak na Primu. Chce to vydržet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Satelitní technika a dekódování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.13 sekund