Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hledám odcizené kolo Apache HAWK 29
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 21 2014, 18:36    Předmět: Citovat

Ono je to těžký. Pro obě strany. Já teď řeším soud s mojí ex a oni opravdu chtějí jen stručný fakta, takže ti policajti už raději na všechno kašlou, dokud to není opravdu jasný. Sám jsem to zažil. Pokud člověk nemá za zadkem právníka, je v háji a pokud má pocit, že stručnost a věcnost je chyba, je v háji podruhé.

Tenhle opilec třeba dokázal definovat Ludolfovo číslo poměrně originálním způsobem a je jasný, že to ty policajty jen nasr.... :

citace:
„Já tady sedím, piju víno a najednou vidím nějakou ženskou tady na jezu. Já nevím, co s tou ženskou mám dělat. Já ji nemůžu najít, chápete to,” volal rozrušený oznamovatel na tísňovou linku.

„Muž volal dvakrát, jednou na linku 158 a podruhé na 112. V telefonu byl velmi hysterický a policistům popisoval, že seděl na břehu řeky Jizery v obci Přepeře a přímo před ním skočila do vody známá, která tam byla s ním,“ uvedla liberecká krajská policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Na místo vyrazily hned tři policejní hlídky, hasiči z krajského města a dvě osádky záchranky. „Pátrání bylo neúspěšné a zhruba půl hodiny po půlnoci byla akce ze strany záchranných složek ukončena. Při samotné pátrací akci jsme měli velice složitou práci i s oznamovatelem skutku. Neustále měnil výpověď, přestával spolupracovat a nakonec chtěl odejít,“ poznamenala Suchánková.
Měl tři promile

V době, kdy hasiči pátrali po ženě v korytu řeky, se policisté vypravili do místa bydliště údajně utonulé. A ta byla k jejich překvapení v pořádku doma. Podle Suchánkové bylo zbytečně nasazeno víc než třicet záchranářů.

„Policisté muže zadrželi a ten jen velmi nerad putoval na policejní oddělení. Vzhledem k tomu, že byl agresivní, museli proti němu použít donucovací prostředky. Teprve po použití hmatů a chvatů se muž podvolil nastoupit do policejního auta. Policisté u něj rovněž provedli orientační dechovou zkoušku, a to s výsledkem 3,14 promile,“ dodala mluvčí Suchánková.


http://www.novinky.cz/krimi/351229-piju-vino-a-najednou-vidim-zenu-na-jezu-volal-muz-na-policii-dotycna-byla-doma.html

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kvicala_r



Založen: Jan 19, 2005
Příspěvky: 3369
Bydliště: Haná / N.J.

PříspěvekZaslal: út říjen 21 2014, 18:55    Předmět: Citovat

No tohle už je na ránu z milosti. Segra dělá u hasičů a vím, jak tohle mrhá síly a demotivuje.
Já sem si včera obešel kolárny u fabrik, místní zastavárny a bazary. Vím, že by to byla sakra náhoda, ale lepší žít s tím, že sem udělal co sem mohl a taky se poučil. Čím dál víc nabývám přesvědčení, že to bylo na tip někoho z baráku, kdo jim možná i půjčil klíče..
Nejhorší je na tom ten pocit, že i když máte něco "doma" je to vlastně celkem bez jistoty a jediné řešení se zdá pojištění - a ani to není výhra. Známe pojišťovny, jak se se vším snaží vydrbat. EZS taky nic moc v bytě neřeší, když na víkendy občas jezdím pryč a sousedi ví moc dobře, kdy doma jste a kdy ne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 21 2014, 19:01    Předmět: Citovat

Vím, že když to sem napíšu, zase vzbudím nějaký emoce - ale v tomto má Okamura pravdu a já si myslím, že do PS patří, i když je označován jako extremista, populista a kdoví co ještě.

On tvrdí, že stát má zajistit občanům bezpečí, protože občané přece platí státu daně. Jenže stát na tohle podle něj kašle, proto musí občané svoje bezpečí zaplatit podruhé, t.j. zámky, zabezpečení atd. A pokud jsou i přesto okradeni, stát to opět nijak zvlášť nezajímá, stejně jako pojišťovny.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ok1hga



Založen: Nov 28, 2006
Příspěvky: 12065
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: út říjen 21 2014, 19:58    Předmět: Citovat

Zaky napsal(a):
ale stejně je to fuk, kolo nenajdou, protože ho nebudou hledat, už teď je to odložené a za měsíc ti přijde dopis, že se nic nenašlo, nikdo nehne prstem.

před šesti lety mi vybrali byt a vysledek byl přesmě takový.
za měsíc přišel dopis od policajtů a za další čtyři měsíce to dořešila pojišťovna.
Dostal jsem 50% toho co mi sebrali . . . a hotovo !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: út říjen 21 2014, 20:05    Předmět: Citovat

Deliky narůstají...a budou. Nejsou to lumpové - mají hlad ! Každej by raděj odkroutil 8h ve fabrice a měl svatý pokoj...bohužel dějepis, škoda.
_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7895
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: út říjen 21 2014, 20:23    Předmět: Citovat

Existuje mnoho lidí, co by na 8 hodin každej den do fabriky nechodili. Třeba Jirka Kajínek.
_________________
01 02 03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bernard



Založen: May 27, 2005
Příspěvky: 3647

PříspěvekZaslal: út říjen 21 2014, 20:28    Předmět: Citovat

Lumpové byli i v socializmu, kdy přece každý musel mít práci. Mému synkovi ukradli kolo v paneláku, když ho nechal před bytem a šel se naobědvat. Po obědě kola již nebylo. Asi za rok chytili nejaké vykradače chat, a to kolo bylo u nich.

Je zvykem v těchto nezařaditelných diskusích, že svou vlastní zkušenost vypravěč považuje za všeobecně aplikovatelnou. A tak snad každý uzná, že Veřejné bezpečnosti se tenkrát celkem dařilo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: út říjen 21 2014, 20:29    Předmět: Citovat

A to je ten problém ! Že se dává do jednoho pytle notorické lemply - povaleče a lidi starší (ale nejenom) co marně sháněj jakoukoliv práci. Hanba...
_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvicala_r



Založen: Jan 19, 2005
Příspěvky: 3369
Bydliště: Haná / N.J.

PříspěvekZaslal: út říjen 21 2014, 21:22    Předmět: Citovat

konosuke napsal(a):
Nejsou to lumpové - mají hlad !

V tomto případě si myslím, že by raději sebral jídlo v obchodě s hrozbou přestupku a ne rovnou trestný čin a riziko, že ho v tom baráku někdo dobije...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mtajovsky



Založen: Sep 19, 2007
Příspěvky: 3697
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 21 2014, 22:08    Předmět: Citovat

konosuke napsal(a):
Hoši...smí se podle Vás uložit do uzamčené a zajištěné kolovny v suterénu paneláku babetta s nádrží benzínu ? Kdysi tam visela cedule "motocykly a jiné předměty podporující hoření skladovat zakázáno" Sad
Tohle řešíme v našem domě s jedním šmejdem už podruhé. Před dvěma roky motorku z kočárkárny odstranil až na varování správcovské firmy, že zavolají policajty. A teď mu otrnulo a parkuje tam zase. Parkovat motorové vozidlo v nevětrané prostoře je na palici. A kromě toho je to krajně bezohledné k ostatním. Kdo má zájem o smrad na chodbě a při otevření dveří i v bytě jako u benzinové pumpy ... ? Bohužel, jsem v představenstvu družstva a musím se s tím zabývat. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: st říjen 22 2014, 4:55    Předmět: Citovat

Hmm, v tom případě elektrokolo, to by vadit nemělo...ale 11 990 Kč - mají ho v Kauflandu, pěkný, ale za tu cenu je slušná motorka.
_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1778

PříspěvekZaslal: st říjen 22 2014, 19:33    Předmět: Citovat

ok1hga napsal(a):
Zaky napsal(a):
ale stejně je to fuk, kolo nenajdou, protože ho nebudou hledat, už teď je to odložené a za měsíc ti přijde dopis, že se nic nenašlo, nikdo nehne prstem.

před šesti lety mi vybrali byt a vysledek byl přesmě takový.
za měsíc přišel dopis od policajtů a za další čtyři měsíce to dořešila pojišťovna.
Dostal jsem 50% toho co mi sebrali . . . a hotovo !


Presne. Jeden z mych zakazniku mel na firme nainstalovan alarm a docela pokrocily kamerovy system. Jednoho vecera do firmy vtrhli zlodeji. Meli presne spocitano, jak dlouho po alarmu prijede zasahovka, takze vzali nejcennejsi veci a zdrhli pryc. Skoda pres pul milionu. Kdyz prijela policie, nalogoval se majitel na kamerovy servr a poslouzil cajtum fotkama zlodeju v barve a HD rozliseni. Po mesici ocekavany vysledek v podobe zastaveneho vysetrovani a neznameho pachatele...

Pak se chlap obratil na mistni podsveti, fotky a par papirku s portretem pana Masaryka zmenilo majitele a do 24 hodin mel jmena a adresy vsech pachatelu a jeste jako bonus jednoho z nich spoutanyho v kufru auta... Pak je fakt k zamysleni, nac se vubec obracet na policii...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7895
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: st říjen 22 2014, 19:47    Předmět: Citovat

Uhh, s tím bacha. Co kdyby se pachatel z kufru obrátil na policajty.
Policajti kašlou na různý krádeže a vloupání, ale napadení, únos, nebo zranění asi vyšetřovat budou.

_________________
01 02 03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: st říjen 22 2014, 19:56    Předmět: Citovat

Před časem se v PS řešil problém, že policista, co načape pachatele při nějaké nekalé činnosti a zadrží ho, nesmí v následném vyšetřování vystoupit jako svědek. Nevím, jak to vlastně dopadlo, ale chápu policajty, proč se chovají tak, jak se chovají. A jak vyšetřování beze svědka skončí je taky jasný....

Mimochodem, obsazenost českých věznic se opět blíží limitu, protože neexistuje prevence recidivy - a bohužel stále víc lidí to bere jako lepší alternativu, než být bezdomovec, takže tam vlastně chtějí.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31875
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st říjen 22 2014, 19:59    Předmět: Citovat

Někdo už to tady psal - dotyčný je potřeba odvézt do lesa, půjčit jim lopatu a nechat je vykopat jámu metr na dva širokou, metr osmdesát hlubokou, počet jednu na osobu. A až jim docvakne, že si je kopou pro sebe, pak budou i vědět, jakej mají výběr...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.22 sekund