Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zmeny na sky-link(u)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Satelitní technika a dekódování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
migi111



Založen: Jan 14, 2008
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: so říjen 18 2014, 14:52    Předmět: zmeny na sky-link(u) Citovat

Ahojte chcem len to ja neviem som zhnusený z nich majú novú stránku potreboval som reštart jednej karty ale bez prihlásenia to už nejde po novom cez sms ale samozrejme za peniaze...Ja neviem robia si s nami čo chcú všetky vylepšenia stoja za hovno či to nikto nevidí fakt neviem idú opačne ako ľuďom pomocť a uľahčiť všetko len komplikovať a spoplatňovať
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galjo



Založen: Jul 15, 2005
Příspěvky: 1352
Bydliště: záp.slovensko

PříspěvekZaslal: so říjen 18 2014, 18:34    Předmět: Citovat

Biznis je biznis , ešte že to nepredali ďalej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BIDLO



Založen: May 01, 2012
Příspěvky: 263

PříspěvekZaslal: út říjen 21 2014, 14:32    Předmět: Citovat

A proč by to nešlo? Ve staré zóně to jde přes Flexi7 i bez přihlašování: https://registrace.skylink.cz/cms_eshop/CUSTOMER_Logout.do Nicméně v tom že ten jejich nový výtvor je totální paskvil máš naprostou pravdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 21 2014, 20:59    Předmět: Citovat

Já se na ně vybodnul, nechtěl jsem platit poplatek, tak mě po nějaké době odstřihli, ale zkoušeli, zda bych od nich něco přecijen nechtěl. Ano, nechtěl.
K čemu? Úplně mi stačí programy z pozemních vysílačů a zadarmo. Smile Zatím ? Smile

_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kvicala_r



Založen: Jan 19, 2005
Příspěvky: 3348
Bydliště: Haná / N.J.

PříspěvekZaslal: út říjen 21 2014, 21:17    Předmět: Citovat

Montoval sem skylink rád a i spousta známých ode mě mámontáž. Poslední dobou bych si za to spíš nafackoval. Naštěstí to ti normální chápou, že co bylo slíbeno 4 roky zpátky dnes už z jejich strany neplatí... ať už si tu zlodějinu pojmenují třeba poplatek za zalté vejce. Pomalu se Ti průměrně nároční lidi vrací k DVB-T, kde už ta nabídka je celkem vyrovnaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2105
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: pá listopad 07 2014, 8:43    Předmět: Citovat

Leží mi tu ladem karta IRDETO které servisní poplatek skončil v září.
Ja jaře se budu stěhovat do rodinného domku v hlubokém údolí kde není DVB-T signál. Kdysi tam dědeček přijímal ČT1 a Prima. Ale předavěče zrušili.
Tak si říkám jestli tu kartu nemám nechat předělat na ČT bez možnosti další změny a mít tam alespoň ČT programy.
Kdybych potom chtěl chytat vše ostatní tak si pořídím se servisním poplatkem novou kartu, s tou starou při znovu zapojení žádnou slevu nezískám? Nebo tomu je jinak ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Eleman



Založen: Feb 21, 2011
Příspěvky: 3496
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

PříspěvekZaslal: pá listopad 07 2014, 10:27    Předmět: Citovat

A proč tak komplikovaně? Nejsem si jist, že půjde karta převést na skylink ČT. Pravděpodobně budeš muset koupit novou (mám pocit, že už jí dokonce ani nelze koupit). A až si to rozmyslíš, tak budeš doplácet 1400,- , tedy částku, která odpovídá servisnímu poplatku za 3,5 roku. Nebo kupovat novou kartu v ceně servisního poplatku za min. cca 1,5 roku. A to se fakt "vyplatí" Number one .
Po reaktivaci karty (zaplacení servisního poplatku) žádnou výhodu nezískáš.

Neřeš blbosti, zaplať servisní poplatek na stávající kartě, anebo se dívej z okna do údolí Laughing .

_________________
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radioelectrum



Založen: Nov 11, 2011
Příspěvky: 2105
Bydliště: Oslavany

PříspěvekZaslal: pá listopad 07 2014, 13:00    Předmět: Citovat

To Eleman jak jsi přišel na ten doplatek 1400,- ?

zde na stránkách české televize se píše:
https://tvp.ceskatelevize.cz/poplatky/dk.php

"Standardní karty Skylink mohou být na základě písemné žádosti bezplatně zkonvertovány na Kartu ČT, která divákům zaručí přístup ke všem programům České televize bez nutnosti platit servisní poplatek. Zájemci musí vyplnit formulář, obsahující číslo přístupové karty, osobní údaje poplatníka (jméno, adresa, telefonní číslo a e-mail) nebo firmy a předtištěné krátké prohlášení, že zákazník žádá o poskytnutí přístupu k programům ČT přes satelit prostřednictvím konverze své přístupové karty na Kartu ČT s vědomím toho, že žádné jiné programy kromě programů ČT (ČT1, ČT2, ČT Sport a nekódovaný program ČT24) nebude možno na této kartě po její konverzi přijímat. Nový program ČT Very Happy/art je možné sledovat jen na kartách Skylink ICE a Skylink Irdeto TCE."

tak mne zajímá jestli ta konverze ještě nyní je možná. Vím že tu kartu potom nepřevedu zpět a zůstane taková napořád, ale to mi nevadí.
karet IRDETO ICE lidé vyhazují tucty takže si jakoukoli kdykoli v budoucnu zaktivovat servismím poplatkem nebude problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Eleman



Založen: Feb 21, 2011
Příspěvky: 3496
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

PříspěvekZaslal: pá listopad 07 2014, 13:35    Předmět: Citovat

Tady na stránkách Skylink je o doplatku:
Skylink ČT (ICE)
Umožňuje příjem programů České televize (ČT HD, ČT1, ČT2, ČT sport) a nekódovaných televizních stanic. To vše bez omezení doby aktivace. Rozšíření programové nabídky je možné po uhrazení doplatku 1400 Kč. Poté má karta stejné vlastnosti, jako karta Skylink Standard HD M7.

K ostatnímu - nejlepší bude, když zavoláš na podporu Skylinku, ale pozor, po zkušenostech z dob dřívějších si uvědom, že co u Skylinku platí dnes, nemusí platit zítra. Vlastně platí se všechno Laughing .

_________________
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cikan



Založen: Sep 20, 2004
Příspěvky: 325
Bydliště: Böhmische Trübau

PříspěvekZaslal: pá listopad 14 2014, 10:21    Předmět: Citovat

to BIDLO,
díky za funkční odkaz na starou "Zákaznickou zónu". Můžeš ale pls podrobně
popsat, kterak se proklikat z nových (obrazek_cenzuraích) stránek na zmíněnou starou
"Zákaznickou zónu"? Určitě to bude zajímat víc lidí..
ď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lumca



Založen: May 05, 2012
Příspěvky: 542

PříspěvekZaslal: pá listopad 14 2014, 15:49    Předmět: Citovat

Původní zákaznická zóna (z toho odkazu) už není funkční!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8787
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: pá listopad 14 2014, 18:08    Předmět: Citovat

radioelectrum napsal(a):
Leží mi tu ladem karta IRDETO které servisní poplatek skončil v září.
Ja jaře se budu stěhovat do rodinného domku v hlubokém údolí kde není DVB-T signál. Kdysi tam dědeček přijímal ČT1 a Prima. Ale předavěče zrušili.
Tak si říkám jestli tu kartu nemám nechat předělat na ČT bez možnosti další změny a mít tam alespoň ČT programy.
Kdybych potom chtěl chytat vše ostatní tak si pořídím se servisním poplatkem novou kartu, s tou starou při znovu zapojení žádnou slevu nezískám? Nebo tomu je jinak ?

Na té kartě máš dnes všechny programy, nejen ty ČT - i když v souč. době bloknuté.
Pokud ji necháš překonvertovat na kartu ČT, tak budeš ČT přijímat sice bez poplatků, tj. i bez toho "poser" (SERPO) poplatku. Tak se ale dobrovolně vzdáváš těch ostatních-zbývajících programů, kterých je většina.
(Obdobně měla snahu takto překonvertovávat karty i TV PRIMA - ani nwm, jestli to dotáhli do konce a lze přijímat jen Prima-programy bez SERPO).
Když se ale budeš chtít "vrátit", tak tě to bude stát těch 1.400,-peněz, abys získal z5 plnohodnotnou kartu (se "všemi" programy - rozuměj "balíček Digital" za ten "posraný" poplatek). Zdarma ses jich vzdal, ale zpátky si je musíš koupit!
Njn - Skylink se řídí heslem: "Kde vyděláš, tam vyděláš" Shocked Cry

EDIT:
Ti darebáci si zavedli už i Reaktivační poplatek 299,-Kč, aby jim ty karty vydělávaly i když "leží ladem" Boid
citace:
Reaktivační poplatek slouží k obnovení služeb na kartách Skylink Irdeto, u kterých došlo k trvalé deaktivaci po té, co nedošlo k úhradě Servisního poplatku déle než 1 rok.



P.S.
Moderátoři - přesuňte toto vlákno do Satelitní technika a dekódování, kde mu bude rozhodně "lépe" (tu jsme v opravářské sekci) - dík.

Stalo se. Killroy

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8787
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: so listopad 29 2014, 22:02    Předmět: Citovat

Novinky Skylink: Zdražení Multi, Flexi 7 v ČR a nové VOP s deaktivací karet,
Skylink mi chce ukradnúť kartu,

Mejl ze SkyLinku
citace:
.
.
.
Datum přidání: 09.10.2014, 13:16.04

RE: Mejl ze SkyLinku
satman1 - jistě máš úplnou pravdu, jen já jsem ji ještě nevstřebal, víš, dej mi čas, však píšu že se musím zamyslet, zatím se motám v tom, že když teď na kartě nic neplatím, nejdou mi na kartě programy = mám ji vypnutou, což úplně chápu. Když si zaplatím balíček třeba na měsíc, tak mi půjde balíček - to taky chápu, tak tomu bylo vždycky u Skylinku. Když si ale nezaplatím nic déle než rok, tak už mi pak nebude stačit zaplatit jen cenu balíčku, ale k tomu ještě 300kč za reaktivaci karty. To je věc která se nyní objevila u Skylinku jaksi "nově" a o tomto nebyla při koupi (ani žádných výměnách karet atd.) jaksi řeč. Tak to musím teprve vstřebat, víš. Jsem trochu pomalejší asi. Tak mě napadá, že možná mi výrobce mého auta taky pošle nějaký email a oznámí mně, že si teď zavedl takovou věc, že když nebudu auto více než rok používat, tak mi ho na dálku zablokuje a pak mi nebude stačit ho znovu jen dotankovat abych vyjel, ale budu mu muset zaplatit poplatek za "reaktivaci auta", abych ho mohl znovu po době nepoužívání delší než 1 rok nastartovat... protože on má s evidencí prodaných nejezdících aut náklady... ale neboj, já se s tím časem nějak vyrovnám Wink

Registrován: 10/2008, Autor: lance
.
.
.
            
Number one Number one Number one

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milous2



Založen: Jun 29, 2011
Příspěvky: 791
Bydliště: u Kolína

PříspěvekZaslal: ne listopad 30 2014, 12:15    Předmět: Citovat

Takhle to vypadá když se mění pravidla během již dříve odstartované hry:
"vysvětluje webu parabola.cz Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group a dodává: ""pro deaktivaci karty je řada důvodů. Karta bez služeb stále generuje náklady, majiteli karty bez služeb neposíláme žádné informace (nedoví se o změnách, např. VOP) atp. Proto je vhodná opětovná registrace a tedy i reset informací o uživateli karty, akceptace aktuálních VOP, přeformátování karty"." "
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8787
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: út prosinec 02 2014, 23:49    Předmět: Citovat

ČT2 HD spolu s ČT1 HD a ČT Sport HD brzy v novém muxu na 23,5E.
citace:
...
Česká televize šíří své programy prostřednictvím satelitní distribuce již od roku 1997. Od roku 2016 by měla být satelitní nabídka rozšířena i o program ČT 24 HD. V roce 2016 bude rovněž ukončeno vysílání programů ČT v normě DVB-S a nadále budou programy České televize dosažitelné pouze v DVB-S2 převážně v HD rozlišení.


Skylink spustil 6 nových HD programů na nové kapacitě.
citace:
...
Všechny programy se vysílají v MPEG-4/HD. V nabídce Skylink je nyní 34 HD programů.
...
Wink
_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Satelitní technika a dekódování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.20 sekund