Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Upřesnění údajů návštěvníků fóra
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hakamusai



Založen: Apr 17, 2007
Příspěvky: 943

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 15:21    Předmět: Citovat

Já bych zas uvítal možnost zapnutí(vypnutí) automatickýho přihlašování.Nebaví mě pořád vipisovat číselnej kód po každým spuštění prohlížeče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33912
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 15:26    Předmět: Citovat

Tak si zapni cookies.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MetalGod



Založen: May 30, 2006
Příspěvky: 6558
Bydliště: Seč

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 15:28    Předmět: Citovat

Bojanováka tady, Jardo, asi žádnýho neznám, ale vím o pár lidech třeba z Práchovic nebo ze Žďárce. Přece jen mezi Sečí a Bojanovem je z mně nepříliš jasnýho důvodu jakási pomyslná hranice na způsob tý na Korejským poloostrově.
Možná je to tím, že i když jsme od sebe jen pár kilometrů, na každým místě panuje diametrálně odlišná mentalita. Tady je to samá naplavenina, každej tady hraje sám za sebe, žádná soudržnost, zato by jeden na tom druhým furt něco hledal a hlásil to dál. Jen se zkus na typickýho Sečáka třeba při pozdravu pousmát- to se neprodleně počne prohlížet, jestli jsi mu něco neprovedl, a dívat se, jestli když mu řekneš "Brej den", jestli je vůbec den a jestli je opravdu tak dobrej, jak říkáš. Ani kultura tady zrovna moc nekvete, když už je nějaká zábava, tak zpravidla v Bojanově. Dalo by se to tady s velkou nadsázkou přirovnat k São Paulu, který je de facto slepeninou snad tisíců měst a vesnic; tady je to sice slepeninou desítek teritorií, avšak kolikrát mezi sebou slučitelných jako voda, olej a rtuť.
Třeba brašule- před pár rokama se stěhoval do Kolína (to je tam, kde jsou 2 medvědi a kde z kohoutků teče žíravina). Sotva začal stěhovat, už mu šli z vlastní iniciativy pomáhat sousedi, dokonce mu pomohli vymalovat, aniž by za to cokoliv chtěli. Tady ne- buďto čuměj z vokna, nebo, když táhneš gauč, ještě by si na něj sedli. A když bílíš, jen pozorujou, jestli náhodou ta Tvoje bílá není bělejší jak ta jejich, aby náhodou nemuseli shánět ještě bělejší. A když už přece jen pomůžou, nezřídkakdy by rádi natahovali ruku.
Zato Bojanov je pravej opak. Asi si tady otevřu největší světový panoptikum na téma čecháčkovství a maloměšťáctví.


Jinak zpátky k tématu- navrhuju to, co jsem navrhnul- přidat do levidel fóra, aby prodávající a nabízející/poptávající službu povinně ve svý nabídce/poptávce uvedli alespoň region, kde se nacházej/můžou nacházet (maximálně však velikosti okresu). Kdo to neuvede, tak stejně jako u neuvedení ceny upozornění > lock & koš.
Kdo je proti, ať zvedne ruku. Nikoho nevidím, nikoho nevidím, co tam heiluješ?!

_________________
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MetalGod



Založen: May 30, 2006
Příspěvky: 6558
Bydliště: Seč

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 16:10    Předmět: Citovat

No tak když můžu pomoct a pomůžu a nestojí mě to nic krom chvíle myšlení, fyzický práce a času, tak za to nemůžu nic chtít. Dyť to je to samý na tomhle fóru, na fóru v mým podpise a dalších a dalších fórech. Nebo mám snad někde čudl PayPal?
_________________
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hakamusai



Založen: Apr 17, 2007
Příspěvky: 943

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 19:07    Předmět: Citovat

rnbw napsal(a):
Tak si zapni cookies.

Zapnutý mám (tváří se to tak).Používám FF pod W7.Další tipy ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kovar



Založen: Oct 03, 2010
Příspěvky: 1690
Bydliště: Letohrad (Východní Čechy)

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 20:38    Předmět: Citovat

Napsal jsem to hlavně proto , že v našem okolí je zřejmě dost kolegů a bastlířů a vůbec o sobě neví. Nevím jestli ještě existují nějaké kroužky radioamatérů nebo podobných nadšenců jako to bývalo dřív.Po revoluci se to nějak rozdrobilo a každý hledá radu po celém světě.Uvedení alespoň přibližné lokality není tedy podle mne snad až tak velký problém.Osobně jsem tady našel pár přátel se kterými se stýkám.

MetalGod:
Jinak zpátky k tématu- navrhuju to, co jsem navrhnul- přidat do levidel fóra, aby prodávající a nabízející/poptávající službu povinně ve svý nabídce/poptávce uvedli alespoň region, kde se nacházej/můžou nacházet (maximálně však velikosti okresu). Kdo to neuvede, tak stejně jako u neuvedení ceny upozornění > lock & koš.
Kdo je proti, ať zvedne ruku


Mám ji dole!!!! Very Happy

_________________
Lepší vrabec v hrsti nežli blechy v srsti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31852
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 21:42    Předmět: Citovat

rnbw napsal(a):
Tak si zapni cookies.
Šušeňky neřeší Captchu a podobný protispambotový opatření, jako je tady ten 6místnej kód. Taky mne to docela stolicuje, že při každý přihlášení musím vypisovat spešl kód, ale to je na vůli provozovatele webu, jak nastaví zabezpečení proti botům - kdo nechce souhlasit, nemusí se účastnit diskuse...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alkom01



Založen: Mar 20, 2006
Příspěvky: 253
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 21:56    Předmět: Citovat

Já jsem na EB přihlášený trvale - jednou za čas (měsíc?) se musím znovu přihlásit i se zadáním kódu. Prohlížeč Firefox, OS WXP SP2.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hakamusai



Založen: Apr 17, 2007
Příspěvky: 943

PříspěvekZaslal: st duben 30 2014, 22:16    Předmět: Citovat

No,...mě to taky fungovalo trvale,ale z ničeho nic to přestalo fungovat.Musím se přihlašovat při každým spuštění FF.Na spoustě jiných fór jsem přihlášenej trvale a bez problému.
Nejde to nějak vyřešit i tady ? (někde mají zaškrtávací políčko - Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě)a je to v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
workhard



Založen: Jul 07, 2006
Příspěvky: 5128
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt květen 01 2014, 0:46    Předmět: Citovat

Mě to funguje, W7 a Chrome.
_________________
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jogo4



Založen: Apr 29, 2014
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: čt květen 01 2014, 3:34    Předmět: Citovat

MetalGod napsal(a):
.....Jen se zkus na typickýho Sečáka třeba při pozdravu pousmát..........

Možno máte v Seči problémy, ale ja mám odtiaľ, tak ako aj z iných miest Moravy, kde sme radi blúdili prírodou, z leta nejakého 87-eho, samé pekné zážitky Smile A niekoľko krásnych fotiek - samozrejme čierno-bielych Smile Napriek tomu, že nás tam aj so stanom skoro odnieslo akési náhle tornádo - vraj na tom mieste bežné. Mali sme na mále, zastihlo nás to vnútri, krátke výstuže malej "dvojky" v mžiku ustrelili, my sme v polokľaku, pololehu, silou tlačili okraje stanu k zemi, a zbytok bezmocnej handry nás plácal po chrbátoch, boli sme ako v spacáku, padali stromy, kotúľali sa bunky, o čom sme sa samozrejme dozvedeli až keď sme sa po utíšení vymotali z handry von. A na druhý deň z novín.

K téme:
Každý môže mať na nezverejnenie bližších údajov svoj dôvod, ja osobne z miest, kde to nejde obísť, či nebodaj je účasť podmienená telefónom, určite odchádzam. Asi z nejakého pocitu slobody, pretože napríklad na bastlírne podľa rôznych indícií byť spoznaný niekedy problém určite nie je.

Pri bežných témach, ktoré sú gro bastlírny, je udávanie lokality snáď zbytočné. Vhodné ju je možno uviesť, ak niekto napríklad niečo ponúka, aby to nekomplikovalo situáciu. Určite ale, ak lokalitu nahrádza údaj "len osobný odber" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika



Založen: Feb 17, 2008
Příspěvky: 199
Bydliště: Dačice

PříspěvekZaslal: čt květen 01 2014, 11:48    Předmět: Citovat

Já se musím přihlásit tak jednou za dva měsíce, jinak to drží. W7, FF.
A bydliště mi nevadí na odborném fóru. Tady prakticky nehrozí, že by mi někdo za opačný názor šel zakroutit krčkem Smile.
Ale určitě jsou jiná fóra, kde jsou fanatici a tam je lepší být v lehké mlze Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hakamusai



Založen: Apr 17, 2007
Příspěvky: 943

PříspěvekZaslal: čt květen 01 2014, 14:12    Předmět: Citovat

Tak to je v háji.Teď už mi to ve FF nejde vůbec -nelze se přihlásit.Jde to v IE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artaban001



Založen: Apr 01, 2004
Příspěvky: 9768
Bydliště: Pendrov

PříspěvekZaslal: čt květen 01 2014, 14:23    Předmět: Citovat

Já přes Lišku tu jsem, ale pravdou je, že ta nová se seká jak sviňa.. (Win7 "Toshiba edition")
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19523
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: čt květen 01 2014, 14:29    Předmět: Citovat

Tak máš chybu mezi klábosnicí a židlí. Všem ostatním to funguje. Například já nepoužívám už léta jiný prohlížeč, než FF, a přihlašuji se tak jednou za dva tři měsíce.
Neběhá ti tam nějaký software, který maže cookies?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund