Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nefunkční přihlášení

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenda__
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: so duben 06 2013, 11:50    Předmět: nefunkční přihlášení Citovat

Zdravím,
vyplním přihlašovací údaje, opíšu číslo, a nic se nestane, resp. nadále nikdo není přihlášen.
Někdy se objeví uživ.ikona, pod ní "stav: OFFLINE", "posledních 10 příspěvků od uživatele:" a čisto.
Když zadám údaje špatně, dostanu hlášku že jsou údaje špatně.
Co je špatně?
Návrat nahoru
Jenda_KL



Založen: Sep 10, 2008
Příspěvky: 1173
Bydliště: Kadaň

PříspěvekZaslal: so duben 06 2013, 12:06    Předmět: Citovat

vyřešeno.
Z nějakého důvodu se nastavilo systémové datum o dva měsíce dopředu a z BB důvodu to neprošlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonym






PříspěvekZaslal: po duben 08 2013, 22:27    Předmět: Citovat

1. Nejde mi vyhladávanie. Nech dám hľadať čokoľvek, hodí ma to na Forbidden
You don't have permission to access /modules.php?name=Forums&file=search&mode=results on this server.

2. Forbidden mi dalo aj keď som chcel odpovedať na príspevok, tak som sa odhlásil, ale prihlásiť sa už nedá, všetko vyplním a... Forbidden


3. Ako je to s veľkými písmenami v nickname? Niektorým fungujú, ako vidím, mne nie. Pri "Odhlášení" hore je správne PotPalo, ale v príspevkoch a inde mám potpalo (malé obidve p). Ako je to možné?
Návrat nahoru
anonym






PříspěvekZaslal: po duben 08 2013, 22:30    Předmět: Citovat

Tak doplnenie: Forbidden mi dáva cez Operu, nedalo sa mi ani sem napísať, píšem cez IE. Cookie v Opere som vymazal, nepomohlo.


------------
PotPalo
Návrat nahoru
PotPalo



Založen: May 13, 2009
Příspěvky: 4914
Bydliště: BA-Petržalka :(

PříspěvekZaslal: po duben 08 2013, 22:44    Předmět: Citovat

Tak Forbidden vyriešené, ani neviem ako. Po nechcennom vypnutí PC (zakopol som o kábel), a následnej kontrole disku po zapnutí to písalo veľa čohosi s Opera, rýchlo sa to posúvalo takže som nestihol prečítať čo, ale už to funguje.

Takže ostáva už len otázka č. 3.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19434
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: út duben 09 2013, 9:46    Předmět: Citovat

Obávám se, že chyba je někde na straně tvého prohlížeče: ať jsem přihlášený jako admin, uživatel či nejsem přihlášený vůbec, vždy ťa vidím ako PotPalo, tedy aj s veľkými písmenami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PotPalo



Založen: May 13, 2009
Příspěvky: 4914
Bydliště: BA-Petržalka :(

PříspěvekZaslal: út duben 09 2013, 11:37    Předmět: Citovat

Ono je to malými hlavne v "Členové on-line".
Teraz som ale zistil niečo prekvapivé. Ono to tam ukazuje podľa toho, ako sa prihlásim. Akými písmenami napíšem meno pri prihlasovaní, takými to tam je. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Onlyeasy
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: ne listopad 03 2013, 19:24    Předmět: Citovat

Dobrý den,

už několik dnů se marně snažím úspěšně zaregistrovat na tohle fórum. Registrace proběhne, ale doručený e-mail je úplně prázdný a k němu je přilepena záhadná příloha o délce něco přes 600 B, soubor bez přípony s ukrutně dlouhým nesmyslným názvem, který se nedá ničím otevřít. Tudíž tato příloha i celý doručený e-mail je nanic. Zkusil jsem to přeposlat zpět i s vysvětlením problému na admin@ebastlirna.cz. Nedočkal jsem se žádné reakce. Takže nemůžu dokončit registraci.

Mohl by s tím prosím někdo něco udělat? Buď tam máte v registračním procesu nějakou chybu, nebo Vám tam možná řádí nějaká virusoidní mrška.
Návrat nahoru
alovka
Zakladatel fóra/superadmin


Založen: Jul 29, 2002
Příspěvky: 286
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po listopad 04 2013, 14:26    Předmět: Citovat

Zkušební registrace proběhla bez problému. Chyba bude asi na tvé straně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 04 2013, 18:35    Předmět: Citovat

Ale uvnitř toho souboru je klasické txt sdělení a potvrzovací mail. Otevřeno v Metapadu. Proč to nějaká aplikace překatruje do této nesmyslné podoby je záhada.

citace:
Vítejte u nás Nuke - Elektro Bastlirna!

Vy nebo někdo jiný použil Vaši e-mailovou adresu () pro vytvoření účtu na webu Nuke - Elektro Bastlirna.

Pro dokončení registrace musíte navštívit během 24 hodin následující odkaz, kterým aktivujete svůj účet. Jestliže tak neučiníte, informace o Vašem účtu budou systémem automaticky vymazány a Vy je budete moci kdykoli vložit znovu:

w.ebastlirna.cz/modules.php?name=Your_Account&op=activate&username=Onlyeasy&check_num=1d9c0f7329a333b2cf1daf4293ac7111

Zde jsou Vaše registrační informace:

- Uživatelské jméno/Přezdívka: Onlyeasy
- Heslo: ......

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31646
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st prosinec 25 2013, 14:55    Předmět: Citovat

Před chvilkou jsem se sem pokusil "přihákovat", normálně jsem v Opeře vyplnil nick, heslo a kontrolní číslo a "odentroval", jenže jsem dostal stránku s výstrahou:

citace:
POKUS O NEOPRÁVNĚNÝ PŘÍSTUP!
Pokud jste uživatelem EB a vidíte tuto stránku, jedná se o chybu, kterou dokážeme napravit!

1. zkopírujte a uložte si údaje pod tímto návodem
2. zkuste prosím jiný prohlížeč či jiný počítač
3. pošlete žádost o výjimku na EB do vlákna POKUS O NEOPRÁVNĚNÝ PŘÍSTUP - výjimky

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Účelem tohoto opatření je omezení přístupu spambotů na fórum.

-------------------------------------------------------------------------

Aktuální čas: 25.12.2013 14:47:31
HTTP_USER_AGENT: Opera/9.80 (Windows NT 6.1; WOW64; MRA 8.2 (build 6870)) Presto/2.12.388

Version/12.16
REFERER: Prime volani nebo MATE VYPNUTY REFERER !!!!
REQUEST_URI: /filter.php?name=Your_Account

POKUD MÁTE VYPNUTÝ REFERER, NEBUDE BOHUŽEL FUNGOVAT VAŠE PŘIHLÁŠENÍ, VYHLEDÁVÁNÍ A ODESÍLÁNÍ

PŘÍSPĚVKŮ.

-------------------------------------------------------------------------
NÁPOVĚDA
1. Váš prohlížeč musí odesílat referer.

- u Opery zapnout : Nastavení-Pokročilé volby-Připojení-Odesílat informace o poslední navštívené

stránce.

- u Firefoxu vypnout ANONYMNÍ PROHLÍŽENÍ.

Pozn. - Váš prohlížeč odesílá informace o předchozí stránce (referer) pouze při kliknutí na aktivní

odkaz na stránce, jinak ne.


Zavřel jsem záložku, otevřel ji znovu, zadal znovu údaje a přihlášení fungovalo - proto si myslím, že šlo jen o nějakej chviličkovej bug, ale přece jen, kdyby se v tom někomu chtělo porejpat, aby měl jistotu, že všecko fachčí jak má.
Nastavení Opery přitom mám jak je doporučeno v tom textu - nic jsem neměnil, jen jsem zavřel tab a otevřel další.

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31646
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: út duben 01 2014, 8:44    Předmět: Citovat

Bohužel musím zopakovat svůj předchozí příspěvek - aktuálně jsem zde přes Comodo Dragon, Opera nedokáže projít přes přihlašovací proceduru serveru. Všecky parametry nastavení dodrženy, povoleny cookies atd.
Přitom to k.u.r.v.a furt nejede!!!!


EDIT - tak po dvou hodinách už to šlape, dokázal jsem se sem dobouchat z Opery...

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 03 2014, 17:50    Předmět: Citovat

Ta příčina problému je tam jasně napsaná.

Bohužel je to obecně pokus o navození mylného pocitu v lidech, že vypnutím těchto funkcí se stávají anonymní, tak už to i v aktualizacích nastavují jako default.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31646
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: čt duben 03 2014, 19:49    Předmět: Citovat

Jenže já se v nastavení nerejpám a referer ani šušeňky vypnutý NEMÁM - nemám proč furt měnit něco v nastavení, když mi to normálně jindy šlape. Spíš se snažím dopátrat příčiny, kvůli který to jednou za čas odmítně fungovat, člověk samozřejmě za půl roku nebo za rok zapomene co s tím posledně učunil - a problém je na světě...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: pá duben 04 2014, 19:10    Předmět: Citovat

Teď se dívám do noťasu, měl jsem tam kromě 12.15 ještě verzi 17 kvůli testům, a ani to nepíplo a najednou na mě svítí v nápovědě verze 20.91 s datem aktualizace 2.4. Takže Opera už chytá tvrdý mrkvosofťácký manýry a dělá si, co chce. Pak se jeden diví, proč mu to najednou nejede.

Dejte si na to pozor, nepouštějte Operu přes Opera launcher, ale direktně přímo v patřičném adresáři a nejlépe přesuňte autoupdate, protože vypnout to snad ani nejde.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.26 sekund